Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πάμε διακοπές να γεμίσουν οι κοιλιές!!!!


Maroulita!

Recommended Posts

στις On 19/7/2019 at 3:58 ΜΜ, ο/η Tokyo είπε:

Κορίτσια κουνηθηκατε;;; μας έδωσε για τα καλά! Αλλά οκ όλα καλά, στο πρόγραμμα και αυτά!

@Mellenaki ναι κ στον προηγούμενο κύκλο κ σε αυτόν είδα θετικό μια μέρα νωρίτερα από το συνηθισμένο, 12η μέρα που είναι κ η μέρα του πρωτου τεστ που κανω. Να σου πω την αλήθεια οι μέρες είναι το μόνο που δεν ανησυχώ, ξέρω ποτε είναι κ απλά επιβεβαιώνω το +/- μια μέρα με το τεστ... έχεις μεγαλύτερο κύκλο απο μένα οπότε δωσε 1-2 μέρες... 

εγω αυτο το μηνα τρελάθηκα εντελώς εκεί που ημουν σκασμενη απο τη στεναχώρια γιατι απο την 11η μερα εκανα τεστακια κ έβγαιναν ολα αρνητικά, εκανα κ ενα σημερα στο άκυρο Πριν λίγο 17η μερα κ βγήκε θετικό...εντωμεταξύ πρίν κανα 3ωρο ειχαμε επαφή κ θα την κάνω τωρα την χαζη μου ερώτηση...παίζει να επηρεαστεί το αποτέλεσμα λόγω του σπέρματος που προφανώς υπήρχε απο την επαφή..? ? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Mellenaki είπε:

εγω αυτο το μηνα τρελάθηκα εντελώς εκεί που ημουν σκασμενη απο τη στεναχώρια γιατι απο την 11η μερα εκανα τεστακια κ έβγαιναν ολα αρνητικά, εκανα κ ενα σημερα στο άκυρο Πριν λίγο 17η μερα κ βγήκε θετικό...εντωμεταξύ πρίν κανα 3ωρο ειχαμε επαφή κ θα την κάνω τωρα την χαζη μου ερώτηση...παίζει να επηρεαστεί το αποτέλεσμα λόγω του σπέρματος που προφανώς υπήρχε απο την επαφή..? ? 

Όχι! Ορμόνη ανιχνεύουν τα τεστ! 

@Mia ? μακάρι κορίτσι στο εύχομαι!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Όχι! Ορμόνη ανιχνεύουν τα τεστ! 

@Mia ? μακάρι κορίτσι στο εύχομαι!!! 

Ναι ,ειπα θα κανω χαζη ερώτηση! ?? απλα δεν μπορώ να χωνέψω 17η μερα θετικό τεστ... με βόλεψε βέβαια δενμπορώ να πω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Mellenaki είπε:

Ναι ,ειπα θα κανω χαζη ερώτηση! ?? απλα δεν μπορώ να χωνέψω 17η μερα θετικό τεστ... με βόλεψε βέβαια δενμπορώ να πω!

Δεν πειράζει όλες έχουμε κάνει παρόμοιες ερωτήσεις! Φυσικά και γίνεται να αλλάξει ημέρα η ωορρηξια! Εξου κι οι ανεπιθύμητες! Εκμεταλλευσου το! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η lactaki είπε:

Έχεις άλλο να ξανά κάνεις??για να βγαίνει κάτι θα σημαίνει..μήπως το εβρεξες πολύ??? Κάνε ανανέωση στη σελίδα κ ξανά προσπάθησε να ανεβάσεις. Κάνε κ μια περικοπή μήπως είναι μεγάλο το αρχειο

Έχω ναι.,,θα κάνω το πρωί.,,, βασικά δεν περιμένα καν να δω αυτή τη ροζ (έστω και άχνη) γραμμή .,, μπορεί να έκανα λάθος ??? Μάλλον δεν έχω καλό σήμα .., 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Tokyo είπε:

@Mia ? μακάρι! Στο εύχομαι! Γιατί για να βγαίνει γραμμή κάτι θα σημαίνει! Κάνε άλλο ένα αν έχεις κ ακολούθησε τις οδηγίες που γράφει παραπάνω το λακτάκι μήπως κ ανέβει.

Σόρρυ για την ερώτηση αλλά είμαστε αρκετές κ έχω χαθεί, πόσο καιρό προσπαθείς κ πόσο χρονών είσαι; Μακάρι το καλοκαιράκι να σου έφερε αυτό που επιθυμείς!

Τι να πω δεν ξέρω.,, πάντως έκανα προσπαθείς στα τυφλά.,, δεν μπόρεσα να βρω θετικό.,,, βασικά πίνω παρά πολλά υγρά και σκέφτηκα από αυτό.,, γι αυτό και δεν περιμένω και πολλά.,, ήθελα να δείτε την φωτό.,, μήπως αρχίσω και τρελενομαι  και βλέπω ροζ γραμμές .,, ??? λογικό τόσες που είμαστε.,, 31 χρόνων είμαι.,, από τον Μάρτιο προσπαθούμε αλλά έχουν περάσει και μήνες έτσι.,, γιατί έχω θέμα με την προλακτινη μου,,, 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Mia ? είπε:

Βλέπετε και έσεις κάτι σαν γραμμή η απλά αρχίζω να τρελενομαι; 

8B754FEA-AD01-47DC-B0D7-7E44CE03F221.jpeg

Καλημερα!Φαινεται η γραμμη μια χαρα!Ξανακανε το πρωι να δεις αν εγινε πιο εντονη.Στο ευχομαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Mia ? είπε:

Καλημερα κορίτσια!!!! Αρνητικό ?

Κοίτα επειδή ανάλογα με το τεστ είναι ή δεν είναι κ αξιόπιστο το αποτέλεσμα, θα σου έλεγα περίμενε να δεις αν έχεις καθυστέρηση κ κάνε ένα τότε! Πάντως έστω κ αχνή την είδα κ γω τη γραμμή... μήπως ρε συ έκανες τίποτα ωορρηξία κ έπιασε αυτή την ορμόνη ή λέω βλακείες; Τι κύκλο έχεις συνήθως;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

Κοίτα επειδή ανάλογα με το τεστ είναι ή δεν είναι κ αξιόπιστο το αποτέλεσμα, θα σου έλεγα περίμενε να δεις αν έχεις καθυστέρηση κ κάνε ένα τότε! Πάντως έστω κ αχνή την είδα κ γω τη γραμμή... μήπως ρε συ έκανες τίποτα ωορρηξία κ έπιασε αυτή την ορμόνη ή λέω βλακείες; Τι κύκλο έχεις συνήθως;

28... αν και 26 το συνηθίζω τελευταία.., τα τεστ της hometest έχω,, τι να πω δεν ξέρω.,,, 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Mia ? είπε:

28... αν και 26 το συνηθίζω τελευταία.., τα τεστ της hometest έχω,, τι να πω δεν ξέρω.,,, 

περίπου σαν τον δικό μου δλδ, όντως το 27 είναι πολύ μακριά για ωορρηξία. Θα σου έλεγα να περιμένεις 1-2 μέρες καθώς από αύριο μετράς καθυστέρηση πλέον κ επίσημα κ να κάνεις άλλο ένα. Έχω ακούσει πολλές που ειχαν αρνητικό κ ήταν τελικά... αυτή η γραμμή που εμφανίστηκε μου κάνει εντύπωση εκτός και αν ήταν ελαττωματικό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

περίπου σαν τον δικό μου δλδ, όντως το 27 είναι πολύ μακριά για ωορρηξία. Θα σου έλεγα να περιμένεις 1-2 μέρες καθώς από αύριο μετράς καθυστέρηση πλέον κ επίσημα κ να κάνεις άλλο ένα. Έχω ακούσει πολλές που ειχαν αρνητικό κ ήταν τελικά... αυτή η γραμμή που εμφανίστηκε μου κάνει εντύπωση εκτός και αν ήταν ελαττωματικό!

Τι να πω δεν ξέρω..,, ευτυχώς την είδαν και άλλοι εκτός από εμένα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Mia ? είπε:

Βλέπετε και έσεις κάτι σαν γραμμή η απλά αρχίζω να τρελενομαι; 

8B754FEA-AD01-47DC-B0D7-7E44CE03F221.jpeg

Δε θέλω να σε ξεσηκώσω και μετά να απογοητευτείς, αλλά από την εμπειρία μου (χωρίς να έχω πάρει φάρμακα και ενέσεις), αυτό το τεστ είναι θετικό. Όταν ήταν αρνητικό δεν έδειχνε απολύτως τίποτα, ούτε την παραμικρή σκιά. Πόσες μέρες έχουν περάσει από την ωορρηξία σου; Έχει λογική να είναι θετικό;

Πήγαινε πάρε και κάνε ένα ψηφιακό, να σου λυθεί η απορία.

Σου ξαναλέω, από την εμπειρία μου, χωρίς να είμαι ειδική. Έλα, καλή επιτυχία! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η wild lavender είπε:

Δε θέλω να σε ξεσηκώσω και μετά να απογοητευτείς, αλλά από την εμπειρία μου (χωρίς να έχω πάρει φάρμακα και ενέσεις), αυτό το τεστ είναι θετικό. Όταν ήταν αρνητικό δεν έδειχνε απολύτως τίποτα, ούτε την παραμικρή σκιά. Πόσες μέρες έχουν περάσει από την ωορρηξία σου; Έχει λογική να είναι θετικό;

Πήγαινε πάρε και κάνε ένα ψηφιακό, να σου λυθεί η απορία.

Σου ξαναλέω, από την εμπειρία μου, χωρίς να είμαι ειδική. Έλα, καλή επιτυχία! 

Κορίτσι μ αυτό το τεστ έγινε την χτες 27η μέρα,,,, ποτέ ακριβώς ήταν η ωορρηξία μ δεν ξέρω ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Mia ? μου..εύχομαι όλα να πάνε καλά! Πιστεύω το καλύτερο για σένα για να μην αγχώνεσαι είναι να περιμένεις έστω και 1 μέρα καθυστέρηση και μετά να πάς για ΧΟΡΙΑΚΗ που είναι κιόλας πιο αξιόπιστη.... :) Καλή Υπομονή....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η irinula91 είπε:

@Mia ? μου..εύχομαι όλα να πάνε καλά! Πιστεύω το καλύτερο για σένα για να μην αγχώνεσαι είναι να περιμένεις έστω και 1 μέρα καθυστέρηση και μετά να πάς για ΧΟΡΙΑΚΗ που είναι κιόλας πιο αξιόπιστη.... :) Καλή Υπομονή....

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου,,,,

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 ώρες, ο/η irinula91 είπε:

Μια χαρούλα Δόξα τον Θεό...εσύ πως είσαι? Ναι κορίτσι μου με την Βοήθεια του Θεού, του Χριστού και της Παναγίας μας έγινε το θαύμα! 

Εγώ κοριτσάκι μου δν περιμένω κ πολλά για την ώρα.Εχουμε κ οι δύο τα θέματακια μας άρα μέχρι να ξεκινήσουμε αγωγές(ελπίζω τον Αύγουστο)δεν έχω κάτι να περιμένω.Σου ευχομαι να συνεχίσεις να είσαι έτσι καλά για όλους τους μήνες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Mia ? είπε:

Καλημερα κορίτσια!!!! Αρνητικό ?

Κορίτσι μου μην απογοητεύεται!Το τεστακι που έκανες χθες κ ανέβασες την φωτό είναι ξεκάθαρα θετικό.Σημερα τι τεστ έκανες;Άλλης εταιρείας;; Είπες ότι ακόμα δεν είσαι σε καθυστέρηση ,άρα περίμενε.Μην ξανακάνεις άλλο,να έχεις καθυστέρηση πρώτα κ μετά.Ευχομαι τα καλύτερα!??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η Mellenaki είπε:

Ναι ,ειπα θα κανω χαζη ερώτηση! ?? απλα δεν μπορώ να χωνέψω 17η μερα θετικό τεστ... με βόλεψε βέβαια δενμπορώ να πω!

Καλά άσε εγώ μια φορά είχα κάνει 30η μέρα είχα σκάσει ότι δεν ειχα εκείνο τον μήνα!!! Να έχεις και αύριο επαφή και σήμερα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Mia ? είπε:

Καλημερα κορίτσια!!!! Αρνητικό ?

Κορίτσι μου κάνε μια χοριακη αύριο!!! Τα συγκεκριμένα τεστ είναι πολύ ευαίσθητα....αυτή η γραμμή με την ώρα δεν σκουρυνε κιαλο? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Bebouli είπε:

Κορίτσι μου κάνε μια χοριακη αύριο!!! Τα συγκεκριμένα τεστ είναι πολύ ευαίσθητα....αυτή η γραμμή με την ώρα δεν σκουρυνε κιαλο? 

Ναι έγινε,,, 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...