Μετάβαση σε περιεχόμενο

Απ'την αρχή του θεριστή στις κοιλίτσες μας γιορτή


Tokyo

Recommended Posts

στις πριν 5 λεπτά, ο/η sidorena είπε:

Καλησπέρα κορίτσια τελικά βγήκε το θετικό τεστ μετα απο 3 αρνητικά τεστ

IMG_20190626_210732.jpg

Κοριτσι μου! Κοριτσι μου! Μπραβο μπραβο μπραβο!!!! Χιλια μπραβο!!!! Συγχαρητήρια!!!!!!!!!!!!!!!!!!?????????????????????????????????????????????????????❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η sidorena είπε:

Καλησπέρα κορίτσια τελικά βγήκε το θετικό τεστ μετα απο 3 αρνητικά τεστ

IMG_20190626_210732.jpg

Συγχαρητηρια κοριτσι μου!!! Ολα να πανε καλα!! Να εχεις μια τελειομηνη και ηρεμη εγκυμοσυνη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η Maroulita? είπε:

Συγχαρητηρια κοριτσι μου!!! Ολα να πανε καλα!! Να εχεις μια τελειομηνη και ηρεμη εγκυμοσυνη!!!

Ευχαριστώ παρα πολύ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Tokyo είπε:

Καλημέρα! τι κάνεις @Maroulita? ; Εμείς αν θυμάμαι καλά πάμε πακέτο οπότε τώρα είσαι κ συ σε φάση αναμονής ? 

Να πω την αλήθεια από αυτό το μήνα δεν περιμένω κ πολλά, δεν έγινε τόσο συστηματική προσπάθεια όσο τους 2 προηγούμενους... έτυχε να έρθει η ωορρηξία μου μια μέρα νωρίτερα από το σύνηθες, έτυχε να έχω κ γιατρό κ έχασα μια μέρα έτσι οπότε είχα μόνο 2-3 επαφές μέσα στις μέρες... θα μου πεις κ τις άλλες που έγινε υπερπροσπάθεια τι κατάλαβα; χαχαχαχα 

Πάντως δεν ξέρω με ηρέμισε πολύ ο γιατρός που μου έβαλε πλάνο κ μακάρι να το είχα κάνει κ νωρίτερα. Τώρα απλά θα χαρώ το καλοκαίρι κ από Σεπτέμβρη πιάνω δουλειά! Λέμε για Σκόπελο φέτος. Είπα με τον ένα ή τον άλλο τρόπο είναι πολύ πιθανό του χρόνου να μην μπορώ να πάω πουθενά, ας κανονίσω διακοπές! Έχει πάει καμιά να μου πει εντυπώσεις;

Γεια σας κορίτσια μου. Ήρθε το καλοκαιράκι,σκόρπισε λίγο το παρεακι στις παραλίες ?

Επανέρχομαι δυναμικά στις προσπάθειες από εβδομάδα, μετά από ένα μήνα διακοπής!. Μέχρι Χριστούγεννα έχω σκοπό να το προσπαθήσω ως έχει και μετά βλέπουμε. 

Η Σκόπελος δεν μ ενθουσίασε όταν πήγα να σου πω την αλήθεια, πολύ πράσινο ησυχία και... μέλισσες! Όχι κάτι ιδιαίτερο αλλά γούστα είναι αυτά! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η sidorena είπε:

Ευχαριστώ παρα πολύ 

Μπράβοοοοοοο κορίτσι μου.. έκλεισες τον μήνα πολύ όμορφα!!! Θετικότατο το τεστακι σου!!!

??❤️???‍❤️‍???️???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@sidorena συγχαρητήρια! Απίστευτο να έχεις μετά την καθυστέρηση τοσα ααρνητικά σερι λαθος! Τελικά καλά λένε μόνο η χοριακή δείχνει! Σου εύχομαι ο,τι καλύτερο κ με ένα γερό μωράκι σύντομα!

@Γιάννα 36 Καλή επάνοδο :-) εύχομαι σύντομα με ένα θετικό αποτέλεσμα! Πάντως καλά έκανες κ έβαλες ενα χρονοδιάγραμμα. Εγώ έβαλα το Σεπτέμβρη. Μιλήσαμε ηδη με το γιατρό (πήγαμε μαζί με τον άντρα μου) κ αν δεν ως τότε θα κανουμε σπερματεγχυση μιας κ ολα είναι καλά. Μου ειπε πάντως ότι με βαση τις εξετάσεις εχω ενα 15% κ λιγότερο ενω με εξωσωματική 70%... ας ελπίσουμε το καλοκαιράκι να γίνει η ανατροπή!  Θα το σκεφτούμε για Σκόπελο, αν κ φέτος αισθάνομαι ότι η ησυχία είναι το μόνο που θέλω! Χαχαχαχαχα ασε που κυκλαδες εχουμε παει παντου... θα δούμε! Στο τέλος μας βλέπω στην αγαπημένη Μυτιλήνη :-):-):-):-)

*15% η σπερματεγχυση εννούσα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια Ευχαριστώ για της ευχές σας εκεί που ήμουν σίγουρη ότι δεν είμαι έγκυος και είχα αρχίσει να ανησυχώ γιατί δεν έχω περίοδο βγήκε θετικό μετά απο 6 μέρες καθυστερήσει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η sidorena είπε:

Καλημέρα κορίτσια Ευχαριστώ για της ευχές σας εκεί που ήμουν σίγουρη ότι δεν είμαι έγκυος και είχα αρχίσει να ανησυχώ γιατί δεν έχω περίοδο βγήκε θετικό μετά απο 6 μέρες καθυστερήσει

Μα έχεις δίκιο! Έχω ακούσει πολλές φορές λάθος τεστ αλλά τόσες πολλές μέρες!!! Κάνε μια χοριακή κ ραντεβού με το γιατρό σου! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

Μα έχεις δίκιο! Έχω ακούσει πολλές φορές λάθος τεστ αλλά τόσες πολλές μέρες!!! Κάνε μια χοριακή κ ραντεβού με το γιατρό σου! ❤️

επειδή δεν μένω Ελλάδα μένω Λονδίνο και εδώ δεν κανουν χοριακη για αυτό αμα είχε να κάνω χοριακη θα ειχα πάει απο την πρώτη μέρα καθυστερήσει ,θα κλείσω ραντεβού με γιατρό να με δει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η sidorena είπε:

επειδή δεν μένω Ελλάδα μένω Λονδίνο και εδώ δεν κανουν χοριακη για αυτό αμα είχε να κάνω χοριακη θα ειχα πάει απο την πρώτη μέρα καθυστερήσει ,θα κλείσω ραντεβού με γιατρό να με δει 

αααα παντως το έχω ξανακούσει αυτό από φίλες που μένουν εξωτερικό σε διάφορες χώρες, ότι τη χοριακή δεν την κάνουν! Ενώ εδώ την παρακολουθούν πολύ στενά... περίεργο κ αυτό όμως, αφού είναι τόσο καλή ένδειξη και για την πορεία της εγκυμοσύνης... 

Καλά αποτελέσματα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου τι κανετε ?εγω σημερα γυρισα απ τον τριτο υπερηχο και ενώ ημουν σιγουρη ότι θα μ πει παλι τα κακα μαντατα ακούσαμε για δευτερη φορα καρδουλα..μολις εφυγα απ το ιατρειο και πηγα στην εκκλησια και προσευχηθηκα για ολες μας... το μονο τρελο που μου συμβαινει είναι ότι ενώ στις εγκυες μυριζουν φαγητα εμενα μου μυριζει βερνικι νυχιων , αφρος ξυρισματος και αλλα τετοια κουλα ..?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η sidorena είπε:

Καλησπέρα κορίτσια τελικά βγήκε το θετικό τεστ μετα απο 3 αρνητικά τεστ

IMG_20190626_210732.jpg

συγχαρητηρια!!!! ..ότι καλυτερο ευχομαι... ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Tokyo είπε:

@sidorena συγχαρητήρια! Απίστευτο να έχεις μετά την καθυστέρηση τοσα ααρνητικά σερι λαθος! Τελικά καλά λένε μόνο η χοριακή δείχνει! Σου εύχομαι ο,τι καλύτερο κ με ένα γερό μωράκι σύντομα!

@Γιάννα 36 Καλή επάνοδο :-) εύχομαι σύντομα με ένα θετικό αποτέλεσμα! Πάντως καλά έκανες κ έβαλες ενα χρονοδιάγραμμα. Εγώ έβαλα το Σεπτέμβρη. Μιλήσαμε ηδη με το γιατρό (πήγαμε μαζί με τον άντρα μου) κ αν δεν ως τότε θα κανουμε σπερματεγχυση μιας κ ολα είναι καλά. Μου ειπε πάντως ότι με βαση τις εξετάσεις εχω ενα 15% κ λιγότερο ενω με εξωσωματική 70%... ας ελπίσουμε το καλοκαιράκι να γίνει η ανατροπή!  Θα το σκεφτούμε για Σκόπελο, αν κ φέτος αισθάνομαι ότι η ησυχία είναι το μόνο που θέλω! Χαχαχαχαχα ασε που κυκλαδες εχουμε παει παντου... θα δούμε! Στο τέλος μας βλέπω στην αγαπημένη Μυτιλήνη :-):-):-):-)

*15% η σπερματεγχυση εννούσα

Για ησυχία ναι, προτείνεται η Σκόπελος. Προσωπικά για πιο ήσυχα σκέφτηκα και τη Λήμνο, αλλά δεν έχω πάει να έχω εντυπώσεις .. Εμείς φέτος θα κάνουμε διακοπές στο εξωτερικό, Σκωτία Ιρλανδία, κι είμαι πολύ ενθουσιασμενη!!

Εύχομαι να μην χρειαστούν ούτε εξωσωματική ούτε τίποτα και να έρθει σύντομα το θαύμα! 

@sidorena συγχαρητήρια!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Για ησυχία ναι, προτείνεται η Σκόπελος. Προσωπικά για πιο ήσυχα σκέφτηκα και τη Λήμνο, αλλά δεν έχω πάει να έχω εντυπώσεις .. Εμείς φέτος θα κάνουμε διακοπές στο εξωτερικό, Σκωτία Ιρλανδία, κι είμαι πολύ ενθουσιασμενη!!

Εύχομαι να μην χρειαστούν ούτε εξωσωματική ούτε τίποτα και να έρθει σύντομα το θαύμα! 

@sidorena συγχαρητήρια!! 

Τέλεια θα είναι! Θα περάσετε υπέροχα! Το σκεφτόμασταν κ εμείς το εξωτερικό αλλά η αλήθεια είναι ότι έχουμε γυρίσει αρκετά κ εξωτερικό και Ελλάδα και είπαμε φέτος να χαλαρώσουμε... (κάπως έτσι με τις διασκεδάσεις κ τα ταξίδια φτάσαμε 37 να θυμηθούμε το παιδί ???). Ιρλανδία δεν έχω πάει αλλά έχω ακούσει τα καλύτερα!

Μακάρι όπως λες να μη χρειαστεί τπτ σε καμιά μας κ σύντομα να έχουμε όλες υγιή μωράκια!

@billbas με το καλό! Προσπάθησε να ηρεμήσεις, είχες μια ατυχία όμως αυτό δε σημαίνει πως θα επαναληφθεί. Καταλαβαίνω ότι εύκολα το λες δύσκολα το κάνεις αλλά πραγματικά θα δεις όλα θα πάνε καλά! Συγχαρητήρια και πάλι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια!

Χθες ημουν σε μια παρεα κ πανω στην συζητηση (τυχαια) μου ειπε καποιος οτι με τη συζυγο του προσπαθουσαν για μωρο 4 χρονια, με ολες τις εξετασεις αριστες! Μολις αποφασισαν να στραφουν στην επιστημη κ εκαναν ενα ταξιδι να χαλαρωσουν τσουυυυπ το νινι που πλεον ειναι ενας κοριτσαρος 14 χρονων! Φυσικα μετα ηρθε κ το δευτερο παιδακι!!

Αρα λοιπον ας εκμεταλλευτουμε τις διακοπες μας, τα ταξιδια μας, το καλοκαιρι κ ας αφησουμε για λιγο πισω αγχη και δουλειες, αυτα δεν τελειωνουν ποτε!!! 

Παμε διακοπες να γεμισουν οι κοιλιες!!!! ???‍♀️??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Maroulita? είπε:

Γεια σας κοριτσια!

Χθες ημουν σε μια παρεα κ πανω στην συζητηση (τυχαια) μου ειπε καποιος οτι με τη συζυγο του προσπαθουσαν για μωρο 4 χρονια, με ολες τις εξετασεις αριστες! Μολις αποφασισαν να στραφουν στην επιστημη κ εκαναν ενα ταξιδι να χαλαρωσουν τσουυυυπ το νινι που πλεον ειναι ενας κοριτσαρος 14 χρονων! Φυσικα μετα ηρθε κ το δευτερο παιδακι!!

Αρα λοιπον ας εκμεταλλευτουμε τις διακοπες μας, τα ταξιδια μας, το καλοκαιρι κ ας αφησουμε για λιγο πισω αγχη και δουλειες, αυτα δεν τελειωνουν ποτε!!! 

Παμε διακοπες να γεμισουν οι κοιλιες!!!! ???‍♀️??

Πάμε διακοπές κορίτσια!!!!!Βουρ στα νησιά και στις παραλίες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η sidorena είπε:

Καλησπέρα κορίτσια τελικά βγήκε το θετικό τεστ μετα απο 3 αρνητικά τεστ

IMG_20190626_210732.jpg

Κορίτσι το πιστεύεις ότι σήμερα που μπήκα είχα ένα προαίσθημα και λέω κάποια θα μας έχει γράψει ότι είναι εγγυούλα! Και μπαίνω και βλέπω το θετικό τεστ απο εσένα! Όλα τα καλά του κόσμου να έχεις!  Χιλια μπραβο!!!! Συγχαρητήρια!!!!!!!!!!!!!!!!!! Τελειόμηνη εγκυμοσύνη να έχεις!???❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Maroulita? είπε:

Γεια σας κοριτσια!

Χθες ημουν σε μια παρεα κ πανω στην συζητηση (τυχαια) μου ειπε καποιος οτι με τη συζυγο του προσπαθουσαν για μωρο 4 χρονια, με ολες τις εξετασεις αριστες! Μολις αποφασισαν να στραφουν στην επιστημη κ εκαναν ενα ταξιδι να χαλαρωσουν τσουυυυπ το νινι που πλεον ειναι ενας κοριτσαρος 14 χρονων! Φυσικα μετα ηρθε κ το δευτερο παιδακι!!

Αρα λοιπον ας εκμεταλλευτουμε τις διακοπες μας, τα ταξιδια μας, το καλοκαιρι κ ας αφησουμε για λιγο πισω αγχη και δουλειες, αυτα δεν τελειωνουν ποτε!!! 

Παμε διακοπες να γεμισουν οι κοιλιες!!!! ???‍♀️??

Καλημέρα κορίτσι μου! Ορίστε αυτά είναι παραδείγματα..με το που το βγάλουμε από το μυαλό μας έρχεται! Όπως λέει και η @Tokyo ας μαζευτούμε εμείς με τις άριστες εξετάσεις για να τις κορνιζάρουμε! Χαχαχα! Κορίτσια μου ας χαρούμε όλες το καλοκαιράκι μας και απολαύστε τα αντράκια σας! Εχω πολύ καλό feeling γι αυτό το καλοκαίρι! Το χειμώνα θα γκρινιάζουμε για τις ζαλάδες μας.....[smilie=love5.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η sidorena είπε:

επειδή δεν μένω Ελλάδα μένω Λονδίνο και εδώ δεν κανουν χοριακη για αυτό αμα είχε να κάνω χοριακη θα ειχα πάει απο την πρώτη μέρα καθυστερήσει ,θα κλείσω ραντεβού με γιατρό να με δει 

@sidorena Συγχαρητήρια για την εγκυμοσυνη εύχομαι να σου πανε ολα τέλεια? Μένω και εγώ Αγγλία και σε κατάλαβενω

Συμβουλή από εμπειρία στο Gp να ξέρεις δεν θα σου κανουν κάποια εξέταση απλά θα σε βάλουν στο σύστημα ότι είσαι έγκυος και θα σε κάνουν referred στο νοσοκομείο εκεί σε βλέπουν στης 9 εβδομάδες για πρώτες εξετάσεις και μετά πρωτος υπέρηχος στης 12! Θα σου συνιστούσα να πας να κάνεις στης 7 εβδομαδες υπέροχο έξω γυρο στης 80 λίρες κανει! Άμα έχεις κάποια απορία πες μου! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα κοριτσια κ απο μενα, @sidorena κοριτσι μου με το καλο να εχεις μια τελεια εγκυμοσυνη, @Χρυσάφω οι βιταμινες ειναι οι fertilimax οπως σου ειπαν κ τα κοριτσια, τις εχω παραλαβει αλλα δεν τις εχω αρχισει ακομα, διαβασα πως σε αηδιαζαν ! η αληθεια ειναι πως τις ανοιξα κ βρωμανε απιστευτα ! θα κλεισω μυτη κ θα τις καταπιω δεν νομιζω να εχω θεμα ? , @Tokyo οι βιταμινες αυτες εαν εχεις χαμηλη ΑΜΗ βοηθανε πολυ στην ποιοτητα των ωαριων τις δινουν κ πριν την εξωσωματικη συνηθως , ειναι πολυ σουπερ ντουπερ !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@sidorena Κορίτσι μου συγχαρητήρια!!!! Σου εύχομαι ολόψυχααα να κρατήσεις σε 9 μήνες ένα υγιέστατο μωράκι στην αγκαλίτσα σουυ!!! Είχες καθόλου συμπτώματα;;

Κοπέλες μου παιρνώ μια πολύ άσχημη φάση :( για κάποιο λόγο μετα την επίσκεψη μου στη γυναικολόγο που μου είπε για σαλπιγγογραφία μόλις δω περίοδο, με έχει πάρει πολύ απο κάτω.. κλαίω συνέχεια και με το παραμικρό, ακόμη και για ασήμαντα πράγματα.. ο σύντροφος μου έχει σαλτάρει και εγώ δεν μπορώ να το ελέξω τα μάτια μου δεν σταματάνε να τρέχουν και με το ζόρι κρατάω τους λιγμούς.. Περιμένω περίοδο το Σάββατο και έκανα σήμερα τεστ, παρόλο που ήξερα πως δεν πρέπει γιατί θα με έκανε ακόμη πιο χάλια απ' ότι ήμουν, και όντως έτσι έγινε, το σημερινό αρνητικό με αποτέλειωσε.. :(:( Στην αρχή του κύκλου μου ήμουν πολύ αισιόδοξη και χαρούμενη.. δεν ξέρω τι με επιασε αυτές τις μέρες αλλά πραγματικά ΔΕΝ μπορώ να το ελέγξω, είναι πάνω από τις δυνάμεις μου :( Συγνώμμη για το μεγάλο κείμενο.. Ηθελα κάπου να τα βγάλω από μέσα μου....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η billbas είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου τι κανετε ?εγω σημερα γυρισα απ τον τριτο υπερηχο και ενώ ημουν σιγουρη ότι θα μ πει παλι τα κακα μαντατα ακούσαμε για δευτερη φορα καρδουλα..μολις εφυγα απ το ιατρειο και πηγα στην εκκλησια και προσευχηθηκα για ολες μας... το μονο τρελο που μου συμβαινει είναι ότι ενώ στις εγκυες μυριζουν φαγητα εμενα μου μυριζει βερνικι νυχιων , αφρος ξυρισματος και αλλα τετοια κουλα ..?

Μπράβο κορίτσι μου!Όλα καλά θα πάνε μέχρι το τέλος!Πρέπει να χαρείς επιτέλους!Απόλαυσε το, εστω κ με τις μυρωδιές βερνικιου κ αφρού ξυρίσματος!!??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 ώρες, ο/η sidorena είπε:

Καλησπέρα κορίτσια τελικά βγήκε το θετικό τεστ μετα απο 3 αρνητικά τεστ

IMG_20190626_210732.jpg

Συγχαρητήρια!!!Στις πόσες μέρες καθυστέρησης σου βγήκε το θετικό;;Άντε επιτελους κ μια εγκυούλα να κλείσει τον μήνα ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η Άντρεα είπε:

@sidorena Κορίτσι μου συγχαρητήρια!!!! Σου εύχομαι ολόψυχααα να κρατήσεις σε 9 μήνες ένα υγιέστατο μωράκι στην αγκαλίτσα σουυ!!! Είχες καθόλου συμπτώματα;;

Κοπέλες μου παιρνώ μια πολύ άσχημη φάση :( για κάποιο λόγο μετα την επίσκεψη μου στη γυναικολόγο που μου είπε για σαλπιγγογραφία μόλις δω περίοδο, με έχει πάρει πολύ απο κάτω.. κλαίω συνέχεια και με το παραμικρό, ακόμη και για ασήμαντα πράγματα.. ο σύντροφος μου έχει σαλτάρει και εγώ δεν μπορώ να το ελέξω τα μάτια μου δεν σταματάνε να τρέχουν και με το ζόρι κρατάω τους λιγμούς.. Περιμένω περίοδο το Σάββατο και έκανα σήμερα τεστ, παρόλο που ήξερα πως δεν πρέπει γιατί θα με έκανε ακόμη πιο χάλια απ' ότι ήμουν, και όντως έτσι έγινε, το σημερινό αρνητικό με αποτέλειωσε.. :(:( Στην αρχή του κύκλου μου ήμουν πολύ αισιόδοξη και χαρούμενη.. δεν ξέρω τι με επιασε αυτές τις μέρες αλλά πραγματικά ΔΕΝ μπορώ να το ελέγξω, είναι πάνω από τις δυνάμεις μου :( Συγνώμμη για το μεγάλο κείμενο.. Ηθελα κάπου να τα βγάλω από μέσα μου....

Ευχαριστώ πολύ μην στεναχωριέσαι μπορεί να αλλάξει το αποτέλεσμα εγώ είχα καθυστερήσει και έβγαινε αρνητικό στην 6 μέρα καθυστερήσεις έδειξε θετικό απο συμπτώματα νυστάζω συνέχεια και είχα πόνο καμήλα δεξιά και αριστερά πριν την καθυστερήσει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...