Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πόνος στήθους βοήθεια!


Recommended Posts

Καλησπέρα στα αγαπημένα μου κορίτσια! Σήμερα είμαι στην 17η μέρα του κύκλου μου! Ωορρηξία έκανα 13-14 ημέρα! 

Λοιπον από την 11η ημέρα έως σήμερα 17η ημέρα έχω τρομερό πόνο στο στήθος σε σημείο να ξυπνάω το βράδυ από τον πόνο αν τυχόν καταλαθος το ακουμπήσω, τερμα

πρησμενο ! 11η-13η ημέρα είχα πρώτη φορά και τρομερή φαγούρα στο στήθος και στις θηλές! Δώστε μου τα φώτα σας ευχαριστώ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Lilipan είπε:

Καλησπέρα στα αγαπημένα μου κορίτσια! Σήμερα είμαι στην 17η μέρα του κύκλου μου! Ωορρηξία έκανα 13-14 ημέρα! 

Λοιπον από την 11η ημέρα έως σήμερα 17η ημέρα έχω τρομερό πόνο στο στήθος σε σημείο να ξυπνάω το βράδυ από τον πόνο αν τυχόν καταλαθος το ακουμπήσω, τερμα

πρησμενο ! 11η-13η ημέρα είχα πρώτη φορά και τρομερή φαγούρα στο στήθος και στις θηλές! Δώστε μου τα φώτα σας ευχαριστώ 

Γεια σου @Lilipan! Πρώτη φορά σου τυχαίνει να πονάει το στήθος σου ή πρώτη φορά αισθανεσαι να πονάει από τόσο νωρίς;Εγώ γενικά το έχω αυτό πολύ έντονα κ κάθε μήνα σχεδόν.Κ μάλιστα τους τελευταίους μηνες με πονάει από την ημέρα της ωορρηξίας,ξεκιναει από ενόχληση στις θηλές κ μέρα με την μέρα όσο πάει πονάει περισσότερο όλο στο στήθος κ σταματάει λίγες ώρες πριν μου έρθει περίοδος.Σε καταλαβαίνω,ο πόνος είναι πολύ πολύ ενοχλητικός!!Αλλά θα περάσει κάποια στιγμή!Δεν είμαι γιατρός να σου πω βγαλω πόρισμα αλλά η δική μου εμπειρία είναι παρόμοια με την δική σου κ για αυτό σου έγραψα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις σου!

συνηθως με πονούσε το στήθος στην ωορρηξία αλλά τώρα έχει φτάσει πραγματικά στο αμήν. Πρώτη φορά τόσο έντονος πόνος και τόσο πρήξιμο και δεν σταμάτησε καθόλου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Lilipan είπε:

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις σου!

συνηθως με πονούσε το στήθος στην ωορρηξία αλλά τώρα έχει φτάσει πραγματικά στο αμήν. Πρώτη φορά τόσο έντονος πόνος και τόσο πρήξιμο και δεν σταμάτησε καθόλου 

Σε καταλαβαίνω! Φαντάζομαι μόνο κ μόνο που περπατάς πονάς ε;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 6/5/2019 at 8:54 ΠΜ, ο/η Lilipan είπε:

Ακριβώς ! Μου έκανε εντύπωση τρομερή, πρώτη φορά τόσο πόνο και από τόσο νωρίς 

Η φαγουρα στο στηθος και στις θηλες ξερω οτι ειναι συμπτωμα εγκυμοσυνης...το ειχα στην πρωτη μου εγκυμοσυνη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Κύνθια είπε:

Η φαγουρα στο στηθος και στις θηλες ξερω οτι ειναι συμπτωμα εγκυμοσυνης...το ειχα στην πρωτη μου εγκυμοσυνη...

Ναι; Ποσό καιρό είχες φαγούρα; Εγώ δυο

τρεις ημέρες 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Lilipan είπε:

Ναι; Ποσό καιρό είχες φαγούρα; Εγώ δυο

τρεις ημέρες 

Καλημερα!! Καπου τοσες και εγω και μου ειχε κανει εντυπωση γτ δν ηξερα τι ηταν δν μου ειχε ξανατυχει...προσπαθειτε για μωρακι;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...