Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ελπίζουμε να γίνουμε μανούλες το 2020..!!


Guest

Recommended Posts

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Σημερααααααα

σήμερα??διαβασα σε ενα αρθρο οτι 5 μερες πρεπει περιπου να περιμενω..

εκτος αυτου νιωθω πονους χαμηλα στην μέση κάποιες φορες μπορει να φταίει και το παντελονι μου γιατι νιωθω οτι ολα με πιεζουν

πιστευεις οτι θα δειξει κατι ?λογω του οτι πονω πολλα νερα κλπ και ειναι και απογευμα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η vikujustme είπε:

σήμερα??διαβασα σε ενα αρθρο οτι 5 μερες πρεπει περιπου να περιμενω..

εκτος αυτου νιωθω πονους χαμηλα στην μέση κάποιες φορες μπορει να φταίει και το παντελονι μου γιατι νιωθω οτι ολα με πιεζουν

πιστευεις οτι θα δειξει κατι ?λογω του οτι πονω πολλα νερα κλπ και ειναι και απογευμα?

Πιστεύω  κορίτσι μουωκαι αν είσαι θα δείξει..  εγώ είχα κάνει ένα το πρωί και μετά ένα το απόγευμα και έδειξε κανονικά.στο εύχομαι μέσα οι τη καρδιά μου ειλικρινά  μακαρι♥️♥️♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Πιστεύω  κορίτσι μουωκαι αν είσαι θα δείξει..  εγώ είχα κάνει ένα το πρωί και μετά ένα το απόγευμα και έδειξε κανονικά.στο εύχομαι μέσα οι τη καρδιά μου ειλικρινά  μακαρι♥️♥️♥️♥️

εχεις να μου προτεινεις μηπως κάποιο συγκεκριμένο τέστ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η vikujustme είπε:

εχεις να μου προτεινεις μηπως κάποιο συγκεκριμένο τέστ?

Της clearblue  εγώ αυτό πήρα και ήταν τυχερό. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η vikujustme είπε:

εχεις να μου προτεινεις μηπως κάποιο συγκεκριμένο τέστ?

καλη επιτυχια!!! clearblue ειναι τα πιο αξιοπιστα  κατα τη γνωμη μου... περιμενουμε νεα σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η vikujustme είπε:

Γεια σας κορίτσια !εύχομαι να είστε όλες καλά ?

Σε σταθερό κύκλο  ποτέ πιστεύετε πρέπει να κάνω ένα τεστ εγκυμοσύνης .περίοδο περίμενα χθες

Κάνε σήμερα κορίτσι μου ή αύριο πρωί και καλή επιτυχίααααα!!! Περιμένουμε νέα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η vikujustme είπε:

Γεια σας κορίτσια !εύχομαι να είστε όλες καλά ?

Σε σταθερό κύκλο  ποτέ πιστεύετε πρέπει να κάνω ένα τεστ εγκυμοσύνης .περίοδο περίμενα χθες

Μπορείς να κάνεις και σήμερα! Εγώ το είχα κάνει με μια ημέρα καθυστέρηση και μάλιστα απόγευμα και βγήκε η πολυπόθητη δεύτερη γραμμουλα! Αχνή βέβαια αλλά ήταν θετικό! Σου εύχομαι ένα θετικότατο αποτέλεσμα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Μπορείς να κάνεις και σήμερα! Εγώ το είχα κάνει με μια ημέρα καθυστέρηση και μάλιστα απόγευμα και βγήκε η πολυπόθητη δεύτερη γραμμουλα! Αχνή βέβαια αλλά ήταν θετικό! Σου εύχομαι ένα θετικότατο αποτέλεσμα!!!!

Ευχαριστώ πολύ .

Από την μια θέλω να πάω να το πάρω και να κάνω σήμερα από την άλλη φοβάμαι μήπως βγει αρνητικό ωστόσο ακόμα η περίοδος είναι άφαντη

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η vikujustme είπε:

Ευχαριστώ πολύ .

Από την μια θέλω να πάω να το πάρω και να κάνω σήμερα από την άλλη φοβάμαι μήπως βγει αρνητικό ωστόσο ακόμα η περίοδος είναι άφαντη

 

Σε καταλαβαίνω!!! Κι εγώ για να δω θετικό περίμενα πολλούς πολλούς πολλούς μήνες... Να μην αγχώνεσαι και να μην στεναχωριέσαι κι όλα θα γίνουν! Γενικά πως νιώθεις; Έχεις καθόλου συμπτώματα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια πρώτη δημοσίευση ελπίζω να φέρω γούρι και να μου δώσετε κι εσείς..κι εγώ ελπίζω να γίνω μαμά το 20..προσπαθούμε από το Μάιο είχα μια αυτόματη αποβολή το Σεπτέμβρη και τώρα ξανά στην προσπάθεια :)..ήθελα να σας ρωτήσω και κάτι που μου συνέβη σήμερα..είμαι στη 19μερα του κύκλου,ωορρηξία είχα την 13η και σήμερα μετά απο επαφή είχα λίγα ροζ στο σκούπισμα..σας έχει τύχει ποτέ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Σε καταλαβαίνω!!! Κι εγώ για να δω θετικό περίμενα πολλούς πολλούς πολλούς μήνες... Να μην αγχώνεσαι και να μην στεναχωριέσαι κι όλα θα γίνουν! Γενικά πως νιώθεις; Έχεις καθόλου συμπτώματα;

Το στήθος μου είναι αρκετά πρησμένο σε σχέση με άλλες φορές συνήθως μια μέρα με δύο πριν αδιαθετησα σαν να έφευγε το πρήξιμο αυτή την φορά είναι πρησμένο και με πονάει πολύ όταν σηκώνομαι το πρωί από το κρεβάτι τις τελευταίες δυο μέρες .κατά τ αλλά καποιους πόνους στην μέση και λίγα υγρά ψιλοδιαφανα αυτα.

Τώρα τι να πω η περίοδος μου είναι πάντοτε σταθερή η τελευταία φορά που είχα καθυστέρηση ήταν τον Αύγουστο όπου έκανα μπάνια και ήμουν διακοπές και αυτό μια μέρα μετά ήρθε κανονικά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η lactaki είπε:

εγώ παίρνω προγεστερόνη μόλις γίνει ωορηξία έως ότου αδιαθετήσω.. 14 μέρες δλδ.. είχα κάνει 2 μήνες συνεχόμενους η μια ηταν 10 την άλλη 8,5. ενώ κανονικά το φυσιολογικό ήτανε 15 με 20.. 

Εγώ είχα 5,8 προγεστερόνη και μου είπε η γυναικολόγος να κάνω και σ' αυτόν τον κύκλο να δούμε την τιμή κι αν είναι θα μου δώσει χάπι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η vikujustme είπε:

Το στήθος μου είναι αρκετά πρησμένο σε σχέση με άλλες φορές συνήθως μια μέρα με δύο πριν αδιαθετησα σαν να έφευγε το πρήξιμο αυτή την φορά είναι πρησμένο και με πονάει πολύ όταν σηκώνομαι το πρωί από το κρεβάτι τις τελευταίες δυο μέρες .κατά τ αλλά καποιους πόνους στην μέση και λίγα υγρά ψιλοδιαφανα αυτα.

Τώρα τι να πω η περίοδος μου είναι πάντοτε σταθερή η τελευταία φορά που είχα καθυστέρηση ήταν τον Αύγουστο όπου έκανα μπάνια και ήμουν διακοπές και αυτό μια μέρα μετά ήρθε κανονικά 

Μακάρι να είσαι!!! Θα χαρώ πολύ! Εγώ την δεύτερη εγκυμοσύνη μου την κατάλαβα από τα υγρά. Το στήθος σχεδόν πάντα με πονάει πριν την περίοδο κι έτσι δεν το έδωσα σημασία. Εσύ βέβαια έχεις διαφορά στον πόνο κι αυτό μπορεί να σημαίνει κάτι. Θα περιμένουμε με αγωνία τα νέα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η Frogel είπε:

Καλησπέρα κορίτσια πρώτη δημοσίευση ελπίζω να φέρω γούρι και να μου δώσετε κι εσείς..κι εγώ ελπίζω να γίνω μαμά το 20..προσπαθούμε από το Μάιο είχα μια αυτόματη αποβολή το Σεπτέμβρη και τώρα ξανά στην προσπάθεια :)..ήθελα να σας ρωτήσω και κάτι που μου συνέβη σήμερα..είμαι στη 19μερα του κύκλου,ωορρηξία είχα την 13η και σήμερα μετά απο επαφή είχα λίγα ροζ στο σκούπισμα..σας έχει τύχει ποτέ??

Εάν είχες εξακριβωμένα ωορρηξία τότε αυτά τα ροζ μπορεί να είναι κάτι πολύ καλό..!! Μπορεί να είναι αίμα εμφύτευσης που στο εύχομαι ? Την ωορρηξία πώς την κατάλαβες;από μόνη σου, με τεστάκια ή υπέρηχο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η vikujustme είπε:

Το στήθος μου είναι αρκετά πρησμένο σε σχέση με άλλες φορές συνήθως μια μέρα με δύο πριν αδιαθετησα σαν να έφευγε το πρήξιμο αυτή την φορά είναι πρησμένο και με πονάει πολύ όταν σηκώνομαι το πρωί από το κρεβάτι τις τελευταίες δυο μέρες .κατά τ αλλά καποιους πόνους στην μέση και λίγα υγρά ψιλοδιαφανα αυτα.

Τώρα τι να πω η περίοδος μου είναι πάντοτε σταθερή η τελευταία φορά που είχα καθυστέρηση ήταν τον Αύγουστο όπου έκανα μπάνια και ήμουν διακοπές και αυτό μια μέρα μετά ήρθε κανονικά 

Όλαυτα μου ακούγονται πολύ θετικά ?? εγώ λέω να κάνεις ένα τεστάκι τώρα και να μας πεις τα ευχάριστα!!!!! ??❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Princess28 είπε:

Εάν είχες εξακριβωμένα ωορρηξία τότε αυτά τα ροζ μπορεί να είναι κάτι πολύ καλό..!! Μπορεί να είναι αίμα εμφύτευσης που στο εύχομαι ? Την ωορρηξία πώς την κατάλαβες;από μόνη σου, με τεστάκια ή υπέρηχο;

Έχω σταθερό κύκλο και έχω συμπτώματα ωορρηξίας κάθε μήνα θερμοκρασια κράμπες υγρά..το έχω τσεκαρει παλαιότερα και με τεστακια και έπεφτα μέσα..το σκέφτηκα κι εγώ το αίμα εμφύτευσης αλλά δεν είναι περίεργο που ήταν μόνο μετά την επαφή??δεν συνεχίστηκε καθόλου.. άλλα συμπτώματα δεν έχω μόνο θερμοκρασία που είναι σταθερά 37..θα μάθουμε σύντομα όπως και να χει.. σευχαριστω πολύ για την απαντηση..τυχαίνει να προσπαθώ για παιδάκι μόνο εγώ στον κύκλο μου και όσο κοντά μου και να είναι οι άνθρωποι μου καταλαβαίνετε ότι δεν είναι το ίδιο..εδώ έχουμε τις ίδιες αγωνίες βρε αδερφέ..αχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 56 λεπτά, ο/η Frogel είπε:

Καλησπέρα κορίτσια πρώτη δημοσίευση ελπίζω να φέρω γούρι και να μου δώσετε κι εσείς..κι εγώ ελπίζω να γίνω μαμά το 20..προσπαθούμε από το Μάιο είχα μια αυτόματη αποβολή το Σεπτέμβρη και τώρα ξανά στην προσπάθεια :)..ήθελα να σας ρωτήσω και κάτι που μου συνέβη σήμερα..είμαι στη 19μερα του κύκλου,ωορρηξία είχα την 13η και σήμερα μετά απο επαφή είχα λίγα ροζ στο σκούπισμα..σας έχει τύχει ποτέ??

Καλώς ήρθες! Προσωπικά δεν μου έχει τύχει αλλά αν όντως είχες ωορρηξία είναι πιθανό να είναι από την εμφύτευση. Αν και έχω ακούσει ότι και από την επαφή μπορεί να συμβεί αυτό αν είναι αρκετά έντονη. Μακάρι να σου φέρουμε γούρι και να έμεινες έγκυος! Θα περιμένουμε νέα σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Frogel είπε:

Καλησπέρα κορίτσια πρώτη δημοσίευση ελπίζω να φέρω γούρι και να μου δώσετε κι εσείς..κι εγώ ελπίζω να γίνω μαμά το 20..προσπαθούμε από το Μάιο είχα μια αυτόματη αποβολή το Σεπτέμβρη και τώρα ξανά στην προσπάθεια :)..ήθελα να σας ρωτήσω και κάτι που μου συνέβη σήμερα..είμαι στη 19μερα του κύκλου,ωορρηξία είχα την 13η και σήμερα μετά απο επαφή είχα λίγα ροζ στο σκούπισμα..σας έχει τύχει ποτέ??

Καλησπερα και καλώς ήρθες!Μου εχει τύχει 2-3 φορές το τελευταιο διαστημα.Δεν ξέρω να σου πω ομως που μπορει να οφείλεται.Σ ευχομαι να είναι εμφύτευση!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Frogel είπε:

Καλησπέρα κορίτσια πρώτη δημοσίευση ελπίζω να φέρω γούρι και να μου δώσετε κι εσείς..κι εγώ ελπίζω να γίνω μαμά το 20..προσπαθούμε από το Μάιο είχα μια αυτόματη αποβολή το Σεπτέμβρη και τώρα ξανά στην προσπάθεια :)..ήθελα να σας ρωτήσω και κάτι που μου συνέβη σήμερα..είμαι στη 19μερα του κύκλου,ωορρηξία είχα την 13η και σήμερα μετά απο επαφή είχα λίγα ροζ στο σκούπισμα..σας έχει τύχει ποτέ??

Γεια σου !

Κάτι παρόμοιο είχα εγώ αυτόν τον μήνα την 13,14 ημέρα του κύκλου μου .πήγα στον γιατρό και μου είπε ότι έγινε ωορρηξία και πιθανότατα ήταν από αυτό το αίμα .

Τώρα στην περίπτωση σου μπορεί να είναι το αιματακι εμφύτευσης που λένε ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Καλώς ήρθες! Προσωπικά δεν μου έχει τύχει αλλά αν όντως είχες ωορρηξία είναι πιθανό να είναι από την εμφύτευση. Αν και έχω ακούσει ότι και από την επαφή μπορεί να συμβεί αυτό αν είναι αρκετά έντονη. Μακάρι να σου φέρουμε γούρι και να έμεινες έγκυος! Θα περιμένουμε νέα σου!

Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση..χαίρομαι που έγινα μέλος της συζήτησης σας διαβάζω καιρό και μου αρέσει πολύ η παρέα σας..θα είναι γουρλιδικο το πιστεύω..δεν ήταν αρκετά έντονη η επαφή όποτε δεν νομίζω να ήταν από αυτό..θα δούμε σε λίγες μέρες..:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Frogel είπε:

Καλησπέρα κορίτσια πρώτη δημοσίευση ελπίζω να φέρω γούρι και να μου δώσετε κι εσείς..κι εγώ ελπίζω να γίνω μαμά το 20..προσπαθούμε από το Μάιο είχα μια αυτόματη αποβολή το Σεπτέμβρη και τώρα ξανά στην προσπάθεια :)..ήθελα να σας ρωτήσω και κάτι που μου συνέβη σήμερα..είμαι στη 19μερα του κύκλου,ωορρηξία είχα την 13η και σήμερα μετά απο επαφή είχα λίγα ροζ στο σκούπισμα..σας έχει τύχει ποτέ??

Καλησπέρα κορίτσι μου εμένα η αλήθεια είναι πως δεν μου έχει τύχει αλλά ποτέ περιμένεις περίοδο; Πάντως το μυαλό μου πάει κάπου πολύ καλά (αίμα εμφύτευσης ) μακάρι στο εύχομαι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου σας ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις..καλώς σας βρηκα..περιμένω περίοδο σε μια εβδομάδα λέω να κάνω τεστακι από Δευτέρα γιατί λέει να γίνεται 5μερες πριν την καθυστέρηση..μακάρι να είναι εμφύτευσης θα είναι τέλειο δωράκι..η αλήθεια είναι μετά την αποβολή μου το Σεπτέμβρη έχω κάνει τρελή δουλειά να μετριασω το άγχος και νιώθω πιο έτοιμη από ποτέ..θα σας ενημερώσω για ότι νεότερο..είμαι νέο μέλος και ξέρετε έχω και τον περιορισμό των 6δημοσιευσεων..καλό σας βράδυ..εύχομαι σε όλες μόνο χαρούμενα νέα και πολλά χαμόγελα..<3

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Βικούλα88 είπε:

Εγώ είχα 5,8 προγεστερόνη και μου είπε η γυναικολόγος να κάνω και σ' αυτόν τον κύκλο να δούμε την τιμή κι αν είναι θα μου δώσει χάπι..

ναι ναι τσέκαρε το γιατι μπορεί να έτυχε.. κ είναι βασική ορμόνη γιατί βοηθά στην εμφύτευση. θα σ δώσει ενα χαπάκι utrogestan λογικα είτε κολπικά είτε από το στόμα. εμένα μ έχει πει από το στόμα κ το παίρνω μόλις ξαπλωσω πριν κοιμηθώ το βράδυ γιατί φέρνει ζαλάδες κ υπνηλία..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Frogel είπε:

Έχω σταθερό κύκλο και έχω συμπτώματα ωορρηξίας κάθε μήνα θερμοκρασια κράμπες υγρά..το έχω τσεκαρει παλαιότερα και με τεστακια και έπεφτα μέσα..το σκέφτηκα κι εγώ το αίμα εμφύτευσης αλλά δεν είναι περίεργο που ήταν μόνο μετά την επαφή??δεν συνεχίστηκε καθόλου.. άλλα συμπτώματα δεν έχω μόνο θερμοκρασία που είναι σταθερά 37..θα μάθουμε σύντομα όπως και να χει.. σευχαριστω πολύ για την απαντηση..τυχαίνει να προσπαθώ για παιδάκι μόνο εγώ στον κύκλο μου και όσο κοντά μου και να είναι οι άνθρωποι μου καταλαβαίνετε ότι δεν είναι το ίδιο..εδώ έχουμε τις ίδιες αγωνίες βρε αδερφέ..αχαχαχαχα

Χαχαχα έχεις δίκιο...ελπίζω σύντομα να έχεις σποράκι στη κοιλίτσα σου, και είμαι σίγουρη γι’αυτό ?? τώρα είδα ότι είπες μετά από επαφή..ναι μπορεί να είναι κάποιος μικροτραυματισμός..μπορεί και αυτό που θέλουμε..όπως και να’χει θα μάθουμε σύντομα ? τι κύκλο κάνεις; πότε περιμένεις περίοδο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Γελάω με το κουνέλι 🤣  Περαστικά! Το έχω κι εγώ φόβο πως θα αποθηλασω και αν θα καταφέρει να τρώει όταν θα λείπω. Γιατί προς το παρόν πίνει κυρίως γάλα. Τρώει και τροφές αλλά θηλασμους δεν έχει κόψει 😕 Βρήκαμε βρεφονηπιακό. Σήμερα την έγραψα κι όλας. Έχω βρει και γυναίκα για να την κρατάει το καλοκαίρι μέχρι να ξεκινήσει ο βρεφονηπιακός. Και θα κάνουμε σταδιακή προσαρμογή με αυτή να την συνηθίσει και να συνηθίσει και ότι εγώ θα λείπω. Πέρασε ο καιρός 🥲 Σκέφτεστε να βάλετε μπροστά και για 2ο? Εμένα μου έχει μπει η ιδέα αλλά λέω καλύτερα από τα Χριστούγεννα και μετά να ξεκινήσουμε τις προσπάθειες.
    • Μαγική!!! Φυσικά κ υπάρχει κούραση αλλά είναι απόλαυση τα άτιμα!!! Έχουν ο ένας τον άλλον κ παίζουν μεταξύ τους όποτε υπάρχουν κάποιες στιγμές ηρεμίας (αν δεν μαλώνουν για το ίδιο παιχνίδι🤣🤣🤣) Κλαίμε από τα γέλια με τις συζητήσεις τους!!!  Όταν αισθανθείς έτοιμη κ ψυχικά κ σωματικά θα βάλεις μπρος. Κ αν δεν θέλεις δε θα το κανεις!! Εσυ να είσαι καλά για να είναι κ το παιδάκι σου καλά!!
    • Άντε ωραία μεγαλώνει το μωρακι σας 😊 Ααα αρα κολπικά στο έβγαλε και μεγαλύτερο μια χαρα ειναι κορίτσι μου μην το σκεφτεσαι καθόλου όλα είναι οκ αφού το λέει και η γιατρό σου  Το παρτυ για το φύλο ποτε σκέφτεσαι να το κανείς ; Μετά την β επιπέδου ;   
    • Ήθελα να αποθηλασω φυσικά... Το έκανα παρά πολύ αργά για να μην τη πατήσω αλλά κουράστηκα πολύ τις τελευταίες μέρες και μείωσα τις αντλήσεις πολύ... Οπότε την πάτησα.... Πονάει πολύ, νιώθω ερείπιο.  Εμένα έχει και πάνω και κάτω δόντια - σωστό κουνέλι δηλ. 🤣 Αλλά η γκρίνια δε φεύγει ποτέ 🤣 αγκαλίτσα και παιχνίδι μαζί αλλιώς γίνεται χαμός! Βρήκατε βρεφονηπιακό;  Εγώ δεν ανυπομονώ να γυρίσω στη δουλειά να είμαι ειλικρινής αλλά ξέρω πως όταν επιστρέψω θα νιώσω καλά... Παράνοια η κατάσταση.
    • Ξέρω ότι πρέπει να το δω σίγουρα απλά δεν μπορω να πάω αυτήν την βδομαδα με το καλο  που θα γυρίσω θα ψαξω να βρω γιατρό γιατί ξέρεις εδώ στο χωριό δεν έχει κιολας όποτε δεν είναι τόσο εύκολο να πω πετάγομαι παω σε έναν ενδοκρινολόγο, πρέπει κάνω ολόκληρο ταξίδι... αν ήμουν στο πρώτο τρίμηνο σίγουρα δεν θα το άφηνα καθόλου.. ευχαριστώ κορίτσι μου 🥰
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...