Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανουλες 2020 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις Just now, ο/η Skiouros83 είπε:

Α κατάλαβα ναι αλλά όλα πήγαν καλά αυτό έχει σημασία ! Εγώ έχω τον Ψάθα . Τον έχω ακούσει τον Πολύζο 

Ναι ευτυχώς κ αυτό λέω το σημαντικό είναι να έχεις έναν γιατρό που κοιτάει την υγεία σου!!Εγω παρόλο τα τόσα ωάρια δν είχα αίμα μετά,πόνους τίποτε!!Ημουν μόνο πρησμένη κ με την κατάλληλη διατροφή σε 1 βδομάδα επανήλθα!!Τον είδα κ τις δυο φορές!!Εχω ακούσει φοβερά λόγια κ φυσιογνωμικά συμπαθησ όπου μου φάνηκε κ ευγενικόσ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η marillia είπε:

Ναι ευτυχώς κ αυτό λέω το σημαντικό είναι να έχεις έναν γιατρό που κοιτάει την υγεία σου!!Εγω παρόλο τα τόσα ωάρια δν είχα αίμα μετά,πόνους τίποτε!!Ημουν μόνο πρησμένη κ με την κατάλληλη διατροφή σε 1 βδομάδα επανήλθα!!Τον είδα κ τις δυο φορές!!Εχω ακούσει φοβερά λόγια κ φυσιογνωμικά συμπαθησ όπου μου φάνηκε κ ευγενικόσ!!!

Για τον Ψαθά εννοώ ευγενικόσ χαχαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η marillia είπε:

Για τον Ψαθά εννοώ ευγενικόσ χαχαχαχ

Ναι ως γιατρός είναι πολυ καλός  έχει αντιμετωπίσει δύσκολες καταστάσεις κι έχει πολλές επιτυχίες ελπιζω να είμαι μια ακόμη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Skiouros83 είπε:

Ναι ως γιατρός είναι πολυ καλός  έχει αντιμετωπίσει δύσκολες καταστάσεις κι έχει πολλές επιτυχίες ελπιζω να είμαι μια ακόμη 

Στοε ύχομαι εννοείτε γτ όχι!!Γι αυτό κάνουμε εξωσωματική να ανεβάσουμε τα ποσοστά επιτυχίας για κύηση!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η marillia είπε:

Στοε ύχομαι εννοείτε γτ όχι!!Γι αυτό κάνουμε εξωσωματική να ανεβάσουμε τα ποσοστά επιτυχίας για κύηση!!

??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η marillia είπε:

Είχα κάνει αρκετά ωάρια λόγω πολυκυστικών κ έπρεπε το σώμα να ηρέμησει!!Δοξα το Θεο δν ταλαιπωρεθήκα καθόλου!!Πήγαν όλα καλά!!Απλά ο άντρας μου γκρίνιαζε γτ δν τα βάλαμε τώρα κ θα περιμένουμε τόσο χαχαχαχχα!!

Καλημερα κ απο μενα κοριτσια. Κ εγω μετα απο δυο κυκλους τα εβαλα για τον ιδιο λογο. Πως ειστε? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η anna5190 είπε:

Καλημερα κ απο μενα κοριτσια. Κ εγω μετα απο δυο κυκλους τα εβαλα για τον ιδιο λογο. Πως ειστε? 

Μια χαρά!!Καλύτερααααα!!!Εγω πήγα σήμερα για εξετάσεις γτ μυριζομαι ότι αυτό τα πάει μέχρι τις εκλογές!!Επίσης οι εξετάσεις που είναι να κάνω κάνουν 2-3 μέρες μα βγουν όλες οπότε πήγα!!Ωραία ήταν έξω εκείνη την ώρα!!Πήρα κ τυροπιτούλα κ γαλάτι για τον σύζυγο χαχαχαχ!!Εσύ πως είσια γλυκιά μου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η anna5190 είπε:

Καλημερα κ απο μενα κοριτσια. Κ εγω μετα απο δυο κυκλους τα εβαλα για τον ιδιο λογο. Πως ειστε? 

Καλημέρα κι από μένα όλα οκ;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η marillia είπε:

Μια χαρά!!Καλύτερααααα!!!Εγω πήγα σήμερα για εξετάσεις γτ μυριζομαι ότι αυτό τα πάει μέχρι τις εκλογές!!Επίσης οι εξετάσεις που είναι να κάνω κάνουν 2-3 μέρες μα βγουν όλες οπότε πήγα!!Ωραία ήταν έξω εκείνη την ώρα!!Πήρα κ τυροπιτούλα κ γαλάτι για τον σύζυγο χαχαχαχ!!Εσύ πως είσια γλυκιά μου?

Μια χαρα ειμαι. Αυριο ειναι η μερα που θα ξερω. Επιτελους!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τα τελευταια δυο βραδια στο ονειρο ολο βλεπω οτι ειμαι εγκυος οτι εχω παιδι γενικα οτι εχει να κανει με τετοια θεματα. Το υποσυνείδητο τι σου κανει!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η anna5190 είπε:

Μια χαρα ειμαι. Αυριο ειναι η μερα που θα ξερω. Επιτελους!!! 

Αχχ αγωνία φουλ!!Με το καλό εύχομαι μια θετική χοριακούλα!!Τι ώρα θα πας?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η marillia είπε:

Αχχ αγωνία φουλ!!Με το καλό εύχομαι μια θετική χοριακούλα!!Τι ώρα θα πας?

Ευχαριστω μακαρι!!! Μεχρι τις 9 θα εχω παει. Μεχρι το μεσημερι δεν θα βγει? Ή καλο απόγευμα? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η anna5190 είπε:

Τα τελευταια δυο βραδια στο ονειρο ολο βλεπω οτι ειμαι εγκυος οτι εχω παιδι γενικα οτι εχει να κανει με τετοια θεματα. Το υποσυνείδητο τι σου κανει!!!! 

Πλα καλά να μας πεις τα ευχάριστα αύριο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Skiouros83 είπε:

Πλα καλά να μας πεις τα ευχάριστα αύριο 

Μακαρι κοριτσια μου κ εγω αυτο ελπίζω να εχω τα πιο ευχαριστα νεα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η anna5190 είπε:

Ευχαριστω μακαρι!!! Μεχρι τις 9 θα εχω παει. Μεχρι το μεσημερι δεν θα βγει? Ή καλο απόγευμα? 

Είναι ανάλογα!!Εγω τα είχα παρει 12,30!!Αν πας στην κλινική νομίζω μεσημέρι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η marillia είπε:

Είναι ανάλογα!!Εγω τα είχα παρει 12,30!!Αν πας στην κλινική νομίζω μεσημέρι!!

Καλα τοσες μερες περιμενουμε λιγες ωρες παραπανω δεν πειραζει. Ευτυχως δεν θα παω στο κέντρο εξωσω αφου ανοιξαν τα μικροβιολογικα... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια, έχω μια μικρή αποκόλληση. Μου δόθηκαν οδηγίες, φαρμακακια και καθημερινή παρακολούθηση. Είδαμε και σάκο πρώτη φορά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Skiouros83 είπε:

Α κατάλαβα ναι αλλά όλα πήγαν καλά αυτό έχει σημασία ! Εγώ έχω τον Ψάθα . Τον έχω ακούσει τον Πολύζο 

Καλημέρα να σε ρωτήσω πως είναι ο ψαθας; έχω ακούσει διάφορα άλλα δεν τα πιστεύω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Kit1982 είπε:

Κορίτσια, έχω μια μικρή αποκόλληση. Μου δόθηκαν οδηγίες, φαρμακακια και καθημερινή παρακολούθηση. Είδαμε και σάκο πρώτη φορά.

Ξεκούραση κοριτσάκι μου! Κάνε ότι σου πει ο γιατρός σου! Όλα καλά θα πάνε! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Niki94 είπε:

Καλημέρα κορίτσια πως ειστε;;

Καλημέρα κοριτσάκι! Όλα καλά εδώ! Ήρθε και η περίοδος χτες! Περιμένω το γιατρό μου να μου πει πότε θέλουν να με δουν! ???

Εσύ τι κάνεις?! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Geo2009 είπε:

Καλημέρα κοριτσάκι! Όλα καλά εδώ! Ήρθε και η περίοδος χτες! Περιμένω το γιατρό μου να μου πει πότε θέλουν να με δουν! ???

Εσύ τι κάνεις?! 

Ω ξεκινας;;; καλά είμαι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Kit1982 είπε:

Κορίτσια, έχω μια μικρή αποκόλληση. Μου δόθηκαν οδηγίες, φαρμακακια και καθημερινή παρακολούθηση. Είδαμε και σάκο πρώτη φορά.

Μπράβο μπράβο κοριτσάκι μου!!!Πολύ χάρηκα!!Συμβαίνουν οι αποκκολήσεις!!Θα κάτσεις κ θα πάνε όλα υπέροχα!!νιώθεις μια ανακούφιση?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Καλημέρα κοριτσάκι! Όλα καλά εδώ! Ήρθε και η περίοδος χτες! Περιμένω το γιατρό μου να μου πει πότε θέλουν να με δουν! ???

Εσύ τι κάνεις?! 

Με το καλό να βάλετε τα εμβρυάκια σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...