Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ελπίζουμε να γίνουμε μανούλες το 2020..!!


Guest

Recommended Posts

στις πριν 8 ώρες, ο/η lactaki είπε:

Nαι κορίτσι μου το πιστευω αυτό που λες. Αν ήταν να μείνω θα εμένα πιστευω..  θα το ρυθμίσω πάλι κ αυτό. Κ η γυναικολόγος Μ πε εννοείται προχωράμε κανονικά δεν αλλάζει κάτι στη προσπάθεια μας. 3η πρόσπαθεια με σερπαφαρ....

Tο ενδομητριο στο ελέγχει μετα τα σερπαφαρ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Ginaak είπε:

Tο ενδομητριο στο ελέγχει μετα τα σερπαφαρ?

σε ποια φάση? Αν θυμάμαι καλα όταν Μ κανει υπέρηχο για να δει τα ωοθυλάκια Μ είχε πει ότι ήταν 10αρι πολύ καλό ..μετά την ωορρηξία παίρνω κ προγεστερόνη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για να δούμε θετικά τεστακια

Wannabeamammy:  (θετικό)

Mamounitsa : (θετικό)

Mocca: (θετικό)

Mt3508 : 04/10

anna90: 12/10

Bebouli: 13/10

Princess28: 13/10

Maroulita: 13/10

Σταυρι: 14 /10

Diana8: 16/10

ViKcy: 15/10

mummy5 : 20/10

Άντρεα: 23/10

lactaki :04/11

PAPA EVA : 09/11

Titika88: /11

liza_pan93 : /11

Μαρία 89: /11

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερούδια σε όλα τα κορίτσια..  Τι κανετε??? Περιμένουμε από καμία τα ευχαριστα?? Αντε να ξεκινήσει καλα η μέρα κορίτσια Κάντε τεστακια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Καλημερούδια σε όλα τα κορίτσια..  Τι κανετε??? Περιμένουμε από καμία τα ευχαριστα?? Αντε να ξεκινήσει καλα η μέρα κορίτσια Κάντε τεστακια.

Καλημεραααα!!! Περιμένουμε την mt3508 να μας πει αν έκανε τεστ και την anna90 ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Bebouli είπε:

Καλημεραααα!!! Περιμένουμε την mt3508 να μας πει αν έκανε τεστ και την anna90 ??

Και αύριο περιμένουμε εσένα αγαπουλα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Σταυρι είπε:

Και αύριο περιμένουμε εσένα αγαπουλα?

Εμένα και την @Princess28 εγώ εάν έρθει αίμα θα ενημερώσω χαχαχα γιατί τεστ δεν θα κανω, θα περιμένω λίγο έχει τύχει να έχω μια μικρή καθυστερηση αρκετές φορές οπότε από Τετάρτη θα δούμε!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Bebouli είπε:

Εμένα και την @Princess28 εγώ εάν έρθει αίμα θα ενημερώσω χαχαχα γιατί τεστ δεν θα κανω, θα περιμένω λίγο έχει τύχει να έχω μια μικρή καθυστερηση αρκετές φορές οπότε από Τετάρτη θα δούμε!! 

Και εγω τα ίδια με σένα αλλά εμένα δεν με απογοητεύει ποτέ η περίοδος πάντα κυρία στην ώρα της.. τεστ μετα τις 10 μέρες καθυστερησης. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Σταυρι είπε:

Καλημερούδια σε όλα τα κορίτσια..  Τι κανετε??? Περιμένουμε από καμία τα ευχαριστα?? Αντε να ξεκινήσει καλα η μέρα κορίτσια Κάντε τεστακια.

Καλημέρα και καλό Σαββατοκύριακο!!!! Είστε πολλές κοπέλες τις επόμενες μέρες 3-4 μέρες που περιμένετε!!! Μακάρι να έχουμε θετικά τεστακια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Bebouli είπε:

Καλημεραααα!!! Περιμένουμε την mt3508 να μας πει αν έκανε τεστ και την anna90 ??

Καλημέρα κορίτσια μου είμαι καινούργια στην παρέα σας ..κ γώ σε λίγες μέρες περιμένω να αδιαθετήσω για να δούμε .ποσο καιρό προσπαθείτε εσείς ..;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 55 λεπτά, ο/η whatever είπε:

Καλημέρα και καλό Σαββατοκύριακο!!!! Είστε πολλές κοπέλες τις επόμενες μέρες 3-4 μέρες που περιμένετε!!! Μακάρι να έχουμε θετικά τεστακια!!!

Από μένα δεν θα έχετε κορίτσια μου αλλά ειμαι πολύ cool αυτή τη φορα. ( έκανα οωρηξια από την αριστερή μεριά που έχω κλειστή σαλπιγγα) εύχομαι όμως μέσα από τη καρδιά μου να ειναι οι υπόλοιπες τυχερές!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Beatrice είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου είμαι καινούργια στην παρέα σας ..κ γώ σε λίγες μέρες περιμένω να αδιαθετήσω για να δούμε .ποσο καιρό προσπαθείτε εσείς ..;

Καλημέρα Beatrice.Και εγώ τελευταία ηρθα εδώ!Προσπαθούμε 3 μήνες τελευταία αλλά κ λίγο πιο παλιά.Εσυ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Από μένα δεν θα έχετε κορίτσια μου αλλά ειμαι πολύ cool αυτή τη φορα. ( έκανα οωρηξια από την αριστερή μεριά που έχω κλειστή σαλπιγγα) εύχομαι όμως μέσα από τη καρδιά μου να ειναι οι υπόλοιπες τυχερές!!

Εμπρός για τον επόμενο κύκλο λοιπόν!!! Και γω περιμένω αύριο περιοδο, να κλείσει ο πρώτο κύκλος που έχω απαγορευτικό και να μείνει άλλος ένας!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η Xrita είπε:

Καλημέρα Beatrice.Και εγώ τελευταία ηρθα εδώ!Προσπαθούμε 3 μήνες τελευταία αλλά κ λίγο πιο παλιά.Εσυ;

Α λίγο καιρό ..Δυο μισή χρόνια περίπου ....κ έχουμε κάνει όλες τις απαραίτητες εξετάσεις που βγήκαν καθαρές ...καλημέρα !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η lactaki είπε:

σε ποια φάση? Αν θυμάμαι καλα όταν Μ κανει υπέρηχο για να δει τα ωοθυλάκια Μ είχε πει ότι ήταν 10αρι πολύ καλό ..μετά την ωορρηξία παίρνω κ προγεστερόνη

Σε αυτή τη φάση εννοούσα. Μια χαρά είναι, έλεγα μήπως οφείλεται σε αυτό αλλά είναι σούπερ. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Beatrice είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου είμαι καινούργια στην παρέα σας ..κ γώ σε λίγες μέρες περιμένω να αδιαθετήσω για να δούμε .ποσο καιρό προσπαθείτε εσείς ..;

Καλώς ήρθες!!! Ποτε περιμένεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Σταυρι είπε:

Από μένα δεν θα έχετε κορίτσια μου αλλά ειμαι πολύ cool αυτή τη φορα. ( έκανα οωρηξια από την αριστερή μεριά που έχω κλειστή σαλπιγγα) εύχομαι όμως μέσα από τη καρδιά μου να ειναι οι υπόλοιπες τυχερές!!

???? Πω πω ρε συ θέλω να γυρίσω στο γυμνάσιο που πίστευα ότι αν δεν χρησιμοποιείς προφυλακτικό μένεις έτσι απλά!! ? Ειλικρινά όμως!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Bebouli είπε:

???? Πω πω ρε συ θέλω να γυρίσω στο γυμνάσιο που πίστευα ότι αν δεν χρησιμοποιείς προφυλακτικό μένεις έτσι απλά!! ? Ειλικρινά όμως!! 

Τι ωραία που περνάγαμε.... Ανέμελα... ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Beatrice είπε:

Α λίγο καιρό ..Δυο μισή χρόνια περίπου ....κ έχουμε κάνει όλες τις απαραίτητες εξετάσεις που βγήκαν καθαρές ...καλημέρα !

Το καλό είναι ότι έχετε κάνει εξετάσεις και έχετε βρει ότι δε φταίει κάτι.Και μια φίλη μου προσπαθούσε από 37.5,γέννησε στα 40 τελικά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα Κορίτσια μου!!! Χαίρομαι πολύ που σας γράφω!! Σας διαβάζω καιρό και ήρθε η ώρα να γράψω και εγώ εδώ..

Με έχει φάει η αγωνία...

Μακάρι να δω θετικό τεστακι αυτό το μήνα!! 

Κύκλος 25 ημερων περίπου.

30/9 τελευταία περίοδος 5/10 ελεύθερη επαφη 6-12/10 το πρόγραμμα που έχω λέει ότι έχω ωορρηξία και ελεύθερη επαφη σήμερα... Εύχομαι να γίνει το θαύμα !!! Εύχομαι σε όλες γεμ;τες κοιλιτσεςςς

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλό απόγευμα κοριτσια μου..Δυστυχώς δεν είδα το πολυπόθητο θετικό τεστ!! Έκανα χθες και ήταν αρνητικό και σήμερα αδιαθέτησα! Έκανα ένα ωραίο 38αρη κύκλο χωρίς να ξέρω το γιατί και τώρα θα πρέπει να το ψάξω!

Απολογούμαι που δεν σας έγραψα χθες αλλά όπως καταλαμβάνεται η μέρα μου ήταν γεμάτη κλάμα ! Και έκατσα στο κρεβάτι μέχρι που με πήρε ο ύπνος από το κλάμα! Σήμερα ξύπνησα λίγο καλύτερα και είπα ότι έγινε, έγινε! Ας ξεκινήσουμε καινούργιο μήνα!

Εύχομαι μέσα από την καρδιά μου ο Θεός να μας στείλει σύντομα αυτό που τόσο ποθούμε! Και εάν δεν ήρθε αυτό το μήνα θα είχε τους λόγους του ♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σε όλες! Δυστυχώς σας έχω χάσει λίγο λόγω δουλειάς και υποχρεώσεων... Καλώς ήρθαν τα καινούργια μέλη! Εύχομαι πολλά θετικά τεστ αυτό το μήνα να γίνουν πολλά καλοκαιρινά μωράκια!!! Εγώ σήμερα αδιαθέτησα... Έφτασα αισίως σε κύκλο 28 ήμερων και ετοιμάζομαι για υστεροσκόπηση! Στείλτε μου θετική ενέργεια.... ?

 @Bebouli σημείωσέ με για 9/11 και βλέπουμε.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για να δούμε θετικά τεστακια

Wannabeamammy:  (θετικό)

Mamounitsa : (θετικό)

Mocca: (θετικό)

anna90: 12/10

Bebouli: 13/10

Princess28: 13/10

Maroulita: 13/10

Σταυρι: 14 /10

Diana8: 16/10

ViKcy: 15/10

mummy5 : 20/10

Άντρεα: 23/10

lactaki :04/11

PAPA EVA : 09/11

Titika88: /11

liza_pan93 : /11

Μαρία 89: /11

Mt3508 : /11

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Οπότε @Ersi85 αν κατάλαβα καλά δεν έχεις γυρίσει στη δουλειά που έλεγες; Είχα μείνει στο ότι θα γυρνουσες στους 3 μήνες περίπου.
    • Καλώς σε βρήκαμε πάλι @Ersi85! Α έχετε πολλά δοντακια εσείς! Κανένα ψωμί του δίνεις; Ξεκίνησε τον έστω πατημένα γιατί συνηθίζουν λένε τα αλεσμένα και μετά δυσκολεύονται πολύ να περάσουν σε κομμάτια. Εγώ της έκανα μικτή διατροφή. Της έδινα και κομμάτια να εξερευνά και αλεσμένα για να τρώει 😅 8 μηνών την ξεκίνησα πατημένα και επειδή τα πήγαινε πολύ καλά μετά από μια εβδομάδα την ξεκίνησα κανονικά κομματάκια. Γενικά με τα φρούτα με έχει "βασανίσει" που δεν τα τρώει αλλά τώρα που μπήκε στον 10ο μήνα σαν να ξεκίνησε να της αρέσουν. Αφού πλέον της δίνω την μπανάνα και τρώει σχεδόν μισή μόνη της, ενώ πριν έκανε γκριμάτσα αηδιας και την πετούσε κάτω 🤣🤣 🤣 Αλλά τα πάει εξαιρετικά με τα κομμάτια από την αρχή, ούτε gagging ούτε τίποτα. Αχ κορίτσια εγώ το σκέφτομαι για 2ο αλλά λέω να περάσει λίγο ο καιρός γιατί 1) θέλω vback 2) ε να γυρίσω λίγο δουλειά να βρω τα πατήματα μου πριν έρθει η καταιγίδα του 2ου 😅 Να έχει μεγαλώσει λίγο και η μικρή να καταλαβαίνει περισσότερα. Κι εμείς μόνοι μας την μεγαλώνουμε, αλλά ευτυχώς έχω πολύ βοήθεια από το σύζυγό ❤️ Αφού καμία φορά που δεν την παλεύω του την δίνω 7 το πρωί που ξυπνάει η κυρία να μου την κρατήσει μέχρι τις 8 που φεύγει για δουλειά για να κοιμηθώ 😅 Τώρα ο ύπνος... Μία έτσι μία αλλιώς. Νομίζω έχω συνηθίσει πια και δεν με ενοχλεί 😅 Κάνει και ψιλοστανταρ αφυπνίσεις (12-4-6-7)  οπότε ίσως έμαθε ο οργασμός μου 🤣  Από κατορθώματα μπέμπας , έτοιμη είναι να περπατήσει 😅 Έχει ξεκινήσει να πατάει όλο το πέλμα (τόσο καιρό κινείται μόνο με τις μύτες) και κάνει πρόβες να σταθεί χωρίς να ακουμπάει κάπου! Έχω τρελαθεί! Δεν το περίμενα τόσο νωρίς. Καλά εννοείται θέλει καιρό ακόμα, αλλά μου κάνει εντύπωση πως προπονεί τον εαυτό της! Όταν ξεκινάει κάτι καινούργιο το κάνει συνέχεια μέχρι να το τελειοποιήσει και μου φαίνεται τόσο υπέροχο όλο αυτό!(Φαντάζομαι όλα τα μωρά το ίδιο κάνουν 😅)
    • Η αλήθεια είναι ότι πας με άλλο αέρα...και μπορώ να καταλάβω πόσο κουραστική είναι αυτή η διαδικασία...φτάνεις πολλές φορές σε σημείο να το κάνεις με το ζόρι, χωρίς να το απολαμβάνεις.. Και να ξέρεις ότι θα έρθει την πιο κατάλληλη στιγμή!!! Να ξεκουράζεσαι και να κάνεις πράγματα που απολαμβάνεις!!! Και μόλις έρθει θα τα ξεχάσεις όλα 🥰🥰
    • Καλά θα κάνεις κορίτσι μου!! Εύχομαι όλα καλά να πάνε! Είναι από μόνη της όλη αυτή η διαδικασία και η αναμονή στρεσογόνα οπότε τουλάχιστον να ξέρεις ότι είσαι σε καλά χέρια και πως έχεις έναν γιατρό που θα σε βοηθήσει να τα καταφέρεις! Θα δεις ότι θα κάνεις τα επόμενα βήματα και θα έρθει το μωράκι σου!! 
    • Ναι εγω τόσο έδωσα την τελευταία φορά αφού παίρνει 50 ευρώ επίσκεψη + 50 για το παπ 🤷‍♀️  Εσυ 40 ευρω πληρώνεις σε ιδιώτη γιατρό Αθήνα ; 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...