Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανουλες 2020 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 19 ώρες, ο/η Karamela! είπε:

Και μας κοπελα μ ειναι στα 5χιλ και αυυο μας καθυστςρει περαμ τ να περασω επιτροπη! Υπομονη κ ολα θα γινουν! Γιατι δεν κανετε προεμφυτευτικο? 

Θα κάνουμε, για αυτό ανεβαίνει τόσο το κόστος. Άλλο σε φυσικό κύκλο, με 3 ωάρια το πολύ κι άλλο με πρωτόκολλο που μπορεί να βγουν και 15..... Ξεκινήσαμε για 2.000+ κι έχουμε φτάσει με τα φάρμακα στις 6+.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η konstantinaVE είπε:

Θα κάνουμε, για αυτό ανεβαίνει τόσο το κόστος. Άλλο σε φυσικό κύκλο, με 3 ωάρια το πολύ κι άλλο με πρωτόκολλο που μπορεί να βγουν και 15..... Ξεκινήσαμε για 2.000+ κι έχουμε φτάσει με τα φάρμακα στις 6+.....

Λυπάμαι πολύ για την περιπέτεια σου... είναι πολύ τραυματικό όλο αυτό...

Να σε ρωτήσω κάτι, το ταμείο δεν σου καλύπτει κάποιο κόστος; αυτό δεν είναι το νόημα της επιτροπής;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η anna5190 είπε:

Κοριτσια μου να σας κανω μια ερωτηση ισως κ χαζη. Ημιμονιμο μανικιουρ κανετε κατα την διαρκεια της εγκυμοσυνης? 

Κοριτσάκι μου, καλησπέρα. Να σου πω την αλήθεια,  τώρα που είναι τόσο νωρίς, ακόμη δεν κάνω τίποτα. Δεν χρησιμοποιώ ούτε τις κρέμες προσώπου και σώματος λογω των χημικών. Πόσο μάλλον τα μανό που μυρίζουν και ποιός ξέρει τι έχουν μέσα. Θα σου έλεγα να κάνεις λίγο υπομονή ❤❤ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Kit1982 είπε:

Κοριτσάκι μου, καλησπέρα. Να σου πω την αλήθεια,  τώρα που είναι τόσο νωρίς, ακόμη δεν κάνω τίποτα. Δεν χρησιμοποιώ ούτε τις κρέμες προσώπου και σώματος λογω των χημικών. Πόσο μάλλον τα μανό που μυρίζουν και ποιός ξέρει τι έχουν μέσα. Θα σου έλεγα να κάνεις λίγο υπομονή ❤❤ 

Καλα κρεμες σωματος κ τετοια δεν χρησιμοποιω. Απο τη μυρωδια κ μονο εννοεις δλδ ε!? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

Λυπάμαι πολύ για την περιπέτεια σου... είναι πολύ τραυματικό όλο αυτό...

Να σε ρωτήσω κάτι, το ταμείο δεν σου καλύπτει κάποιο κόστος; αυτό δεν είναι το νόημα της επιτροπής;

Λόγω του ότι είχαμε κανονίσει να πάμε σε Φυσικό Κύκλο, δεν είχαμε συνεννοηθεί με το γιατρό της Αθήνας για τις εξετάσεις της επιτροπής. Τώρα που ο ίδιος ο γιατρός μου πρότεινε πρωτόκολλο με ενέσεις/χάπια, δεν προλαβαίνω μέσα σε έναν Ιούλιο να τα κάνω όλα ΚΑΙ να περάσω επιτροπή.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η anna5190 είπε:

Καλα κρεμες σωματος κ τετοια δεν χρησιμοποιω. Απο τη μυρωδια κ μονο εννοεις δλδ ε!? 

Και για την απορρόφηση των χημικών από τον οργανισμό. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Kit1982 είπε:

Και για την απορρόφηση των χημικών από τον οργανισμό. 

Τα ειχα κανει πριν την εμβρυομεταφορα κ ειχα ρωτησει τοτε το γιατρο κ μου ειπε δεν υπαρχει θεμα. Τωρα ειναι να τα φτιαξω ή να τα αφαιρεσω κ δεν ρωτησα τον γιατρο καλυτερα να τον παρω τηλ. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η anna5190 είπε:

Τα ειχα κανει πριν την εμβρυομεταφορα κ ειχα ρωτησει τοτε το γιατρο κ μου ειπε δεν υπαρχει θεμα. Τωρα ειναι να τα φτιαξω ή να τα αφαιρεσω κ δεν ρωτησα τον γιατρο καλυτερα να τον παρω τηλ. 

Και εγώ τα είχα κάνει πριν και δεν τα ξαναεφτιαξα. Ρώτα καλύτερα ναι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η anna5190 είπε:

Κοριτσια μου να σας κανω μια ερωτηση ισως κ χαζη. Ημιμονιμο μανικιουρ κανετε κατα την διαρκεια της εγκυμοσυνης? 

Ενοιτε καλέ για τη να μην κάνει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η anna5190 είπε:

Κοριτσια μου να σας κανω μια ερωτηση ισως κ χαζη. Ημιμονιμο μανικιουρ κανετε κατα την διαρκεια της εγκυμοσυνης? 

Είχα ρωτήσει το γιατρό μου μετά την πρώτη μεταφορά και μου είπε να αποφύγω τη λάμπα. Λόγω της ακτινοβολίας ίσως. Δεν ξέρω αν σε βοηθάει αυτό! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Είχα ρωτήσει το γιατρό μου μετά την πρώτη μεταφορά και μου είπε να αποφύγω τη λάμπα. Λόγω της ακτινοβολίας ίσως. Δεν ξέρω αν σε βοηθάει αυτό! 

Μιλησα με το γιατρο κ μου ειπε δεν υπάρχει κνν προβλημα! Απλα να ειναι σωστα αποστειρωμενα τα εργαλεια. Θα τα κανω μια φορα ακομα αφου ο γιατρος μου εδωσε το οκ. Γτ μου λεει αν ειναι καλα αεριζομενος ο χωρος για να μην εισπνεω τα βερνικια ειμαι καλυμμενη γτ μετα απο λιγο εξατμιζεται η μυρωδια ετσι κ αλλιως. Παντως για το μωρο δεν τιθεται θεμα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η konstantinaVE είπε:

Θα κάνουμε, για αυτό ανεβαίνει τόσο το κόστος. Άλλο σε φυσικό κύκλο, με 3 ωάρια το πολύ κι άλλο με πρωτόκολλο που μπορεί να βγουν και 15..... Ξεκινήσαμε για 2.000+ κι έχουμε φτάσει με τα φάρμακα στις 6+.....

Nαι ετσι ειναι αυτο ανεβαζει την τιμη! Καλη τυχη οτι κιαν κανεις εύχομαι να πανε ολα καλα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Karamela! είπε:

@Niki94 αδιαθετησες ξεκινας? Καλη επιτυχια κοριτσι! @Ροζ και σε εσενα ευχομαι τα καλύτερα ολα να πανε καλα κοριτσια!! 

Ναι ναι σε ευχαριστώ πάρα πολύ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Ναι ναι σε ευχαριστώ πάρα πολύ 

Αντε με το καλό κορίτσι μου! Καλή αρχή και ένα φανταστικό τέλος εύχομαι!!! ??????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Αντε με το καλό κορίτσι μου! Καλή αρχή και ένα φανταστικό τέλος εύχομαι!!! ??????????

Αχ ευχαριστώ μακάρι.. αλλά δεν είμαι αισιόδοξη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Niki94 είπε:

Αχ ευχαριστώ μακάρι.. αλλά δεν είμαι αισιόδοξη 

Ελα βρε μην εισαι ετσι! Τωρα ξεκινανε ολα! Πρεπει να εισαι θετικη! Μην σε ξανακουσω ετσι ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Karamela! είπε:

Ελα βρε μην εισαι ετσι! Τωρα ξεκινανε ολα! Πρεπει να εισαι θετικη! Μην σε ξανακουσω ετσι ?

Μακάρι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Αχ ευχαριστώ μακάρι.. αλλά δεν είμαι αισιόδοξη 

Από τώρα απαισιόδοξη?!!!! Ααααα! Δεν θέλω τέτοια! Χαμόγελο μέχρι τα αυτιά και πάμε δυνατά!!! ????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Geo2009 είπε:

Από τώρα απαισιόδοξη?!!!! Ααααα! Δεν θέλω τέτοια! Χαμόγελο μέχρι τα αυτιά και πάμε δυνατά!!! ????????????

Χαχαχα Όλα τα έχω στο μυαλό μου... τα έχω για να μην πετάω στα σύννεφα και ξαφνικά προσγιοθω γιατί εκεί θα με χανατε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...