Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανουλες 2020 με εξωσωματική


Recommended Posts

@marilliaμου καλή επιτυχία για αύριο αγάπη μου!!με το καλό να πάρεις τα εμβρυακια σου στο σπίτι!! περιμένουμε νέα σου!!❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κι από μένα κορίτσια μου!!! Χθες κάναμε δεύτερο υπέρηχο κ είδαμε 6 ωάρια!!! Ένα δεξιά κ 5 αριστερά!!! Εγώ απογοητευτηκα αλλά ο γιατρός μου είπε ότι είναι μεγάλα κ ότι δεν έχει σημασία το πλήθος αλλά η ποιότητα!!! Μακάρι να γονιμοποιηθουν κ να έχουμε επιτυχία!!! Μετά τις 2 αποτυχημένες προσπάθειες έχω απογοητευτεί κ νιώθω ότι κ αυτή τη φορά δεν θα τα καταφέρουμε!!! Με έχει πάρει από κάτω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η sofiefin1982 είπε:

Καλημέρα κι από μένα κορίτσια μου!!! Χθες κάναμε δεύτερο υπέρηχο κ είδαμε 6 ωάρια!!! Ένα δεξιά κ 5 αριστερά!!! Εγώ απογοητευτηκα αλλά ο γιατρός μου είπε ότι είναι μεγάλα κ ότι δεν έχει σημασία το πλήθος αλλά η ποιότητα!!! Μακάρι να γονιμοποιηθουν κ να έχουμε επιτυχία!!! Μετά τις 2 αποτυχημένες προσπάθειες έχω απογοητευτεί κ νιώθω ότι κ αυτή τη φορά δεν θα τα καταφέρουμε!!! Με έχει πάρει από κάτω 

Καλημέρα!Να μη σε παίρνει από κάτω,να σκέφτεσαι θετικά και να εμπιστεύεσαι τον γιατρό σου!Αυτή η φορά θα είναι και η τυχερή σου!Θα δεις ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η sofiefin1982 είπε:

Καλημέρα κι από μένα κορίτσια μου!!! Χθες κάναμε δεύτερο υπέρηχο κ είδαμε 6 ωάρια!!! Ένα δεξιά κ 5 αριστερά!!! Εγώ απογοητευτηκα αλλά ο γιατρός μου είπε ότι είναι μεγάλα κ ότι δεν έχει σημασία το πλήθος αλλά η ποιότητα!!! Μακάρι να γονιμοποιηθουν κ να έχουμε επιτυχία!!! Μετά τις 2 αποτυχημένες προσπάθειες έχω απογοητευτεί κ νιώθω ότι κ αυτή τη φορά δεν θα τα καταφέρουμε!!! Με έχει πάρει από κάτω 

Κορίτσι μου μην απογοητεύεσαι!!!

Για να σε παρηγορήσω θα σου πω ότι έβγαλα 18 γονιμοποιηθηκαν τα 16 κ μου έμειναν 5!!

Οπότε δεν μετράει η ποσότητα!!τώρα πότε θα κάνεις ωοληψια??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Katriniki είπε:

Κορίτσι μου μην απογοητεύεσαι!!!

Για να σε παρηγορήσω θα σου πω ότι έβγαλα 18 γονιμοποιηθηκαν τα 16 κ μου έμειναν 5!!

Οπότε δεν μετράει η ποσότητα!!τώρα πότε θα κάνεις ωοληψια??

Την Τετάρτη με το καλό!!! Αύριο έχω πάλι υπέρηχο κ θα μου πει σίγουρα!!! Κι εμένα αυτό μου είπε ο γιατρός μου ότι η ποιότητα μετράει!!! Μακάρι αυτή τη φορά να μην δω αρνητική χοριακη!!! 3 χρονια περιμένω αυτό το θαύμα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η sofiefin1982 είπε:

Την Τετάρτη με το καλό!!! Αύριο έχω πάλι υπέρηχο κ θα μου πει σίγουρα!!! Κι εμένα αυτό μου είπε ο γιατρός μου ότι η ποιότητα μετράει!!! Μακάρι αυτή τη φορά να μην δω αρνητική χοριακη!!! 3 χρονια περιμένω αυτό το θαύμα!!! 

Όλα καλά θα πάνε θα το δεις!!!εμείς θέλουμε 1 αυτό να θυμάσαι!!τώρα αν μας έρθουν δύο ακόμα καλύτερα!!!Έχεις κάνει και αλλες προσπάθειες εξωσωματικής??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η sofiefin1982 είπε:

Καλημέρα κι από μένα κορίτσια μου!!! Χθες κάναμε δεύτερο υπέρηχο κ είδαμε 6 ωάρια!!! Ένα δεξιά κ 5 αριστερά!!! Εγώ απογοητευτηκα αλλά ο γιατρός μου είπε ότι είναι μεγάλα κ ότι δεν έχει σημασία το πλήθος αλλά η ποιότητα!!! Μακάρι να γονιμοποιηθουν κ να έχουμε επιτυχία!!! Μετά τις 2 αποτυχημένες προσπάθειες έχω απογοητευτεί κ νιώθω ότι κ αυτή τη φορά δεν θα τα καταφέρουμε!!! Με έχει πάρει από κάτω 

Ολα καλα να πανε!???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η sofiefin1982 είπε:

Την Τετάρτη με το καλό!!! Αύριο έχω πάλι υπέρηχο κ θα μου πει σίγουρα!!! Κι εμένα αυτό μου είπε ο γιατρός μου ότι η ποιότητα μετράει!!! Μακάρι αυτή τη φορά να μην δω αρνητική χοριακη!!! 3 χρονια περιμένω αυτό το θαύμα!!! 

Όλα καλά θα πάνε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η sofiefin1982 είπε:

Καλημέρα κι από μένα κορίτσια μου!!! Χθες κάναμε δεύτερο υπέρηχο κ είδαμε 6 ωάρια!!! Ένα δεξιά κ 5 αριστερά!!! Εγώ απογοητευτηκα αλλά ο γιατρός μου είπε ότι είναι μεγάλα κ ότι δεν έχει σημασία το πλήθος αλλά η ποιότητα!!! Μακάρι να γονιμοποιηθουν κ να έχουμε επιτυχία!!! Μετά τις 2 αποτυχημένες προσπάθειες έχω απογοητευτεί κ νιώθω ότι κ αυτή τη φορά δεν θα τα καταφέρουμε!!! Με έχει πάρει από κάτω 

Σαν να ακούω τον εαυτό μου κοριτσάκι μου...εγώ έχω κάνει 3 προσπάθειες και λέω να προχωρήσω στην 4η αλλά και εγώ κάπως έτσι σκέφτομαι: ότι δεν θα τα καταφέρουμε! Άσχημες σκέψεις που θα δεν έπρεπε να κάνουμε γιατί σαφώς και δεν βοηθάνε αλλά νομίζω ότι έχω απογοητευτεί...τα έχουν καταφέρει πολλά ζευγάρια μετά από μεγάλη ταλαιπωρία αλλά οι σκέψεις που κάνω είναι ότι σε μας δεν θα συμβεί! Μακάρι να τα καταφέρουμε όλες μας κάποια στιγμή! Υπομονή και δύναμη σου εύχομαι κουκλίτσα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Katriniki είπε:

Όλα καλά θα πάνε θα το δεις!!!εμείς θέλουμε 1 αυτό να θυμάσαι!!τώρα αν μας έρθουν δύο ακόμα καλύτερα!!!Έχεις κάνει και αλλες προσπάθειες εξωσωματικής??

Είναι η τρίτη φορά γι αυτό έχω αγχωθεί κ απογοητευτεί!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου πήγαν όλα καλά!ούτε πόνο είχα τίποτα!εε λίγο ενοχλητικό που πρέπει να έχουμε γεμάτη κύστη!όλα καλά χαλαρώνω κ αναμένουμε!Σας εύχομαι σύντομα κ σεις με θετική μοριακή για όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η marillia είπε:

Κορίτσια μου πήγαν όλα καλά!ούτε πόνο είχα τίποτα!εε λίγο ενοχλητικό που πρέπει να έχουμε γεμάτη κύστη!όλα καλά χαλαρώνω κ αναμένουμε!Σας εύχομαι σύντομα κ σεις με θετική μοριακή για όλες!

Σου εύχομαι με θετικά αποτελέσματα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Σου εύχομαι με θετικά αποτελέσματα 

Με το καλό σου εύχομαι μέσα από την καρδιά μου!!! Καλά αποτελέσματα!!!! ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η marillia είπε:

Κορίτσια μου πήγαν όλα καλά!ούτε πόνο είχα τίποτα!εε λίγο ενοχλητικό που πρέπει να έχουμε γεμάτη κύστη!όλα καλά χαλαρώνω κ αναμένουμε!Σας εύχομαι σύντομα κ σεις με θετική μοριακή για όλες!

Μπράβο κορίτσι μου!Με μια τεράστια χοριακή....

Είναι απαραίτητη η γεμάτη κύστη;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η sofiefin1982 είπε:

Είναι η τρίτη φορά γι αυτό έχω αγχωθεί κ απογοητευτεί!!! 

Όλα καλά θα πάνε κορίτσι μου λογικό να αγχώνεσαι κ εγώ έτσι είμαι!!!θα έχουμε όμως όμορφα αποτελέσματα θα το δεις!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η marillia είπε:

Κορίτσια μου πήγαν όλα καλά!ούτε πόνο είχα τίποτα!εε λίγο ενοχλητικό που πρέπει να έχουμε γεμάτη κύστη!όλα καλά χαλαρώνω κ αναμένουμε!Σας εύχομαι σύντομα κ σεις με θετική μοριακή για όλες!

Μπράβο σου κορίτσι μου!!!με το καλό τα μωράκια σου εύχομαι μια τεράαααστια χοριακη!!πότε θα την κάνεις??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 55 λεπτά, ο/η Liveloula88 είπε:

Μπράβο κορίτσι μου!Με μια τεράστια χοριακή....

Είναι απαραίτητη η γεμάτη κύστη;

Ευχαριστώ πολύ εύχομαι κ σε σένα με θετική χοριακουλα!συνήθως ναι χρειάζεται να είναι γεμάτη όχι να θέλουμε να σκάσουμε αλλά να θες τουαλέτα για ούρηση!βέβαια δύσκολο να το πετύχεις ιδανικό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η Katriniki είπε:

Μπράβο σου κορίτσι μου!!!με το καλό τα μωράκια σου εύχομαι μια τεράαααστια χοριακη!!πότε θα την κάνεις??

Κατερινάκι μου σε 12 μερες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marillia είπε:

Κατερινάκι μου σε 12 μερες!

Αγάπη μου τελειαααααααα!!!!όλα θα πάνε super θα γεμίσουμε μωράκια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marillia είπε:

Ευχαριστώ πολύ εύχομαι κ σε σένα με θετική χοριακουλα!συνήθως ναι χρειάζεται να είναι γεμάτη όχι να θέλουμε να σκάσουμε αλλά να θες τουαλέτα για ούρηση!βέβαια δύσκολο να το πετύχεις ιδανικό!

Σε ευχαριστώ ?

Εμένα δε μου ειχαν πει κάτι τετοιο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάκια πήγα σήμερα στο κέντρο εξωσωματικής και μίλησα με τον ειδικό υπενθυμίσω πως προσπαθώ  1 μισή χρόνο και χωρίς καμία κύηση, και ανήκω στο ανεξήγητο όλα καλά τα βρίσκουν πέρα των πολυκοιστικων. Λοιπόν μου πρότειναν λαπαροσκόπηση για να κάνουν διερεύνηση για ενδομητρίωση έτσι λέει το πρωτόκολλο λένε...και η τελευταία λύση είναι η εξωσωματική. Και λέω εγώ τώρα να κάνω λαπαροσκόπηση για το αν....έχω ενδομητρίωση...και αν έχω να προσπαθήσω να πετύχω μόνη μου εγκυμοσύνη.....αν πετύχω.... και αν και αν δηλαδή να δώσω 2500 για λαπαροσκόπηση για το αν έχω ενδομητρίωση που και νε έχω κανένας δε στη θεραπευει για πάντα (σε φίλη μου εμφανίστηκε μετά από 3 μήνες ξανά) άντε γεια. ...πάω για εξωσωματική θα δώσω 3500 και ότι γίνει!!!! τι λέτε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η ILIANA86 είπε:

Καλησπέρα κοριτσάκια πήγα σήμερα στο κέντρο εξωσωματικής και μίλησα με τον ειδικό υπενθυμίσω πως προσπαθώ  1 μισή χρόνο και χωρίς καμία κύηση, και ανήκω στο ανεξήγητο όλα καλά τα βρίσκουν πέρα των πολυκοιστικων. Λοιπόν μου πρότειναν λαπαροσκόπηση για να κάνουν διερεύνηση για ενδομητρίωση έτσι λέει το πρωτόκολλο λένε...και η τελευταία λύση είναι η εξωσωματική. Και λέω εγώ τώρα να κάνω λαπαροσκόπηση για το αν....έχω ενδομητρίωση...και αν έχω να προσπαθήσω να πετύχω μόνη μου εγκυμοσύνη.....αν πετύχω.... και αν και αν δηλαδή να δώσω 2500 για λαπαροσκόπηση για το αν έχω ενδομητρίωση που και νε έχω κανένας δε στη θεραπευει για πάντα (σε φίλη μου εμφανίστηκε μετά από 3 μήνες ξανά) άντε γεια. ...πάω για εξωσωματική θα δώσω 3500 και ότι γίνει!!!! τι λέτε?

Εγώ καλου κακού θα την έκανα θα έχει και μια εικόνα ο ιατρός σου για να μπορείς να κάνεις εξωσωματική σκέψου να δώσεις 3500 και να μην πετύχεις θα ξανά δώσεις τα ίδια επί 2 φορές ενώ μπορεί με την λαπαροσκόπηση να διορθώσει το θέμα αν υπάρχει και να μείνεις άμεσα από μόνη σου έγκυος.. Εγώ θα την έκανα με χίλια.  Και σου εύχομαι να πάνε όλα καλά και να δεις τι θα κάνεις εδώ θα είμαστε να ακούσουμε φυσικά εγώ το λέω πως θα έκανα εγώ για πιο σίγουρα αποτελέσματα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η ILIANA86 είπε:

Καλησπέρα κοριτσάκια πήγα σήμερα στο κέντρο εξωσωματικής και μίλησα με τον ειδικό υπενθυμίσω πως προσπαθώ  1 μισή χρόνο και χωρίς καμία κύηση, και ανήκω στο ανεξήγητο όλα καλά τα βρίσκουν πέρα των πολυκοιστικων. Λοιπόν μου πρότειναν λαπαροσκόπηση για να κάνουν διερεύνηση για ενδομητρίωση έτσι λέει το πρωτόκολλο λένε...και η τελευταία λύση είναι η εξωσωματική. Και λέω εγώ τώρα να κάνω λαπαροσκόπηση για το αν....έχω ενδομητρίωση...και αν έχω να προσπαθήσω να πετύχω μόνη μου εγκυμοσύνη.....αν πετύχω.... και αν και αν δηλαδή να δώσω 2500 για λαπαροσκόπηση για το αν έχω ενδομητρίωση που και νε έχω κανένας δε στη θεραπευει για πάντα (σε φίλη μου εμφανίστηκε μετά από 3 μήνες ξανά) άντε γεια. ...πάω για εξωσωματική θα δώσω 3500 και ότι γίνει!!!! τι λέτε?

Καλησπέρα...εχω ενδομητρίωση και μου διαγνώστηκε αρχικά αφού ο γιατρός μου είδε κάποια κύστη στην ωοθήκη και μετά με έβαλε να κάνω μία αιματολογική εξέταση ca 125 και αυτή επιβεβαίωσε την ενδομητρίωση...Δεν ξέρω αν είναι σωστό να κάνεις λαπαροσκόπηση πριν καν διαγνωστεί! Η γνώμη μου είναι να πάρεις γνώμη και από άλλον γιατρό!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Ριρίκα είπε:

Καλησπέρα...εχω ενδομητρίωση και μου διαγνώστηκε αρχικά αφού ο γιατρός μου είδε κάποια κύστη στην ωοθήκη και μετά με έβαλε να κάνω μία αιματολογική εξέταση ca 125 και αυτή επιβεβαίωσε την ενδομητρίωση...Δεν ξέρω αν είναι σωστό να κάνεις λαπαροσκόπηση πριν καν διαγνωστεί! Η γνώμη μου είναι να πάρεις γνώμη και από άλλον γιατρό!!!

έχω κάνει και εγώ cea 125 και ειμαι στο 12 μια θεωρία λέει πως αν είναι πάνω από 10 υπάρχουν ενδείξεις η λαπαροσκόπηση είναι μια διαγνωστική εξέταση τίποτα άλλο!!!Εχω πάει γνώμη από 4 γιατρούς οι 2 λένε να πάω για λαπαροσκόπηση και οι άλλοι 2 Όχι!!! καλύτερα  α παίξω τζόκερ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Niki94 είπε:

Εγώ καλου κακού θα την έκανα θα έχει και μια εικόνα ο ιατρός σου για να μπορείς να κάνεις εξωσωματική σκέψου να δώσεις 3500 και να μην πετύχεις θα ξανά δώσεις τα ίδια επί 2 φορές ενώ μπορεί με την λαπαροσκόπηση να διορθώσει το θέμα αν υπάρχει και να μείνεις άμεσα από μόνη σου έγκυος.. Εγώ θα την έκανα με χίλια.  Και σου εύχομαι να πάνε όλα καλά και να δεις τι θα κάνεις εδώ θα είμαστε να ακούσουμε φυσικά εγώ το λέω πως θα έκανα εγώ για πιο σίγουρα αποτελέσματα..

Ναι αρχικά την ίδια σκέψη έκανα και εγώ αλλά πρώτο αν γίνει λαπαροσκόπηση δε σου εγγυάται κανένας ότι δεν θα έχω πάλι μετά από κάποιο χρονικό διάστημα δηλαδή δεν θεραπεύεται για πάντα ούτε ότι και να έχεις και θα θεραπευτεί ότι θα πιάσεις μόνη σου. Επίσης το πιο σημαντικό από όλα είναι ότι επιβεβαίωσα από όλους ότι η ενδομητρίωση δεν εμποδίζει την επιτυχία της εξωσωματικής. Οπότε στο ίδιο αποτέλεσμα θα καταλήξω....αν μου έλεγαν ότι αν κάνω λαπαροσκόπηση θα λυθεί το θέμα για πάντα,τότε ναι με χιλια δε ξέρω έτσι το σκέφτηκα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ωορρηξία ξέρεις πότε έκανες όμως ακριβώς πότε εμφυτεύτηκε δεν το γνωριζεις. Εδώ σε εξωσωματική δεν το ξέρουμε. Εδώ με υπερήχους και στο πρώτο μου παιδί μετά την β επιπέδου καταλάβαμε ότι ήταν μεγαλύτερος 1 εβδ.  Κάνε λιγάκι υπομονή . Ξέρω πως νιώθεις αλλά σκέψου τίποτα δεν μπορείς να αλλάξεις παρά μόνο να οπλιστείτε με υπομονή
    • Αχ σαν νερό παίρνει ο καιρός.. ο χρόνος . Αχ και αυτός ο χρόνος. Όταν θηλαζω συνήθως έχω πιο ελευθερία 🤫🤫 όχι με τίποτα 3 , ξεκίνησα αντισυλληπτικά χάπια. Ο μικρός αποδεικνύεται θηρίο και εγώ μεγάλωσα για 3 😅 ο δε πρώτος έχει την ζήλια του λογικο αλλά τρελαίνεται για τον αδελφό του.  Εσύ πώς είσαι κοριτσάκι μου. Ξεχνάς τα δικά σου στηρίγματα.. εκεί βράχος δίπλα μου 
    • Ναι βρε συ... εννοειται δν επιλεγουμε εμεις...😊 απλα φευγαμε χθες απο τους κουμπαρους μας κ λεγαμε γ τα κουκουνια μας (εχουμε ξετρελαθει κ λογικο ειναι...) κ του ανεφερα οτι σκεφτομαι κι αυτο π παλευει να εξελιχθει κ του πηρε παραπανω χρονο. Κ γνκ ο αντρας μου αν δει εναν ανθρωπο πιο "αδυναμο" η "ντροπαλο" παντα τον στηριζει, ειναι ετσι σαν ανθρωπος, κ πανω εκει το ειπε..  Οσο γ την ετ, ναι μπορει να αναθαρρυσαμε κ να αφεθηκαμε, αλλα σιγουρα δν εχουμε "δεσει" κατι... ισα ισα, μεχρι τωρα νομιζαμε οτι εχουμε θεμα στη συλληψη (γτ περυσι ειχα παλινδρομη με κενο σακο π σημαινει οτι το εμβρυακι "διαλυθηκε" σε πολυ πρωιμο σταδιο) κ λογω του οτι δν ξερουμε τι φταιει τοσα χρονια π προσπαθουμε, φοβαμαι ολα τα σταδια... Ακομα κ θετικη χοριακη ν δω θα τρεμω.. γτ κ περυσι η χοριακη μου υπερδιπλασιαζοταν σε 48 ωρες κ δν ειδαμε ποτε λεκιθικο ασκο κ εμβρυικα στοιχεια στον 1ο υπερηχο....😢 (6+1 ημουν) Σε ευχαριστω πολυ. ❤️🥰 Μιλαμε τοσο καιρο κ ξερω οτι μου τα λες γ να ειμαι προετοιμασμενη για ολα!! Αλλωστε το εχουμε πει πολλες φορες οτι μετριες βλαστοκυστες εχουν δωσει υγιη μωρακια κ αριστες δυστυχως δν εχουν προχωρησει σε κυηση... Ειναι κι αυτο μια ενδειξη! Ας ελπισουμε οτι θα ειναι υπερ μας! 🙏
    • Ευχαριστω Γιαννα μου!!! ❤️ Να το χαιρεσαι το αντρακι σου!!! Να ειναι γερο κ καλοτυχο!!🙏💙🥰
    • Σώπα ρε!!!! Τι λες τώρα!!! Πάει ένας χρόνος.. Φτου φτου φτου φτου το παιδάκι!!! Μπράβο!! Πως πέρασε έτσι ο καιρός;;! Έλα βρε αγάπη, μπράβο!! Να τον χαίρεσαι!! Να τους χαίρεστε και τους δύο βασικά, υγιεστατους πάνω από όλα στη ζωή τους πάντα!!!  Δεν θες ένα ακόμα καλέ;; Μπορεί να έρθει και η κόρη επιτέλους;! 😝🤣🤣🤣 Όχι, πέρα από τη πλάκα, το ξέρω και μπράβο που συνεχίζεις να στηρίζεις τα κορίτσια! Απορώ που βρίσκεις το χρόνο βέβαια..!!! 😄😄  
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...