Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Φεβρουαρίου 2020!!


Recommended Posts

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Annie28 είπε:

@ΝΑΚΑ οντως τωρα;;; Καλέ τί σκεφτονται και τα λένε αυτά;

@Kit1982 @Zen_K τρέλα οι πεθερές ε; Ελπίζω να έχετε αρκετό χιούμορ για να αντιμετωπίζετε τετοιου είδους φάσεις. 

Οταν τα ελεγε αυτό με το αγόρι μου φάνηκε πολύ αστείο ???? Η πλάκα είναι οτι ο αντρας μου, ήθελε κόρη. Δάκρυσε ο γλυκούλης μου, όταν μας το είπε ο γιατρός. Ειναι  καλοψυχη η αλήθεια είναι οπότε δεν την παρεξηγησα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η marillia είπε:

Ισχυεί αυτό που λες με το μεγαλόσωμο!!επίσης η κολλητή μου κ αυτή μέχρι 6 μηνων έβγαινε πάω απ τις καμπύλες κ μετα ισοβάθμισε κ δν  έβγαινε μεγαλούτισκος!!κ αν βάλουμε τις αποκλίσεις που έχει ο υπέρηχος την ώρα που θα γεννήσουμε θα ξέρουμε!!τώρα λίγο κλασσικές μαμάδες θα σχολιάσουν τα πάντα!!έμενα μέχρι στιγμής ούτε η μαμα μου δν λέει ότι θα μοιάσει σε μένα λεει στο άντρα μου χαχχααχχα!!!

αν δν βαριέσαι να κοιτάξεις μπορείς να μου πεις πόσα γραμμάρι ήταν το μωρούλι στον προηγούμενο υπέρηχο σου κ πόσες βδομάδες ήσουν?

Γεια σου @marillia ❤️ 

Ο τελευταίος υπέρηχος έγινε στην όταν ήμουν 17+5, και ήταν 270 γραμ.

Ακριβώς και εγώ γνωρίζω τέτοιες περιπτώσεις, όπως επίσης σε φίλη μου έδιναν εκτιμώμενο βάρος 4 κιλά, είχε πανικοβληθεί πως θα βγάλει τέτοιο μωρό και τελικά γεννήθηκε 3300.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η Annouli είπε:

@Zen_K xaxaxxax γελαω τοσο πολυ με το τι ακουμε καθε φορα!!!Ολοι ξερουν τα παντα..Να γελας κ να απαντας με τον τροπο σου παντα..

Εμεις κοριτσια το εχουμε δει εγχρωμο το παιδι (οσο μας αφηνε) στον γιατρο μας..Εχει αυτη τη δυνατοτητα..Κ αντικειμενικα οσο ειδαμε εχει καποια δικα μου χαρακτηριστικα..Κ παιρνει τηλ ο αντρας μου τη μανα του κ της λεει οτι το μωρο ειναι ιδιο η Αννα..Με παιρνει αυτη μετα κ μου λεει ''απογοητευμενο τον ακουσα τον Στελιο που σου μοιαζει το  παιδι'' που ο αντρας μου σκασιλα του σε ποιον θα μοιαζει, γερο να ειναι!!!..εΕΕΕε δεν αντεξα και λεω ''γιατι ειναι κανενα μπαζο η γυναικα του κ δεν το ξερω;;''βεβαια ειναι καλος ανθρωπος η πεθερα μου κ δεν το λεει με κακια αλλα ο γιος της πανω απ ολα..χεχεχ.. Οποτε κοριτσια μου ποοοοοσαααα θα ακουσουμε ακομα οοουυυ

Χαχαχαχαχαχα!!! Σα να ακούω τη δικιά μου.

Και εμένα καλή είναι και ό,τι χρειαστώ θα τρέξει αλλά έχει αυτό το κόλλημα με το γιο της. (Ευτυχώς ο άντρας μου τη βάζει στη θέση της εάν παρεκτραπεί)

Ελπίζω να μη γίνω και εγώ έτσι με τον δικό μου γιο..... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η Kit1982 είπε:

Κοπέλα μου, όμορφη μη δίνεις σημασία. Κάνε ότι ευχαριστεί εσένα και τον άντρα σου. Δεν βγάζεις άκρη. Και που είσαι ακόμη. Έχουν την τάση να επιμένουν και να το παίζουν παντογνωστριες. 

Α να ρε ρωτήσω. Είσαι ψηλή; Εγώ ναι, και για αυτόν τον λόγο η κοιλιά μου ακόμη δεν είναι όσο άλλων με την ίδια ηλικία κυήσεως. Όσο πιο ψηλή, τόσο πιο μετά θα φανεί η κοιλίτσα. Στην κόρη μου, έκανα κανονική κοιλίτσα στον 6ο μήνα. 

Καλά αυτό που ξέρουν τα πάντα είναι δεδομένο χαχαχα!!! 

Ναι είμαι πάνω από 1,80 οπότε ίσως παίζει το ρόλο του (όπως και το κληρονομικό, γενικά δεν κάνουμε κοιλίτσες στην οικογένεια).

Οπότε καταλαβαίνεις που έχουν μαζευτεί τα 6κιλά που πήρα :) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Zen_K     02/02 αγορι  ?

@Annouli  05/02 κοριτσι ?

@Annie28  05/02 αγορι  ?

@ΝΑΚΑ   08/02  κοριτσι ?

@marillia  08/02 αγορι  ?

@Earp      09/02 αγορι  ?

@sofiefin1982  10/02 αγορι-κοριτσι ??

@Κύνθια  13/02 αγορι ?

@Kit1982  14/02 κοριτσι ?

@Littleme  14/02 κοριτσι  ?

@aurora    15/02  κοριτσι  ?

@Ηλίας-Νικόλαος  26/02 αγορι ?

@Skiouros83        26/02  αγορι  ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Κύνθια είπε:

@Zen_K     02/02 αγορι  ?

@Annouli  05/02 κοριτσι ?

@Annie28  06/02 αγορι  ?

@ΝΑΚΑ   08/02  κοριτσι ?

@marillia  08/02 αγορι  ?

@Earp      09/02 αγορι  ?

@sofiefin1982  10/02 αγορι-κοριτσι ??

@Κύνθια  13/02 αγορι ?

@Kit1982  14/02 κοριτσι ?

@Littleme  14/02 κοριτσι  ?

@aurora    15/02  κοριτσι  ?

@Ηλίας-Νικόλαος  26/02 αγορι ?

@Skiouros83        26/02  αγορι  ?

?ωΩΩΩωωωρε μωρακιαααα!!!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Zen_K είπε:

Γεια σου @marillia ❤️ 

Ο τελευταίος υπέρηχος έγινε στην όταν ήμουν 17+5, και ήταν 270 γραμ.

Ακριβώς και εγώ γνωρίζω τέτοιες περιπτώσεις, όπως επίσης σε φίλη μου έδιναν εκτιμώμενο βάρος 4 κιλά, είχε πανικοβληθεί πως θα βγάλει τέτοιο μωρό και τελικά γεννήθηκε 3300.

 

Ευχαριστώ!!!ναι απο τώρα που να ξέρουμε!!εγω χαίρομαι βέβαια να είναι τσουπωτός χαχχα χεγώ γεννήθηκα 2700 μικρούλα!!και τα φορμάκια κάλα έκανες κ πήρες για τόσο να βάλετε μόλις βγείτε απ την κλινική!!καλοφόρετα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια καλησπερα!!!

@Zen_K καταπληκτικα τα νεα σου τωρα μπορεις να το ευχαριστηθεις ανετα!! με το καλο και σε εμας τις υπολοιπες!! οπως ειδες στην λιστα μου αγορι σε ειχα βαλει!!!! εμενα ο μπεμπακος στις μετρησεις μου βγαινει λιγο μικρουλης!!χαχαχ!!! καλα να ειναι τα μωρακια ολα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Κύνθια είπε:

Κοριτσια καλησπερα!!!

@Zen_K καταπληκτικα τα νεα σου τωρα μπορεις να το ευχαριστηθεις ανετα!! με το καλο και σε εμας τις υπολοιπες!! οπως ειδες στην λιστα μου αγορι σε ειχα βαλει!!!! εμενα ο μπεμπακος στις μετρησεις μου βγαινει λιγο μικρουλης!!χαχαχ!!! καλα να ειναι τα μωρακια ολα!!

Καλησπέρα Κύνθια!!!

Με το καλό και ο δικός σας υπέρηχος!!

Ναι ναι από την αρχή ήταν σωστή πρόβλεψη για το αγόρι. 

Ένα γερό και υγιέστατο αγοράκι θα είναι ο μπεμπούλης σου και θα χαιρόμαστε να τα βλέπουμε να μεγαλώνουν και να αναπτύσσονται.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Zen_K είπε:

Καλά αυτό που ξέρουν τα πάντα είναι δεδομένο χαχαχα!!! 

Ναι είμαι πάνω από 1,80 οπότε ίσως παίζει το ρόλο του (όπως και το κληρονομικό, γενικά δεν κάνουμε κοιλίτσες στην οικογένεια).

Οπότε καταλαβαίνεις που έχουν μαζευτεί τα 6κιλά που πήρα :) 

Ομοιοπαθουσα είμαι ❣❣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Κύνθια είπε:

@Zen_K     02/02 αγορι  ?

@Annouli  05/02 κοριτσι ?

@Annie28  06/02 αγορι  ?

@ΝΑΚΑ   08/02  κοριτσι ?

@marillia  08/02 αγορι  ?

@Earp      09/02 αγορι  ?

@sofiefin1982  10/02 αγορι-κοριτσι ??

@Κύνθια  13/02 αγορι ?

@Kit1982  14/02 κοριτσι ?

@Littleme  14/02 κοριτσι  ?

@aurora    15/02  κοριτσι  ?

@Ηλίας-Νικόλαος  26/02 αγορι ?

@Skiouros83        26/02  αγορι  ?

Αγαπη  εγω 05/02 ειμαι. ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Annie28 είπε:

Αγαπη  εγω 05/02 ειμαι. ???

ναι το διορθωσα πιο πανω , αυτο ηταν το πινακακι πριν την διορθωση!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα στις όμορφες μανούλες!

@Annouli μάντεψε ρε συ...κι ο δικός μου γιατρός εχει εγχρωμο υπέρηχο! Χαχαχ.Καλά, έκλαψα με το σχόλιό σου στην πεθερά! "Γιατί; κανα μπάζο ειναι η γυναικα του;" χαχαχαχαχαχα. Τωρα το διαβασα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Annie28 είπε:

Καλημέρα στις όμορφες μανούλες!

@Annouli μάντεψε ρε συ...κι ο δικός μου γιατρός εχει εγχρωμο υπέρηχο! Χαχαχ.Καλά, έκλαψα με το σχόλιό σου στην πεθερά! "Γιατί; κανα μπάζο ειναι η γυναικα του;" χαχαχαχαχαχα. Τωρα το διαβασα!

Όταν έγραφα το όνομα του άντρα μου σκέφτηκα προς στιγμήν ότι και τον δικό σου Στέλιο θα τον λένε..χαχαχα.. φαντάζεσαι??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η Annouli είπε:

Όταν έγραφα το όνομα του άντρα μου σκέφτηκα προς στιγμήν ότι και τον δικό σου Στέλιο θα τον λένε..χαχαχα.. φαντάζεσαι??

Όχι όχι! Χαχαχαχαχα. Απορώ γιατί όχι βεβαια. Χαχαχα. Γιώργο τον λένε τον δικό μου :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια. Εγώ είμαι 20+1 σήμερα. Κοριτσάκι έχουμε. Πητ με βάσει περίοδου είναι 14/02 κ βάσει υπερήχου 10/02. Η γιατρός μου είπε ότι αφού δεν έχει μεγάλη απόκλιση κρατάμε το 14/02. Σε μια βδομάδα έχω την β επιπέδου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 54 λεπτά, ο/η ΑΝΔΡΕΑΣ είπε:

Γεια σας κορίτσια. Εγώ είμαι 20+1 σήμερα. Κοριτσάκι έχουμε. Πητ με βάσει περίοδου είναι 14/02 κ βάσει υπερήχου 10/02. Η γιατρός μου είπε ότι αφού δεν έχει μεγάλη απόκλιση κρατάμε το 14/02. Σε μια βδομάδα έχω την β επιπέδου.

Καλώς ήρθες στην παρέα μας. Μαζί πάμε. Παρομοίως κοριτσάκι με ΠΗΤ στις 14/02. Με το καλό!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Κύνθια είπε:

Κοριτσια τι κανετε? @sofiefin1982 που χαθηκες? τι κανουν τα διδυμακια?

Καλησπέρα!!! Καλά είμαστε!!! Φουσκωνουμε κ κουνιομαστε!!! Τώρα είμαστε 20Ε3Η!!!Το ένα είναι κάτω κάτω στην κυστη κ το άλλο είναι πάνω στο στερνο!!! ????

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ΑΝΔΡΕΑΣ είπε:

Γεια σας κορίτσια. Εγώ είμαι 20+1 σήμερα. Κοριτσάκι έχουμε. Πητ με βάσει περίοδου είναι 14/02 κ βάσει υπερήχου 10/02. Η γιατρός μου είπε ότι αφού δεν έχει μεγάλη απόκλιση κρατάμε το 14/02. Σε μια βδομάδα έχω την β επιπέδου.

Γειά σου καλή μου! Καλώς ήρθες στην παρέα μας, με το καλό η μπέμπα σου! Είναι το πρώτο σου παιδάκι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Κύνθια είπε:

Κοριτσια τι κανετε? @sofiefin1982 που χαθηκες? τι κανουν τα διδυμακια?

Γειά σου κοπέλα μου! Όλα καλά, έχω λυσσαξει να φαω 5 κρεπες σοκολάτα μπισκότο...και λίγες σου λέω!

Επίσης, ο πόνος στο εσωτερικό των μξρών μου ψηλά παραμένει όταν ξαπλώνω και αλλάζω θέση...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η sofiefin1982 είπε:

Καλησπέρα!!! Καλά είμαστε!!! Φουσκωνουμε κ κουνιομαστε!!! Τώρα είμαστε 20Ε3Η!!!Το ένα είναι κάτω κάτω στην κυστη κ το άλλο είναι πάνω στο στερνο!!! ????

 

μια χαρα τα μωρακια!!!! ειχες καιρο να γραψεις!!! πως τα πας με την εγκυμοσυνη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Annie28 είπε:

Γειά σου κοπέλα μου! Όλα καλά, έχω λυσσαξει να φαω 5 κρεπες σοκολάτα μπισκότο...και λίγες σου λέω!

Επίσης, ο πόνος στο εσωτερικό των μξρών μου ψηλά παραμένει όταν ξαπλώνω και αλλάζω θέση...

αχχχχχ κρεπεςςςς με σοκολατααααα και μπισκοτοοοο....τωρα τελευταια εχω τρελαθει με τα γλυκα εκει που τα ειχα ξεχασει!! εγω δεν εχω πονο εκει αλλα καθε βραδυ ειμαι σαν πιασμενη σε ολο το σωμα στον υπνο μου και επισης δν κανω καλο υπνο!!!! ελπιζω να ειναι παροδικο γτ ειμαι υπναρου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Annie28 είπε:

Γειά σου κοπέλα μου! Όλα καλά, έχω λυσσαξει να φαω 5 κρεπες σοκολάτα μπισκότο...και λίγες σου λέω!

Επίσης, ο πόνος στο εσωτερικό των μξρών μου ψηλά παραμένει όταν ξαπλώνω και αλλάζω θέση...

καλησπέρα σε όλα τα κορίτσια κ να έχετε ένα όμορφο σουκου!!

εγω θα ήθελα κρέπα με κοτομπουκιές και τυράκι λιώμενο χαχαχαχ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 55 λεπτά, ο/η Κύνθια είπε:

αχχχχχ κρεπεςςςς με σοκολατααααα και μπισκοτοοοο....τωρα τελευταια εχω τρελαθει με τα γλυκα εκει που τα ειχα ξεχασει!! εγω δεν εχω πονο εκει αλλα καθε βραδυ ειμαι σαν πιασμενη σε ολο το σωμα στον υπνο μου και επισης δν κανω καλο υπνο!!!! ελπιζω να ειναι παροδικο γτ ειμαι υπναρου!!!

Από δυο γνωστές μου που είναι τωρα έγκυες ακούω πως από τον 7ο εχουν αυπνίες...και ανησυχώ ιδιαιτέρως γιατί κι εγω λατρεύω τον ύπνο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...