Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ελπίζουμε να γίνουμε μανούλες το 2020..!!


Guest

Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η Σταυρι είπε:

Προσφατα ναι την εδιωξε απο το σπιτι ο κυριος γιατι ερωτευτηκε αλλη και τωρα ειναι ξεκρεμαστη η κοπελα και μ αυτο εχει πελαγωσει εγω ομως ωρε κοριτσια δεν βλεπω κατι και τις ειπα να μην αγχωνετε.

Ενταξει τωρα τι να πω.....τραγικος απλααααα! Να μην πελαγωνει καθολου...θα μπορεσει κσι μονη! Και ασε τον αλλον να δει οτι εχει κανα παιδι και να μετανιωσει σαν το σκυλι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Χάχα κοριτσι εχω ρίξει όσο περισσότερο ψεκασμα μπορώ να ξέρεις!!! Γενικά έχω αγχωθεί για τη χοριακη θα ανέβει θα είναι όλα καλά θα είναι γερό το μωρό θα είναι αγόρι? Χαχαχα αστιευωμαι αλλά γενικά ένα άγχος με διακατέχει! Επισης φίλη μου δε κατάλαβενω τι έχουν τα σπερματοζωαριο και το σεξ χαχα έχουν κ αυτά τη χάρη τους γιατί μετά το θετικό τεστακι θα τα ξεχάσεις κ δεν θα μιλάς μόνο για καρότσια και κορδέλες αλλά και για γεμάτες πάνες χααχα!!!! Απολαύστε σεξξξξ δημιουργικό και το σπορι θα τρυπώσει 

Αυτο με τις πανες μου μυρισε ηδη......ας περασω καλα το 3 ημερο αναψυχης και δεν ζοριζομαι...με επανεφερες στη πραγματικοτητα! ??

Ειναι δικαιολογημενο το αγχος σου γιατι πετυχες το στοχο και τωρα χρειαζεσαι την επιβεβαιωση ...απλα προσπαθησε να μην το σκεφτεσαι ολη την ωρα και απο την αναμονη σε πιανει αγχος ..δεν εχεις κατι για να φοβασαι...ο θεος θα τα φερει ολα καλα! Ξαναεκανες παιδακι! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Σταυρι είπε:

Το χει κανει χωρις να εχει καθυστερηση.. αλλα και παλι πρεπει να βγαλεις τα ματια σου επισης μου λεει οτι αυτο το αχνο( ας πουμε) το ειδε μετα απο 5 λεπτα οχι κατευθειαν. Καλα αν ειναι εγκυος θα παθει γιατι προσπαθουσαν πολλα χρονια κσι τωρα που ηρθε δεν υπαρχουν καλες προυποθεσεις .

Ο ναι γι αυτό είναι πολύ αχνό καλύτερα να κάνει μια χοριακη να βεβαιωθεί!!! Να σου πω κάτι?? Αν είναι μια χαρά θα το μεγαλώσει και μόνη της αφού ο κύριος αποφάσισε να την κάνει!! Απλά να του το ανακοινώσει αμεσως!! Πες της να κάνει άλλο ένα  αύριο ρε συ να βεβαιωθεί!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Mamounitsa είπε:

Αχ μακαρι!!! Άγχος αυτές η χοριακης εσύ πότε θα κάνεις χοριακη? Παρασκευή ή Σάββατο!? 

Έκανα πριν λίγο αλλά ξέρω θα βγει αρνητικη σχεδόν αδιαθετω έχω ροζ στο σκούπισμα... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Titika88 είπε:

Αυτο με τις πανες μου μυρισε ηδη......ας περασω καλα το 3 ημερο αναψυχης και δεν ζοριζομαι...με επανεφερες στη πραγματικοτητα! ??

Ειναι δικαιολογημενο το αγχος σου γιατι πετυχες το στοχο και τωρα χρειαζεσαι την επιβεβαιωση ...απλα προσπαθησε να μην το σκεφτεσαι ολη την ωρα και απο την αναμονη σε πιανει αγχος ..δεν εχεις κατι για να φοβασαι...ο θεος θα τα φερει ολα καλα! Ξαναεκανες παιδακι! 

Χαχαχα αχχα είσαι τρελή! Έκανα ξανά παιδάκι αλλά πριν το παιδάκι είχα μια χοριακη που δεν ανεβενε τεσπα θα σκεφτώ λουλουδάκια και αγρούς μπας κ μου φύγει το άγχος!!! Που θα πάτε τριήμερο!? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Έκανα πριν λίγο αλλά ξέρω θα βγει αρνητικη σχεδόν αδιαθετω έχω ροζ στο σκούπισμα... 

Ωχ αλήθεια!??? Κρίμα ρε γαμωτο!!!! Τι να πω εύχομαι να μη ξανά τύχει!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!!Όσες αδιαθετησα μην στεναχωριέστε!!όλα για κάποιο λόγο γίνονται τουλάχιστον ο οργανισμός λειτουργεί!! @Mamounitsa Εγώ δεν νιώθω κάτι είμαι και  κρυωμενη απο την προηγούμενη εβδομάδα!Εγώ αύριο βράδυ θα ξέρω! Κανονικά περιμένω την Παρασκευή αλλά πάντα την προηγούμενη μέρα το βράδυ μου έρχεται καφέ.Αλλα λόγω ότι οι γόνιμες έπεσαν στις διακοπές πιστεύω ότι μπορεί να έχω και μια μέρα καθυστερήση θα δείξει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η ViKcy είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!!Όσες αδιαθετησα μην στεναχωριέστε!!όλα για κάποιο λόγο γίνονται τουλάχιστον ο οργανισμός λειτουργεί!! @Mamounitsa Εγώ δεν νιώθω κάτι είμαι και  κρυωμενη απο την προηγούμενη εβδομάδα!Εγώ αύριο βράδυ θα ξέρω! Κανονικά περιμένω την Παρασκευή αλλά πάντα την προηγούμενη μέρα το βράδυ μου έρχεται καφέ.Αλλα λόγω ότι οι γόνιμες έπεσαν στις διακοπές πιστεύω ότι μπορεί να έχω και μια μέρα καθυστερήση θα δείξει!!!

Η μπορεί κ 9 μήνες καθυστέρηση!!! Θα κάνεις τεστ αύριο δηλαδη η Παρασκευή πρωί αν δε σου έρθει αύριο βράδυ!? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Χαχαχα αχχα είσαι τρελή! Έκανα ξανά παιδάκι αλλά πριν το παιδάκι είχα μια χοριακη που δεν ανεβενε τεσπα θα σκεφτώ λουλουδάκια και αγρούς μπας κ μου φύγει το άγχος!!! Που θα πάτε τριήμερο!? 

Ναι ναι σκεψου λουλουδακια και ιστοριες με λιβαδια.....πουθενα μαρη ...για το λογο που ειπες οτι το σεξ ειναι ωραιο γι αυτο το παρομοιαζω με 3 ημερο αναψυχης....επειδη θα επιδωθω οσο μπορω περισσοτερο στο αθλημα....μονο μη κατσει καμια ασχημη υπηρεσια φοβαμαι και χαρω τα τεστ τον αλλο μηνα....θα φανει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!! Είμαι καινούργια στην παρέα σας!!

Ελπίζω όσες προσπαθούμε για μωράκι να τα καταφέρουμε πολύ πολύ σύντομα!!

Ήθελα να ρωτήσω και εσάς που προσπαθείτε για μωράκι, αν παίρνετε φολλικό οξύ, και αν ναι πόσο καιρό πριν από την εγκυμοσύνη χρειάζεται να παίρνουμε??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Titika88 είπε:

Ναι ναι σκεψου λουλουδακια και ιστοριες με λιβαδια.....πουθενα μαρη ...για το λογο που ειπες οτι το σεξ ειναι ωραιο γι αυτο το παρομοιαζω με 3 ημερο αναψυχης....επειδη θα επιδωθω οσο μπορω περισσοτερο στο αθλημα....μονο μη κατσει καμια ασχημη υπηρεσια φοβαμαι και χαρω τα τεστ τον αλλο μηνα....θα φανει!

Ααααα πες έτσι!!!! Τι υπηρεσία μάνα μου? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Η μπορεί κ 9 μήνες καθυστέρηση!!! Θα κάνεις τεστ αύριο δηλαδη η Παρασκευή πρωί αν δε σου έρθει αύριο βράδυ!? 

Χαχα!!όχι καλέ τι τεστ να κάνω; Κατ'αρχην δεν έχω σπίτι εγώ άμα δεν έχω 4 5 μέρες καθυστέρηση δεν μπαίνω στην διαδικασία!!Αν δεν έρθει μέχρι την Τρίτη τότε θα κάνω!!Εσύ κοίτα να μην αγχώνεσαι όλα καλά θα πάνε!!!το άλλο το παιδάκι σου είναι πολύ μικρό; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η ViKcy είπε:

Χαχα!!όχι καλέ τι τεστ να κάνω; Κατ'αρχην δεν έχω σπίτι εγώ άμα δεν έχω 4 5 μέρες καθυστέρηση δεν μπαίνω στην διαδικασία!!Αν δεν έρθει μέχρι την Τρίτη τότε θα κάνω!!Εσύ κοίτα να μην αγχώνεσαι όλα καλά θα πάνε!!!το άλλο το παιδάκι σου είναι πολύ μικρό; 

Χάχα 4 μέρες??? Άπαπα γιατί έχεις ασταθή κύκλο εννοώ τυχενει να αργήσει Κποιες μέρες!? Σε 8 μέρες γίνω μαστε 11 μηνών!! ? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Mamounitsa είπε:

Χάχα 4 μέρες??? Άπαπα γιατί έχεις ασταθή κύκλο εννοώ τυχενει να αργήσει Κποιες μέρες!? Σε 8 μέρες γίνω μαστε 11 μηνών!! ? 

Να το χαίρεσαι!!αχ μικρούλη είναι!!!!!???!!Γενικά έχω σταθερό κύκλο 28 29 ημερων. Αλλά ναι μου έχει τύχει δύο φορές να κάνω κυκλο την μια 32 και την άλλη 34 πέρσυ!Και είχα κάνει χωριακη φυσικά αρνητική και είχα πέσει πολύ ψυχολογικά οπότε δεν θέλω ξανά να το περάσω!έτσι είμαι πιο χαλαρή!Άσε πρώτα να έρθει η καθυστέρηση η καλή!!!Αν και λόγω της θάλασσας φοβαμαι μήπως έκανα  ωορρηξία πιο αργά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η ViKcy είπε:

Να το χαίρεσαι!!αχ μικρούλη είναι!!!!!???!!Γενικά έχω σταθερό κύκλο 28 29 ημερων. Αλλά ναι μου έχει τύχει δύο φορές να κάνω κυκλο την μια 32 και την άλλη 34 πέρσυ!Και είχα κάνει χωριακη φυσικά αρνητική και είχα πέσει πολύ ψυχολογικά οπότε δεν θέλω ξανά να το περάσω!έτσι είμαι πιο χαλαρή!Άσε πρώτα να έρθει η καθυστέρηση η καλή!!!Αν και λόγω της θάλασσας φοβαμαι μήπως έκανα  ωορρηξία πιο αργά!

Σε ευχαριστώ πολύ!! 

Σε κατάλαβενω και εγώ αυτή τη φορά γι αυτό έκανα τεστ 4η μετά καθηστεριση γιατί μια ζωή βιαζόμουν στο μπέμπη έκανα τεστ 4 ημέρες πριν την περίοδο χάχα τον προιγουνο μήνα ανομαλια κύκλου εγώ πίστευα πως ήμουν έγκυος να το αρνητικό μες τη μούρη!! Εύχομαι γρήγορα να μάθουμε τα ευχάριστα κ από εσένα!!!! Σύντομα εννοώ! Εσύ τεστακια ωορριξιας δε χρησιμοποιείς!? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Mamounitsa είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ!! 

Σε κατάλαβενω και εγώ αυτή τη φορά γι αυτό έκανα τεστ 4η μετά καθηστεριση γιατί μια ζωή βιαζόμουν στο μπέμπη έκανα τεστ 4 ημέρες πριν την περίοδο χάχα τον προιγουνο μήνα ανομαλια κύκλου εγώ πίστευα πως ήμουν έγκυος να το αρνητικό μες τη μούρη!! Εύχομαι γρήγορα να μάθουμε τα ευχάριστα κ από εσένα!!!! Σύντομα εννοώ! Εσύ τεστακια ωορριξιας δε χρησιμοποιείς!? 

Σ'ευχαριστω πολύ!!Κατά καιρούς έχω κάνει!Εμείς έχουμε θεματακι με το σπέρμα οπότε γενικά έχουμε λιγότερες πιθανότητες!τώρα πλέον δεν κάνω τεστακια!!έχουμε 2 χρόνια που προσπαθούμε οπότε γ αυτό τώρα είμαι χαλαρή!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η lactaki είπε:

Έκανα πριν λίγο αλλά ξέρω θα βγει αρνητικη σχεδόν αδιαθετω έχω ροζ στο σκούπισμα... 

Καλημέρα! Το ροζ δεν το λες και περίοδο! Κάτσε να πάρεις το αποτέλεσμα και βλέπουμε! Εγώ την επόμενη μέρα της πρώτης χοριακής είχα ροζ... Τι ώρα θα έχεις το αποτέλεσμα σου είπαν?! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η ViKcy είπε:

Σ'ευχαριστω πολύ!!Κατά καιρούς έχω κάνει!Εμείς έχουμε θεματακι με το σπέρμα οπότε γενικά έχουμε λιγότερες πιθανότητες!τώρα πλέον δεν κάνω τεστακια!!έχουμε 2 χρόνια που προσπαθούμε οπότε γ αυτό τώρα είμαι χαλαρή!!

Α κατάλαβα συνηθισμένη λίγο!!! Σε κατάλαβενω γιατί κ εγώ το θετικό 3 χρόνια έκανα να το δω! Δεν το βάζουμε όμως κάτω πισμονουμε και συνεχίζουμε!! Με το σπέρμα τι θέμα!? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Α κατάλαβα συνηθισμένη λίγο!!! Σε κατάλαβενω γιατί κ εγώ το θετικό 3 χρόνια έκανα να το δω! Δεν το βάζουμε όμως κάτω πισμονουμε και συνεχίζουμε!! Με το σπέρμα τι θέμα!? 

Αλήθεια; Είχατε κάποιο θέμα; Η απλά δεν τύχαινε;Σε όλες τις κατηγορίες είχαμε δυστυχώς βέβαια τώρα το έχουμε φτιάξει κάπως! φτάσαμε τα 18.000.000 εκ/μλ και κινητικότητα 45% συνολικά το θέμα είναι η μορφολογία που είναι 1% τώρα βέβαια παίρνει βιταμίνες και θα ξανακουμε τέλος Οκτωβρίου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η ViKcy είπε:

Αλήθεια; Είχατε κάποιο θέμα; Η απλά δεν τύχαινε;Σε όλες τις κατηγορίες είχαμε δυστυχώς βέβαια τώρα το έχουμε φτιάξει κάπως! φτάσαμε τα 18.000.000 εκ/μλ και κινητικότητα 45% συνολικά το θέμα είναι η μορφολογία που είναι 1% τώρα βέβαια παίρνει βιταμίνες και θα ξανακουμε τέλος Οκτωβρίου!

Αχ, αυτό το άτιμο...! Τι βιταμίνες παίρνετε κοριτσάκι? Εμείς ξεκινήσαμε profertil... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Αχ, αυτό το άτιμο...! Τι βιταμίνες παίρνετε κοριτσάκι? Εμείς ξεκινήσαμε profertil... 

Και εσείς έχετε θεματακι; Εμένα παίρνει τις fertilovit εμας στην αρχή ήταν πολύ χάλια αλλά σιγά σιγά τα ανεβάσαμε κάπως ο γιατρός ήταν κατά των βιταμινών θεωρεί τζάμπα τόσα λεφτά!και μας είπε διατροφή βιταμίνη c  γύρη ανθέων και τριβόλι όντως είδαμε αποτέλεσμα αλλά είπαμε να πάρουμε και βιταμίνες με αντιοξειδωτικα για την μορφολογία!Να σε ρωτήσω εσείς που κάνατε και εξωσωματική κάνατε και κατακερματισμό dna;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η ViKcy είπε:

Αλήθεια; Είχατε κάποιο θέμα; Η απλά δεν τύχαινε;Σε όλες τις κατηγορίες είχαμε δυστυχώς βέβαια τώρα το έχουμε φτιάξει κάπως! φτάσαμε τα 18.000.000 εκ/μλ και κινητικότητα 45% συνολικά το θέμα είναι η μορφολογία που είναι 1% τώρα βέβαια παίρνει βιταμίνες και θα ξανακουμε τέλος Οκτωβρίου!

Εγώ ειχα θέμα ανδομητριωση! Έχετε σκεφτει καθόλου τη σπερματεγχηση? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Εγώ ειχα θέμα ανδομητριωση! Έχετε σκεφτει καθόλου τη σπερματεγχηση? 

Ναι έχουμε κάνει μια αλλά δεν πέτυχε! Γενικά σαν μέθοδο δεν έχει και πολλές πιθανότητες!! Εγώ απ' την αρχή ήθελα εξωσωματική χωρίς πολλά φάρμακα αλλά ο γιατρός Παρ όλο που είναι εξωσωματικος δεν θέλει ακόμα πιστεύει ότι μπορεί να γίνει και φυσιολογικά!!!προς το παρόν χαλαρωσαμε και πάμε έτσι τώρα έχουμε και τον γάμος μας 28 Σεπτεμβρίου και θα πάμε και ένα ταξιδακι!Μετά όταν θα γυρίσουμε θα δούμε τι μπορουμε να κάνουμε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η ViKcy είπε:

Και εσείς έχετε θεματακι; Εμένα παίρνει τις fertilovit εμας στην αρχή ήταν πολύ χάλια αλλά σιγά σιγά τα ανεβάσαμε κάπως ο γιατρός ήταν κατά των βιταμινών θεωρεί τζάμπα τόσα λεφτά!και μας είπε διατροφή βιταμίνη c  γύρη ανθέων και τριβόλι όντως είδαμε αποτέλεσμα αλλά είπαμε να πάρουμε και βιταμίνες με αντιοξειδωτικα για την μορφολογία!Να σε ρωτήσω εσείς που κάνατε και εξωσωματική κάνατε και κατακερματισμό dna;

Στη μονάδα του Λητώ κάναμε και εξωσωματική και σπερματέγχυση... Τον κατακερματισμο τον κάναμε στο alpha lab πίσω από το Λητώ και ήταν φυσιολογικές οι τιμές. Γενικά όμως έχω λίγο παραξενευτει γιατί από το πρώτο διάγραμμα που κάναμε στο Λυμπερόπουλο, όπου ήταν όλα εντός φυσιολογικων ορίων, ότι κάναμε μετά ήταν χειρότερο! Βέβαια παίρναμε τις pregnacare his and hers για πολυ καιρο, αλλά δεν είδαμε διαφορά προς τα πάνω. Fertilovit πήραμε μόνο για λίγο, πριν την εξωσωματική και δεν ξέρω έκτοτε τι γίνεται... Τώρα που μας είπε ο γιατρός ότι είναι πιο εύκολο να πιάσουμε φυσιολογικά είπαμε να το ενισχύσουμε το θέμα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...