Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανουλες 2020 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Niki94 είπε:

Κοίτα να σε φαρμακεία κοντά και δεν είχαν..!!! Θα δω και αν είναι θα σου πω χίλια ευχαριστώ..!!!

Καλημερα ΝΙΚΙ! Ποτε ξεκινας;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λέω να κάνω την 1η προσπάθεια τώρα και ότι γίνει για να φύγει αυτό από την "μεση" μπας και χαλαρώσω λίγο γιατί ειμαι πολύ στην τσίτα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και από μένα κορίτσια και καλό μήνα με τύχη και ευχάριστα νέα! Εγώ περνάω επιτροπή την Τετάρτη και αν όλα πάνε καλά θα ξεκινήσω την 4η μου προσπάθεια...το πρόβλημα μου είναι η ενδομητρίωση και το χαμηλό απόθεμα ωαρίων...Έχω αλλάξει γιατρό μήπως και αλλάξει και η τύχη μου...για να δούμε!!! Εύχομαι σε όλες μας το επιθυμητό αποτέλεσμα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Ριρίκα είπε:

Καλημέρα και από μένα κορίτσια και καλό μήνα με τύχη και ευχάριστα νέα! Εγώ περνάω επιτροπή την Τετάρτη και αν όλα πάνε καλά θα ξεκινήσω την 4η μου προσπάθεια...το πρόβλημα μου είναι η ενδομητρίωση και το χαμηλό απόθεμα ωαρίων...Έχω αλλάξει γιατρό μήπως και αλλάξει και η τύχη μου...για να δούμε!!! Εύχομαι σε όλες μας το επιθυμητό αποτέλεσμα!!!

Δεν διορθώνεται η ενδομητρίωση; σου εύχομαι να πάνε όλα καλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Καλημερα!Καλο μηνα!Να ρωτήσω..Εχω καθυστερηση καμποσες μερες και σκέφτομαι να παρω το Primolut.Τα ειχα παρει αλλη μια φορα πριν μηνες αλλα δεν θυμαμαι..Ποσα την ημερα και για ποσο καιρο;;

Επίσης ,μπορει να εχουν παρενεργειες;;

Πριν μηνες εγω που τα πηρα η γιατρος την μια φορα μου τα εδωσε για πεντε μέρες ενα πρωι κ ενα βραδυ κ μια αλλη φορα για 10μερες ενα πρωι ενα βραδυ. Καλύτερα ρωτησε τον γιατρο σου ομως! Εγω προσωπικά θυμαμαι πως δεν ειχα παρενεργειες. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Χρυσάφω είπε:

Καλημερα κορίτσια!Καλό μήνα να έχουμε!όμορφο και λαμπερό!Ξεκούραστο και αισιόδοξο!

Καλημέρα και καλό μήνα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Geo2009 είπε:

Καλημέρα κούκλες!!! Καλό μήνα και καλό καλοκαίρι! Εύχομαι να είναι γεμάτος θετικά αποτελέσματα για όλες μας!!! ❤️❤️❤️❤️☘️☘️☘️????

Καλημέρα συμπεθερούλα και καλό μήνα να έχουμε!Σήμερα πας για υπέρηχο;Εύχομαι να έχει ανέβει!❤❤❤❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η anna5190 είπε:

Πριν μηνες εγω που τα πηρα η γιατρος την μια φορα μου τα εδωσε για πεντε μέρες ενα πρωι κ ενα βραδυ κ μια αλλη φορα για 10μερες ενα πρωι ενα βραδυ. Καλύτερα ρωτησε τον γιατρο σου ομως! Εγω προσωπικά θυμαμαι πως δεν ειχα παρενεργειες. 

Σ ευχαριστω πολυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ριρίκα είπε:

Καλημέρα και από μένα κορίτσια και καλό μήνα με τύχη και ευχάριστα νέα! Εγώ περνάω επιτροπή την Τετάρτη και αν όλα πάνε καλά θα ξεκινήσω την 4η μου προσπάθεια...το πρόβλημα μου είναι η ενδομητρίωση και το χαμηλό απόθεμα ωαρίων...Έχω αλλάξει γιατρό μήπως και αλλάξει και η τύχη μου...για να δούμε!!! Εύχομαι σε όλες μας το επιθυμητό αποτέλεσμα!!!

Καλημέρα!Εύχομαι να πάνε όοοολα καλά με τον καινούργιο γιατρό!❤❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ριρίκα είπε:

Καλημέρα και από μένα κορίτσια και καλό μήνα με τύχη και ευχάριστα νέα! Εγώ περνάω επιτροπή την Τετάρτη και αν όλα πάνε καλά θα ξεκινήσω την 4η μου προσπάθεια...το πρόβλημα μου είναι η ενδομητρίωση και το χαμηλό απόθεμα ωαρίων...Έχω αλλάξει γιατρό μήπως και αλλάξει και η τύχη μου...για να δούμε!!! Εύχομαι σε όλες μας το επιθυμητό αποτέλεσμα!!!

Τα ιδια θεματα εχουμε...Καλη επιτυχία σου ευχομαι!Να ειναι αυτη η τυχερη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η Liveloula88 είπε:

Καλημέρα συμπεθερούλα και καλό μήνα να έχουμε!Σήμερα πας για υπέρηχο;Εύχομαι να έχει ανέβει!❤❤❤❤❤

Καλό μήνα συμπεθερούλα μου! Πήγα πρωί πρωί... 7,1...πιο αργό και από replay! Θα πάω ξανά την Τρίτη... Δεν το βλέπω να ανεβαίνει όμως και σκέφτομαι να τους πω να μην το ζορισουμε άλλο. Ας πάμε στον επόμενο μήνα, δεν χάλασε ο κόσμος! ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Τα ιδια θεματα εχουμε...Καλη επιτυχία σου ευχομαι!Να ειναι αυτη η τυχερη!

Καλή τύχη κορίτσια!! Όλα καλά θα πάνε! Καλό μήνα σε όλες μας!!!❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Χρυσάφω είπε:

Καλημερα!Καλο μηνα!Να ρωτήσω..Εχω καθυστερηση καμποσες μερες και σκέφτομαι να παρω το Primolut.Τα ειχα παρει αλλη μια φορα πριν μηνες αλλα δεν θυμαμαι..Ποσα την ημερα και για ποσο καιρο;;

Επίσης ,μπορει να εχουν παρενεργειες;;

Καλημερα και καλο μηνα! 

Εγω τα παιρνω για 5 μερες 3 φορες τη μερα απο 1 χαπακι...αλλα δε ξερωωαν ειναι αυτη η δοσολογια οκ για ολες τις γυναικες. Μιλα με τον γυναικολογο σου καλυτερα. 

Πσρενεργειες...μμμμμ....οχι...ισως λιγο περισσοτερα ποναλακια στη περιοδο. ☺

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μια ερώτηση. Σήμερα βρίσκομαι στην 8η ημέρα Εμβρυομεραφορας και μόλις είδα ένα σπυράκι στο πρόσωπό μου. Εχετε ακούσει κάτι; Με αγχωσε πολύ..... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kit1982 είπε:

Κορίτσια μια ερώτηση. Σήμερα βρίσκομαι στην 8η ημέρα Εμβρυομεραφορας και μόλις είδα ένα σπυράκι στο πρόσωπό μου. Εχετε ακούσει κάτι; Με αγχωσε πολύ..... 

Καλη επιτυχια! 

Γιατι αγχωθηκες με το σπυρακι; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Niki94 είπε:

Δεν διορθώνεται η ενδομητρίωση; σου εύχομαι να πάνε όλα καλα

Η ενδομητρίωση αυτού καθ' αυτού δεν αποτρέπει μία εγκυμοσύνη, το θέμα είναι ότι επηρεάζει την ποιότητα των ωαρίων και επίσης μου έχει προκληθεί βλάβη στη μία ωοθήκη εξαιτίας μιας μεγάλης κύστης που μου είχε δημιουργηθεί παλιά με αποτέλεσμα τώρα να μην παράγει ωάρια και έτσι κάθε φορά παίρνουμε το πολύ 5 ωάρια μόνο από τη μία ωοθήκη...Τα πράγματα δυστυχώς δεν είναι εύκολα! Καλή τύχη και σε σένα κορίτσι μου...Όλα να πάνε καλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Ριρίκα είπε:

Η ενδομητρίωση αυτού καθ' αυτού δεν αποτρέπει μία εγκυμοσύνη, το θέμα είναι ότι επηρεάζει την ποιότητα των ωαρίων και επίσης μου έχει προκληθεί βλάβη στη μία ωοθήκη εξαιτίας μιας μεγάλης κύστης που μου είχε δημιουργηθεί παλιά με αποτέλεσμα τώρα να μην παράγει ωάρια και έτσι κάθε φορά παίρνουμε το πολύ 5 ωάρια μόνο από τη μία ωοθήκη...Τα πράγματα δυστυχώς δεν είναι εύκολα! Καλή τύχη και σε σένα κορίτσι μου...Όλα να πάνε καλά!!!

κατλαβα τι να πω ολα να πανε καλα αυτη την φόρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Niki94 είπε:

κατλαβα τι να πω ολα να πανε καλα αυτη την φόρα

Σ' ευχαριστώ πολύ...εύχομαι και σε σένα το ίδιο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Ριρίκα είπε:

Σ' ευχαριστώ πολύ...εύχομαι και σε σένα το ίδιο!!!

σε ευχαριστω παρα πολυ με πιες ενέσεις κανεις ως τωρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η peacock είπε:

Καλη επιτυχια! 

Γιατι αγχωθηκες με το σπυρακι; 

Σε ευχαριστώ πολυ! Το συνέδεσα με περίοδο. Κάποιες φορές  πετάω κανένα πριν έρθει. 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Kit1982 είπε:

Σε ευχαριστώ πολυ! Το συνέδεσα με περίοδο. Κάποιες φορές  πετάω κανένα πριν έρθει. 

 

ειναι φυσιολογικό έχεις πάρει ορμόνες όποτε με της ορμόνες πετάμε και κανένα σπυράκι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...