Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανουλες 2020 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Liveloula88 είπε:

 

Πώς είστε κορίτσια;

Εγώ ξεκίνησα χτες το βράδυ κολπικά υπόθετα ούτρο!!Αύριο έχω τον τελευταίο υπέρηχο κ Σάββατο την πρώτη μας μεταφορά!!Εσύ κορίτσι μου είσαι καλύτερα?Πότε έχεις χοριακή?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η marillia είπε:

Εγώ ξεκίνησα χτες το βράδυ κολπικά υπόθετα ούτρο!!Αύριο έχω τον τελευταίο υπέρηχο κ Σάββατο την πρώτη μας μεταφορά!!Εσύ κορίτσι μου είσαι καλύτερα?Πότε έχεις χοριακή?

Καλή επιτυχία!?❤Είμαι καλύτερα από το κρύωμα που είχα αλλά ζαλίζομαι από τα φάρμακα.Σε 11 μέρες χοριακή,στις 24/5 ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Liveloula88 είπε:

Καλή επιτυχία!?❤Είμαι καλύτερα από το κρύωμα που είχα αλλά ζαλίζομαι από τα φάρμακα.Σε 11 μέρες χοριακή,στις 24/5 ?

Τέλειαααα!!Σου εύχομαι με μια θετικότατη χοριακούλα κ να περάσουν γρήγορα οι μερούλες!!Κ γω χτες που ξεκίνησα τα ουτρο δν ξέρω αν είναι σύμπτωση κάπως ζαλισμένη νιώθω ενώ παλιά στην σπερματέγχυση που είχα ξαναπάρει ήμουν κομπλέ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η marillia είπε:

Τέλειαααα!!Σου εύχομαι με μια θετικότατη χοριακούλα κ να περάσουν γρήγορα οι μερούλες!!Κ γω χτες που ξεκίνησα τα ουτρο δν ξέρω αν είναι σύμπτωση κάπως ζαλισμένη νιώθω ενώ παλιά στην σπερματέγχυση που είχα ξαναπάρει ήμουν κομπλέ!!

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ και σε εσένα εύχομαι μια θετική χοριακή ? Απο ότι μου είπαν και άλλες κοπέλες τα ουτρο δημιουργουν ζαλάδες...θα περάσει κι αυτό...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η marillia είπε:

Εγώ ξεκίνησα χτες το βράδυ κολπικά υπόθετα ούτρο!!Αύριο έχω τον τελευταίο υπέρηχο κ Σάββατο την πρώτη μας μεταφορά!!Εσύ κορίτσι μου είσαι καλύτερα?Πότε έχεις χοριακή?

ola na pane kala sou euxomai

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Liveloula88 είπε:

Καλή επιτυχία!?❤Είμαι καλύτερα από το κρύωμα που είχα αλλά ζαλίζομαι από τα φάρμακα.Σε 11 μέρες χοριακή,στις 24/5 ?

καλα αποτελεσματαααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η marillia είπε:

Εγώ ξεκίνησα χτες το βράδυ κολπικά υπόθετα ούτρο!!Αύριο έχω τον τελευταίο υπέρηχο κ Σάββατο την πρώτη μας μεταφορά!!Εσύ κορίτσι μου είσαι καλύτερα?Πότε έχεις χοριακή?

Καλη επιτυχία!!!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η marillia είπε:

Σ ευχαριστώ πολύ πολύ!!Καλή αρχή κ σεις Νικη μου!!!

εγω εχω ακομη οπως παει με αυτή την επιτροπή αλλα σε ευχαριστωωω

αν θες φυσικά μας λες πως ειναι η διαδικασία για εμας που θα είναι πρώτη φόρα ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Liveloula88 είπε:

Καλά αν εξαιρέσω τις ζαλάδες...μετράω αντίστροφα για την χοριακή ?

χαλάλι δεν πειράζει υπομονή

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η marillia είπε:

Γλυκιά μου σ ευχαριστώ πολύ!!Πως είσαι?

Προσπαθώ κορίτσι μου...Λίγο ζαλισμένη με ολα οσα πρέπει να γίνουν.Αλλα λεω ενα ενα με την σειρα.Παω Αθηνα Τεταρτη για υστεροσκοπηση ξανα...

Εσυ προχωρησες ε;;Να πανε ολα περιφημα σου ευχομαι!Να μας γραψεις νεα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Χρυσάφω είπε:

Προσπαθώ κορίτσι μου...Λίγο ζαλισμένη με ολα οσα πρέπει να γίνουν.Αλλα λεω ενα ενα με την σειρα.Παω Αθηνα Τεταρτη για υστεροσκοπηση ξανα...

Εσυ προχωρησες ε;;Να πανε ολα περιφημα σου ευχομαι!Να μας γραψεις νεα!

αν επιτρέπετε εχεις ξανά κάνει σύντομα ??? σου εύχομαι να πάνε όλα καλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Niki94 είπε:

εγω εχω ακομη οπως παει με αυτή την επιτροπή αλλα σε ευχαριστωωω

αν θες φυσικά μας λες πως ειναι η διαδικασία για εμας που θα είναι πρώτη φόρα ?

Πότε έχεις ραντεβού?Μόλις πάρεις τα φαρμακάκια θα πάρουν όλα την σειρά τους!!Είναι αγχωτική περίοδος της επιτροπής!!Εγώ Νικούλα μου πήγα με απίστευτη θετική ενέργεια!!Είπα κάνουμε το υπερτατο βήμα!!Τις ενέσειςδν μπόρεσα να τις κάνω μόνη μου δν πειράζει πήγαινα στο φαρμακείο!!Τώρα όμως θα κάνω αντιπηκτικές κ προγεστερόνη είπα θα τις κάνω μόνη μου!!Υπερήχους κ μέτρηση οιστραδιόλης πριν την ωοληψία έκανα 3 φορές καλά ήταν δν με κούρασε!!Εκανα αρκετά ωάρια κ αφήσαμε 2 κύκλους να ηρεμήσει το σώμα κ τώρα θα κάνω την μεταφορά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Προσπαθώ κορίτσι μου...Λίγο ζαλισμένη με ολα οσα πρέπει να γίνουν.Αλλα λεω ενα ενα με την σειρα.Παω Αθηνα Τεταρτη για υστεροσκοπηση ξανα...

Εσυ προχωρησες ε;;Να πανε ολα περιφημα σου ευχομαι!Να μας γραψεις νεα!

Μακάρι να σας έχω καλά νέα!!Είπα τώρα κρατάω κ επιφύλαξη για το αρνητικό αλλά θα πω κι όλας πάω στην μεταφορά κ θα γυρίσω έγκυος!!

Λογικό έρχεται κάποια στιγμή που μαζεύονται πάρα πολλά αλλά είμαι σίγουρη βήμα βήμα όλα θα γίνουν!!Με το καλό η υστεροσκόπηση!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

αν επιτρέπετε εχεις ξανά κάνει σύντομα ??? σου εύχομαι να πάνε όλα καλά

χαχαχχ.Ναι.Πριν ενα μηνα...Σ ευχαριστω πολυυυυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η marillia είπε:

Μακάρι να σας έχω καλά νέα!!Είπα τώρα κρατάω κ επιφύλαξη για το αρνητικό αλλά θα πω κι όλας πάω στην μεταφορά κ θα γυρίσω έγκυος!!

Λογικό έρχεται κάποια στιγμή που μαζεύονται πάρα πολλά αλλά είμαι σίγουρη βήμα βήμα όλα θα γίνουν!!Με το καλό η υστεροσκόπηση!!

Ευχαριστω κοριτσι μου!!!!!Τα φιλια μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Liveloula88 είπε:

Βαρετή...προσπαθώ να μην αγχώνομαι και να σκέφτομαι θετικά!

Θετικά ναι κόριτσι μου!!Πόσες μέρες σου είπαν ξεκούραση?Κ όταν λένε ξάπλα εννούν τις πρώτες μέρες δν κάνουμε τίποτα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η marillia είπε:

Πότε έχεις ραντεβού?Μόλις πάρεις τα φαρμακάκια θα πάρουν όλα την σειρά τους!!Είναι αγχωτική περίοδος της επιτροπής!!Εγώ Νικούλα μου πήγα με απίστευτη θετική ενέργεια!!Είπα κάνουμε το υπερτατο βήμα!!Τις ενέσειςδν μπόρεσα να τις κάνω μόνη μου δν πειράζει πήγαινα στο φαρμακείο!!Τώρα όμως θα κάνω αντιπηκτικές κ προγεστερόνη είπα θα τις κάνω μόνη μου!!Υπερήχους κ μέτρηση οιστραδιόλης πριν την ωοληψία έκανα 3 φορές καλά ήταν δν με κούρασε!!Εκανα αρκετά ωάρια κ αφήσαμε 2 κύκλους να ηρεμήσει το σώμα κ τώρα θα κάνω την μεταφορά!!!

περιμένω να μου πουν πότε θα εχω ραντεβού..!!!! εγώ είπα θα της κάνω μονή μου γιατί μένω εκτός αθηνων μεν κοντά άλλα εδώ δεν θέλω να μάθει όλοι η περιοχή οτι κάνω εξωσωματική καταλαβενεισ μικρός κόσμος μεγάλο στόμα..!!! πως ηταν η ωοληψια ?   

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

χαχαχχ.Ναι.Πριν ενα μηνα...Σ ευχαριστω πολυυυυ

τοτε γιατί ξανά κάνεις? δεν εχω διαβάσει αν έχεις πει άλλου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...