Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Φεβρουαρίου 2020!!


Recommended Posts

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Zen_K είπε:

Κορίτσια μου να ρωτήσω κάτι ολίγον άκομψο;;;

Με την τουαλέτα σας πως είστε;

Σας έφερε δυσκοιλιότητα ο σίδηρος;

αλλο ενα περιεργο...το εντερο μου λειτουργει πιο καλα απο πριν την εγκυμοσυνη!!!!Πριν εκανα να παω κ 3 μερες, ειχα αιμορροιδες..τωρα ειμαι τακτικη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Zen_K είπε:

Κορίτσια μου να ρωτήσω κάτι ολίγον άκομψο;;;

Με την τουαλέτα σας πως είστε;

Σας έφερε δυσκοιλιότητα ο σίδηρος;

Εγώ είμαι οκ... Δεν είχα τρελή δυσκοιλιοτητα ποτέ. Ίσα ίσα με τη εγκυμοσύνη έφτιαξε. Ενώ πριν είχα δυσκοιλιοτητα... Πλέον βέβαια που μουδιαζω προς τα κάτω είναι πολύ καλύτερα η τουαλέτα.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Annouli είπε:

Κορίτσια αν θελετε κανουμε μια συνομιλια στο messenger που ειναι πιο ''ακίνδυνο'' να δωσουμε εδω το προφιλ μας στο φβ παρα το κινητο μας γτ ειναι νομιζω δημοσια η συνομιλια και μη μαθει ολος ο ντουνιας το τηλεφωνο μας.

κορίτσια μου εγώ στο messenger δν θα μπορούσα αλλά όπως βολεύει όλα τα κορτσούλια!!

@Zen_Kσυνήθως ο σίδηρος τα κάνει αυτά!!εγω δν έχω!!είχα στην αρχή της κύησης αλλά απο άλλα φάρμακα!!με βοήθησε πολύ τότε το γιαουρτι activia

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Zen_K είπε:

Κορίτσια μου να ρωτήσω κάτι ολίγον άκομψο;;;

Με την τουαλέτα σας πως είστε;

Σας έφερε δυσκοιλιότητα ο σίδηρος;

Ο σίδηρος προς το παρόν δεν μου έχει φέρει δυσκοιλιότητα αντιθέτως οι κενώσεις μου είναι μαλακες. Πριν ακόμη πάρω τον σίδηρο. Πίνω πολύ νερό όμως και βοηθάει στην δυσκοιλιότητα. Πίνω πάνω από 3 λιτρα ημερησίως. Ο σίδηρος μου τα κάνει σκούρα σε χρώμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Zen_K είπε:

Κορίτσια μου να ρωτήσω κάτι ολίγον άκομψο;;;

Με την τουαλέτα σας πως είστε;

Σας έφερε δυσκοιλιότητα ο σίδηρος;

με εχει διαλυσει ο σιδηρος !!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Εγώ είμαι κ 34 εβδομάδων. Έχει χειροτέρεψει. Ελπίζω να μην φτάσετε σε αυτό το σημείο. Κουτσαινω, μουδιαζω, έχω πόνους περιόδου, σαν ένα μούδιασμα στο κολπο. Έχει σημασία που είναι κ πολύ μεγάλος ο μπέμπης. Οπότε κάνω υπομονή. Προσπαθεί να μπει στη λεκάνη, έχει μεγάλο κεφάλι κ μου μουδιαζει τα πάντα για να μπορέσει να μπει. Σήμερα είμαι λίγο καλύτερα. Αλλά έχω συνηθίσει τον πόνο από την 30η εβδομάδα που έχω περισσότερους πόνους... Χθες με είχαν πιάσει κ τα χέρια μου κ δεν μπορούσα να πιάσω οτιδήποτε... 

Τα πρώτα που περιγράφεις έχω. Στο σημείο αυτό πιάσιμο, πόνο, κάψιμο, πόνο στη μέση, πόνο περιόδου συν ότι κουτσαινω μολις σηκωθώ από κρεβάτι.

Από πότε σου ξεκίνησαν τα προβλήματα με τους συνδέσμους και την πυελο; Κοντεύεις όμως, οπότε παίρνεις δύναμη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Annie28 είπε:

@Zen_K εγώ με τον υγρό σίδηρο βρήκα την υγειά μου, πάω κάθε μερα ενω με το χαπι της ιδιας εταιρειας δυσκολευομουν.

@Annouli @marillia θα επιμεινω στο viber γτ κι εγω δεν εχω fb και το messenger προσπαθω να το καταργησω. προτεινω το εξής: Όλες να στείλουν σε μια κοπέλα με προσωπικό μηνυμα το κιν τους κι αυτη η κοπέλα (θα μπορουσα να το κανω κι εγω) να φτιαξει την ομάδα στο viber.

αν συμφωνήσετε για  viber ναι αλλά εγω δν το κατέχω να φτιάξω ομάδα χαχχαα οπότε ας το αναλάβεις αννούλα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Kit1982 είπε:

Τα πρώτα που περιγράφεις έχω. Στο σημείο αυτό πιάσιμο, πόνο, κάψιμο, πόνο στη μέση, πόνο περιόδου συν ότι κουτσαινω μολις σηκωθώ από κρεβάτι.

Από πότε σου ξεκίνησαν τα προβλήματα με τους συνδέσμους και την πυελο; Κοντεύεις όμως, οπότε παίρνεις δύναμη!!

Μάλλον θα χεις τα ίδια τα δικά μου..... Εγώ κάθομαι κ λίγο οκλαδον η πεταλούδα η στα 4....γιατι βοηθάει να μπει καλά στη λεκάνη..... Αλλά εσύ μην τα κάνεις από τώρα... Ποια εβδομάδα είσαι?. Εμένα φταίει επίσης ότι το μωρό είναι σα να ναι 37 εβδομάδων... Έχει σημασία κ τι κορμί έχεις... Άστα όλα είναι. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Annouli είπε:

Εγω ειμαι μεσα @Annie28..Σου στελνω προσωπικο μηνυμα με το τηλεφωνο να κανω την αρχη!!

σε προλαβα χαχαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εμένα το εντεράκι μου λειτουργεί καλά..... παίρνω 2 σιδήρους την ημέρα και μου κάνει εντύπωση γιατί όσες ξέρω είχαν θέματα με την τουαλέτα τους (οπότε δεν είναι απόλυτη η δυσκοιλιότητα)

Δεν έχω θέμα είτε messenger είτε viber με βολεύουν το ίδιο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 8/10/2019 at 1:32 ΜΜ, ο/η Annie28 είπε:

@Zen_K εγώ με τον υγρό σίδηρο βρήκα την υγειά μου, πάω κάθε μερα ενω με το χαπι της ιδιας εταιρειας δυσκολευομουν.

@Annouli @marillia θα επιμεινω στο viber γτ κι εγω δεν εχω fb και το messenger προσπαθω να το καταργησω. προτεινω το εξής: Όλες να στείλουν σε μια κοπέλα με προσωπικό μηνυμα το κιν τους κι αυτη η κοπέλα (θα μπορουσα να το κανω κι εγω) να φτιαξει την ομάδα στο viber.

Φυσικά, θα καταλήξουμε σε αυτό που προτιμούν και μπορούν οι 

 

Επεξεργάστηκε από Kit1982
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Μάλλον θα χεις τα ίδια τα δικά μου..... Εγώ κάθομαι κ λίγο οκλαδον η πεταλούδα η στα 4....γιατι βοηθάει να μπει καλά στη λεκάνη..... Αλλά εσύ μην τα κάνεις από τώρα... Ποια εβδομάδα είσαι?. Εμένα φταίει επίσης ότι το μωρό είναι σα να ναι 37 εβδομάδων... Έχει σημασία κ τι κορμί έχεις... Άστα όλα είναι. 

Ωχ! Οκλαδόν έκατσα μόνο με το ένα πόδι για να το ξυσω. Ούτε ένα λεπτό δεν κράτησε. Λες να έχει θεμα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Kit1982 είπε:

Ωχ! Οκλαδόν έκατσα μόνο με το ένα πόδι για να το ξυσω. Ούτε ένα λεπτό δεν κράτησε. Λες να έχει θεμα;

Όχι όχι... Με τόσο λίγο... Γενικά περπατά.. ❤️ Κ όχι χιλιόμετρα είπαμε. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Starrr είπε:

Όχι όχι... Με τόσο λίγο... Γενικά περπατά.. ❤️ Κ όχι χιλιόμετρα είπαμε. 

Αχ αυτό το περπάτημα, πονεμένη ιστορία. Μένω στον δεύτερο όροφο χωρίς ασανσέρ και κατεβαίνω από το σπίτι κυρίως για γιατρό, εξετασεις άντε και καμια βολτούλα με τον άντρα μου. Σύνολο 2 φορές την εβδομάδα κατεβαίνω. Αυτές τις ημέρες Είχα φαγούρα στα πόδια και τα έξυνα. Λες να έχω κάνει λάθος  σοβαρο; οκλαδόν δεν κάθομαι αλλά όπως είμαι ξαπλωμένη τα φέρνω κοντά μου. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Όχι όχι... Με τόσο λίγο... Γενικά περπατά.. ❤️ Κ όχι χιλιόμετρα είπαμε. 

Αχ αυτό το περπάτημα, πονεμένη ιστορία. Μένω στον δεύτερο όροφο χωρίς ασανσέρ και κατεβαίνω από το σπίτι κυρίως για γιατρό, εξετασεις άντε και καμια βολτούλα με τον άντρα μου. Σύνολο 2 φορές την εβδομάδα κατεβαίνω. Αυτές τις ημέρες Είχα φαγούρα στα πόδια και τα έξυνα. Λες να έχω κάνει λάθος  σοβαρο; οκλαδόν δεν κάθομαι αλλά όπως είμαι ξαπλωμένη τα φέρνω κοντά μου. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 8/10/2019 at 1:32 ΜΜ, ο/η Annie28 είπε:

@Zen_K εγώ με τον υγρό σίδηρο βρήκα την υγειά μου, πάω κάθε μερα ενω με το χαπι της ιδιας εταιρειας δυσκολευομουν.

@Annouli @marillia θα επιμεινω στο viber γτ κι εγω δεν εχω fb και το messenger προσπαθω να το καταργησω. προτεινω το εξής: Όλες να στείλουν σε μια κοπέλα με προσωπικό μηνυμα το κιν τους κι αυτη η κοπέλα (θα μπορουσα να το κανω κι εγω) να φτιαξει την ομάδα στο viber.

Φυσικά, θα καταλήξουμε σε αυτό που προτιμούν και μπορούν οι περισσότερες.

 ??

Επεξεργάστηκε από Kit1982
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Kit1982 είπε:

Αχ αυτό το περπάτημα, πονεμένη ιστορία. Μένω στον δεύτερο όροφο χωρίς ασανσέρ και κατεβαίνω από το σπίτι κυρίως για γιατρό, εξετασεις άντε και καμια βολτούλα με τον άντρα μου. Σύνολο 2 φορές την εβδομάδα κατεβαίνω. Αυτές τις ημέρες Είχα φαγούρα στα πόδια και τα έξυνα. Λες να έχω κάνει λάθος  σοβαρο; οκλαδόν δεν κάθομαι αλλά όπως είμαι ξαπλωμένη τα φέρνω κοντά μου. 

κ εγω στον 3ο χωρις ασανσερ..Μαυρο μελλον μας περιμενει οταν θα γινουμε μπαλιτσες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Kit1982 είπε:

Αχ αυτό το περπάτημα, πονεμένη ιστορία. Μένω στον δεύτερο όροφο χωρίς ασανσέρ και κατεβαίνω από το σπίτι κυρίως για γιατρό, εξετασεις άντε και καμια βολτούλα με τον άντρα μου. Σύνολο 2 φορές την εβδομάδα κατεβαίνω. Αυτές τις ημέρες Είχα φαγούρα στα πόδια και τα έξυνα. Λες να έχω κάνει λάθος  σοβαρο; οκλαδόν δεν κάθομαι αλλά όπως είμαι ξαπλωμένη τα φέρνω κοντά μου. 

Εντάξει βρε μια χαρά είσαι. Όλα καλά θα πάνε. ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Annouli είπε:

κ εγω στον 3ο χωρις ασανσερ..Μαυρο μελλον μας περιμενει οταν θα γινουμε μπαλιτσες!!!

και μετα με το καροτσι και το μωρο?? πωωωωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Annouli είπε:

κ εγω στον 3ο χωρις ασανσερ..Μαυρο μελλον μας περιμενει οταν θα γινουμε μπαλιτσες!!!

Χαχααχαααα Τώρα μου θύμησες μια κοπέλα στον από πάνω όροφο και πριν γεννήσει είπε του γιατρού της ότι δεν μπορεί να κατέβει και της είπε κάτσε κάτω, κατέβα με τον ποπο και έλα στο νοσοκομείο. 

Πρώτα Ο Θεός, δεν θα είμαι εδώ στον ένατο. Θα φύγω Αθήνα για να είμαι στον γιατρό μου. Δεν ξέρω πότε θα μου πει ότι θέλει να με βλέπει εβδομαδιαία οπότε κάτι θα γλυτώσω από τις σκάλες. Μετά τη γεννα να δεις τι γέλιο θα κανουμε. Το κουβαλημα με το μωρό πάνω κάτω. Χαχαχαααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου, εμένα με βολεύει πιο πολύ να μπαίνω στο φόρουμ γιατί με βολεύει να γράφω από τον υπολογιστή παρά από κινητό. Μην εξαφανιστείτε από εδώ... :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...