Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανουλες 2020 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 14 λεπτά, ο/η antzy9 είπε:

Συγχαρητήρια...μπράβο..με το καλο ως το τέλος....

@Taggeris μπράβο κ σε σένα....ολα να πάνε κατ ευχην...

Υπέροχα νεα!!!!κορίτσια μου 

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου μακάρι να πάνε όλα καλά για όλες μας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Tokyo είπε:

Αν είναι ποτέ δυνατόν... Μακάρι να είναι λάθος το τέστ αλλά όπως κ να έχει άλλαξε γιατρό! Μπορείς ίσως να δεις κ το Παπαγεωργίου; Έχω ακούσει καλά λόγια από τη @Γιάννα 36 🙂. Δεν είσαι κ Αθήνα να πούμε καμία πρόταση... Πάντως μακάρι το τέστ να είναι λάθος! Στο εύχομαι ολόψυχα!

Προς το παρόν έχω ακούσει μόνο από άλλους κι εγώ, μόλις μπω σε σειρά θα σας πω τα νέα μου! 

@ViKcyμακάρι να γίνει ένα θαύμα να βγει λανθασμένο το τεστ. Είναι πραγματικά εξοργιστικο να μην σε προσέξουν με τόσα χρήματα και τόσο καλές εξετάσεις.. Είναι άλλων χωράφια φυσικά τα ιατρικά, αλλά σίγουρα έχουν μερίδιο ευθύνης.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Ριρίκα είπε:

Δεν μου έχει τύχει αλλά μυρίζομαι θετικό αποτέλεσμα!!!

Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση .Δεν έχουμε άλλο παιδάκι και το θελουμε πολύ .την Δευτέρα θα κάνω χοριακη και ελπίζω να είναι θετική .Ευχομαι σε όλες τις κοπέλες εδώ μέσα θετικές χοριακες!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Katerinaki83 είπε:

Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση .Δεν έχουμε άλλο παιδάκι και το θελουμε πολύ .την Δευτέρα θα κάνω χοριακη και ελπίζω να είναι θετική .Ευχομαι σε όλες τις κοπέλες εδώ μέσα θετικές χοριακες!!!!!

Καλα αποτελεσματα ευχομαι κουκλα μου μια τεραστια χοριακη και γω 4η μερα απο την ετ μετραω μερες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η antzy9 είπε:

Συγχαρητήρια...μπράβο..με το καλο ως το τέλος....

@Taggeris μπράβο κ σε σένα....ολα να πάνε κατ ευχην...

Υπέροχα νεα!!!!κορίτσια μου 

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Katerinaki83 είπε:

Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση .Δεν έχουμε άλλο παιδάκι και το θελουμε πολύ .την Δευτέρα θα κάνω χοριακη και ελπίζω να είναι θετική .Ευχομαι σε όλες τις κοπέλες εδώ μέσα θετικές χοριακες!!!!!

Σου το ευχομαι κοπέλα μου μέσα από την καρδιά μου! Τη Δευτέρα να μας γράψεις ευχάριστα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Katerinaki83 είπε:

.Κορίτσια καλησπέρα είμαι 7 η μέρα μετά από έμβρυομεταφορα και εχθές και σήμερα οταν σκουπίστηκα είδα καφέ στο χαρτί έχει συμβεί σε καμία ;ο γιατρός μου είπε να κάτσω στο κρεβάτι

Στην ίδια μέρα με σένα (σε έμβρυομεταφορα βλαστοκυστεων) είδα καφέ κ δύο σταγόνες αίμα... Την επόμενη εγώ δν άντεξα έκανα τεστ ήταν αχνο θετικό!!!! Παρασκευή ήταν το τεστ!!!! Δευτέρα έκανα χοριακη βγήκε 57.8!!!! Κ μετά πήρε την ανηφόρα... Θετικό πολύ θετικό το αιματακι.... Προετοιμασουυυυυυ ❤️❤️❤️❤️🙏🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@ntinaki88 δε ξέρεις ποσο χαρηκα. Με συγκίνησες πολυ. Μπραβο κοπελα μου. Κοιτα να το απολαύσεις.

@Taggerisτέλεια πηγές δεν εχω λόγια!!!!

@ViKcy σου ευχομαι να βγει πιο θετικο και απο θετικό. Αν δε βγει εδω ειμαστε ολες. Μη το βάζεις κατω μεσα σου σε καμια περίπτωση. Ευχομαι και προσεύχομαι τα καλύτερα τη Δευτέρα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Mairoula20 είπε:

Καλα αποτελεσματα ευχομαι κουκλα μου μια τεραστια χοριακη και γω 4η μερα απο την ετ μετραω μερες

Δευτέρα την εκανες;;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Steli είπε:

@ntinaki88 δε ξέρεις ποσο χαρηκα. Με συγκίνησες πολυ. Μπραβο κοπελα μου. Κοιτα να το απολαύσεις.

@Taggerisτέλεια πηγές δεν εχω λόγια!!!!

@ViKcy σου ευχομαι να βγει πιο θετικο και απο θετικό. Αν δε βγει εδω ειμαστε ολες. Μη το βάζεις κατω μεσα σου σε καμια περίπτωση. Ευχομαι και προσεύχομαι τα καλύτερα τη Δευτέρα. 

Τώρα μπορώ να ηρεμήσω.... 🙏🙏🙏 Σήμερα κορίτσια έπαθα κ πλάκα στον υπερηχο.... Αμέσως μόλις μάθαμε το αποτέλεσμα πήγαμε για υπερηχο κ κοιμόταν... Κ ξαφνικά μέσα στην μαυρίλα βλέπουμε ένα πράγματακι σαν να σπαρταραει.... Κ λέει να το ξύπνησε.... Τεντωθηκε κι όλας!!!! Οπως όταν ξυπνάμε.... Χαχαχαχαχ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Taggeris είπε:

Κορίτσια με πήραν τηλέφωνο από το κέντρο και με ενημέρωσαν οι εμβρυολογοι ότι γονιμοποιήθηκαν 7. Καλά δεν είναι; Εμβρυομεταφορά μου έχει ο γιατρός τη Δευτέρα με βλαστοκύστες...

Τέλεια σου είπα !!!! Με το καλό την Δευτέρα 

στις πριν 13 ώρες, ο/η Σταυρι είπε:

7 γονιμοποιηθηκαν και σενα @Taggeris ?? Ε τωρα αυτο τυχαιο είναι?? 7 σε μενα 7 σε σενα εμβρυομεταφορα μαζι τη δευτερα  βλαστοκυστες εσυ βλαστοκυστες εγω.. 

Τυχαίο όχι βέβαια και οι δυο πάμε για τρελή χοριακη 

στις πριν 13 ώρες, ο/η Mairoula20 είπε:

Κοριτσια μου να ρωτησω κατι μετα την ετ ποσες μερες μεινατε σπιτι? Εμενα ο γιατρος μου ειπε 3 μερες και μετα λιγο προσοχη. Εκανα την εγ την δευτερα με δυο βλαστοκυστες και τεστ μου εχει βαλει 26/02 αλλα δεν αντεχω αλλο ξαπλα μετα λεω αμα σηκωθω και βγω εξω θα εχω τυψεις, τις αλλες φορες 5 μερες καθομουν και τιποτα δεν εγινε.

Όχι κορίτσι εάν είναι να γίνει θα γίνει ..... η εμφύτευση γίνεται τις επόμενες δυο μέρες το πολύ !!! Βγες έξω χώρος τύψεις και άγχος 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η ntinaki88 είπε:

Ευχαριστουμε πολύ!!!! Εύχομαι σε όλες γρήγορα να έρθουν τα μωράκια σας!!!! 

Το ωραία νέα μπράβο ρε κορίτσι μου .... κοιτά να το χαρείς τώρα είναι πανέμορφη περίοδος 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Papadakis είπε:

Το ωραία νέα μπράβο ρε κορίτσι μου .... κοιτά να το χαρείς τώρα είναι πανέμορφη περίοδος 

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!!!!! Τώρα θα ηρεμήσουμε!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Tokyo είπε:

Κορίτσια αυτά είναι μυστήριο πραγματικά... Εμένα πχ δεν γονιμοποιούνται. Πήραμε συνολικά 17 ώριμα ωάρια κ γονιμοποιηθηκαν ελάχιστα 7 συγκεκριμένα. Όμως μετά μπάμ όλα προχώρησαν κ μάλιστα τα 5 που τα αφήσαμε έγιναν βλαστοκυστες. Μια κακής ποιότητας που δεν την κρατήσαμε αλλά πάντως εγιναν! Τα κάναμε κ έλεγχο γιατί φοβήθηκα λόγω αυτής της αποτυχίας κ όμως μόνο 1 είχε θέμα. Το πρόβλημα είναι στη γονιμοποίηση δλδ. Η φύση είναι μυστήρια... Κ να σημειώσω με fsh 6 κ όλες τις ορμόνες καλές. Οπότε; Τέλοσπαντων δε βγαίνει άκρη! Λέω πάλι καλά που ο γιατρός το πάλεψε τόσο πολύ κ ασχολήθηκε κ με τέτοια ΑΜΗ πήρε τόσα πολλά ωάρια. Αν πετύχω το χρωστάω σε αυτό κ το ποσο ασχολήθηκε!

Το έχω γράψει χιλιάδες φορές και θα το ξανά γράψω !!! Ένα και καλό χρειάζεσαι !!!! Εγώ έκανα 6 γονηνοιηθηκεν τα 4 βάλαμε 2 και έχω ένα αστεράκι ντυμένο μπατμαν δίπλα μου που κοιμάται τώρα ....

μην κολλάτε στον αριθμό αλλά στην ποιότητα !!! Ένα και καλό χρειάζομαστε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ntinaki88 είπε:

Τώρα μπορώ να ηρεμήσω.... 🙏🙏🙏 Σήμερα κορίτσια έπαθα κ πλάκα στον υπερηχο.... Αμέσως μόλις μάθαμε το αποτέλεσμα πήγαμε για υπερηχο κ κοιμόταν... Κ ξαφνικά μέσα στην μαυρίλα βλέπουμε ένα πράγματακι σαν να σπαρταραει.... Κ λέει να το ξύπνησε.... Τεντωθηκε κι όλας!!!! Οπως όταν ξυπνάμε.... Χαχαχαχαχ 

Αχ πρέπει να ειναι υπέροχη εμπειρία. Να το χαίρεστε το μικρο σας ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Steli είπε:

Αχ πρέπει να ειναι υπέροχη εμπειρία. Να το χαίρεστε το μικρο σας ❤️❤️❤️

Μπράβο κορίτσι μου τα καλύτερα εύχομαι ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Taggeris είπε:

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου μακάρι να πάνε όλα καλά για όλες μας

@Taggeris πόσο τέλεια νέα!!!!εύχομαι ότι καλύτερο από την καρδιά μου!!!!!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια, τι κάνετε; Εγώ σήμερα ξύπνησα από τα άγρια χαράματα σε καμμία ώρα θα πάμε για την ωοληψια και είμαι αγχωμένη.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η Takira είπε:

@Taggeris πόσο τέλεια νέα!!!!εύχομαι ότι καλύτερο από την καρδιά 

Καλημέρα κοριτσια μου.. @vicky βικακι μου καλή επιτυχία!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η annie! είπε:

Καλημέρα κορίτσια, τι κάνετε; Εγώ σήμερα ξύπνησα από τα άγρια χαράματα σε καμμία ώρα θα πάμε για την ωοληψια και είμαι αγχωμένη.... 

Καλημέρα καλή επιτυχία κούκλα μου όλα καλά θα πάνε μην έχεις άγχος!!!και εγώ σε λίγο θα πάω για τον 1 υπέρηχο να δούμε τι κανουμε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Καλημέρα κορίτσια, τι κάνετε; Εγώ σήμερα ξύπνησα από τα άγρια χαράματα σε καμμία ώρα θα πάμε για την ωοληψια και είμαι αγχωμένη.... 

Καλημερα κοριτσάρα μου.. όλα καλα θα πανε εύχομαι πολλά ποιοτικά ωαριακια. Να μας ενημερώσεις.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η antzy9 είπε:

Δευτέρα την εκανες;;; 

Ναι δευτερα μεσημερι τωρα οτι εγινε εγινε οπως λεει και η φιλη μας αλλα με τοσες αποτυχιες λεω αντε ας φυλαχθω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Mairoula20 είπε:

Δεν εχω και κανενα συμπτωμα ρε κοριτσια μονο το στηθος ειναι πρησμενο απο πριν την ετ και τιποτε αλλο.

Ούτε εγώ έχω μόνο καφέ εκκρίσεις προχθές και εχθές σήμερα δεν έχω τίποτα ευτυχώς .Με βλαστοκυστες έχεις πολλές πιθανότητες πάντως μην ανησυχείς .εμενα μόνο ένα ήταν βλαστοκύστη 5 ημερών το άλλο ήταν 5 αλλά μοριδιο όποτε δεν τους είδα πολύ αισιόδοξους.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Katerinaki83 είπε:

Ούτε εγώ έχω μόνο καφέ εκκρίσεις προχθές και εχθές σήμερα δεν έχω τίποτα ευτυχώς .Με βλαστοκυστες έχεις πολλές πιθανότητες πάντως μην ανησυχείς .εμενα μόνο ένα ήταν βλαστοκύστη 5 ημερών το άλλο ήταν 5 αλλά μοριδιο όποτε δεν τους είδα πολύ αισιόδοξους.

κορίτσι αυτά μην τα κοιτάς! μπορεί η τέλεια βλαστοκύστη να μην πιάσει και το πιο μέτριο έμβρυο να εμφυτευτεί! Από ότι έχω καταλάβει οι πιο σημαντικοί παράγοντες είναι να υπάρχει καλό ενδομήτριο και το έμβρυο να είναι χρωμοσωμικά υγιές. Κ μέτριο να είναι αν είναι υγιές είναι το πιο πιθανό να πιάσει... Καλή επιτυχία!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...