Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Ιανουαρίου 2020!!!


Recommended Posts

Και εγω 9/1 ειμαι!!εχω μαζευτει αρκετα με βοηθησε πολυ και η μαμα μου!το κακο ειναι οτι πεφτουμε και εε αλλαγη σεζον τωρα να στρωσουμε,να φτιαξουμε ντουλαπες...εγω περιμενω αγορακι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 412
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 21 ώρες, ο/η ioannapl είπε:

Μαζι ειμαστε κοριτσι!!σε καταλαβαινω...ηρεμια βασικα και περναει ο καιρος που θα,εχουμε αγκαλιτσα τα μωρακια μας!!

Εσεις κοριτσια  τι περιμενετε;αγορακι η κοριτσακι;;

Εγω περιμένω μπουμπού!πολλές ειμαστε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ioannapl είπε:

Που θα γεννησεις κοριτσι;;

Εγώ σε δημόσιο στην επαρχία μάλλον... έχω πολύ άγχος κ γι αυτό, αχ!,,

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Laoura10 είπε:

Εγώ σε δημόσιο στην επαρχία μάλλον... έχω πολύ άγχος κ γι αυτό, αχ!,,

Σε καταλαβαινω!!αλλα ολα καλα θα πανε!!κοντευουμε!!!??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η zouzouna79 είπε:

Εγω περιμένω μπουμπού!πολλές ειμαστε!!

Γεια σου ζουζούνα! Είχαμε μιλήσει κάποια στιγμή παλιότερα και θυμάμαι την αγωνία σου για την εξέταση που είχες να κάνεις! Χαίρομαι που πήγαν όλα καλά και τώρα περιμένεις το αστεράκι σου! Με το καλό κ να είναι πάντα γερή και τυχερή!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η Laoura10 είπε:

Εγώ σε δημόσιο στην επαρχία μάλλον... έχω πολύ άγχος κ γι αυτό, αχ!,,

Και εγω εχω πολυ αγχος!!ας ελπισουμε οτι δν θα μας ταλαιπωρησουν τα ζουζουνια μας και θα βγουν ευκολα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Tokyo είπε:

Γεια σου ζουζούνα! Είχαμε μιλήσει κάποια στιγμή παλιότερα και θυμάμαι την αγωνία σου για την εξέταση που είχες να κάνεις! Χαίρομαι που πήγαν όλα καλά και τώρα περιμένεις το αστεράκι σου! Με το καλό κ να είναι πάντα γερή και τυχερή!!!

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου,εύχομαι κ σε σένα ο,τι επιθυμείς!Τελικά δεν έκανα τη λήψη τροφοβλάστης,γιατί ήμουν αποφασισμένη να κρατήσω το μωράκι , ανεξάρτητα από τα αποτελέσματα.Μετα από λίγο καιρό έγινε κ ο υπέρηχος β επιπέδου με πολύ καλά αποτελέσματα, οπότε προχωράμε με δύναμη κ αισιοδοξία!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η vasiliki30 είπε:

Και εγω εχω πολυ αγχος!!ας ελπισουμε οτι δν θα μας ταλαιπωρησουν τα ζουζουνια μας και θα βγουν ευκολα!!

Και να μας ταλαιπωρήσουν...χαλάλι τους,σε λίγο καιρό ούτε που θα θυμόμαστε τα ζόρια μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η zouzouna79 είπε:

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου,εύχομαι κ σε σένα ο,τι επιθυμείς!Τελικά δεν έκανα τη λήψη τροφοβλάστης,γιατί ήμουν αποφασισμένη να κρατήσω το μωράκι , ανεξάρτητα από τα αποτελέσματα.Μετα από λίγο καιρό έγινε κ ο υπέρηχος β επιπέδου με πολύ καλά αποτελέσματα, οπότε προχωράμε με δύναμη κ αισιοδοξία!

Ε αν ηταν κάτι θα είχε φανεί στη β επιπέδου! Οπότε όλα καλά!  Με το καλό κορίτσι μου! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Tokyo είπε:

Ε αν ηταν κάτι θα είχε φανεί στη β επιπέδου! Οπότε όλα καλά!  Με το καλό κορίτσι μου! 

Να σαι καλά αγάπη! εύχομαι γρήγορα να μας πεις κ εσυ ευχάριστα νέα,αν δεν είσαι ήδη εγκυουλα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 month later...

Κοριτσια καλημερα!!!τι κανετε;πως πατε;;περνανε οι μερες...εγω εκανα την προηγουμενη Δευτερα το καρδιοτοκογραφημα...μια χαρουλα ηταν...σημερα θα παω για επανελεγχο!επειδη θα παμε με καισαρικη με ελεγχει συχνα...μολις μπω 39η θα την κανουμε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η ioannapl είπε:

Κοριτσια καλημερα!!!τι κανετε;πως πατε;;περνανε οι μερες...εγω εκανα την προηγουμενη Δευτερα το καρδιοτοκογραφημα...μια χαρουλα ηταν...σημερα θα παω για επανελεγχο!επειδη θα παμε με καισαρικη με ελεγχει συχνα...μολις μπω 39η θα την κανουμε!!

Και εγω εκανα σημερα το καρδιοτοκογραφημα καλο ηταν!ανυπομονω να παρω τον μπεμπη μου αγκαλεια!με το καλο ευχομαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπήκαμε στο μήνα μας,γέννησε καμία?εμείς σήμερα ήμασταν 2.500 κιλά ,μια χαρά όλα λέει ο γιατρός ,ελπίζω με το νέο έτος να έρθει η μπουμπού!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η ioannapl είπε:

Εγω θα μπω με καισαρικη 2 η 3/01..οποτε κοντευω!!!ελπιζω η μικρη να περιμενει μεχρι τοτε....??

Εφτασε ο καιρος κοριτσια!!!

Λογικά θα είσαι η πρώτη από εμάς εδώ,με το καλό!!!να μας πεις κ εσυ νεότερα κ όλα να πάνε καλά με τα νινακια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια χρόνια πολλά καλή χρονιά!!! Τι κάνετε;;; Πως είστε;;;; Δεν είχα μπει καθόλου να σας διαβάσω γιατί είχα τεράστια ταλαιπωρία!!! Εγώ γέννησα πρόωρα στην 35η εβδομάδα μιας κ έσπασαν τα νερά μου.... Κοντεύει να κλείσει μήνα το κοριτσάκι μου.... Εσεις πως πάτε;;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Linaki.24 είπε:

Κορίτσια χρόνια πολλά καλή χρονιά!!! Τι κάνετε;;; Πως είστε;;;; Δεν είχα μπει καθόλου να σας διαβάσω γιατί είχα τεράστια ταλαιπωρία!!! Εγώ γέννησα πρόωρα στην 35η εβδομάδα μιας κ έσπασαν τα νερά μου.... Κοντεύει να κλείσει μήνα το κοριτσάκι μου.... Εσεις πως πάτε;;; 

Ωωω να σου ζήσει!εγώ 37 κ 5 σήμερα,μακάρι να μου σπάσουν κ μένα τα νερά!!ελπίζω να μην είχε θέματα η μικρούλα!! πώς πήγε ο τοκετός;θηλάζετε;πωπω πολλές απορίες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια καλησπερα!!!κι εγω γεννησα με καισαρικη 02/01..ολα μια χαρα!!λογικα αυριο θα βγουμε!!μονο με το θηλασμο εχω θεμα...δεν εχει κατεβει γαλα ακομα...ετυχε σε καμια;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η ioannapl είπε:

Κοριτσια καλησπερα!!!κι εγω γεννησα με καισαρικη 02/01..ολα μια χαρα!!λογικα αυριο θα βγουμε!!μονο με το θηλασμο εχω θεμα...δεν εχει κατεβει γαλα ακομα...ετυχε σε καμια;

Νομίζω από την τρίτη μέρα κ μετά κατεβαίνει ,στην αρχή είναι το πρωτογαλα...θηλασατε καθόλου;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...