Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ζήσε Μάη μου να δεις σποράκια


paradisebird

Recommended Posts

Κορίτσια μου γειά σας από χθες έχω παρατηρήσει ότι το στήθος μου έχει πάρα πρηστεί με ενωχλη το σουτιεν ένα πράγμα μίκρυνε πονάει το στήθος αλλά όχι τρελά κ είναι μαλακό πάντως αυτό που με κάνει εντύπωση είναι το μέγεθος πραγματικά έχει σχέση με την εγκυμοσύνη??? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Κύνθια είπε:

Καλα παμε!!!

Καλημέρα κοριτσια μου. Λοιπόν τα καφε σχεδόν εξαφανίστηκαν μόνο στο σκούπισμα έχω λιγο κάτι σαν αιμα πόνο έχω αρκετό αλλά το στήθος ξεπρηστηκε δεν ξέρω τι να σκεφτώ μα λέω αν ειμαι έγκυος δεν θα ήταν το στήθος τούμπανο?? Η θα είχα αυτά τα καφέ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου..τι κανετε? εμεις εδώ ξεζουμιζόμαστε στις προσπάθειες ?..σημερα σκέφτηκα να πάρω ένα τεστ αλλα λεω από μεσα μου αστο μην βγει αρνητικό και μου χαλασει η διαθεση...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Σταυρι είπε:

Καλημέρα κοριτσια μου. Λοιπόν τα καφε σχεδόν εξαφανίστηκαν μόνο στο σκούπισμα έχω λιγο κάτι σαν αιμα πόνο έχω αρκετό αλλά το στήθος ξεπρηστηκε δεν ξέρω τι να σκεφτώ μα λέω αν ειμαι έγκυος δεν θα ήταν το στήθος τούμπανο?? Η θα είχα αυτά τα καφέ???

Κορίτσι μ καλημέρα εγώ είχα καφέ κ κατάλαβα ότι ειμςι έγκυος ελπίζω να είσαι το εύχομαι ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Σταυρι είπε:

Καλημέρα κοριτσια μου. Λοιπόν τα καφε σχεδόν εξαφανίστηκαν μόνο στο σκούπισμα έχω λιγο κάτι σαν αιμα πόνο έχω αρκετό αλλά το στήθος ξεπρηστηκε δεν ξέρω τι να σκεφτώ μα λέω αν ειμαι έγκυος δεν θα ήταν το στήθος τούμπανο?? Η θα είχα αυτά τα καφέ???

Καλημέρα!!! για τα καφέ μην ανυσηχείς το θέμα είναι να μην δεις ροή. μακάριιιιιιιι να είσαιιιιιιιιιιι ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η Κύνθια είπε:

Καλημέρα καρίτσια!!!!!  ???

Καλημερα!!! 

@Σταυρι κανε την αρχη!!

@Ελενακι12 σε ποια μερα του κυκλου εισαι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Σταυρι είπε:

Καλημέρα κοριτσια μου. Λοιπόν τα καφε σχεδόν εξαφανίστηκαν μόνο στο σκούπισμα έχω λιγο κάτι σαν αιμα πόνο έχω αρκετό αλλά το στήθος ξεπρηστηκε δεν ξέρω τι να σκεφτώ μα λέω αν ειμαι έγκυος δεν θα ήταν το στήθος τούμπανο?? Η θα είχα αυτά τα καφέ???

Καλημέρα! Εφόσον πέρασε η μέρα που περίμενες, μπορείς αύριο πρωί να κάνεις ένα τεστακι να μην αγωνιας άλλο! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Ελενακι12 είπε:

Κορίτσια μου γειά σας από χθες έχω παρατηρήσει ότι το στήθος μου έχει πάρα πρηστεί με ενωχλη το σουτιεν ένα πράγμα μίκρυνε πονάει το στήθος αλλά όχι τρελά κ είναι μαλακό πάντως αυτό που με κάνει εντύπωση είναι το μέγεθος πραγματικά έχει σχέση με την εγκυμοσύνη??? 

Δεν έχω εμπειρία από εγκυμοσύνη για να σου πω κάτι, εμένα εξάλλου στην αναμονή περιόδου δεν πρηζεται ποτέ, περισσότερο στην ωορρηξια έχω συμπτώματα. Σε μια εβδομάδα θα ξέρεις ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 58 λεπτά, ο/η Maroulita? είπε:

Καλημερα!!! 

@Σταυρι κανε την αρχη!!

@Ελενακι12 σε ποια μερα του κυκλου εισαι;

22η μερα κορίτσι μου @maroulita

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Δεν έχω εμπειρία από εγκυμοσύνη για να σου πω κάτι, εμένα εξάλλου στην αναμονή περιόδου δεν πρηζεται ποτέ, περισσότερο στην ωορρηξια έχω συμπτώματα. Σε μια εβδομάδα θα ξέρεις ?

Σε ευχαριστώ πολύ κούκλα μου απλά εδώ κ 3 χρόνια περίπου απλά πονάει αυτή την φορά έχουν πρηστεί πολύ άσε που κάποιες φορές είναι πολύ ζεστά τώρα θα δείξει θα περιμένω κ εύχομαι να είναι κάτι καλο❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Ελενακι12 είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ κούκλα μου απλά εδώ κ 3 χρόνια περίπου απλά πονάει αυτή την φορά έχουν πρηστεί πολύ άσε που κάποιες φορές είναι πολύ ζεστά τώρα θα δείξει θα περιμένω κ εύχομαι να είναι κάτι καλο❤️

@Ελενακι12 θέλω να χαλαρώσεις χαχαχαχαχχαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Σταυρι είπε:

Λες?? Δεν το πιστεύω να σου πω.. πάντως τα καφε ελαττωθηκαν σχεδόν εξαφανίστηκαν.

αχ εκεί που δεν το περιμένεις έρχεται..  Κάνε ένα τεστάκι.. ή αν έχεις υπομονή περίμενε την καθυστέρηση.. Στο εύχομαι μέσα από την καρδιά μου!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Jesabell είπε:

@Σταυρι Πάμε δυνατά!!!! Μακάριιιιιιιιι????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Κοριτσια μου μόλις αδιαθετησα.. Δεν πειράζει πάμε για ιουνη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mantarini είπε:

αχ εκεί που δεν το περιμένεις έρχεται..  Κάνε ένα τεστάκι.. ή αν έχεις υπομονή περίμενε την καθυστέρηση.. Στο εύχομαι μέσα από την καρδιά μου!!! 

Μανταρινακι δεν μας ανοίγεις κάνα θεματάκι να γίνει χαμος?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Μανταρινακι δεν μας ανοίγεις κάνα θεματάκι να γίνει χαμος?

Θα μας το ανοιξει η @Tokyo για τον Ιουνιο!!!  ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Ελενακι12 φιλη μου γιορταζεις σημερα;;;; 

ΧΡΟΝΙΑ ΣΟΥ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΑ ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ!

??????????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου γειά σας, είμαι κ εγώ πολύ αγχωμένη. Περιμένω περίοδο την Πέμπτη. Πάντα 2 μέρες πριν είχα πρισμένο στήθος, αυτή τη φορά δεν έχω καθόλου πρισμένο στήθος, ούτε πονάω, λες και δεν περιμένω περίοδο, είμαι μόνο πολύ φουσκωμένη κάτω χαμηλά. Κάτι άλλο που πρόσεξα την τελευταία εβδομάδα είναι ότι νιώθω ώρες ώρες τις παλάμες μου να καίνε, τόσο που τα βάζω κάτω από το νερό, και δειψάω πάρα πολύ ενώ κανονικά δεν πίνω σχεδόν καθόλου νερό. Ξέρω ότι αυτά δεν είναι συμπτώματα εγκυμοσύνης, με παραξένεψαν πολύ όμως και είπα να τα μοιραστώ μαζί σας. Είχε κάποια παρόμοια συμπτώματα;; Τι συμπτώματα είχατε εσείς 2 μέρες πριν την περίοδο.;Προσπαθούμε μεγάλοοο διάστημα και δεν τα καταφέραμε ακόμη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Ελενακι12 είπε:

Χαχαχαχαχαχαχ; κλαίω μαζί σου??????? 

Χρόνια σου πολλά κορίτσι .. με το καλό να αποκτήσεις κ Δευτερο μωρακιιιι.... Να σε χαίρονται οι δικοί σου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Άντρεα είπε:

Κορίτσια μου γειά σας, είμαι κ εγώ πολύ αγχωμένη. Περιμένω περίοδο την Πέμπτη. Πάντα 2 μέρες πριν είχα πρισμένο στήθος, αυτή τη φορά δεν έχω καθόλου πρισμένο στήθος, ούτε πονάω, λες και δεν περιμένω περίοδο, είμαι μόνο πολύ φουσκωμένη κάτω χαμηλά. Κάτι άλλο που πρόσεξα την τελευταία εβδομάδα είναι ότι νιώθω ώρες ώρες τις παλάμες μου να καίνε, τόσο που τα βάζω κάτω από το νερό, και δειψάω πάρα πολύ ενώ κανονικά δεν πίνω σχεδόν καθόλου νερό. Ξέρω ότι αυτά δεν είναι συμπτώματα εγκυμοσύνης, με παραξένεψαν πολύ όμως και είπα να τα μοιραστώ μαζί σας. Είχε κάποια παρόμοια συμπτώματα;; Τι συμπτώματα είχατε εσείς 2 μέρες πριν την περίοδο.;Προσπαθούμε μεγάλοοο διάστημα και δεν τα καταφέραμε ακόμη.

Γεια σου...εμενα δν πρηζεται ουτε ποναει το στηθος μου ποτε πριν την περιοδο ( αλλο παλι αυτο!  )μπορει να εχουν αλλαξει λιγο τα συμπτωματα σου...εγω τις περισσοτερες φορες για μν πω ολες δν νοιωθω τπτ...τωρα τελευταια βεβαια εχει τυχει καποιες φορες να εχω πονοκεφαλο...για τα χερια σου μηπως εχεις πολυ αγχος?? Ευχομαι συντομα να μεινεις εγκυουλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Κύνθια είπε:

Γεια σου...εμενα δν πρηζεται ουτε ποναει το στηθος μου ποτε πριν την περιοδο ( αλλο παλι αυτο!  )μπορει να εχουν αλλαξει λιγο τα συμπτωματα σου...εγω τις περισσοτερες φορες για μν πω ολες δν νοιωθω τπτ...τωρα τελευταια βεβαια εχει τυχει καποιες φορες να εχω πονοκεφαλο...για τα χερια σου μηπως εχεις πολυ αγχος?? Ευχομαι συντομα να μεινεις εγκυουλα

Από άγχος άλλο τίποτα! Η αλήθεια επειδή πάντα πρίζεται εμένα ενώ τώρα όχι με παραξένεψε αρκετά! Θα κρατήσω τις ελπίδες μου μέχρι να έρθει η περίοδος.. αλλιώς ξανά στην προσπάθεια από τον επόμενο μήνα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...