Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανουλες 2020 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Καλημέρα κορίτσια... Τρίτη ωοληψια...

Καλημέρα σε όλες! 

Αντε, με το καλό κορίτσι μου! Εύχομαι πολλά άριστα εμβρυάκια να έχεις την Τρίτη!!! ??????

 

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Ginaak είπε:

Καλή μέρα κοριτσια!

Δειλά δειλά θα μπω κι εγώ στην παρέα σας.

Έχουμε αρχισεο την διαδικασία για εξωσωματικη τον Σεπτέμβρη.

Είμαι η κοπέλα που είχα γράψει για τους φυσικούς κύκλους, τελικά ο γιατρός μου το απέρριψε καθώς ηλικιακά δεν έχω περιθώριο,θα πάμε μάλλον σε ημιφυσικο για να πάρουμε ως 3 ωάρια αν είμαστε τυχεροί.

Την ερχόμενη εβδομάδα θα κάνω το δεύτερο ραντεβού για να δούμε αν θα χρειαστούν περαιτέρω εξετάσεις. 

Ευτυχώς που σας διαβάζω και βρήκα τόσες πληροφορίες ώστε πάω και λίγο ενημερωμένη κάνοντας αρκετές ερωτήσεις. 

Στα θετικά ότι δεν θα χρειαστεί να περάσω επιτροπή,τα φάρμακα θα κοστίσουν γύρω στα 200-300 ευρώ που θα τα διαθέσω μόνη μου.

Στα αρνητικά ότι ποντάρουμε σε λίγα ωάρια.

Φυσικά είμαι φοβισμένη και δυστυχώς ο άντρας μου δεν θέλει να συζητάμε συνέχεια για αυτό,έχει και τα δίκια του αλλά δεν γίνεται ναη με απασχολεί.

Έχω κρατήσει αρκετές μέρες από την άδεια μου για τότε. 

 

Καλώς ήρθες κούκλα μου! Καλή αρχή να έχεις! Έχω διαβάσει ότι τα λιγότερα είναι και πιο γερά! Σου εύχομαι να είναι τέλεια όσα πάρετε και να φωλιάσουν στην κοιλίτσα σου με επιτυχία! ????

Εγκυούλες μου πόσο χαίρομαι να σας διαβάζω δεν λέγεται @anna5190, @sofiefin1982, @Kit1982, @Skiouros83!!! Μακάρι σε λίγο καιρό να έρθω κι εγώ και όλες μας στη δική σας όχθη!!! ❤️❤️❤️❤️?????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Liveloula88 είπε:

Καλημέρα!Καλά.εσύ;

Καλημέρα!Καλή αρχή με αισιοδοξία ?

Καλημέρα!Με το καλό.να πάνε όλα τέλεια και να γονιμοποιηθούν τα περισσότερα!

Συμπεθερούλα μου καλημέρα! Συνεννοημένες ήμασταν?!!! ❤️?❤️?❤️?❤️?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Καλημέρα σε όλες! 

Αντε, με το καλό κορίτσι μου! Εύχομαι πολλά άριστα εμβρυάκια να έχεις την Τρίτη!!! ??????

 

Καλώς ήρθες κούκλα μου! Καλή αρχή να έχεις! Έχω διαβάσει ότι τα λιγότερα είναι και πιο γερά! Σου εύχομαι να είναι τέλεια όσα πάρετε και να φωλιάσουν στην κοιλίτσα σου με επιτυχία! ????

Εγκυούλες μου πόσο χαίρομαι να σας διαβάζω δεν λέγεται @anna5190, @sofiefin1982, @Kit1982, @Skiouros83!!! Μακάρι σε λίγο καιρό να έρθω κι εγώ και όλες μας στη δική σας όχθη!!! ❤️❤️❤️❤️?????????????

Μακαρι κοριτσι μου. Στο ευχομαι ολοψυχα κ συντομα!!! Ειπαμε θετικη σκεψη κ ολα θα πανε καλα! ❤️❤️ Εχεις χαρα αλλα το αγχος καλυπτει ενα μεγαλο μερος αυτης της χαρας δυστυχως. Πιστευω να μην μας συμβει τπτ αλλο περιεργο κ ολα να κυλησουν ομορφα!!! Πως εισαι εσυ αγαπη? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Liveloula88 Ευχαριστώ! Δεν έχω προλάβει να σας  διαβάσω οπότε σε όποιο στάδιο κι αν είσαι καλή επιτυχία!

@Geo2009  θενκς! Πιστεύω είναι κι ο παράγοντας τύχη, πέρα από την σωστή διαδικασία.Αυτα έχω με αυτά θα προχωρήσω.

 

Όπως καταλάβατε τόσο καιρό στο φόρουμ δεν έχω μάθει να κάνω διπλή παράθεση από κινητο??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η Ginaak είπε:

Καλή μέρα κοριτσια!

Δειλά δειλά θα μπω κι εγώ στην παρέα σας.

Έχουμε αρχισεο την διαδικασία για εξωσωματικη τον Σεπτέμβρη.

Είμαι η κοπέλα που είχα γράψει για τους φυσικούς κύκλους, τελικά ο γιατρός μου το απέρριψε καθώς ηλικιακά δεν έχω περιθώριο,θα πάμε μάλλον σε ημιφυσικο για να πάρουμε ως 3 ωάρια αν είμαστε τυχεροί.

Την ερχόμενη εβδομάδα θα κάνω το δεύτερο ραντεβού για να δούμε αν θα χρειαστούν περαιτέρω εξετάσεις. 

Ευτυχώς που σας διαβάζω και βρήκα τόσες πληροφορίες ώστε πάω και λίγο ενημερωμένη κάνοντας αρκετές ερωτήσεις. 

Στα θετικά ότι δεν θα χρειαστεί να περάσω επιτροπή,τα φάρμακα θα κοστίσουν γύρω στα 200-300 ευρώ που θα τα διαθέσω μόνη μου.

Στα αρνητικά ότι ποντάρουμε σε λίγα ωάρια.

Φυσικά είμαι φοβισμένη και δυστυχώς ο άντρας μου δεν θέλει να συζητάμε συνέχεια για αυτό,έχει και τα δίκια του αλλά δεν γίνεται ναη με απασχολεί.

Έχω κρατήσει αρκετές μέρες από την άδεια μου για τότε. 

 

Ολα καλα σου ευχομαι να πανε κοριτσι μου!!! Θελει πολυ υπομονη κ πιστη σε καθε φαση. Οτι χρειαστεις ειμαστε εδω!!! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η anna5190 είπε:

Ολα καλα σου ευχομαι να πανε κοριτσι μου!!! Θελει πολυ υπομονη κ πιστη σε καθε φαση. Οτι χρειαστεις ειμαστε εδω!!! ❤️

Μου τελείωσαν και τα reactions...σε ευχαριστώ για τα καλα σου λόγια. Καλη επιτυχια και σε σένα σε οποιο στάδιο είσαι. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Ginaak είπε:

Κανένα άγχος, θα πας θα κοιμηθείς και θα ξυπνήσεις με τα αυγουλακια σου!

Είπε αυτή που αγχώνεται για τα πάντα. ...

Να ρωτήσω κάτι, που δεν ξέρω αν ισχύει,έχετε δει πόσα είναι? 

Ναι έχω δει αλλά δεν τα μετρήσαμε θα έπρεπε να μετράμε για κανένα χρόνο.. 

 

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Liveloula88 είπε:

Καλημέρα!Καλά.εσύ;

Καλημέρα!Καλή αρχή με αισιοδοξία ?

Καλημέρα!Με το καλό.να πάνε όλα τέλεια και να γονιμοποιηθούν τα περισσότερα!

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Καλημέρα σε όλες! 

Αντε, με το καλό κορίτσι μου! Εύχομαι πολλά άριστα εμβρυάκια να έχεις την Τρίτη!!! ??????

 

Καλώς ήρθες κούκλα μου! Καλή αρχή να έχεις! Έχω διαβάσει ότι τα λιγότερα είναι και πιο γερά! Σου εύχομαι να είναι τέλεια όσα πάρετε και να φωλιάσουν στην κοιλίτσα σου με επιτυχία! ????

Εγκυούλες μου πόσο χαίρομαι να σας διαβάζω δεν λέγεται @anna5190, @sofiefin1982, @Kit1982, @Skiouros83!!! Μακάρι σε λίγο καιρό να έρθω κι εγώ και όλες μας στη δική σας όχθη!!! ❤️❤️❤️❤️?????????????

Σε ευχαριστώ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Συμπεθερούλα μου καλημέρα! Συνεννοημένες ήμασταν?!!! ❤️?❤️?❤️?❤️?

Καλημέρα συμπεθερούλα μου!χιχι είδες;???❤❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η anna5190 είπε:

Μακαρι κοριτσι μου. Στο ευχομαι ολοψυχα κ συντομα!!! Ειπαμε θετικη σκεψη κ ολα θα πανε καλα! ❤️❤️ Εχεις χαρα αλλα το αγχος καλυπτει ενα μεγαλο μερος αυτης της χαρας δυστυχως. Πιστευω να μην μας συμβει τπτ αλλο περιεργο κ ολα να κυλησουν ομορφα!!! Πως εισαι εσυ αγαπη? 

Όλα καλά εδώ ζουζούνα μου! Εννοείται ότι δεν θα συμβεί τίποτα περίεργο πλέον! Θα πάνε όλα τέλεια και σε λίγους μήνες θα μας λέτε για τα ζουζούνια σας! Με το καλό κι εμείς θα σας βομβαρδίζουμε με ερωτήσεις! ????❤️❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Niki94 Καλή επιτυχία! Θα πάρετε παρα πολλά θα το δεις! Κατι μου λεει οτι η πρώτη θα ειναι κ γη τυχερή! 

@Geo2009 με το καλό τωρα να ανακοινωνεις εγκυμοσύνη! 

Γενικα το γκρουπακι εχει παρει τα πανω του οποτε θα συνεχιστουν τα ευχάριστα!

@Ginaak αγαπημένη μου καλή αρχη! 1 χρειάζεται ολο κ όλο για το θαύμα! Εμας μας βλεπω μαζι κ εδω! Οκ απλα εγω θα ξεκινήσω κ.με μια σπερματεγχυση κ ο,τι γίνει... δεν περιμένω πολλά όμως! Το καλό είναι ότι η δουλειά μου δεν υπαγεται στον εοπυ κ ψάχνοντας ειδα οτι δεν υπάρχει επιτροπή, μονο 1 ελεγκτής γιατρος κ να μη σου πω ζήτημα αν θα εχει αλλο περιστατικό... οπότε ελπίζω οτι παρολο που δεν υπάρχει καποια αιτιολογία θα τα περάσουν! Ειδα οτι κ συ αποφασισες να το προσπεράσεις αυτό το βήμα. Καλη επιτυχία κοριτσάκι μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

@Niki94 Καλή επιτυχία! Θα πάρετε παρα πολλά θα το δεις! Κατι μου λεει οτι η πρώτη θα ειναι κ γη τυχερή! 

@Geo2009 με το καλό τωρα να ανακοινωνεις εγκυμοσύνη! 

Γενικα το γκρουπακι εχει παρει τα πανω του οποτε θα συνεχιστουν τα ευχάριστα!

@Ginaak αγαπημένη μου καλή αρχη! 1 χρειάζεται ολο κ όλο για το θαύμα! Εμας μας βλεπω μαζι κ εδω! Οκ απλα εγω θα ξεκινήσω κ.με μια σπερματεγχυση κ ο,τι γίνει... δεν περιμένω πολλά όμως! Το καλό είναι ότι η δουλειά μου δεν υπαγεται στον εοπυ κ ψάχνοντας ειδα οτι δεν υπάρχει επιτροπή, μονο 1 ελεγκτής γιατρος κ να μη σου πω ζήτημα αν θα εχει αλλο περιστατικό... οπότε ελπίζω οτι παρολο που δεν υπάρχει καποια αιτιολογία θα τα περάσουν! Ειδα οτι κ συ αποφασισες να το προσπεράσεις αυτό το βήμα. Καλη επιτυχία κοριτσάκι μου!

Να σαι καλά κοριτσάκι μου! Στο ανεβασμένο αυτό γκρουπάκι χρωστάω πολλά να ξέρεις! 

Κι εσύ να μην αγχώνεσαι! Εγώ πιστεύω ότι σύντομα θα έχεις ένα πολύ θετικό αποτέλεσμα, θα δεις! ????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Geo2009 είπε:

Να σαι καλά κοριτσάκι μου! Στο ανεβασμένο αυτό γκρουπάκι χρωστάω πολλά να ξέρεις! 

Κι εσύ να μην αγχώνεσαι! Εγώ πιστεύω ότι σύντομα θα έχεις ένα πολύ θετικό αποτέλεσμα, θα δεις! ????????

Εννοείται πως χρωστάς πολλά...το κυριότερο είναι πως βρήκες συμπεθέρα...????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Liveloula88 είπε:

Εννοείται πως χρωστάς πολλά...το κυριότερο είναι πως βρήκες συμπεθέρα...????????

Χαχαχαχχαχ! Φυσικά! Το πρώτο από όλα!!! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

@Niki94 Καλή επιτυχία! Θα πάρετε παρα πολλά θα το δεις! Κατι μου λεει οτι η πρώτη θα ειναι κ γη τυχερή! 

@Geo2009 με το καλό τωρα να ανακοινωνεις εγκυμοσύνη! 

Γενικα το γκρουπακι εχει παρει τα πανω του οποτε θα συνεχιστουν τα ευχάριστα!

@Ginaak αγαπημένη μου καλή αρχη! 1 χρειάζεται ολο κ όλο για το θαύμα! Εμας μας βλεπω μαζι κ εδω! Οκ απλα εγω θα ξεκινήσω κ.με μια σπερματεγχυση κ ο,τι γίνει... δεν περιμένω πολλά όμως! Το καλό είναι ότι η δουλειά μου δεν υπαγεται στον εοπυ κ ψάχνοντας ειδα οτι δεν υπάρχει επιτροπή, μονο 1 ελεγκτής γιατρος κ να μη σου πω ζήτημα αν θα εχει αλλο περιστατικό... οπότε ελπίζω οτι παρολο που δεν υπάρχει καποια αιτιολογία θα τα περάσουν! Ειδα οτι κ συ αποφασισες να το προσπεράσεις αυτό το βήμα. Καλη επιτυχία κοριτσάκι μου!

Μακάρι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

@Niki94 Καλή επιτυχία! Θα πάρετε παρα πολλά θα το δεις! Κατι μου λεει οτι η πρώτη θα ειναι κ γη τυχερή! 

@Geo2009 με το καλό τωρα να ανακοινωνεις εγκυμοσύνη! 

Γενικα το γκρουπακι εχει παρει τα πανω του οποτε θα συνεχιστουν τα ευχάριστα!

@Ginaak αγαπημένη μου καλή αρχη! 1 χρειάζεται ολο κ όλο για το θαύμα! Εμας μας βλεπω μαζι κ εδω! Οκ απλα εγω θα ξεκινήσω κ.με μια σπερματεγχυση κ ο,τι γίνει... δεν περιμένω πολλά όμως! Το καλό είναι ότι η δουλειά μου δεν υπαγεται στον εοπυ κ ψάχνοντας ειδα οτι δεν υπάρχει επιτροπή, μονο 1 ελεγκτής γιατρος κ να μη σου πω ζήτημα αν θα εχει αλλο περιστατικό... οπότε ελπίζω οτι παρολο που δεν υπάρχει καποια αιτιολογία θα τα περάσουν! Ειδα οτι κ συ αποφασισες να το προσπεράσεις αυτό το βήμα. Καλη επιτυχία κοριτσάκι μου!

Εμείς πάμε μαζι! 

Αντε με το καλό να μπούμε παρέα και στα θέματα ανακοινώσεις εγκυμοσύνης, πήτ, αναζήτηση βρεφονηπιακου κλπ ...πολύ μακρυά το πήγα ε?

Αν το οριστοκοποιησουμε στον ημιφυσικο δεν θα χρειαστεί επιτροπη.Παρόλο που με τις εξετάσεις μας θα με ενέκριναν. 

Έχεις καταληξει σε κέντρο? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια μου, θα ηθελα να μου πειτε εμπειριες απο Μαντουδη και Μαστρομηνα. Προτιμω κοριτσια κοντα στα 40! Ευχαριστω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Geo2009 είπε:

Καλημέρα σε όλες! 

Αντε, με το καλό κορίτσι μου! Εύχομαι πολλά άριστα εμβρυάκια να έχεις την Τρίτη!!! ??????

 

Καλώς ήρθες κούκλα μου! Καλή αρχή να έχεις! Έχω διαβάσει ότι τα λιγότερα είναι και πιο γερά! Σου εύχομαι να είναι τέλεια όσα πάρετε και να φωλιάσουν στην κοιλίτσα σου με επιτυχία! ????

Εγκυούλες μου πόσο χαίρομαι να σας διαβάζω δεν λέγεται @anna5190, @sofiefin1982, @Kit1982, @Skiouros83!!! Μακάρι σε λίγο καιρό να έρθω κι εγώ και όλες μας στη δική σας όχθη!!! ❤️❤️❤️❤️?????????????

Σε περιμένω με ανοιχτές αγκάλες κοριτσι μου και ολα τα κορίτσια!!!! ??❤❤ Εύχομαι σε όλες μας, να πάνε όλα καλά!!!

@Niki94 με το καλό κοριτσι μου την Τριτη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Όλα καλά εδώ ζουζούνα μου! Εννοείται ότι δεν θα συμβεί τίποτα περίεργο πλέον! Θα πάνε όλα τέλεια και σε λίγους μήνες θα μας λέτε για τα ζουζούνια σας! Με το καλό κι εμείς θα σας βομβαρδίζουμε με ερωτήσεις! ????❤️❤️❤️❤️❤️

Μακαρι. Χαχαχα εδω θα ειμαστε να τα λεμε συνεχεια!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Ginaak ναι στο μητέρα γιατί εκεί είναι ο γιατρός μου! Τον εχω πολλά χρόνια γυναικολόγο κ είμαι τυχερή γιατί ασχολείται ο ίδιος. Οπότε θα τον ακολουθήσω! Εσυ για που λες;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

@Ginaak ναι στο μητέρα γιατί εκεί είναι ο γιατρός μου! Τον εχω πολλά χρόνια γυναικολόγο κ είμαι τυχερή γιατί ασχολείται ο ίδιος. Οπότε θα τον ακολουθήσω! Εσυ για που λες;

Κι εγώ στο Μητέρα την έκανα!!! Είναι λίγο ακριβά αλλά τα κορίτσια είναι πυ καλά κ σε έχουν στα όπα όπα χωρίς άγχος περνάει όλη η διαδικασία!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Tokyo είπε:

@Ginaak ναι στο μητέρα γιατί εκεί είναι ο γιατρός μου! Τον εχω πολλά χρόνια γυναικολόγο κ είμαι τυχερή γιατί ασχολείται ο ίδιος. Οπότε θα τον ακολουθήσω! Εσυ για που λες;

Εγώ αν θυμάσαι ακολουθώ τον εμβρυολογο οπότε Ιασω. Ο γυναικολόγος μου δεν κάνει εξωσωματικες συνεργάζεται βέβαια με ένα κέντρο, αλλά δεν μου έκανε κλικ.Είπα να ακολουθήσω το ένστικτο μου.

Έλεγα μήπως ήμασταν και στο ίδιο χάχα.

Και για το Μητέρα έχω ακούσει καλά σχόλια παντως.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ευακι-1980 είπε:

Ολα καλα θα πανε!!!!

Σε ευχαριστώ πολύ 

 

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kit1982 είπε:

Σε περιμένω με ανοιχτές αγκάλες κοριτσι μου και ολα τα κορίτσια!!!! ??❤❤ Εύχομαι σε όλες μας, να πάνε όλα καλά!!!

@Niki94 με το καλό κοριτσι μου την Τριτη!!!

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Ginaak για το Ιασώ εχω ακούσει εξαιρετικά λόγια, απλά κ γω ακολουθώ το γιατρό μου. Θεωρώ οτι κ τα δύο νοσοκομεία είναι παρόμοιας ποιότητας, οπότε οπου είναι ο γιατρός πας! Θα κάνεις μια ωοληψια για να πάρεις 3 που λες, ή περισσότερες με σκοπό να πάρεις 3 στην κάθε μια; ο δικός μου ειπε οτι υπολογίζει οτι με φάρμακα θα μπορουσε να πάρει 15 που όμως σε υγιή έμβρυα θα κατέληγαν μολις 2 με 3 λόγω ηλικίας κυρίως. Θα δούμε! ΑΜΗ ακομα να κανω... αποφάσισα να κάνω Σεπτέμβρη που θα ξεκινήσω, τωρα μόνο θα με αγχωσει... κ θα ξανακάνω κ τα άλλα εχω αρχίσει να αναρωτιέμαι μήπως παραειχα καλα αποτελέσματα κ δεν ηταν σωστά... τελοσπαντων η παρανοια που με πιανει κλασσικά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...