Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Φεβρουαρίου 2020!!


Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kit1982 είπε:

Κοριτσια την αρπαξα τελικά. Έχω δέκατα, τα φτερνισματα επιδεινώθηκαν και η καταρροή. Πίνω ζεστό γαλατακι και πήρα ντεπον. 

Έπαθα και άλλη λαχτάρα. Δεν έχω δει κάτι στο χαρτί που σκουπιζομαι. Και όπως ήμουν τουαλέτα, έπεσε ένα χαρτί από τον κάδο, το οποίο είχε πάνω κηλίδα αχνό ροζ! Χριστέ μου! Ο άντρας μου, λέει πιθανόν να είναι δικό του. Σήμερα πήγα το μεσημέρι και έκανα υπέρηχο πριν δω αυτο. Δεν φάνηκε κάτι. Πήρα τηλ τον γιατρό και μου είπε αποκλείεται να είναι δικό μου. Πήρα και την μαία στην Αθήνα και μου είπε και εκείνη ότι αν ήταν δικο μου, θα ξαναβλεπα. Γιατί να το δω αυτο; Είμαι πολύ στεναχωρημένη. 

μηπως ήταν αιμορροίδα?γτ εγω έχω βγάλει αίμα απο αυτό τώρα στην κύηση κ μάλιστα χωρίς να έχω δυσκοιλιότητα!!κ γω δν πιστεύω απο μπροστά!!περαστικά σας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Kit1982 είπε:

Σε ευχαριστώ κοριτσι μου. Μόλις έβαλα. Πόσες ημέρες το εβαζες; 

Έβλεπα μόνο όταν σκουπιζομουν! Αφου σου είπε όμως κ ο ντοκ οκ μην αγχώνεσαι! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Marouli_89 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!! Εγώ είχα ένα θεματακι την προηγούμενη εβδομάδα,είδα λίγο απαλό ροζ αίμα αλλά όλα καλά! Πήρα και άδεια από τη δουλειά και ξεκουράζομαι! 

Είδαμε χθες το μικρουλι και δεν καθόταν με τίποτα σε μια θέση για να το μετρήσουμε! Τώρα που είμαι σπίτι και ήρεμη το νιώθω πιο συχνά που με κλωτσαει! Θα κάνω κ εγώ το κόλπο με το τηλεκοντρόλ! 

Β επιπέδου εμείς κλείσαμε στις 7/10! 

μαζί έχουμε β επιπέδου!!με το καλόοο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η marillia είπε:

μαζί έχουμε β επιπέδου!!με το καλόοο!!!

Τέλεια!!! Σε ευχαριστώ πολύ! Και σε σένα το ίδιο!!❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Marouli_89 είπε:

Θα σου προτείνω κάτι που έκανα κ εγώ. Φόρεσε ένα σερβιετακι στο εσώρουχο και παρακολούθησε το. Αφού ήταν όλα οκ στον υπέρηχο μην ανησυχείς!!!

Είδες πάνω από μία φορα;

στις πριν 12 λεπτά, ο/η marillia είπε:

μηπως ήταν αιμορροίδα?γτ εγω έχω βγάλει αίμα απο αυτό τώρα στην κύηση κ μάλιστα χωρίς να έχω δυσκοιλιότητα!!κ γω δν πιστεύω απο μπροστά!!περαστικά σας!!

Ίσως να ήταν και αιμορροιδα. Να σου πω την αλήθεια πιστεύω ότι ήταν του άντρα μου, γιατί είχε κάποια θεματάκια εχθές. Είναι όμως πολύ σπαστικό αυτό τώρα. Σε ευχαριστώ καρδούλα μου. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Kit1982 είπε:

Είδες πάνω από μία φορα;

Ίσως να ήταν και αιμορροιδα. Να σου πω την αλήθεια πιστεύω ότι ήταν του άντρα μου, γιατί είχε κάποια θεματάκια εχθές. Είναι όμως πολύ σπαστικό αυτό τώρα. Σε ευχαριστώ καρδούλα μου. 

ναι εννοείτε ακόμα κ απ την μύτη του άντρα σου απ το συνάχι μπορεί να έβγαλε ροζ!!εμενα μου έχει μείνει ψυχολογικό κ πάντα κοιτάω τοπ χαρτί!!αν το κάνεις κ εσύ λογικά θα το είχες δει!!κ γω σοκαρίστηκα όταν είδα κόκκινο κι όλας έντονο αλλά ήταν αιμοροιδα!!πήρα κ αλοιφή να έχω που ρώτησα την μαία ποια να βάλω αλλά τελικά δν έβαλα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η marillia είπε:

ναι εννοείτε ακόμα κ απ την μύτη του άντρα σου απ το συνάχι μπορεί να έβγαλε ροζ!!εμενα μου έχει μείνει ψυχολογικό κ πάντα κοιτάω τοπ χαρτί!!αν το κάνεις κ εσύ λογικά θα το είχες δει!!κ γω σοκαρίστηκα όταν είδα κόκκινο κι όλας έντονο αλλά ήταν αιμοροιδα!!πήρα κ αλοιφή να έχω που ρώτησα την μαία ποια να βάλω αλλά τελικά δν έβαλα!!

Εννοείται ότι μου έχει μείνει και εμένα το ψυχολογικό και το κοιτάζω πάντα το χαρτί. Και όχι γρήγορα. Το κοιτάω καλά. Σιγουρα θα το ειχα δει. Τι στο καλο; Αυτό λίγο με ηρεμεί. Όσο να είναι όμως το έχω πάθει το τραλαλα. Πιστεύω ότι ίσως ήταν από σπυράκι του συζύγου. Από αιμορροΐδες έχω βγάλει και εγώ πριν κανένα μήνα αλλά το αναγνωρισα αμέσως. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Kit1982 είπε:

Εννοείται ότι μου έχει μείνει και εμένα το ψυχολογικό και το κοιτάζω πάντα το χαρτί. Και όχι γρήγορα. Το κοιτάω καλά. Σιγουρα θα το ειχα δει. Τι στο καλο; Αυτό λίγο με ηρεμεί. Όσο να είναι όμως το έχω πάθει το τραλαλα. Πιστεύω ότι ίσως ήταν από σπυράκι του συζύγου. Από αιμορροΐδες έχω βγάλει και εγώ πριν κανένα μήνα αλλά το αναγνωρισα αμέσως. 

εγω όχι αμέσως αλλά λέω δνμπορεί κ όντως!!μ αυτό που ζήσαμε δν ξεπερνιέται εύκολα αλλά όλα καλά!!θα το είχες καταλάβει σίγουρα!!σκέψου την μπεμπούλα να ξεχαστείς!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η marillia είπε:

εγω όχι αμέσως αλλά λέω δνμπορεί κ όντως!!μ αυτό που ζήσαμε δν ξεπερνιέται εύκολα αλλά όλα καλά!!θα το είχες καταλάβει σίγουρα!!σκέψου την μπεμπούλα να ξεχαστείς!!

Έλα ντε! Ξεπερνιουνται αυτα; με τίποτα. Εμείς πάθαμε ψυχολογικό κανονικό. Εχθές περπάτησα για πρώτη φορά, βολτούλα. Και λέω μήπως κουράστηκα. Αλλά δεν νομίζω. Θα το είχα δει. Ναι καρδούλα μου, την μπεμπουλα σκέφτομαι και ξεχνιέμαι. Της μιλάω, της τραγουδάω και ειδικα όταν την νιωθω ηρεμώ. Το βρισκεις υπερβολή να πάω ξανά για υπέρηχο τις επόμενες ημέρες;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Marouli_89 είπε:

Αγχώθηκα παρά πολύ και έκλαιγα! Απ' την κούραση! Θυμάστε που σας έλεγα ότι κουραζομουν αρκετά στη δουλειά? Ε αυτό. Όλα καλά Παναγία μου όμως! 

Το θυμάμαι! Κοπελιάααα...κατσε ξεκουράσου κι άστα όλα, ελπίζω τώρα να αποφάσισες να μην ταλαιπωρείς τον εαυτό σου. Τέλος καλό, όλα καλά αλλά να σε προσέχεις καλή μου! ❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Kit1982 είπε:

Έλα ντε! Ξεπερνιουνται αυτα; με τίποτα. Εμείς πάθαμε ψυχολογικό κανονικό. Εχθές περπάτησα για πρώτη φορά, βολτούλα. Και λέω μήπως κουράστηκα. Αλλά δεν νομίζω. Θα το είχα δει. Ναι καρδούλα μου, την μπεμπουλα σκέφτομαι και ξεχνιέμαι. Της μιλάω, της τραγουδάω και ειδικα όταν την νιωθω ηρεμώ. Το βρισκεις υπερβολή να πάω ξανά για υπέρηχο τις επόμενες ημέρες;

να είμαι ειλικρινής ναι χαχαχχ!!γτ δν είδες αίμα στο χαρτί σίγουρα συν πήγες σήμερα για υπέρηχο!!φαίνονται αυτά!!θα έχεις κ τον νου σου ουτως ή άλλως!!τι ωραία που της τραγουδάς!εγω όταν βλέπω  gntm με τα μοντέλα τότε κουνιέται  χαχαχχα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Annie28 είπε:

Το θυμάμαι! Κοπελιάααα...κατσε ξεκουράσου κι άστα όλα, ελπίζω τώρα να αποφάσισες να μην ταλαιπωρείς τον εαυτό σου. Τέλος καλό, όλα καλά αλλά να σε προσέχεις καλή μου! ❤

Ναι εννοείται!!σε ευχαριστώ πολύ!!❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kit1982 είπε:

Είδες πάνω από μία φορα;

Ίσως να ήταν και αιμορροιδα. Να σου πω την αλήθεια πιστεύω ότι ήταν του άντρα μου, γιατί είχε κάποια θεματάκια εχθές. Είναι όμως πολύ σπαστικό αυτό τώρα. Σε ευχαριστώ καρδούλα μου. 

Ναι! Μη σε ανησυχεί!! Αφού κοιτάζεις συνέχεια το χαρτί!! Και η marillia μπορει να έχει δίκιο σε αυτά που σου λέει! Όλα καλά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Kit1982 είπε:

Έλα ντε! Ξεπερνιουνται αυτα; με τίποτα. Εμείς πάθαμε ψυχολογικό κανονικό. Εχθές περπάτησα για πρώτη φορά, βολτούλα. Και λέω μήπως κουράστηκα. Αλλά δεν νομίζω. Θα το είχα δει. Ναι καρδούλα μου, την μπεμπουλα σκέφτομαι και ξεχνιέμαι. Της μιλάω, της τραγουδάω και ειδικα όταν την νιωθω ηρεμώ. Το βρισκεις υπερβολή να πάω ξανά για υπέρηχο τις επόμενες ημέρες;

Κοριτσάρα μου είναι σαφές και ξεκάθαρο ότι αν ήταν αίμα από μπροστά θα το καταλάβαινες, πίστεψέ με. Το πιθανότερο ειναι να μην έίναι καν δικό σου το χαρτί μα και να είναι δεν είναι από μπροστά, το έχω πάθει κι εγώ! Το άγχος σου είναι έντονο, γι αυτο ανησυχείς και δεν σκέφτεσαι καθαρά τώρα. Κι εμένα όταν μου ετυχε ειχα κανει υπέρηχο και ακριβώς το ίδιο μου έίπε κι ο δικός μου ο γιατρός, πως αν ήταν κάτι θα είχε φανεί στον υπερηχο.

Καθόλου να μην φοβάσαι! Σου στέλνω αγκαλιά :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marillia είπε:

να είμαι ειλικρινής ναι χαχαχχ!!γτ δν είδες αίμα στο χαρτί σίγουρα συν πήγες σήμερα για υπέρηχο!!φαίνονται αυτά!!θα έχεις κ τον νου σου ουτως ή άλλως!!τι ωραία που της τραγουδάς!εγω όταν βλέπω  gntm με τα μοντέλα τότε κουνιέται  χαχαχχα!!

Χαχαχαχααα έχουν μεγάλη πλάκα 

Έχεις δίκιο. Σε ευχαριστώ κοπέλα μου.Με ηρεμεις πάντα. Την μετράω την γνώμη σου. 

Κορίτσια μόλις πήρα τις αιματολογικές. Αιμοσφαιρίνη 11,2 αιματοκρίτη 34,7 και ερυθρά αιμοσφαίρια 3,73. Ενημέρωσα τον γιατρό και περιμένω οδηγίες.  

@Marouli_89 σε ευχαριστώ πολυ κοπελα μου. Αν το κοιταζω λεει; Παντα! 

@Annie28 σε ευχαριστω! Σου στελνω και εγω αγκαλιτσα ❣?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Kit1982 είπε:

Χαχαχαχααα έχουν μεγάλη πλάκα 

Έχεις δίκιο. Σε ευχαριστώ κοπέλα μου.Με ηρεμεις πάντα. Την μετράω την γνώμη σου. 

Κορίτσια μόλις πήρα τις αιματολογικές. Αιμοσφαιρίνη 11,2 αιματοκρίτη 34,7 και ερυθρά αιμοσφαίρια 3,73. Ενημέρωσα τον γιατρό και περιμένω οδηγίες.  

@Marouli_89 σε ευχαριστώ πολυ κοπελα μου. Αν το κοιταζω λεει; Παντα! 

@Annie28 σε ευχαριστω! Σου στελνω και εγω αγκαλιτσα ❣?

Κοριτσάρα πάρε κουράγιο...εγω αιμοσφαιρίνη 8,5 αιματοκρίτη 27, 1! I'm a survivor, χαχαχα (εχω στιγμα)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Kit1982 είπε:

Χαχαχαχααα έχουν μεγάλη πλάκα 

Έχεις δίκιο. Σε ευχαριστώ κοπέλα μου.Με ηρεμεις πάντα. Την μετράω την γνώμη σου. 

Κορίτσια μόλις πήρα τις αιματολογικές. Αιμοσφαιρίνη 11,2 αιματοκρίτη 34,7 και ερυθρά αιμοσφαίρια 3,73. Ενημέρωσα τον γιατρό και περιμένω οδηγίες.  

@Marouli_89 σε ευχαριστώ πολυ κοπελα μου. Αν το κοιταζω λεει; Παντα! 

@Annie28 σε ευχαριστω! Σου στελνω και εγω αγκαλιτσα ❣?

Μια χαρά ο αιματοκρίτης!! μπράβο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marillia είπε:

να είμαι ειλικρινής ναι χαχαχχ!!γτ δν είδες αίμα στο χαρτί σίγουρα συν πήγες σήμερα για υπέρηχο!!φαίνονται αυτά!!θα έχεις κ τον νου σου ουτως ή άλλως!!τι ωραία που της τραγουδάς!εγω όταν βλέπω  gntm με τα μοντέλα τότε κουνιέται  χαχαχχα!!

 

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Marouli_89 είπε:

Μια χαρά ο αιματοκρίτης!! μπράβο!!

Μου το βγάζει κάτω από τα όρια. Το έχει έντονο.

@Annie28 θυμαμαι που το λεγαμε. Μαλλον ηρθε η ωρα να ξεκινησω σιδηρο. Για να δούμε τι θα μου πει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Kit1982 είπε:

 

Μου το βγάζει κάτω από τα όρια. Το έχει έντονο.

@Annie28 θυμαμαι που το λεγαμε. Μαλλον ηρθε η ωρα να ξεκινησω σιδηρο. Για να δούμε τι θα μου πει.

Από όσο έχω διαβάσει οι τιμές για τις εγκύους είναι 33-36. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Marouli_89 είπε:

Από όσο έχω διαβάσει οι τιμές για τις εγκύους είναι 33-36. 

Μακάρι κοπέλα μου. Εσύ παίρνεις σίδηρο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Kit1982 είπε:

Χαχαχαχααα έχουν μεγάλη πλάκα 

Έχεις δίκιο. Σε ευχαριστώ κοπέλα μου.Με ηρεμεις πάντα. Την μετράω την γνώμη σου. 

Κορίτσια μόλις πήρα τις αιματολογικές. Αιμοσφαιρίνη 11,2 αιματοκρίτη 34,7 και ερυθρά αιμοσφαίρια 3,73. Ενημέρωσα τον γιατρό και περιμένω οδηγίες.  

@Marouli_89 σε ευχαριστώ πολυ κοπελα μου. Αν το κοιταζω λεει; Παντα! 

@Annie28 σε ευχαριστω! Σου στελνω και εγω αγκαλιτσα ❣?

θα ξεκινήσεις σίδηρο!!εγω 2 φορές την μέρα πίνω φιαλίδια!!αύριο θα έχω κ γω τα αποτελέσματα να δούμε τι έκανε ο σίδηρος!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η marillia είπε:

θα ξεκινήσεις σίδηρο!!εγω 2 φορές την μέρα πίνω φιαλίδια!!αύριο θα έχω κ γω τα αποτελέσματα να δούμε τι έκανε ο σίδηρος!!!

Με το καλό τα αποτελέσματα. Πιστεύω να έκανε δουλίτσα ο σιδηρος. Ποιό σίδηρο σου εδωσε; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Kit1982 είπε:

Μακάρι κοπέλα μου. Εσύ παίρνεις σίδηρο;

Λογικά θα σου δώσει σίδηρο! Ναι εγώ ξεκίνησα με 37,3 και έπαιρνα σίδηρο από τον 2 μήνα της κύησης!όταν έκανα πάλι εξετάσεις τον Αύγουστο είχε πέσει στο 32 σήμερα πάλι έκανα και αύριο θα έχω τα αποτελέσματα. Είναι φυσιολογικό να πέφτει ο αιματοκρίτης στην εγκυμοσύνη χωρίς να σημαίνει ότι τα μωρά δεν παίρνουν το σίδηρο και όλα όσα χρειάζονται! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kit1982 είπε:

Με το καλό τα αποτελέσματα. Πιστεύω να έκανε δουλίτσα ο σιδηρος. Ποιό σίδηρο σου εδωσε; 

Ευχαριστώ πολύ!!Τον Πάνο ρώτησες?Το omalin το οποιο είναι μια αηδία αλλά μου είπε είναι απ τα καλύτερα!!Αυτό μου είπε κ η φαρμακοποιός

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...