Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανουλες 2020 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Karamela! είπε:

Ε ναι μ σας ςχω ζαλισει κοριτσια χαχα κ ακομη δεν εχει ερθει η ωρα! Φανταζεσται με το καλο να ερθει? Χαχα σας ευχαριστω πολυ ολε; για τις απαντησεις! Ειναι στο γιατρο φυσικά! Κ εχουν να πεσουν δικαιολογιες! 

Ζάλισέ μας όσο θες...γι'αυτό είμαστε εδώ,για να "ζαλίζουμε" η μία την άλλη!?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Karamela! είπε:

Ε ναι μ σας ςχω ζαλισει κοριτσια χαχα κ ακομη δεν εχει ερθει η ωρα! Φανταζεσται με το καλο να ερθει? Χαχα σας ευχαριστω πολυ ολε; για τις απαντησεις! Ειναι στο γιατρο φυσικά! Κ εχουν να πεσουν δικαιολογιες! 

Δεν μας έχεις ζαλίσει καθόλου είναι φυσιολογικοτατο ποτέ περνάς με το καλό επιτροπή 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είναι γλυκιά η ζαλάδα @Karamela!μου! Μην το σκέφτεσαι καν ότι μας ζαλίζεις! Μπορεί κάποια από εμάς να σου λύσει μία απορία για να σου πάρει έστω και λίγο από το άγχος σου! Εγώ πολλές φορές μόνο που διαβάζω με βοηθάει! ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν με αφηνουν να πατησω αλλες καρδουλες κοριτσακια μου! ?

Σας ευχαριστώ κ παλι πολυ! 

Ναι ειτε οτι πολυ καλο να εχεις καπου να τα πεις κ να διαβαζεις! Γιατι εμενα για παράδειγμα ο κυκλος μ δεν γνωριζει κατι! 

Ελπιζω να περασω αυτο μήνα! Διαβαζα τωρα τα χαρτια απο το κέντρο κ ειδα πτι τον υπερυχο μπορω να τον κανω μονο βιοιατρικη και δημοσιο νοσοκομείο φαντάζομαι οτι στο δημοσιο νοσοκομειο θα κλεινουν οποτε να ναι! Κε την βιοιατρικη εχω το προβλημα π σας ειπα εχτες! Θα παρω αυριο στο κέντρο να δω τι θα μ πουν! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Karamela! είπε:

Δεν με αφηνουν να πατησω αλλες καρδουλες κοριτσακια μου! ?

Σας ευχαριστώ κ παλι πολυ! 

Ναι ειτε οτι πολυ καλο να εχεις καπου να τα πεις κ να διαβαζεις! Γιατι εμενα για παράδειγμα ο κυκλος μ δεν γνωριζει κατι! 

Ελπιζω να περασω αυτο μήνα! Διαβαζα τωρα τα χαρτια απο το κέντρο κ ειδα πτι τον υπερυχο μπορω να τον κανω μονο βιοιατρικη και δημοσιο νοσοκομείο φαντάζομαι οτι στο δημοσιο νοσοκομειο θα κλεινουν οποτε να ναι! Κε την βιοιατρικη εχω το προβλημα π σας ειπα εχτες! Θα παρω αυριο στο κέντρο να δω τι θα μ πουν! 

Καλα μη νομίζεις και βιοϊατρική που έψαχνα εγώ 3 ή 4 διαφορετικές περιοχές πήρα για να βρω ραντεβού! Μην ανησυχείς! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Karamela! είπε:

Δεν με αφηνουν να πατησω αλλες καρδουλες κοριτσακια μου! ?

Σας ευχαριστώ κ παλι πολυ! 

Ναι ειτε οτι πολυ καλο να εχεις καπου να τα πεις κ να διαβαζεις! Γιατι εμενα για παράδειγμα ο κυκλος μ δεν γνωριζει κατι! 

Ελπιζω να περασω αυτο μήνα! Διαβαζα τωρα τα χαρτια απο το κέντρο κ ειδα πτι τον υπερυχο μπορω να τον κανω μονο βιοιατρικη και δημοσιο νοσοκομείο φαντάζομαι οτι στο δημοσιο νοσοκομειο θα κλεινουν οποτε να ναι! Κε την βιοιατρικη εχω το προβλημα π σας ειπα εχτες! Θα παρω αυριο στο κέντρο να δω τι θα μ πουν! 

Μπορείς να βρεις και γυναικολόγο που έχει άδεια (δεν θυμάμαι πως λεγετε η άδεια) εγώ έτσι έκανα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Karamela! είπε:

Δεν με αφηνουν να πατησω αλλες καρδουλες κοριτσακια μου! ?

Σας ευχαριστώ κ παλι πολυ! 

Ναι ειτε οτι πολυ καλο να εχεις καπου να τα πεις κ να διαβαζεις! Γιατι εμενα για παράδειγμα ο κυκλος μ δεν γνωριζει κατι! 

Ελπιζω να περασω αυτο μήνα! Διαβαζα τωρα τα χαρτια απο το κέντρο κ ειδα πτι τον υπερυχο μπορω να τον κανω μονο βιοιατρικη και δημοσιο νοσοκομείο φαντάζομαι οτι στο δημοσιο νοσοκομειο θα κλεινουν οποτε να ναι! Κε την βιοιατρικη εχω το προβλημα π σας ειπα εχτες! Θα παρω αυριο στο κέντρο να δω τι θα μ πουν! 

Καλησπέρα σε όλα τα κορίτσια!❤❤❤❤  Άκουσα οτι απο τις 10 Ιουνίου ξεκινούν απεργία επ' αόριστον όλα τα ιδιωτικά κέντρα εξετάσεων που είναι συμβεβλημένα με τον ΕΟΠΠΥ. Μόνο ιδιωτικά σε εκείνο το διάστημα. Οπότε ότι μπορείτε προλάβετε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η angrybird83 είπε:

Αθανασιου ή Μαστρομηνα σκεφτομαι..

 

στις πριν 2 ώρες, ο/η angrybird83 είπε:

Αθανασιου ή Μαστρομηνα σκεφτομαι..

Τον Μαστρομηνά τον έχω ακούσει, τον Αθανασίου όχι αλλά όλα είναι υποκειμενικά...Ο καθένας έχει για καλό αυτόν στον οποίο είχε επιτυχία...αυτούς στους σύστησε κάποιος;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Karamela! είπε:

Χρηματα ποσα σας ειπαν? 

Αν δεν σε πειράζει δεν θέλω να πω δημόσια αλλά είναι ανάμεσα σε 2χιλ με 5χιλ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Niki94 είπε:

Αν δεν σε πειράζει δεν θέλω να πω δημόσια αλλά είναι ανάμεσα σε 2χιλ με 5χιλ

Ε ναι πανω κατω εκει παίζει! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Karamela! είπε:

Κοριτσια γινονται συγκεκριμένη ωρα οι ενεσεις? 

Κι εγώ το αναρωτιέμαι αλλά από όσο έχω καταλάβει πρέπει νανγινονται την ίδια ώρα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Karamela! είπε:

Κοριτσια γινονται συγκεκριμένη ωρα οι ενεσεις? 

Εμένα μου είχαν πει 6-8 το πρωί.Νομίζω όμως πως πρέπει να τις κάνεις σχεδόν την ίδια ώρα κάθε μέρα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...