Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανουλες 2020 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 2 ώρες, ο/η Ginaak είπε:

Καλη Ανασταση σε όλες! 

Εύχομαι σύντομα να τελειώσει και ο Γολγοθάς που περνάμε!

Καλή Ανάσταση κορίτσια!! Με υγεία πάνω απ όλα!! Του χρόνου να μας βρει κοντά στους αγαπημένους μας και με γεμάτες αγκαλιές.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρόνια πολλά και καλή ανάσταση!!! Εύχομαι του χρόνου να κρατάμε όλες αγκαλιά τα μωρά μας ή έστω να τα περιμένουμε 😘

Κ του χρόνου με υγεία! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλή Ανάσταση κορίτσια !!! Υγεία πάνω απ' όλα να μας φωτίσει ο Θεός να γίνουμε μανουλες!!! Εύχομαι ο,τι καλύτερο σε όλες μας, καλή αρχή κ καλά αποτελέσματα να έχουμε..

.💞👶🙏🌸

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημέρα και χρόνια πολλά.

Ήθελα να ζητήσω τη γνώμη σας. Σήμερα αδιαθετησα πολύ νωρίς και είναι η τρίτη περίοδος μετά από την εξωσωματική γονιμοποίηση (η οποία δεν πέτυχε).

Σήμερα είναι η 17η ημέρα. Είχαμε κ δύο επαφές τη 12η κ τη 13η ημέρα.

Ενώ γενικά πριν αδιαθετησω το καταλαβαίνω, χθες είδα μερικά καφέ υγρά κ σήμερα το πρωί αίμα.

Είναι λογικό λόγω της ταλαιπωρίας;

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η peacock είπε:

Καλη Ανασταση! Υγεια και δυναμη σε ολες μας! 

ΚΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΗ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ Κ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΔΥΝΑΤΈΣ Κ ΝΑ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ ΝΑ ΦΕΡΟΥΜΕ ΣΤΟ ΚΟΣΜΟ ΤΑ ΠΛΑΣΜΑΤΆΚΙΑ ΜΑΣ...ΥΓΕΙΑ ΕΥΤΥΧΊΑ ΣΤΙΣ ΟΙΚΟΓΕΝΙΕΣ ΜΑΣ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Eiffel είπε:

Κορίτσια καλημέρα και χρόνια πολλά.

Ήθελα να ζητήσω τη γνώμη σας. Σήμερα αδιαθετησα πολύ νωρίς και είναι η τρίτη περίοδος μετά από την εξωσωματική γονιμοποίηση (η οποία δεν πέτυχε).

Σήμερα είναι η 17η ημέρα. Είχαμε κ δύο επαφές τη 12η κ τη 13η ημέρα.

Ενώ γενικά πριν αδιαθετησω το καταλαβαίνω, χθες είδα μερικά καφέ υγρά κ σήμερα το πρωί αίμα.

Είναι λογικό λόγω της ταλαιπωρίας;

 

Κοίτα εμένα μιυ έτυχε κάτι παρόμοιο στον κύκλο της ωοληψιας. Δεν έκανα ετ αλλά κατεψυξα, οπότε αδιαθετησα 10 μέρες από την ωοληψια δλδ δλδ κάπου 23η μέρα μπορεί κ λιγότερο από 10 μέρες. Κ το ίδιο είπαν πολλά κοριτσια που δεν έκαναν άμεσα ετ. Όμως μετά από αυτό έφτιαξε ξανά. 17 μερες είναι πάρα πολύ λίγο. Δλδ ποτε έκανες ωορρηξια; 4η με 6η ημέρα; δεν είναι λογικό. Κάτι γίνεται με την ωχρινικη φάση νομίζω κ καλύτερα από Τρίτη να μιλήσεις με το γιατρό σου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρόνια πολλά κορίτσια κ από μένα!Καλή Ανάσταση κ εύχομαι του χρόνου τετοιο καιρό να γιορτάζουμε με τα μωράκια μας ή έστω με φουσκωμένα κοιλίτσα!

@Eiffel μπορεί να ήταν απλά ένας κακός ανωορρυκτικος κύκλος.Εξαλλου κ τα φάρμακα δν ξέρουμε πως επιδρούν σε κάθε κοπέλα.Εμενα μου είχε τύχει πέρυσι τέτοιο καιρό να μου έρθει στις 21μερες.Οπως κ να έχει κάνει ένα τηλ στο γιατρό σου από βδομάδα να του το πεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρόνια πολλά κορίτσια κ από μένα!Καλή Ανάσταση κ εύχομαι του χρόνου τετοιο καιρό να γιορτάζουμε με τα μωράκια μας ή έστω με φουσκωμένα κοιλίτσα!

@Eiffel μπορεί να ήταν απλά ένας κακός ανωορρυκτικος κύκλος.Εξαλλου κ τα φάρμακα δν ξέρουμε πως επιδρούν σε κάθε κοπέλα.Εμενα μου είχε τύχει πέρυσι τέτοιο καιρό να μου έρθει στις 21μερες.Οπως κ να έχει κάνει ένα τηλ στο γιατρό σου από βδομάδα να του το πεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 16/4/2020 at 12:14 ΠΜ, ο/η JoyCat είπε:

Το πιο ωραίο όνειρο... 💞 🥰 Να μας λες τα νέα σου! Θα κάνουμε σχετικά κοντά διέγερση, εμείς νομίζω θα ξεκινήσουμε αρχές Μαΐου, μάλλον 1η

Ναι γλυκιά μου 💞 έχεις δίκιο μαζί θα ξεκινήσουμε!! Άντε όλα να μας πάνε κατ' ευχήν🤞🤞!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Eiffel είπε:

Κορίτσια καλημέρα και χρόνια πολλά.

Ήθελα να ζητήσω τη γνώμη σας. Σήμερα αδιαθετησα πολύ νωρίς και είναι η τρίτη περίοδος μετά από την εξωσωματική γονιμοποίηση (η οποία δεν πέτυχε).

Σήμερα είναι η 17η ημέρα. Είχαμε κ δύο επαφές τη 12η κ τη 13η ημέρα.

Ενώ γενικά πριν αδιαθετησω το καταλαβαίνω, χθες είδα μερικά καφέ υγρά κ σήμερα το πρωί αίμα.

Είναι λογικό λόγω της ταλαιπωρίας;

 

Εμενα μου ειχε ερθει στις 15 μερες τον επομενο κυκλο μετα την προσπαθεια ωοληψιας.βεβαια ειχα βγαλει μια κυστη ωοθηκης οποτε γενικα οι ορμονες ηταν πειραγμενες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Eiffel αρχικά νόμιζα ότι είναι η 3η φορά που το παθαίνεις! Τώρα κατάλαβα ότι ετυχε μια φορά μόνο! Όπως είπαν κ τα κορίτσια ίσως ήταν απλά ένας κακός κύκλος! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ πολύ κορίτσια για τις γνώμες σας.

Μάλλον κακός κύκλος κ γενικά ταλαιπωρία στο σώμα μου από τις ωοληψιες κ την εξωσωματική.

Όλα τα φάρμακα κ οι αντιβιωσεις μου έχουν δημιουργήσει κ μια σοβαρή γαστροοισοφαγική παλινδρόμηση κ ταλαιπωρουμαι κ με αυτό.

Γιατί να μην γινόταν η εγκυμοσύνη φυσικά όπως σε τόσο κόσμο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου καλη Ανάσταση να έχετε. Ευχομαι να αναστηθούν και όλες μας οι ελπίδες αυτο το χρόνο για μωρακι. Να είστε καλα και υγιείς. Ολα θα πάνε καλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Steli είπε:

Κοριτσια μου καλη Ανάσταση να έχετε. Ευχομαι να αναστηθούν και όλες μας οι ελπίδες αυτο το χρόνο για μωρακι. Να είστε καλα και υγιείς. Ολα θα πάνε καλα

Καλή Ανάσταση και Καλό Πάσχα σε όλες κορίτσια...με υγεία, αγάπη, ελπίδα και περισσότερη τύχη με τη βοήθεια του Θεού!!!❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για όσες ενδιαφέρονται το είδα κ σας το ποσταρω 

⬇️⬇️⬇️⬇️

https://www.google.gr/amp/s/www.skai.gr/news/ygeia/anastelletai-to-orio-ton-50-eton-gia-ypovoithoumeni-anaparagogi-logo-koronoiou/amp

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η JoyCat είπε:

Καλημέρα κορίτσια!! Χριστός Ανέστη!! Εύχομαι να είμαστε όλες πολύ σύντομα μ' ένα μωράκι στην κοιλίτσα μας!! 💖 

Καλημερα κοριτσια μου και Χριστός Ανεστη!!! Ευχομαι του χρονου να ήμαστε όλες με τα μωράκια μας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια Χριστός Ανέστη..

Καλό Πάσχα με υγεία! 

Είχα μέρες να σας γράψω στην συζήτηση. Αδιαθετησα σήμερα και να σας πω την αλήθεια πάλι στεναχωρήθηκα. Είχα σκεφτεί μήπως έγινε το θαύμα. Αλλά δεν έπρεπε να το κάνω αυτό πάλι στον εαυτό μου..

Εγώ θα πάρω τηλ το γιατρό την άλλη εβδομάδα να ρωτήσω τι γίνεται με τις διαδικασίες γιατί εγώ θα κάνω το πρωτόκολλο που ξεκινάω 21η μέρα την Daronda. Έχετε κανένα νέο εσείς κορίτσια τι γίνεται αν θα συνεχίσει όλο αυτό;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Hope19 είπε:

Καλημέρα κορίτσια Χριστός Ανέστη..

Καλό Πάσχα με υγεία! 

Είχα μέρες να σας γράψω στην συζήτηση. Αδιαθετησα σήμερα και να σας πω την αλήθεια πάλι στεναχωρήθηκα. Είχα σκεφτεί μήπως έγινε το θαύμα. Αλλά δεν έπρεπε να το κάνω αυτό πάλι στον εαυτό μου..

Εγώ θα πάρω τηλ το γιατρό την άλλη εβδομάδα να ρωτήσω τι γίνεται με τις διαδικασίες γιατί εγώ θα κάνω το πρωτόκολλο που ξεκινάω 21η μέρα την Daronda. Έχετε κανένα νέο εσείς κορίτσια τι γίνεται αν θα συνεχίσει όλο αυτό;

Καλήμερα!!! Έχουν αρχίσει σιγά σιγά οι ωοληψιες οπότε ενδεχομένως να σου πει ναι. Αν είσαι σε κάποιο μικρότερο κέντρο μπορεί να σου κάνουν κ ετ (εμβρυομεταφορα). Στα μεγάλα (ιασω, μητέρα σίγουρα) ετ δεν γίνονται, μόνο διέγερση με καταψυξη. Καλή αρχή εύχομαι! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρόνια πολλά κορίτσια μου!! Χριστός Ανέστη!! Με υγεία κ ευτυχία σε όλους μας!!! Να τελειώσει όλο αυτό κ να μας πάνε όλα καλά!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...