Μετάβαση σε περιεχόμενο

Β - Χοριακη 1.70 ?


Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια! Θα ήθελα τα φώτα σας! Προσπαθούμε εδώ και αρκετό καιρό με τον σύντροφο μου να αποκτήσουμε μωράκι , αλλά τα πράγματα δεν φαίνονται πολύ εύκολα. Τον προηγούμενο μήνα είχαμε επαφές πριν κατά τη διάρκεια κ μετά την ωορρηξία κ με μεγάλη χαρά ήρθε η καθυστέρηση της περιόδου μου. Έκανα 3 τεστ εγκυμοσύνης κ δυστυχώς βγήκαν αρνητικά. Την τεταρτη μέρα καθυστέρησης (25 μέρες κύκλος)έκανα τεστ β χοριακης κ βγήκε αρνητικό με τιμή 1,70 . Η μικροβιολόγος μου λέει πως ίσως η κύηση είναι πολύ στην αρχή ´η ότι το έμβρυο δεν εμφυτεύτηκε. Η Γυναικολογος μου από την άλλη θεωρεί ότι το τεστ είναι αρνητικό , χωρίς περαιτέρω υποθέσεις. Εγώ εντωμεταξύ βρίσκομαι στην Πέμπτη μέρα καθυστέρησης κ αίμα δεν έχω δει. Τι μπορεί να συμβαίνει ;;;; Για πείτε εμπειρίες !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η SofiaGab είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Θα ήθελα τα φώτα σας! Προσπαθούμε εδώ και αρκετό καιρό με τον σύντροφο μου να αποκτήσουμε μωράκι , αλλά τα πράγματα δεν φαίνονται πολύ εύκολα. Τον προηγούμενο μήνα είχαμε επαφές πριν κατά τη διάρκεια κ μετά την ωορρηξία κ με μεγάλη χαρά ήρθε η καθυστέρηση της περιόδου μου. Έκανα 3 τεστ εγκυμοσύνης κ δυστυχώς βγήκαν αρνητικά. Την τεταρτη μέρα καθυστέρησης (25 μέρες κύκλος)έκανα τεστ β χοριακης κ βγήκε αρνητικό με τιμή 1,70 . Η μικροβιολόγος μου λέει πως ίσως η κύηση είναι πολύ στην αρχή ´η ότι το έμβρυο δεν εμφυτεύτηκε. Η Γυναικολογος μου από την άλλη θεωρεί ότι το τεστ είναι αρνητικό , χωρίς περαιτέρω υποθέσεις. Εγώ εντωμεταξύ βρίσκομαι στην Πέμπτη μέρα καθυστέρησης κ αίμα δεν έχω δει. Τι μπορεί να συμβαίνει ;;;; Για πείτε εμπειρίες !

Κορίτσι μου θα σου πω τι μου είπε χτες ο μικροβιολόγος όταν μου ανακοίνωσε τη χοριακη μου,ότι κάτω από 5 είναι αρνητική...Εκτός κ αν διαφέρει από εργαστήριο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η zouzouna79 είπε:

Αν δε σου έρθει πάντως σε λίγες μέρες,ξανακανε , μήπως κάτι έχει αλλάξει προς την κατεύθυνση που θέλουμε!!

Αυτό πρότεινε η μικροβιολόγος, να κάνω επανάληψη του τεστ αν συνεχιστεί η καθυστέρηση . Μάλιστα μου είπε ότι εξέτασε δυο φορές το δείγμα του αίματος γιατί θεώρησε την τιμή οριακή . 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η SofiaGab είπε:

Αυτό πρότεινε η μικροβιολόγος, να κάνω επανάληψη του τεστ αν συνεχιστεί η καθυστέρηση . Μάλιστα μου είπε ότι εξέτασε δυο φορές το δείγμα του αίματος γιατί θεώρησε την τιμή οριακή . 

Πωπω λες;;;μακάρι κορίτσι!!! οπωσδήποτε θα ξανακάνεις ,αν συνεχιστεί η καθυστέρηση!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η zouzouna79 είπε:

Πωπω λες;;;μακάρι κορίτσι!!! οπωσδήποτε θα ξανακάνεις ,αν συνεχιστεί η καθυστέρηση!?

Αυτό που με προβληματίζει επίσης είναι ότι παίρνω αγωγή dostinex από τον Μαρτη, επομένως πρέπει να κόψω το χάπι αν τελικά είμαι εγκ.....?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοπέλα μου είναι όντως αρνητική αυτή η χοριακη.αλλα ποτέ δεν ξέρεις. Μπορεί να έγινε αργά ή σύλληψη. Αν συνεχίσει η καθυστέρηση εννοείται θα πας να κάνεις άλλη μια χοριακη. Εύχομαι τα καλύτερα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φυσικά κ είναι αρνητική αυτή η χοριακη. Μα πού το είδε το οριακό? Οπότε κ να πας να κάνεις εξέταση χοριακης, κάτι θα δείξει. Ίχνη Δηλ της ορμόνη υπάρχουν. Κάτω από 5 ειναι αρνητική.. 

Μήπως ο μικρόβιολος θέλει τα χρήματα σου? 

Καλή επιτυχία στο μέλλον! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμπάσχω μαζί σου !!!! Ακριβώς τ ίδιο έχω ... 3 μέρες καθυστέρηση έκανα σήμερα χοριακη κ είχα αρνητικό 1 μονάδα ... θα Περιμένω την περίοδο κ εάν δεν έρθει θ πάω στ γυναικολόγο μου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Marakimpo είπε:

Συμπάσχω μαζί σου !!!! Ακριβώς τ ίδιο έχω ... 3 μέρες καθυστέρηση έκανα σήμερα χοριακη κ είχα αρνητικό 1 μονάδα ... θα Περιμένω την περίοδο κ εάν δεν έρθει θ πάω στ γυναικολόγο μου 

Έβδομη μερα καθυστέρησης , σε μια ώρα θα πάω στη Γυναικολογο μου , ελπίζω να μην είναι κάτι σοβαρό γιατί την εγκυμοσύνη την έχω αποκλείσει. Με προλακτινη 1,36,λόγω dostinex, αποκλείεται ☹️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η SofiaGab είπε:

Έβδομη μερα καθυστέρησης , σε μια ώρα θα πάω στη Γυναικολογο μου , ελπίζω να μην είναι κάτι σοβαρό γιατί την εγκυμοσύνη την έχω αποκλείσει. Με προλακτινη 1,36,λόγω dostinex, αποκλείεται ☹️

Μακάρι ν σ πει ότι επιθυμεις!!!! Ενημέρωσε μας ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 14/5/2019 at 7:01 ΜΜ, ο/η SofiaGab είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Θα ήθελα τα φώτα σας! Προσπαθούμε εδώ και αρκετό καιρό με τον σύντροφο μου να αποκτήσουμε μωράκι , αλλά τα πράγματα δεν φαίνονται πολύ εύκολα. Τον προηγούμενο μήνα είχαμε επαφές πριν κατά τη διάρκεια κ μετά την ωορρηξία κ με μεγάλη χαρά ήρθε η καθυστέρηση της περιόδου μου. Έκανα 3 τεστ εγκυμοσύνης κ δυστυχώς βγήκαν αρνητικά. Την τεταρτη μέρα καθυστέρησης (25 μέρες κύκλος)έκανα τεστ β χοριακης κ βγήκε αρνητικό με τιμή 1,70 . Η μικροβιολόγος μου λέει πως ίσως η κύηση είναι πολύ στην αρχή ´η ότι το έμβρυο δεν εμφυτεύτηκε. Η Γυναικολογος μου από την άλλη θεωρεί ότι το τεστ είναι αρνητικό , χωρίς περαιτέρω υποθέσεις. Εγώ εντωμεταξύ βρίσκομαι στην Πέμπτη μέρα καθυστέρησης κ αίμα δεν έχω δει. Τι μπορεί να συμβαίνει ;;;; Για πείτε εμπειρίες !

Κοριτσι μου,αυτο μ εχει συμβει τουλάχιστον 3 φορες.Χοριακη ως το 4,80 και πτωση συο μηδέν.Ο γιατρός μου λεει κατω απο 5 ειναι αρνητική.Σου εύχομαι να ανεβει.Ενημερωσε μας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια σε αυτόν τον κύκλο δεν έπεσε κανένα ωάριο. Η Γυναικολογος μου πρότεινε πρόκληση ωορρηξίας με χάπια . Λόγω της πολυ χαμηλής ΑΜΗ που έχω , ίσως ο οργανισμός μου δεν παράγει ωάρια κ πρέπει να το διαπιστώσουμε με κολπικο υπέρηχο. Είμαι μόλις 32 ετοιμάζω τον γάμο μου κ καταλαβαίνετε ότι αυτα τα νέα δεν είναι ο,τι καλύτερο .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η SofiaGab είπε:

Κορίτσια σε αυτόν τον κύκλο δεν έπεσε κανένα ωάριο. Η Γυναικολογος μου πρότεινε πρόκληση ωορρηξίας με χάπια . Λόγω της πολυ χαμηλής ΑΜΗ που έχω , ίσως ο οργανισμός μου δεν παράγει ωάρια κ πρέπει να το διαπιστώσουμε με κολπικο υπέρηχο. Είμαι μόλις 32 ετοιμάζω τον γάμο μου κ καταλαβαίνετε ότι αυτα τα νέα δεν είναι ο,τι καλύτερο .

Καλημερα!Μην απογοητευεσαι.Μκρούλα εισαι .Εκτος απο την ΑΜΗ ,παιζουν ρόλος και οι αλλες ορμόνες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Καλημερα!Μην απογοητευεσαι.Μκρούλα εισαι .Εκτος απο την ΑΜΗ ,παιζουν ρόλος και οι αλλες ορμόνες.

Σε ευχαριστω καλή μου . Η αλήθεια είναι ότι έχω απογοητευτεί . Προσπαθούμε ήδη 7 μήνες χωρίς κανένα αποτέλεσμα . Ο γιατρός όταν είχε διαπιστώσει τα χαμηλά επίπεδα της ΑΜΗ , μου είχε δώσει 6 μήνες προσπαθειών. Αφού τελικά δεν...., προτείνει την κατάψυξη ωαρίων. Φοβάμαι όμως ότι ενδέχεται να μην έχω τώρα πια. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η SofiaGab είπε:

Κορίτσια σε αυτόν τον κύκλο δεν έπεσε κανένα ωάριο. Η Γυναικολογος μου πρότεινε πρόκληση ωορρηξίας με χάπια . Λόγω της πολυ χαμηλής ΑΜΗ που έχω , ίσως ο οργανισμός μου δεν παράγει ωάρια κ πρέπει να το διαπιστώσουμε με κολπικο υπέρηχο. Είμαι μόλις 32 ετοιμάζω τον γάμο μου κ καταλαβαίνετε ότι αυτα τα νέα δεν είναι ο,τι καλύτερο .

Κορίτσι μου μην στεναχωριεσαι ...  Όλα καλά θ πάνε .. εμείς προσπαθούμε 1.5 χρόνο κ ακόμα τπτ . Όπως λέει κ ο άντρας μου όλα θ γίνουν όταν δεν αγχωνόμαστε ... Κάνε τον υπέρηχο για να είσαι σίγουρη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Marakimpo είπε:

Κορίτσι μου μην στεναχωριεσαι ...  Όλα καλά θ πάνε .. εμείς προσπαθούμε 1.5 χρόνο κ ακόμα τπτ . Όπως λέει κ ο άντρας μου όλα θ γίνουν όταν δεν αγχωνόμαστε ... Κάνε τον υπέρηχο για να είσαι σίγουρη 

Το άγχος είναι ανίκητο δυστυχώς , ειδικά επειδή με πιέζει ο χρόνος . Θα έχω μεγάλη αγωνία για τον κολπικο υπέρηχο το ξέρω . Έχει συμβεί σε καμία σας ανωορρηκτικος κύκλος ;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@SofiaGab προσωπικά μου έχει τύχει κύκλος χωρίς ωορρηξία, και όχι μόνον ένας. Ήμουν πάντα πολύ ακριβής με την περίοδό μου, ωστόσο μετά τα 32 θυμάμαι να αδιαθετώ μια φορά στις 22 μέρες (σοκ για εμένα τότε) και η γιατρός μου είπε λόγω ανωορρηκτικού κύκλου. Μετά, μου έτυχε ξανά, αλλά έκανα 45 μέρες να αδιαθετήσω (!) και, γενικώς, είναι από τα πράγματα που δύνανται να συμβούν. Η γιατρός μου ανέφερε ότι κάποιοι κύκλοι μας είναι όντως ανωορρηκτικοί. Για έλεγξέ το και εσύ. Στα 32 γέννησα τον γιο μου και στα 36 την κόρη μου, έτσι για την ιστορία. Εξακρίβωσε εάν είναι τόσο "πρόβλημα" ο κύκλος χωρίς ωορρηξία, γιατί εμένα δεν μου το είχαν εξηγήσει έτσι και ούτε με τρόμαξε και ποτέ. Με το καλό!  Όλα θα γίνουν!  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η demie_14 είπε:

@SofiaGab προσωπικά μου έχει τύχει κύκλος χωρίς ωορρηξία, και όχι μόνον ένας. Ήμουν πάντα πολύ ακριβής με την περίοδό μου, ωστόσο μετά τα 32 θυμάμαι να αδιαθετώ μια φορά στις 22 μέρες (σοκ για εμένα τότε) και η γιατρός μου είπε λόγω ανωορρηκτικού κύκλου. Μετά, μου έτυχε ξανά, αλλά έκανα 45 μέρες να αδιαθετήσω (!) και, γενικώς, είναι από τα πράγματα που δύνανται να συμβούν. Η γιατρός μου ανέφερε ότι κάποιοι κύκλοι μας είναι όντως ανωορρηκτικοί. Για έλεγξέ το και εσύ. Στα 32 γέννησα τον γιο μου και στα 36 την κόρη μου, έτσι για την ιστορία. Εξακρίβωσε εάν είναι τόσο "πρόβλημα" ο κύκλος χωρίς ωορρηξία, γιατί εμένα δεν μου το είχαν εξηγήσει έτσι και ούτε με τρόμαξε και ποτέ. Με το καλό!  Όλα θα γίνουν!  

Σε ευχαριστω μου δίνεις κουράγιο για να συνεχίσω να ελπίζω . Να είσαι καλα ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η SofiaGab είπε:

Σε ευχαριστω μου δίνεις κουράγιο για να συνεχίσω να ελπίζω . Να είσαι καλα ❤️

Βρε κορίτσι μου τί είναι αυτά; 

32 χρονών και να ελπίζεις απλώς μόνο και μόνο για τη χαμηλή άμη; 

Υπάρχουν πολλές κοπέλες με χαμηλή άμη που συνέλαβαν πολύ εύκολα γιατί ήταν μικρές όπως εσύ.  

Την καταψυξη ωαρίων που ανέφερες δεν την καταλαβαίνω σα λύση αφού είναι για χρήση σε εξωσωματικη άρα γιατί δε μιλάμε για εξωσωματική απευθείας; 

Οπότε κάνε με την ησυχία σου το γάμο σου και η ώρα η καλή εύχομαι. Και μετά αν δεν έρθει μόνο του στο μεταξύ θα κάνεις ότι σου πει ο γιατρός σου. Αν καταλήξεις σε μέθοδο υποβοηθούμενης αναπαραγωγής θα πάει πολύ καλά γιατί είσαι σε καλή ηλικία. 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 ώρες, ο/η Πιου-πιου είπε:

Βρε κορίτσι μου τί είναι αυτά; 

32 χρονών και να ελπίζεις απλώς μόνο και μόνο για τη χαμηλή άμη; 

Υπάρχουν πολλές κοπέλες με χαμηλή άμη που συνέλαβαν πολύ εύκολα γιατί ήταν μικρές όπως εσύ.  

Την καταψυξη ωαρίων που ανέφερες δεν την καταλαβαίνω σα λύση αφού είναι για χρήση σε εξωσωματικη άρα γιατί δε μιλάμε για εξωσωματική απευθείας; 

Οπότε κάνε με την ησυχία σου το γάμο σου και η ώρα η καλή εύχομαι. Και μετά αν δεν έρθει μόνο του στο μεταξύ θα κάνεις ότι σου πει ο γιατρός σου. Αν καταλήξεις σε μέθοδο υποβοηθούμενης αναπαραγωγής θα πάει πολύ καλά γιατί είσαι σε καλή ηλικία. 

 

Σε ευχαριστω πολυ για τα λόγια σου ! Ελπίζω να πάνε όλα καλα κ να έρθει ένα γερό μωρο εύκολα ! Θα ενημερώνω για τις εξελίξεις 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@SofiaGab

Να μην αγχωνεσε καθόλου!

Έκανα το πρώτο μου παιδί στα 35 κ ήρθε εντελώς τυχαία γιατί απλά δεν το σκεφτομουν

στο δεύτερο επι τρεις μήνες το σκεφτόμουν και τίποτα μόλις το έβγαλα από το μυαλό μου κ είπα ότι θέλει ας γίνει δεν θα σκάσω ήρθε αμέσως και το δεύτερο.

απολαυσε το γάμο σου και βγάλε το λίγο από το μυαλό σου κ θα έρθει πίστεψε με το άγχος μας κάνει ζημιά σε πολλά πράγματα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@SofiaGab αν επιτρεπεται τι τιμή είχε η ΑΜΗ σου? Ειμαι και εγω στην ιδια θεση.. προσπαθουμε 1.5 χρονο σχεδον και τιποτα. Δεν γνωριζα ότι καποιους κυκλους ισως δεν εχουμε ωοριξια.. ισως αυτο συμβαινει και σε μας..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 54 λεπτά, ο/η Άντρεα είπε:

@SofiaGab αν επιτρεπεται τι τιμή είχε η ΑΜΗ σου? Ειμαι και εγω στην ιδια θεση.. προσπαθουμε 1.5 χρονο σχεδον και τιποτα. Δεν γνωριζα ότι καποιους κυκλους ισως δεν εχουμε ωοριξια.. ισως αυτο συμβαινει και σε μας..

Η ΑΜΗ μου είναι πολυ χαμηλή δυστυχως, είναι 0,26. Είχα κ υψηλή προλακτινη την οποία την κατέβασα με το dostinex. Εσύ ποσό έχεις αν επιτρέπεται;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Ετσι ειναι!!! Κι αυτος ο ανθρωπος ησουν εσυ γ μενα!!❤️🫶 Μια κοπελα π δν ξερω καλα καλα κ π μου σταθηκε καλυτερα κ απο φιλη!! 😍 Δε λεω κ ο αντρας μου διπλα μου σε ολα! Βραχος... αλλα ειναι αλλιως οταν ο αλλος το εχει ζησει κ εχει τις ιδιες αγωνιες.. περναει τα ιδια σκαμπανεβασματα, εχει κ τις ορμονες να βαρανε κοκκινο, μπαινει στη θεση σου γτ το ξερει πως ειναι κ σε νιωθει με μια λεξη π θα πεις..  Σε ευχαριστω πααααααρα πολυ!!💞💞💞
    • Ευχαριστω Ραμ μου!!!! 🥰 με το καλο ολα!!! 🙏❤️ Καλη αρχη στη νεα προσπαθεια κ με το καλο να μεγαλωσετε την οικογενεια σας!!!💫
    • Γλυκο μου μισοφεγγαρο!!! 🫶❤️🫶 Σε ευχαριστω για ολες τις ευχες!!! 🥰 Μακαρι ο θεος ν μας αξιωσει να γινουμε γονεις!!! Ελπιζω να πανε ολα καλα σε αυτο το ταξιδι π μολις ξεκινησε μεχρι το τελος!!! 🥹
    • Η αλήθεια είναι ότι και εμένα μου φάνηκε κάπως όμως δεν μου έδωσε περιθώρια ο γιατρός να το επεξεργαστώ! Με κοίταξε μου λέει είναι όλα καθαρά ντύσουν και έλα να τα πούμε! Μας ξεκίνησε με τις έρευνες και μας διάβαζε διαφορα πράγματα που είχε μελετήσει και μας λέγε το θα κάνουμε και πως θα προχωρήσουμε όποτε δεν πρόλαβα να σκεφτώ την παλινδρομη! Ναι δεν υπάρχει λογος για εξωσωματικη για την ωρα! Θα δούμε και τις εξετάσεις και τι θα μου δώσει και μετά αν δεν είναι εδώ ο σύντροφος θα καταψηξουμε σπερμα και θα κάνω σπερματεγχυνση! Μου είπε ότι μπορεί να αργησει να έρθει η περίοδος λόγω ΣΠΩ όχι όμως ότι είναι απόλυτο! Απλά για να μην ανησυχήσω! Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου🙏
    • Τοκυο μου!!!! ❤️ Σε ευχαριστω κι εσενα για ολα!!! 🥰 Αληθεια αν δεν ησουν εσυ ν τα λεμε με dm κ να μου συστησεις αυτο τον τρομερο γιατρο (γενικα ειχα φτασει σ ενα σημειο π ειχα μπλοκαρει κ με ξεμπλοκαρες..), μπορει ακομα να εχανα χρονο κ να ημασταν στο μηδεν οπως τοσα χρονια π ψαχναμε ψαχναμε κ ακρη δε βγαζαμε!!!  Να εισαι καλα κ να χαιρεσαι την οικογενεια σου!!!😊 Με το καλο ν ερθει κ το 2ο παιδακι σας γερο και καλοτυχο!!!🙏💫🎈 Μακαρι κι εμας τα εμβρυακια μας να ερθουν στην αγκαλια μας καποια μερα!🙏
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...