Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ελπίζουμε να γίνουμε μανούλες το 2020..!!


Guest

Recommended Posts

στις πριν 6 ώρες, ο/η Titika88 είπε:Ξες πως το κανεις???? Απλα σκεφτεσαι οτι τωρα πια οτι εγινε εγινε....η εισαι η δεν εισαι....και σε ωρες θα φανει επισης μπορεις να κανεις τεστ πια που να σου δειξει οτι εισαι η οχι...οποτε ποιος ο λογος να αγχωνεσαι...εσεις απλα τα αφηνετε για σασπενς...το αγχωτικο φιλε ειναι στη δικια μου περιπτωση που δεν ξερω αν ακομα εγινε η ωορηξια και που γενικα δεν ξερεις αν επιασε και δεν υπαρχει τροπος να το μαθεις και αναγκαστηκα εχει πολυ αναμονη...αν υπηρχε τεστ που εβλεπες 15 μερες πριν αν εισαι η οχι εγω θα το κανα το ιδιο λεπτο....σε καλυψα μεγαληηηηη?????

Ευχομαι να σε φωτισει ο θεος και αυριο να κανεις ενα που θα σου βγει και καραθετικο....???

Καλήμερα θα μιλήσω για μένα προσωπικά ...δεν το κάνω να φανεί όπως λες για σασπένς ...όμως αυτό που έχουμε δεν είναι καθυστέρηση ακόμα ... πριν 4 μέρες είχα κάνει και είχε βγει αρνητικό ποιος ο λόγος να ξανά κάνω τώρα και να ξανά βγει αρνητικό ... από την στιγμή που μπορώ να περιμένω λίγες μέρες να δω αν θα έχω πραγματική καθυστέρηση η θα έρθει η περίοδος ... 

που είναι φυσιολογικό να έρθει δυο μέρες νωρίτερα η δυο μέρες αργότερα .. βέβαια η καθε μια το βλέπει διαφορετικά και δε το κρίνω συτο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Χρυσάφω είπε:

Καλημέρα!!!!!Χαχχαχα!Με έβαλες κι εμένα στη λίστα!Να εισαι καλα!Υπάρχει βεβαια το ακαθόριστο της ημερομηνίας ,αλλα για οτι νεότερο θα σε ενημερώσω.Παρασκευή έκλεισα ραντεβού με γιατρό.Αντε να δούμε παλι...

Καλη επιτυχία στα κορίτσια όλα!

Καλημεραααα σε είχα και πριν 14/09 αλλά είπες ότι έκανες τεστ αρνητικό και το έβαλα κάτω μέχρι να μου πεις ημερομηνία!!! Άντε να δούμε τι θα πει κι αυτός!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η diana8 είπε:

Καλήμερα θα μιλήσω για μένα προσωπικά ...δεν το κάνω να φανεί όπως λες για σασπένς ...όμως αυτό που έχουμε δεν είναι καθυστέρηση ακόμα ... πριν 4 μέρες είχα κάνει και είχε βγει αρνητικό ποιος ο λόγος να ξανά κάνω τώρα και να ξανά βγει αρνητικό ... από την στιγμή που μπορώ να περιμένω λίγες μέρες να δω αν θα έχω πραγματική καθυστέρηση η θα έρθει η περίοδος ... 

που είναι φυσιολογικό να έρθει δυο μέρες νωρίτερα η δυο μέρες αργότερα .. βέβαια η καθε μια το βλέπει διαφορετικά και δε το κρίνω συτο!

Καλημέρα σε όλες! @Princess28 @maroulita και @diana8 σας εύχομαι με θετικά τεστάκια!!! 

@diana8 Καλά κάνεις που περιμενεις για να εισαι σιγουρη... Το θεμα ειναι ποσο αντεχεις να περιμενεις!!! χιχι  Οσο δεν ερχεται καλο ειναι. εσυ ξερεις καλυτερα τον κυκλο σου και μπορει το τεστακι να το εκανες νωρις... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Titika88 είπε:

Μην ακους κανεναν!!!! Αυτα ολοι τα λενε....και εμενα με πριζουν να παντρευτω γιατι δεν σας το πα....αλλα μονο αρραβωνισμενη ειμαι...το καθυστερω αλλα μολις ερθει το μωρο δεν το γλιτωνω μαλλον....οι γονεις μου ειναι τελειως χαλαροι τυπου κανε κοριτσι μου οτι σου αρεσει αλλα τα πεθερικα και για το παιδι τα λενε λιγο αλλιως ...η μαμα μου λεει μικρη εισαι ακομα μη τρελενεσαι....και αν τους πω οτι αγχωνομαι με κραζουν ...σιγαααα λεει εδω ειμαστε ολα θα γινουν ...αλλη φαση οι γονεις ρε φιλεεε

Θεσσαλονίκη παιδί μου χαλλλλλλλαρα ??? μπράβο στους γονείς σου!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η PAPA EVA είπε:

Καλημέρα σε όλες! @Princess28 @maroulita και @diana8 σας εύχομαι με θετικά τεστάκια!!! 

@diana8 Καλά κάνεις που περιμενεις για να εισαι σιγουρη... Το θεμα ειναι ποσο αντεχεις να περιμενεις!!! χιχι  Οσο δεν ερχεται καλο ειναι. εσυ ξερεις καλυτερα τον κυκλο σου και μπορει το τεστακι να το εκανες νωρις... 

Καλημέρα ευχαριστούμε πολύ ... απλά έκανα τεστ πριν λίγες μέρες και βγήκε αρνητικό ... δεν θέλω να ξανά κάνω τώρα και να είναι ξανά  αρνητικό γιαυτο περιμένω αν δω ότι δεν έρχεται εννοείται θα κάνω έχω παραγγείλει δεν το κάνω για να έχει σασπένς .. απλά δεν θέλω να βιάζομαι εξάλλου ότι και να είναι θα φανεί .. ίσως έρθει σήμερα αύριο ... που είναι και φυσιολογικό μερικές φορές ? μακάρι μόνο να μην έχω κάποιο πρόβλημα όλα τα αλλά δεν με ανησυχούν !!!????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα όμορφες!!! Εύχομαι τα κορίτσια που περιμένουν να μας πουν τα ομορφότερα νεα!!! 

Εγώ επιτέλους πάω γιατρό σε καμία ώρα θα έρθω να σας πω νέα και ελπίζω να δω θετικά τεστακια!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!

Έχω κύκλο 30ημερών και είμαι στην 25ημέρα..από χτές έχω δέκατα η θερμοκρασία μου φτάνει ως και 37,5, δεν μου έχει ξανατύχει και ήθελα να ρωτήσω αν έχει τύχει σε καμία. Ακόμα το στήθος μου " είναι έτοιμο να σκάσει" συνήθως πρήζεται 2-3 μέρες πρίν τη περίοδο άλλα αυτή τη φορά  το πρήξιμο ξεκίνησε την 21 μέρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mamounitsa είπε:

Καλημέρα όμορφες!!! Εύχομαι τα κορίτσια που περιμένουν να μας πουν τα ομορφότερα νεα!!! 

Εγώ επιτέλους πάω γιατρό σε καμία ώρα θα έρθω να σας πω νέα και ελπίζω να δω θετικά τεστακια!!! 

Καλα αποτελέσματα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Titika88 είπε:

Ξες πως το κανεις???? Απλα σκεφτεσαι οτι τωρα πια οτι εγινε εγινε....η εισαι η δεν εισαι....και σε ωρες θα φανει επισης μπορεις να κανεις τεστ πια που να σου δειξει οτι εισαι η οχι...οποτε ποιος ο λογος να αγχωνεσαι...εσεις απλα τα αφηνετε για σασπενς...το αγχωτικο φιλε ειναι στη δικια μου περιπτωση που δεν ξερω αν ακομα εγινε η ωορηξια και που γενικα δεν ξερεις αν επιασε και δεν υπαρχει τροπος να το μαθεις και αναγκαστηκα εχει πολυ αναμονη...αν υπηρχε τεστ που εβλεπες 15 μερες πριν αν εισαι η οχι εγω θα το κανα το ιδιο λεπτο....σε καλυψα μεγαληηηηη?????

Ευχομαι να σε φωτισει ο θεος και αυριο να κανεις ενα που θα σου βγει και καραθετικο....???

Καλημέραα!! Δεν το κάνω για σασπένς, απλά έκανα 1 μέρα πριν την περίοδο και βγήκε αρνητικό...επίσης είχα μόνο μία επαφή και αυτή σχετικά νωρίς...οπότε δεν έχω πολλές ελπίδες...οπότε αν κάνω και είναι αρνητικό μετά σημαίνει ότι μπορεί να έχω κάτι άσχημο, αυτό με κρατάει και δεν κάνω..πρώτον φοβάμαι και δεύτερον δε θέλω να απογοητευτώ...κατάλαβεεεες;;;

Εσύ γιατί να μην έκανες ωορρηξία;; Σου έχει τύχει αυτό; Αφού η γραμμή μια χαρά σκούραινε θυμάμαι!!

Χαχαχα ακόμα περιμένω θα δούμε ❤️❤️?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Mamounitsa είπε:

Καλημέρα όμορφες!!! Εύχομαι τα κορίτσια που περιμένουν να μας πουν τα ομορφότερα νεα!!! 

Εγώ επιτέλους πάω γιατρό σε καμία ώρα θα έρθω να σας πω νέα και ελπίζω να δω θετικά τεστακια!!! 

Καλημέραα...καλά αποτελέσματα!!!!!! ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η PAPA EVA είπε:

Καλημέρα σε όλες! @Princess28 @maroulita και @diana8 σας εύχομαι με θετικά τεστάκια!!! 

@diana8 Καλά κάνεις που περιμενεις για να εισαι σιγουρη... Το θεμα ειναι ποσο αντεχεις να περιμενεις!!! χιχι  Οσο δεν ερχεται καλο ειναι. εσυ ξερεις καλυτερα τον κυκλο σου και μπορει το τεστακι να το εκανες νωρις... 

Καλημέρα ευχαριστούμε κορίτσι μου! Εσύ τι κάνεις; Σε τι φάση βρίσκεσαι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η diana8 είπε:

Καλήμερα θα μιλήσω για μένα προσωπικά ...δεν το κάνω να φανεί όπως λες για σασπένς ...όμως αυτό που έχουμε δεν είναι καθυστέρηση ακόμα ... πριν 4 μέρες είχα κάνει και είχε βγει αρνητικό ποιος ο λόγος να ξανά κάνω τώρα και να ξανά βγει αρνητικό ... από την στιγμή που μπορώ να περιμένω λίγες μέρες να δω αν θα έχω πραγματική καθυστέρηση η θα έρθει η περίοδος ... 

που είναι φυσιολογικό να έρθει δυο μέρες νωρίτερα η δυο μέρες αργότερα .. βέβαια η καθε μια το βλέπει διαφορετικά και δε το κρίνω συτο!

Εεεε φυσικα και δεν θα το κρινεις κουκλα μου! Αποψεις λεμε εδω μεσα και πως το βλεπει η καθε μια ....προς θεου αμα επιβαλλαμε τα δικα μας στους αλλους...οπως επισης δεν μας νοιαζει το τι θελει να κανει η καθεμια κοπελα με τη καθυστερηση της η με το τεστ της...σε ολες συμβανουν ολα και ο καθενας ξερει πως το χειριζεται! Απλα επειδη μιλαμε ολη μερα εδω μεσα πρεπει να εχει ροη η συζητηση. .αν σου ελεγα μονο καλη αναμονη με θετικο αποτελεσμα δεν θα ειχε συνεχεια η συζητηση!!!!!! Τ εγινε σημερα εχουμε κανα καλο νεο τελικα?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η melita11 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!

Έχω κύκλο 30ημερών και είμαι στην 25ημέρα..από χτές έχω δέκατα η θερμοκρασία μου φτάνει ως και 37,5, δεν μου έχει ξανατύχει και ήθελα να ρωτήσω αν έχει τύχει σε καμία. Ακόμα το στήθος μου " είναι έτοιμο να σκάσει" συνήθως πρήζεται 2-3 μέρες πρίν τη περίοδο άλλα αυτή τη φορά  το πρήξιμο ξεκίνησε την 21 μέρα.

Μετά την ωορρηξία η θερμοκρασία μένει υψηλή, πέφτει όταν έρθει η περίοδος (αν έρθει?) αλλιώς παραμένει υψηλή...τώρα μόνο υπομονή μπορείς να κάνεις να περάσουν οι μέρες να κάνεις ένα τεστάκι!! Τπτ άλλο περίεργο έχεις παρατηρήσει;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Princess28 είπε:

Καλημέραα...καλά αποτελέσματα!!!!!! ??

Σε ευχαριστώ πάρα πάρα πολύ!!! Εσύ πως είσαι κάνα νέο σύμπτωμα η τεστακι!??? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Princess28 είπε:

Μετά την ωορρηξία η θερμοκρασία μένει υψηλή, πέφτει όταν έρθει η περίοδος (αν έρθει?) αλλιώς παραμένει υψηλή...τώρα μόνο υπομονή μπορείς να κάνεις να περάσουν οι μέρες να κάνεις ένα τεστάκι!! Τπτ άλλο περίεργο έχεις παρατηρήσει;

Ευχαριστώ πολυ..εύχομαι και σε σένα θετικότατα αποτελέσματα.

Γενικά έχω πονάκια χαμηλά στην κοιλιά μου..το στήθος μου είναι πολύ πρησμένο και πονάει.

Και τις τελευταίες 2 μέρες έχω συχνοουρία, μεχρι που σηκώνομαι και το βράδυ τουλάχιστον 3 φορές. Πίστευα όμω οτι η συχνοουρία είναι για πιο προχωρημένες εγκυμοσύνες και όχι τόσο νωρίς . Δεν ξέρω..δεν έχω αλλη επιλογή απο το να περιμενω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Princess28 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!! Περίοδος ακόμη άφαντη!! @diana8 και @Maroulita? τι κάνετε;; Κανα νέο;;

Αφαντη κ η δικη μου!!! Καθε φορα παω στο μπανιο κ λεω τωρα θα την δω, μετα θα δω αλλα τπτ..

Τεστακι ποτε θα κανεις;;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Σε ευχαριστώ πάρα πάρα πολύ!!! Εσύ πως είσαι κάνα νέο σύμπτωμα η τεστακι!??? 

Μπαα..ζαλάδα πολύ...τεστάκι δεν έχω κάνει φοβάμαι....ξέρεις τι φοβάμαι πιο πολύ;να το συζητήσουμε...πες ότι κάνω, και είναι αρνητικό...τι μπορεί να συμβαίνει μετά;γιατί μπορεί να καθυστερεί;θέλω να σκεφτώ όλες τις εκδοχές γιατί αγχώνομαι μην έχω κάποιο πρόβλημα...

Πήγες στο γιατρό;; Τι έγινε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Bebouli είπε:

Θεσσαλονίκη παιδί μου χαλλλλλλλαρα ??? μπράβο στους γονείς σου!!! 

Μην τυχον και παντρευτεις.. ο γαμος σκοτωνει τον ερωτα αλλες υποχρεωσεις αλλη φαση εντελως..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Maroulita? είπε:

Αφαντη κ η δικη μου!!! Καθε φορα παω στο μπανιο κ λεω τωρα θα την δω, μετα θα δω αλλα τπτ..

Τεστακι ποτε θα κανεις;;; 

Χαχα..τέλεια... δε ξέρω...εσύ πότε λες; Να κάνουμε μαζί αν είναι...?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Princess28 είπε:

Χαχα..τέλεια... δε ξέρω...εσύ πότε λες; Να κάνουμε μαζί αν είναι...?

Εγω λεω αν δεν ερθει αποψε να κανω αυριο το πρωι.. 

θελω να περιμενω για να ειμαι σιγουρη αλλα παιρνω χαπια για αυτοανοσο τα οποια πρεπει να σταματησω σε περιπτωση εγκυμοσυνης οποτε κ μια περιπτωση να υπαρχει θελω να ειμαι ενταξει..? 

Η @diana8 νομιζω κρατιεται ακομα!!! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Princess28 είπε:

Μπαα..ζαλάδα πολύ...τεστάκι δεν έχω κάνει φοβάμαι....ξέρεις τι φοβάμαι πιο πολύ;να το συζητήσουμε...πες ότι κάνω, και είναι αρνητικό...τι μπορεί να συμβαίνει μετά;γιατί μπορεί να καθυστερεί;θέλω να σκεφτώ όλες τις εκδοχές γιατί αγχώνομαι μην έχω κάποιο πρόβλημα...

Πήγες στο γιατρό;; Τι έγινε;

Βρε κάνε εσύ ένα τεστ και άμα βγει αρνητικό το συζητάμε, εδώ θα είμαστε! Αν όμως βγει θετικό?,!!! ?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Maroulita? είπε:

Εγω λεω αν δεν ερθει αποψε να κανω αυριο το πρωι.. 

θελω να περιμενω για να ειμαι σιγουρη αλλα παιρνω χαπια για αυτοανοσο τα οποια πρεπει να σταματησω σε περιπτωση εγκυμοσυνης οποτε κ μια περιπτωση να υπαρχει θελω να ειμαι ενταξει..? 

Η @diana8 νομιζω κρατιεται ακομα!!! ?

Γενικά σου έχει καθυστερήσει άλλες φορές;

χαχα @diana8 τι λες;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Geo2009 είπε:

Βρε κάνε εσύ ένα τεστ και άμα βγει αρνητικό το συζητάμε, εδώ θα είμαστε! Αν όμως βγει θετικό?,!!! ?????

Χαχα δε ξέρω...μου φαίνεται περίεργο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Princess28 είπε:

Γενικά σου έχει καθυστερήσει άλλες φορές;

χαχα @diana8 τι λες;

Γενικα πολυ σπανια..1 φορα τον χρονο κ αν!! Την 26η μερα πρωι πρωι κανει την εμφανιση της!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...