Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανουλες 2020 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Ριρίκα είπε:

Καλησπέρα @Bou30 και χρόνια πολλά...εύχομαι η Παναγιά να μας βοηθήσει όλες να πάνε όλα καλά!

Τι έγιναν τα υπόλοιπα 7 από τα 9; Τα 9 είναι ένας πολύ καλός αριθμός γονιμοποιημένων ωαρίων! Τι σου είπανε, ότι προσπάθησαν να τα αφήσουν όλα να γίνουν βλαστοκύστες και έφτασαν μόνο τα 2; Μία προσπάθεια έχεις κάνει; Εγώ να φανταστείς το Σεπτέμβριο πάω για την 4η μου διέγερση και σε καμία μέχρι τώρα δεν έχουμε πάρει πάνω από 3-4 γονιμοποιημένα ωάρια...που και αυτά δεν προσπαθήσαμε ποτέ να τ' αφήσουμε να γίνουν βλαστοκύστες γιατί υπάρχει κίνδυνος να τα χάσουμε και αυτά, όποτε τα βάζουμε πάντα όταν είναι 3ης ημέρας! Καλό κουράγιο και εύχομαι η επόμενη σου προσπάθεια να είναι και η τυχερή σου!

Μου είπαν ότι θα τα άφηναν όλα να γίνουν βλαστοκυστες ναι, γιατί ήταν πολλά, τελικά μόνο 2 έγιναν και τα άλλα δεν έγιναν, τουλάχιστον όχι ώστε να αξίζουν κατάψυξη. Θέλω να συζητήσω κ μαζί τους, μηοως δλδ είναι σκόπιμο να βάλουμε 3ης μέρας; πρώτη μου ήταν και είχα θετική χοριακη, όμως στην 8η εβδομάδα έκανα αποξεση λόγω πάλινδρομης..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Bou30 είπε:

Μου είπαν ότι θα τα άφηναν όλα να γίνουν βλαστοκυστες ναι, γιατί ήταν πολλά, τελικά μόνο 2 έγιναν και τα άλλα δεν έγιναν, τουλάχιστον όχι ώστε να αξίζουν κατάψυξη. Θέλω να συζητήσω κ μαζί τους, μηοως δλδ είναι σκόπιμο να βάλουμε 3ης μέρας; πρώτη μου ήταν και είχα θετική χοριακη, όμως στην 8η εβδομάδα έκανα αποξεση λόγω πάλινδρομης..

Ωχ κοριτσάκι μου πολύ λυπηρό...μην απογοητεύεσαι όμως γιατί τουλάχιστον εσύ κάνεις και πολλά ωάρια οπότε υπάρχει η ευχέρεια της επιλογής των καλύτερων εμβρύων...οι βλαστοκύστες έχουν πάντα μεγαλύτερο ποσοστό επιτυχίας αλλά στην περίπτωση που δεν υπάρχουν πολλά προτιμούν να τα βάζουν την 3η μέρα...Η επόμενη φορά θα είναι τυχερή θα το δεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μακάρι... Δυστυχώς με στεναχώρησε πολύ η έκβαση αυτή και η διαδικασία της διέγερσης ξανά μου φαίνεται βουνό αυτήν την στιγμή, οπότε θα πάρω τον χρόνο μου όπως κ να έχει! Καλή επιτυχία να έχεις τον Σεπτέμβριο σου εύχομαι!! @Ριρίκα Να εχεις ένα θετικό αποτέλεσμα και να μας δώσεις θάρρος ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Bou30 είπε:

Μακάρι... Δυστυχώς με στεναχώρησε πολύ η έκβαση αυτή και η διαδικασία της διέγερσης ξανά μου φαίνεται βουνό αυτήν την στιγμή, οπότε θα πάρω τον χρόνο μου όπως κ να έχει! Καλή επιτυχία να έχεις τον Σεπτέμβριο σου εύχομαι!! @Ριρίκα Να εχεις ένα θετικό αποτέλεσμα και να μας δώσεις θάρρος ?

Εννοείται να πάρεις το χρόνο σου και να το ξανά κάνεις όταν εσύ θα νιώσεις έτοιμη...Δεν υπάρχει χειρότερο πράγμα από την ψυχολογική πίεση...το έχω νιώσει όσο δε φαντάζεσαι...απλά εμένα με πιέζει πολύ και ο χρόνος καθώς ειμαι ήδη 40 οπότε δεν μπορώ να το καθυστερώ! Μακάρι να τα καταφέρω κορίτσι μου διότι μετά από 3 αποτυχίες και όλες με φάρμακα, δε νιώθω και πολύ αισιόδοξη δυστυχώς...το ξέρω ότι αυτό δε βοηθάει αλλά πλέον μου έχει μείνει ο φόβος της αποτυχίας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η Bou30 είπε:

Μου είπαν ότι θα τα άφηναν όλα να γίνουν βλαστοκυστες ναι, γιατί ήταν πολλά, τελικά μόνο 2 έγιναν και τα άλλα δεν έγιναν, τουλάχιστον όχι ώστε να αξίζουν κατάψυξη. Θέλω να συζητήσω κ μαζί τους, μηοως δλδ είναι σκόπιμο να βάλουμε 3ης μέρας; πρώτη μου ήταν και είχα θετική χοριακη, όμως στην 8η εβδομάδα έκανα αποξεση λόγω πάλινδρομης..

Κουκλίτσα μου λυπάμαι πολύ... Μη μου στεναχωριέσαι όμως, να είσαι δυνατή και αισιόδοξη! Το ότι τα κατάφερες είναι πολύ θετικό σημάδι! Πάρε το χρόνο σου, ξεκουράσου και όταν νιώσεις έτοιμη ξεκινάς δυνατά! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Ριρίκα είπε:

Εννοείται να πάρεις το χρόνο σου και να το ξανά κάνεις όταν εσύ θα νιώσεις έτοιμη...Δεν υπάρχει χειρότερο πράγμα από την ψυχολογική πίεση...το έχω νιώσει όσο δε φαντάζεσαι...απλά εμένα με πιέζει πολύ και ο χρόνος καθώς ειμαι ήδη 40 οπότε δεν μπορώ να το καθυστερώ! Μακάρι να τα καταφέρω κορίτσι μου διότι μετά από 3 αποτυχίες και όλες με φάρμακα, δε νιώθω και πολύ αισιόδοξη δυστυχώς...το ξέρω ότι αυτό δε βοηθάει αλλά πλέον μου έχει μείνει ο φόβος της αποτυχίας...

Καταλαβαίνω τον φόβο σου, αλλά σκέψου ότι πλέον οι στατιστικές είναι μαζί σου! 1 στις 4 θα σου κάτσει, δεν μπορεί!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Κουκλίτσα μου λυπάμαι πολύ... Μη μου στεναχωριέσαι όμως, να είσαι δυνατή και αισιόδοξη! Το ότι τα κατάφερες είναι πολύ θετικό σημάδι! Πάρε το χρόνο σου, ξεκουράσου και όταν νιώσεις έτοιμη ξεκινάς δυνατά! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Σ ευχαριστώ πολύ γλυκούλα μου! Θλχρειαζεται λίγος χρόνος, αλλά θα επανέλθουμε σε λίγο καιρό, που θα πάει!!! Να περνάς μια όμορφη εγκυμοσύνη ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Bou30 είπε:

Σ ευχαριστώ πολύ γλυκούλα μου! Θλχρειαζεται λίγος χρόνος, αλλά θα επανέλθουμε σε λίγο καιρό, που θα πάει!!! Να περνάς μια όμορφη εγκυμοσύνη ?

Ευχαριστώ πολύ γλυκιά μου! Μακάρι! ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Bou30 είπε:

2 βλαστοκυστες εννοεις; κ εμένα από 9 γονιμοποιημενα έμειναν μόνο 2 βλαστοκυστες και τπτ για κατάψυξη.. Τώρα θα πρέπει να ξανακάνω διέγερση κ έχω απογοητευτεί.. Εγώ θεωρούσα ότι τα 2 είναι λίγα κ σκεφτόμουν μηοως φταίει το έμβρυολογικό τμήμα κ μηοως δεν είναι τόσο καλο, αλλά λέτε είναι αποδεκτά; 

Καλησπέρα και χρόνια πολλά!

Είχαν γονιμοποιηθεί 4 αλλά μόνο τα 2 κατάφεραν να φτάσουν 3ης μέρας.Εγώ θεωρώ πως πάνω από 2 είναι αποδεκτά ώστε να μη χρειάζεται να κάνουμε διέγερση...εφόσον όμως δε προχωράνε δε πειράζει....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η Liveloula88 είπε:

Καλησπέρα και χρόνια πολλά!

Είχαν γονιμοποιηθεί 4 αλλά μόνο τα 2 κατάφεραν να φτάσουν 3ης μέρας.Εγώ θεωρώ πως πάνω από 2 είναι αποδεκτά ώστε να μη χρειάζεται να κάνουμε διέγερση...εφόσον όμως δε προχωράνε δε πειράζει....

Η διέγερση που έκανες ήταν με βραχυ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μην απογοητευεστε κορίτσια.  Ένα χρειάζεται.  Μόνο ΕΝΑ. Εγώ ειχα 4 εμβρυακια.  Το ένα δεν τα κατάφερε.  Το 2ο το μετέφεραν την 3η μέρα  αλλά δεν προχώρησε  και το τελευταίο που  μάλιστα είχε και αργή αναπτυξη(όπως μου είπαν) προχώρησε στην 5η μέρα, έγινε μια ΩΡΑΙΟΤΑΤΗ βλαστοκυστη, καταψυχθηκε  και άντεξε τα πάντα. Την κατάψυξη, την αποψυξη,την μεταφορά  και να που μεθαύριο μπαινω(ΠΡΏΤΑ  Ο ΘΕΌΣ) στην 10η εβδομάδα  και ανυπομονώ για τον δεύτερο υπέρηχο  μου.

Γι'αυτο.... ΕΝΑ χρειαζόμαστε..ΕΝΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟ. Μην απελπιζεστε.  Κρατήστε την πίστη σας ζωντανή 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είναι αλήθεια ότι ένα θέλουμε, αλλά η διέγερση κάθε φορά είναι και ψυχοφθορα και πολλά τα έξοδα, αλλά από την άλλη, σκέφτομαι ότι θα ερθει η στιγμή που θα έρθει κ το μωράκι μας κ όλα αυτά θα μοιάζουν πια μακρινά! 

@Eva 42 να έχεις κ εσύ μια πολύ όμορφη κ ήρεμη εγκυμοσύνη και ένα υγιές μωράκι!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Bou30 είπε:

Είναι αλήθεια ότι ένα θέλουμε, αλλά η διέγερση κάθε φορά είναι και ψυχοφθορα και πολλά τα έξοδα, αλλά από την άλλη, σκέφτομαι ότι θα ερθει η στιγμή που θα έρθει κ το μωράκι μας κ όλα αυτά θα μοιάζουν πια μακρινά! 

@Eva 42 να έχεις κ εσύ μια πολύ όμορφη κ ήρεμη εγκυμοσύνη και ένα υγιές μωράκι!! 

❤❤❤❤❤❤❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 14/8/2019 at 1:02 ΜΜ, ο/η Ριρίκα είπε:

Εγώ τον Σεπτέμβρη αν όλα πάνε καλά θα ξεκινήσω τη διαδικασία για την 4η μου προσπάθεια...

Με 9 εμβρυακια νομίζω είσαι super...όλα καλά θα πάνε! Ξεκουράσου λίγο στο διάστημα που μεσολαβεί και εύχομαι τον επόμενο μήνα να έχεις ευχάριστα νέα!!!

Ευχαριστώ πολύ!!!!Κ σένα σου εύχομαι καλή αρχή και με τα καλύτερα αποτελέσματα αυτή τη φορά!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου  καλησπέρα. Ελπίζω να είστε  όλες καλα. 

Αν ρωτάτε,εγώ είμαι σε σχετικά Καλή φάση.  Άλλες στιγμές είμαι τέλεια, σε άλλες στιγμές η αναγούλα και η αηδία φτάνει μέχρι τη μέση του λαιμού.  Μόνο η ξάπλα και ο ύπνος  με ανακουφίζουν. Τελικά όταν μιλάμε οι ορμόνες, τα βοηθήματα δε μπορούν να κάνουν και πολλά.  Αχ! Κυρίαρχες ορμόνες!!!

Ήθελα μόνο να σας ρωτήσω κατι.  Σήμερα  νιώθω ένα βάρος χαμηλα στην κοιλιά και ήθελα να σας ρωτήσω αν σας συμβαίνει  ή έχει συμβεί και σε εσάς.  Αύριο μπαίνω στην 10η εβδομάδα. 

Σας ευχαριστώ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 17/8/2019 at 8:19 ΜΜ, ο/η Eva 42 είπε:

Κορίτσια μου  καλησπέρα. Ελπίζω να είστε  όλες καλα. 

Αν ρωτάτε,εγώ είμαι σε σχετικά Καλή φάση.  Άλλες στιγμές είμαι τέλεια, σε άλλες στιγμές η αναγούλα και η αηδία φτάνει μέχρι τη μέση του λαιμού.  Μόνο η ξάπλα και ο ύπνος  με ανακουφίζουν. Τελικά όταν μιλάμε οι ορμόνες, τα βοηθήματα δε μπορούν να κάνουν και πολλά.  Αχ! Κυρίαρχες ορμόνες!!!

Ήθελα μόνο να σας ρωτήσω κατι.  Σήμερα  νιώθω ένα βάρος χαμηλα στην κοιλιά και ήθελα να σας ρωτήσω αν σας συμβαίνει  ή έχει συμβεί και σε εσάς.  Αύριο μπαίνω στην 10η εβδομάδα. 

Σας ευχαριστώ 

Καλημεραα!!!μια απο τα ιδια,δηλαδη αλλες μερες καλα αλλες χειροτερα.Βαρος ενιωθα στην 7η εβδομαδα τωρα που ειμαι στην 9η οχι αλλα ξερεις αυτα αλλαζουν.Για παραδειγμα χτες ειχα αναγουλες σημερα ειμαι καλυτερα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Bebe36 είπε:

Καλημεραα!!!μια απο τα ιδια,δηλαδη αλλες μερες καλα αλλες χειροτερα.Βαρος ενιωθα στην 7η εβδομαδα τωρα που ειμαι στην 9η οχι αλλα ξερεις αυτα αλλαζουν.Για παραδειγμα χτες ειχα αναγουλες σημερα ειμαι καλυτερα...

Καλήμέρα Bebe36!!!! Καλή εβδομάδα!!!

Σ'ευχαριστώ για την απάντηση.  Είχα αρχίσει να απογοητεύομαι.  Σκέφτηκα: που πήγαν όλες;;;

Κ εγώ μια από τα ίδια  τελικά. Επομένως συμβαίνει σε όλες κατά διαστήματα. 

Εσύ ποτέ πας για υπέρηχο; εγώ την Πέμπτη και ανυπομονώ. Επίσης  έχουμε κανένα νέο από τη Ροζ;;; πως είναι αυτό το κοριτσάκι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Eva 42 είπε:

Καλήμέρα Bebe36!!!! Καλή εβδομάδα!!!

Σ'ευχαριστώ για την απάντηση.  Είχα αρχίσει να απογοητεύομαι.  Σκέφτηκα: που πήγαν όλες;;;

Κ εγώ μια από τα ίδια  τελικά. Επομένως συμβαίνει σε όλες κατά διαστήματα. 

Εσύ ποτέ πας για υπέρηχο; εγώ την Πέμπτη και ανυπομονώ. Επίσης  έχουμε κανένα νέο από τη Ροζ;;; πως είναι αυτό το κοριτσάκι;

Εγω κατευθειαν θα κανω αυχενικη στις 7 σεπτεμβρη...ο γιατρος μου ακολουθει το συστημα του εξωτερικου που κανουν τις αξετασεις και τους υπερηχους οποτε χρειαζετααι...οταν του παραπονεθηκα μου ειπε στην Ελλαδα σας καλομαθαινουν...παντως με πιανουν ανησυχιες για το τι γινεται στην κοιλια μου..σημερα δεν εχω συμπτωματα ενω χτες ημουν χαλια...

@Ροζ που εισαι;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 15/8/2019 at 7:12 ΜΜ, ο/η Bou30 είπε:

Καταλαβαίνω τον φόβο σου, αλλά σκέψου ότι πλέον οι στατιστικές είναι μαζί σου! 1 στις 4 θα σου κάτσει, δεν μπορεί!!! 

Κορίτσια καλημέρα! Ελπίζω να είστε όλες καλά...! Ήθελα να σας ρωτήσω...γνωρίζει κάποια από εσάς τις βιταμίνες Ova-max, FertiliMax και Metriomed; Από που μπορώ να τις προμηθευτώ για να τις πάρω πιο οικονομικά από τα φαρμακεία; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Ριρίκα είπε:

Κορίτσια καλημέρα! Ελπίζω να είστε όλες καλά...! Ήθελα να σας ρωτήσω...γνωρίζει κάποια από εσάς τις βιταμίνες Ova-max, FertiliMax και Metriomed; Από που μπορώ να τις προμηθευτώ για να τις πάρω πιο οικονομικά από τα φαρμακεία; 

Καλημέρα κοριτσάκι! Δοκίμασες στο σκρουτζ? Ρίξε μια ματιά, συνήθως όλα αυτά τα συμπληρώματα τα έχουν εκεί οπότε θα βρεις το πιο οικονομικό κατάστημα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Καλημέρα κοριτσάκι! Δοκίμασες στο σκρουτζ? Ρίξε μια ματιά, συνήθως όλα αυτά τα συμπληρώματα τα έχουν εκεί οπότε θα βρεις το πιο οικονομικό κατάστημα! 

Σ' ευχαριστώ κορίτσι μου για την απάντηση σου...Πώς πάει η εγκυμοσύνη σου; Πόσο χαρούμενη πρέπει να είσαι...!!! ?

Στο skroutz τα έχω βρει αλλά ξέρω ότι αν τα παραγγείλεις μέσω κάποιου αντιπροσώπου τα παίρνεις πιο οικονομικά...αλλά δεν ξέρω κάποιον γι' αυτό ρωτάω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Ριρίκα είπε:

Σ' ευχαριστώ κορίτσι μου για την απάντηση σου...Πώς πάει η εγκυμοσύνη σου; Πόσο χαρούμενη πρέπει να είσαι...!!! ?

Στο skroutz τα έχω βρει αλλά ξέρω ότι αν τα παραγγείλεις μέσω κάποιου αντιπροσώπου τα παίρνεις πιο οικονομικά...αλλά δεν ξέρω κάποιον γι' αυτό ρωτάω...

Όλα καλά μέχρι στιγμής κούκλα μου, σ' ευχαριστώ! 

Ααα, δεν το ήξερα! Εγώ ότι έχω χρειαστεί από συμπληρώματα τα βρίσκω στο σκρουτζ! Προφανώς αυτά που ψάχνεις είναι ακριβά ε? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Όλα καλά μέχρι στιγμής κούκλα μου, σ' ευχαριστώ! 

Ααα, δεν το ήξερα! Εγώ ότι έχω χρειαστεί από συμπληρώματα τα βρίσκω στο σκρουτζ! Προφανώς αυτά που ψάχνεις είναι ακριβά ε? 

Ναι έχουν 80-90 € το καθένα...και πάλι σ' ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου...εύχομαι όλα να συνεχίσουν καλά μέχρι να κρατήσεις το μωράκι σου στην αγκαλιά σου!!! ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Ριρίκα είπε:

Ναι έχουν 80-90 € το καθένα...και πάλι σ' ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου...εύχομαι όλα να συνεχίσουν καλά μέχρι να κρατήσεις το μωράκι σου στην αγκαλιά σου!!! ???

Αχ να σαι καλά κορίτσι μου γλυκό! Κι εγώ σου εύχομαι η προσπάθεια που έρχεται να είναι η τελευταία και τυχερή! Όλα να πάνε τέλεια! ?????????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ένα δυο - ένα δυο ,τεστττττ ,τεστττττ Ωραία ακούγομαι! Έλεγα μπας και μετά από τοοοσο καιρό δεν λειτουργούσε το πληκτρολόγιο μου! Χαχαχα Κοριτσαρες μου υπέροχες μου λείψατε πολύ αν και σαν φαντασματάκι έβλεπα που και που τις συζητήσεις σας. Εδώ και 3 βδομάδες έχω πάρει την άδεια που δικαιούμαι για τον μικρό μου και είχα ανάγκη να ξεκουραστώ από όλα. Δεν έχω κανένα νέο να σας μεταφέρω. Όλα παραμένουν τα ίδια με εμένα. Διαβάζω για τα σεμινάρια μου και τώρα πια χωρίς να χρειάζεται να δουλεύω έχω ένα ωραίο πρόγραμμα. Φυσικά τρέχω τώρα δε δραστηριότητες και παιδικές χαρές όλη μέρα και σπίτι δεν κάθομαι πάρα μόνο για διάβασμα και το βράδυ αλλά τα κάνω με την καρδιά μου!  Αφού λοιπόν ξεκουράζομαι είπαμε με τον άντρα μου να κάνουμε μια τελευταία προσπάθεια σπερματεγχυσης αφού δεν θα έχω πια την επιβάρυνση της δουλειάς και του φορτωματος μετά. Έχω ξεκινήσει ήδη την διέγερση με κλομιφαινη και από Δευτέρα θα πάω με με δει ώστε να οριοθετήσουμε πότε θα κάνουμε σπερματεγχυση. Αν έρθει καλώς να έρθει. Αν δεν έρθει δεν έχω σκοπό να τα βάψω μαύρα! Ότι είναι να γίνει ,να γίνει μόνο για καλό σκοπό ❤️.  Μακρυγορησα πάλι καλέ και νιώθω πως είπα απλα ένα "hi" !!!  Καλώς σας βρήκα λοιπόν και πάλι αγαπημένες φιλενάδες. Στέλνω φιλάκια καρδούλες τσουτσουμπρουτσου και πολλές πολλές αγκαλιές ❣️  
    • Εχω φίλη που πήρε 30 κιλα και στις δυο εγκυμοσύνες της  εκείνη λέει έτρωγε κανονικά αλλά έβαζε πολύ εύκολα κιλά 🤷‍♀️
    • Μωρέ άμα μείνουμε στα 12-14 κιλά καλά είναι... Γιατί ακούω κάτι 25-30 κι έχει φοβηθεί το μάτι μου!!!
    • Κι εγώ κορίτσι μου Τ4 των 112 και των 125... Όταν μου ξέφυγε τα έβαλα τα 4 για πλάκα.
    • Ααα οκ εμένα πιο πολύ για την υπολειπόμενη ανάπτυξη μ την έδωσε  κ το ποσοστό προεκλαμψιας  μειώθηκε στην β επιπέδου… αλλά την συνέχισα μέχρι 36 εβ γιατί κ το μωρό μ δεν έβαζε πολύ βάρος γενικά 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...