Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πάμε διακοπές να γεμίσουν οι κοιλιές!!!!


Maroulita!

Recommended Posts

στις πριν 5 ώρες, ο/η Tokyo είπε:

@Mellenaki δε λέγαμε το Λόττο... ειδα λιγο καφέ μέχρι το βράδυ θα έρθει κανονικά... πάει κ αυτός ο μήνας... έμειναν για μένα αλλοι 3 κ μετα ξεκινάω κορίτσια... πλέον αισθάνομαι κάθε μήνα κ πιο κουρασμένη με αυτή την κατάσταση 

Τελοσπαντων ας σκεφτούμε θετικά, ποτέ δεν ξέρεις...

Φιλενάδα μια απο τα ιδια....μεχρι το πρωι θα μου εχει ερθει κ μενα, εχω φοβερό πονο Μόλις πήρα ενα extra panadol κ τα καφετιά μου είναι αρκετά πλέον. Ρε φιλε 3 μερες νωρίτερα μου έρχεται τι στο καλο κύκλο 26 ημερών...κ αυτο τον μηνα κ τον προηγούμενο... Τοκυακι μου σε καταλαβαίνω απόλυτα μη σε παίρνει από κάτω ειπαμε είμαστε δυνατές κ θα τα καταφέρουμε! Εχεις παρα πολλες ελπίδες μεχρι Σεπτέμβρη Οκτώβρη! Κ οι γιατροί δεν ειναι τυχαίο Που λενε 1 χρονο προσπάθειες κ μετα ψάξιμο παραπάνω. Εχε πίστη κανε τις επαφές σου κ ολα θα πανε καλα! ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 12 ώρες, ο/η Tokyo είπε:

εγώ δεν έχω ποτέ καφέ/ροζ πέρα από μια κ μοναδική φορά, οπότε τίποτα τέτοιο. Έχω τα κλασσικά όμως λίγα πονάκια χαμηλά, μια κούραση, μια ζάλη κ το στήθος. Αυτό είναι κ το μόνο διαφορετικό γιατί συνήθως δεν το έχω κ ξαφνικά στον προηγούμενο κύκλο έγινε τούμπανο κ σε αυτόν με πόνεσε κ αρκετά. Οπότε τα θεωρώ προεόρτια όλα αυτά. Επίσης κάτι που έχω παρατηρήσει είναι ότι 2-3 μέρες πριν την περίοδο ξαφνικά με πιάνουν διάρροιες κ ήδη μου εμφανίστηκε από χτες οπότε υπολογίζω ως αύριο!

@Γιάννα 36 Κάτι το περπάτημα που έχω βάλει καθημερινά, κάτι η αγωγή της ινσουλίνης έχασα άλλο ένα κιλό και είμαι πια στα -3 μέσα στο 2 μηνο που για μένα είναι καλά! Εσύ πως πας; κάθε φορά που χάνω βέβαια όλο κ αλλάζω το στόχο! Τώρα πάλι λέω -3 με 4 θέλω! δεν με λες κ ψηλή (βασικά με λες κοντή 1,60) οπότε θέλω σίγουρα να χάσω ό,τι πήρα!

Εεεε εντάξει εμείς είμαστε ίδιες! 1,60 είμαι κι εγώ, έχασα 3 κιλά (έκοψα και το τσιγάρο), περπατάω μία ώρα σχεδόν κάθε μέρα. Όλα μέσα σ ένα μήνα.. Επίσης δεν πίνω αλκοόλ. Τώρα στις διακοπές θα χαλαρώσω λίγο. Άλλα 3 κιλά θέλω οπωσδήποτε γιατί έβαλα κατευθείαν μόλις έκοψα το τσιγάρο οπότε ξεκίνησα με περισσότερα κιλά τη δίαιτα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mellenaki είπε:

Φιλενάδα μια απο τα ιδια....μεχρι το πρωι θα μου εχει ερθει κ μενα, εχω φοβερό πονο Μόλις πήρα ενα extra panadol κ τα καφετιά μου είναι αρκετά πλέον. Ρε φιλε 3 μερες νωρίτερα μου έρχεται τι στο καλο κύκλο 26 ημερών...κ αυτο τον μηνα κ τον προηγούμενο... Τοκυακι μου σε καταλαβαίνω απόλυτα μη σε παίρνει από κάτω ειπαμε είμαστε δυνατές κ θα τα καταφέρουμε! Εχεις παρα πολλες ελπίδες μεχρι Σεπτέμβρη Οκτώβρη! Κ οι γιατροί δεν ειναι τυχαίο Που λενε 1 χρονο προσπάθειες κ μετα ψάξιμο παραπάνω. Εχε πίστη κανε τις επαφές σου κ ολα θα πανε καλα! ??

Αχ εσάς έγινε μικρότερος ο κύκλος, εμένα μεγαλώνει... 17η ημέρα κι ακόμα δεν έγινε απόλυτα θετικό το τεστ της ωορρηξίας οπότε βαδίζω σε 35αρη κύκλο. Again! 

Κορίτσια ούτε έναν χρόνο έχουμε κλείσει! Υπομονή κι επιμονή! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια! 

@Mellenaki Εγώ πάντα 26 μέρες κύκλο είχα εκτός από όταν πήρα κάτι βιταμίνες που μου τον εκαναν 24 κ φρικαρα τις εκοψα κ ολα παλι οκ... Εχω μικρότερη οχρινικη αν κ διορθωνεται σιγά σιγά κ μου πηγε 13 μερες...

@Γιάννα 36 εμείς πολλά κοινά έχουμε! Πολυ περπάτημα κ γω κ νομίζω ότι κυρίως με βοηθαει το glucophage... δεν ξέρω κιόλας! Θέλω πριν τις διακοπές να χασω αλλα 2!!! 

@Ginaak ε μα ειμαστε κλαμπακι κ τωρα που το σκέφτομαι είμαστε 4! Οσο για το σύζυγο νομιζω ολο αυτό τους φαίνεται βουνό... το εχουν στο μυαλο τους σαν απλο (την εγκυμοσύνη) κ ξαφνικα τους λες θελει ολόκληρη διαδικασία κ φρικαρουν... ο δικός μου ευτυχώς το εχει με αυτά κ ήρθε κ έκανε κ ερωτήσεις... θα δουμε! Μακάρι να μας προλάβουν οι εξελίξεις κ να μη χρειαστεί... 

@wild lavender θα σε απογοητευσω... μου πηρε 3 μηνες κ ακομα δλδ καποιες μερες με τσακίζει. Ξεκινησα 1 μετα 1,5 μετα 2 αλλα αυτη η προσαρμογή πηρε καιρο.  Το 1,5 δεν.μου έκανε διαφορά το 2 ομως με γύρισε στην αρχη... το δοκίμασα 3 φορές! Ολα τα στομαχικα απο αυτο είναι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε κορίτσια να ρωτήσω κάτι... εμένα τελικά μου ήρθε όντως χτες, μετά από τα καφέ που έβλεπα ήρθε πια κανονική ροή το βράδυ. Αυτό τώρα πως το μετράς σαν η πρώτη μέρα να είναι σήμερα ή χτες που ξεκίνησε με το πολύ ελαφρύ καφέ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

Βρε κορίτσια να ρωτήσω κάτι... εμένα τελικά μου ήρθε όντως χτες, μετά από τα καφέ που έβλεπα ήρθε πια κανονική ροή το βράδυ. Αυτό τώρα πως το μετράς σαν η πρώτη μέρα να είναι σήμερα ή χτες που ξεκίνησε με το πολύ ελαφρύ καφέ; 

Καλύτερα τη σημερινή ημέρα ως πρώτη. Καλημέρα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

Βρε κορίτσια να ρωτήσω κάτι... εμένα τελικά μου ήρθε όντως χτες, μετά από τα καφέ που έβλεπα ήρθε πια κανονική ροή το βράδυ. Αυτό τώρα πως το μετράς σαν η πρώτη μέρα να είναι σήμερα ή χτες που ξεκίνησε με το πολύ ελαφρύ καφέ;  

ΚΑλημέρα! πρωτη μερα μετρας σημερα, εμενα ακομα δεν ηρθε κανονικα , χθες καφε κ πολυ πονο, σερβιετα χθες κ σημερα εντελως καθαρη κ μονο στο σκουπισμα παλι σημερα καφε. παιζει να επηρεαζεται καθολου απο τη σαλπιγγογραφια που εκανα? ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Γιάννα 36 & @Tokyo  κοριτσια κ εγω μαζι σας ιδια κοψια !  1.62  τον τελευταιο καιρο εχω ξεφυγει κ τρωω οτι ναναι κ εχω παει 55 κιλα ενω πρεπει να ειμαι 50 αλλα δεν την παλευω να κανω διατροφη εδω κ πολυ καιρο ολο ξεκιναω αλλα ποτε δεν την τηρω! αλλαξα κ κανα δυο διαιτολογους γιατι πιστευα πως μου εφταιγαν αυτοι αλλααα φυσικα φταιω εγω γιατι εχω σταματησει την καθε αθληση κ δραστηριοτητα οποτε δεν μπορω να χασω γραμμαριο... πειτε μου tipssss and tricks ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Mellenaki είπε:

ΚΑλημέρα! πρωτη μερα μετρας σημερα, εμενα ακομα δεν ηρθε κανονικα , χθες καφε κ πολυ πονο, σερβιετα χθες κ σημερα εντελως καθαρη κ μονο στο σκουπισμα παλι σημερα καφε. παιζει να επηρεαζεται καθολου απο τη σαλπιγγογραφια που εκανα? ?

Δε νομίζω ρε συ... εμένα δλδ δεν είχε καμιά αλλαγή μετά την εξέταση. Απλά για κάποιο λόγο σου κάνει πολλά προεόρτια. Εμένα αυτή η φάση κράτησε μόνο λίγες ώρες, που όσο πέρναγε η ώρα άφηνε ίχνη και στη σερβιέτα μέχρι που ήρθε κανονικά...

όσο για το θέμα δίαιτα καταρχήν εσύ είσαι πανύψηλη άνω του 1,60!!! όλες βλέπω διμετρες... εμένα το κανονικό μου βάρος στο οποίο είμαι αρκετά λεπτή είναι το 56-57κιλά ε τώρα είχα ξεφύγει κανονικά κ είχα πάει 65! Πραγματικά είχα αρχίσει να στρογγυλεύω δεν ξέρω πως την πάτησα έτσι... τώρα είμαι 62 κ λέω να πάω 57 αν μπορέσω! Τα 50 ρε συ μου φαίνονται πολύ λίγα αν κ ο κάθε άνθρωπος έχει άλλο σκελετό κ εξαρτάται και από τους μύες... Τελοσπάντων λέω ας έχω μούτρα για την παραλία αφού δεν κάνω τίποτα άλλο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

Δε νομίζω ρε συ... εμένα δλδ δεν είχε καμιά αλλαγή μετά την εξέταση. Απλά για κάποιο λόγο σου κάνει πολλά προεόρτια. Εμένα αυτή η φάση κράτησε μόνο λίγες ώρες, που όσο πέρναγε η ώρα άφηνε ίχνη και στη σερβιέτα μέχρι που ήρθε κανονικά... 

όσο για το θέμα δίαιτα καταρχήν εσύ είσαι πανύψηλη άνω του 1,60!!! όλες βλέπω διμετρες... εμένα το κανονικό μου βάρος στο οποίο είμαι αρκετά λεπτή είναι το 56-57κιλά ε τώρα είχα ξεφύγει κανονικά κ είχα πάει 65! Πραγματικά είχα αρχίσει να στρογγυλεύω δεν ξέρω πως την πάτησα έτσι... τώρα είμαι 62 κ λέω να πάω 57 αν μπορέσω! Τα 50 ρε συ μου φαίνονται πολύ λίγα αν κ ο κάθε άνθρωπος έχει άλλο σκελετό κ εξαρτάται και από τους μύες... Τελοσπάντων λέω ας έχω μούτρα για την παραλία αφού δεν κάνω τίποτα άλλο!

χαχααχαχα ναι ναι πανυψηλη ειμαι ? εντωμεταξυ ο αντρας μου ειναι 1.96 οποτε καταλαβαινεις πως φαινομαι διπλα του αχαχαχχαχαχα

καλα κανεις να πας παλι στα κιλα σου μην ξεφυγεις αλλο ειναι κριμα, εγω τωρα στα 55 ειμαι στα πιο παχια μου εχω κανει κοιλια αρκετη ομως ολα εκει τα περνω, σιγουρα ο καθε σωματοτυπος ειναι διαφορετικος αλλα 50-51 ειναι το νορμαλ μου που το βλεπω με κυαλια προς το παρον !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Mellenaki είπε:

χαχααχαχα ναι ναι πανυψηλη ειμαι ? εντωμεταξυ ο αντρας μου ειναι 1.96 οποτε καταλαβαινεις πως φαινομαι διπλα του αχαχαχχαχαχα

καλα κανεις να πας παλι στα κιλα σου μην ξεφυγεις αλλο ειναι κριμα, εγω τωρα στα 55 ειμαι στα πιο παχια μου εχω κανει κοιλια αρκετη ομως ολα εκει τα περνω, σιγουρα ο καθε σωματοτυπος ειναι διαφορετικος αλλα 50-51 ειναι το νορμαλ μου που το βλεπω με κυαλια προς το παρον !

WOW 1,96! Εγώ τον πήρα να ταιριάζουμε 1,75 χαχαχα! Άσε και γω πια κάνω κοιλίτσα όταν παχαίνω κ θέλω να φύγουν...  

Βαρέθηκα ρε κορίτσια, πάλι στην ίδια λούπα... ευτυχώς έρχονται διακοπές γιατί δεν θα την πάλευα... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια θελω λιγο τα φώτα σας... αν βάλω στην εφαρμογή του κινητού την έναρξη περιόδου χτες μου σημειώνει κύκλους 24 ημερων (πολυ μικρους) με οωρρηξία 13η μέρα που δεν ειναι το πιθανοτερο μου. Αν βάλω σημερα μου κανει κυκλους 26 ημερων (σωστο) με οωρρηξία 15η μέρα που είναι πάλι λάθος... συνήθως έχω την 14η. Κ αλλάζει όλη την πρόβλεψη των κύκλων του καλοκοαιριού! τι κουλό είναι αυτό πάλι; θέλω να ρυθμίσω τις διακοπές να πέσουν πάνω στις μέρες κ μου μετακινεί τις γόνιμες του αυγούστου μια βδομάδα! οκ εγώ ξέρω λίγο-πολύ αλλά δεν καταλαβαίνω πως το βλέπει έτσι... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια! Τι κάνετε; 

Εγώ καταθετικό τεστακι τον μήνα αυτό δεν βρήκα.... Τρίτη απόγευμα ήταν περισσότερο ροζ η γραμμή αποτελέσματος αλλά δεν ξέρω αν ήταν θετικό τελικά.... Είχα επαφή Τετάρτη, Πέμπτη για σίγουρα.... Θα δείξει....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Tokyo είπε:

Κοριτσια θελω λιγο τα φώτα σας... αν βάλω στην εφαρμογή του κινητού την έναρξη περιόδου χτες μου σημειώνει κύκλους 24 ημερων (πολυ μικρους) με οωρρηξία 13η μέρα που δεν ειναι το πιθανοτερο μου. Αν βάλω σημερα μου κανει κυκλους 26 ημερων (σωστο) με οωρρηξία 15η μέρα που είναι πάλι λάθος... συνήθως έχω την 14η. Κ αλλάζει όλη την πρόβλεψη των κύκλων του καλοκοαιριού! τι κουλό είναι αυτό πάλι; θέλω να ρυθμίσω τις διακοπές να πέσουν πάνω στις μέρες κ μου μετακινεί τις γόνιμες του αυγούστου μια βδομάδα! οκ εγώ ξέρω λίγο-πολύ αλλά δεν καταλαβαίνω πως το βλέπει έτσι... 

Η δικη μου εφαρμογη παιρνει το μεσο ορο κ μου ρυθμιζει τον κυκλο, μηπως εχεις κ συ κατι τετοιο κ πρεπει να το δεις στις ρυθμισεις; Ειναι οντως κουλο αυτο που σου κανει!

Οσο για την ωορρηξια καποιες φορες πεφτει μεσα, καποιες οχι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Maroulita? είπε:

Η δικη μου εφαρμογη παιρνει το μεσο ορο κ μου ρυθμιζει τον κυκλο, μηπως εχεις κ συ κατι τετοιο κ πρεπει να το δεις στις ρυθμισεις; Ειναι οντως κουλο αυτο που σου κανει!

Οσο για την ωορρηξια καποιες φορες πεφτει μεσα, καποιες οχι!

Εμένα Επειδή ειναι σταθερός ο κύκλος πέφτει μεσα, τώρα δεν ξερω πως τα μπλέκει ετσι... σπαστικο ειναι γιατί με μπερδεύει. Ποια εχεις; εγω τη flo

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Tokyo είπε:

Βρε κορίτσια να ρωτήσω κάτι... εμένα τελικά μου ήρθε όντως χτες, μετά από τα καφέ που έβλεπα ήρθε πια κανονική ροή το βράδυ. Αυτό τώρα πως το μετράς σαν η πρώτη μέρα να είναι σήμερα ή χτες που ξεκίνησε με το πολύ ελαφρύ καφέ; 

Μάλλον την χτεσινή μέρα να αρχίσεις να μετρας..Κι εγω εχω πονάκια περιόδου και μάλλον όπου να ναι θα σας ακολουθήσω όσες αδιαθετησατε...Τσάμπα πήρα την χαρά για καθυστερημένη ωορρηξία..Σε λίγες μέρεα θα ξερουμε..

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Μάλλον την χτεσινή μέρα να αρχίσεις να μετρας..Κι εγω εχω πονάκια περιόδου και μάλλον όπου να ναι θα σας ακολουθήσω όσες αδιαθετησατε...Τσάμπα πήρα την χαρά για καθυστερημένη ωορρηξία..Σε λίγες μέρεα θα ξερουμε..

 

Ναι Αυτό εκανα, βασικα σημειωσα ωρα κ μετράω 24ωρα για να ξερω που βρίσκομαι :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Tokyo είπε:

Δε νομίζω ρε συ... εμένα δλδ δεν είχε καμιά αλλαγή μετά την εξέταση. Απλά για κάποιο λόγο σου κάνει πολλά προεόρτια. Εμένα αυτή η φάση κράτησε μόνο λίγες ώρες, που όσο πέρναγε η ώρα άφηνε ίχνη και στη σερβιέτα μέχρι που ήρθε κανονικά...

όσο για το θέμα δίαιτα καταρχήν εσύ είσαι πανύψηλη άνω του 1,60!!! όλες βλέπω διμετρες... εμένα το κανονικό μου βάρος στο οποίο είμαι αρκετά λεπτή είναι το 56-57κιλά ε τώρα είχα ξεφύγει κανονικά κ είχα πάει 65! Πραγματικά είχα αρχίσει να στρογγυλεύω δεν ξέρω πως την πάτησα έτσι... τώρα είμαι 62 κ λέω να πάω 57 αν μπορέσω! Τα 50 ρε συ μου φαίνονται πολύ λίγα αν κ ο κάθε άνθρωπος έχει άλλο σκελετό κ εξαρτάται και από τους μύες... Τελοσπάντων λέω ας έχω μούτρα για την παραλία αφού δεν κάνω τίποτα άλλο!

Βρε συ πες μήπως μου κάνεις πλάκα??? 56 57 τα πολύ καλά μου, ανέβηκα 65 με το που έκοψα το τσιγάρο και τώρα είμαι 62. Επόμενος στόχος τα 59 και στα 57 θα κάνω πάρτυ! 

@Mellenaki μάλλον έχεις ελαφρύ σκελετό.? Εσύ προφανώς μόνο με κίνηση θα σαι οκ σύντομα! 

Ντερεκι κι ο δικός μου, 1 74?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Βρε συ πες μήπως μου κάνεις πλάκα??? 56 57 τα πολύ καλά μου, ανέβηκα 65 με το που έκοψα το τσιγάρο και τώρα είμαι 62. Επόμενος στόχος τα 59 και στα 57 θα κάνω πάρτυ! 

@Mellenaki μάλλον έχεις ελαφρύ σκελετό.? Εσύ προφανώς μόνο με κίνηση θα σαι οκ σύντομα! 

Ντερεκι κι ο δικός μου, 1 74?

Εντάξει φιλη είσαι το άλλο μου μισό μάλλον... τόση ταύτιση πια;;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

Εντάξει φιλη είσαι το άλλο μου μισό μάλλον... τόση ταύτιση πια;;; 

Θα αρχίσω να γράφω τις διαφορές μας! Εμένα ο σύζυγος με περνά 9 χρόνια! Επίσης έχω μεγάλο κύκλο χαχαχα θετικό τεστ 18η μέρα ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Θα αρχίσω να γράφω τις διαφορές μας! Εμένα ο σύζυγος με περνά 9 χρόνια! Επίσης έχω μεγάλο κύκλο χαχαχα θετικό τεστ 18η μέρα ?

Χα! Σωστά! Επίσης είπες κάποτε οτι εισαι φιλόλογος, εγω εχω σπουδάσει οικονομικά, άσχετα... :-):-):-)

@Ginaak πες κ συ, τοσο μιλάμε να γνωριστούμε λίγο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

Χα! Σωστά! Επίσης είπες κάποτε οτι εισαι φιλόλογος, εγω εχω σπουδάσει οικονομικά, άσχετα... :-):-):-)

@Ginaak πες κ συ, τοσο μιλάμε να γνωριστούμε λίγο!

Ναι φιλόλογος, αλλά πολύ καλή στα οικονομικά ??? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Tokyo είπε:

Χα! Σωστά! Επίσης είπες κάποτε οτι εισαι φιλόλογος, εγω εχω σπουδάσει οικονομικά, άσχετα... :-):-):-)

@Ginaak πες κ συ, τοσο μιλάμε να γνωριστούμε λίγο!

Κορίτσια θα σας πω ότι θέλετε εκτός από κιλά. ...χαχάχα 

Οικονομικά ήθελα κι εγώ τελικά μέχρι ΤΕΙ Διοίκησης κατάφερα. 

Ευτυχώς δουλεύω στο αντικείμενο μου.Τα τελευταία χρόνια είμαι στο εμπορικό τμήμα εισαγωγικής εταιρείας. 

Επι την ευκαιρία το Gina,βγαίνει από το Τζώρτζινα  (αυτονόητο το ξέρω) που με φώναζε χαϊδευτικά η μαμά μου.

Ηλικια,παιδιά, ποτέ έχω περίοδο τα ξέρετε φαντάζομαι ???? ?

 

Επίσης πως είστε όλες τόσα κιλά? Δεν τρωτε? Πως το καταφέρνετε? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...