Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ζήσε Μάη μου να δεις σποράκια


paradisebird

Recommended Posts

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Jesabell είπε:

Κ εγω τοτε.. κανε λιγο υπομονη σε παρακαλω! Κ εγω φρικαρισμενη ειμαι.. στην αναμονη στα κάρβουνα! Ψυχραιμία!!! Δες αν δεν σ ερθει το ΣΚ κανε τοτε

Θα κάνω, ναι... Σ ευχαριστώ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Κορίτσια, ξανακυλησα στα παλιά λάθη... Έχω πολλά τεστ εγκυμοσύνης κι έκανα ένα, όχι με τα πρωινά ουρα, και βγήκε πιο αρνητικό πεθαίνεις! Το γράφω εδώ για να ντραπω λίγο και να κάνω ό,τι έκανα τελευταία. Να παρακολουθώ τη θερμοκρασία. Αυτά! 

Κοριτσι προσπαθησε να το βγαλεις απ το μυαλο σου (οσο γινεται) ..Κανε και μερικες προσπάθειες ακομα μεχρι να σ ερθει ,εχεις καιρο...ποτε δεν ξερεις  και αν ερθει παμε για τον επομενο  μηνα.....αντε  και το επομενο τεστ να ναι θετικο .... ❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Jesabell είπε:

Καλημέρα! Ομορφη μέρα με θετική σκεψη! Ο,τι γίνει ας γίνει!!!Εν αναμονή κ εγω! Καλημέρα στην ομορφη παρέα μας κορίτσια μου???????

Καλημέρα όμορφα κ καλά μου κορίτσια ❤️????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Θα κάνω, ναι... Σ ευχαριστώ! 

Υπομονή κορίτσι μου κ να είσαι ήρεμη συνέχισε της προσπάθειες κ απόλαυσε το  κ όλα θα ερθουν❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια μου. Έχω γράψει κ άλλες φορές στο φόρουμ κ είδα τώρα αυτό που έχετε φτιάξει. Πολύ όμορφο. Εμένα η ιστορία μου έχει ως εξής.. Φυσιολογικη σύλληψη στο πρώτο μου παιδάκι. Τώρα που θέλω δεύτερο πήρα τεστ ωορρηξίας.. Τίποτα τζίφος. Πήρα serpafar με ovitrelle ένεση.. Τίποτα τζίφος... Πριν 5 μέρες μου είπε ο γιατρός να κάνω σαλπιγγογραφια όλα τέλεια. Ευτυχώς.. Κ μου είπε να εκμετάλλευτω τις γόνιμες μερες.. Μετά από τόσο καιρό πιστεύω ότι θέμα άγχους. Χάπι παίρνω για το θυρεοειδή είναι ρυθμισμένο. Μακάρι να καταφέρουμε αυτό που πόθουμε όλες. Θα μπαίνω να σας παρακολουθώ κ να με συμβούλευετε. Σας ευχαριστώ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η billbas είπε:

Κοριτσι προσπαθησε να το βγαλεις απ το μυαλο σου (οσο γινεται) ..Κανε και μερικες προσπάθειες ακομα μεχρι να σ ερθει ,εχεις καιρο...ποτε δεν ξερεις  και αν ερθει παμε για τον επομενο  μηνα.....αντε  και το επομενο τεστ να ναι θετικο .... ❤️ 

Όλες τα ίδια κάνουμε @Γιάννα 36 μην αγχώνεσαι. Πάντως εγώ έχω προαίσθημα για σενα. Πιστεύω κάτι καλό θα γινει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Όλες τα ίδια κάνουμε @Γιάννα 36 μην αγχώνεσαι. Πάντως εγώ έχω προαίσθημα για σενα. Πιστεύω κάτι καλό θα γινει

Γλυκιά μου κ για σένα το ίδιο να σκέφτεσαι! ?

@Ελενακι12 εσύ βουρ έχεις ακόμα μέρες! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Γλυκιά μου κ για σένα το ίδιο να σκέφτεσαι! ?

@Ελενακι12 εσύ βουρ έχεις ακόμα μέρες! 

Χαχαχαχα αυτό εννοείται  κ μόλις φτάσω 6 μέρες πριν την περίοδο θα θέλω να κάνω τεστ κ φυσικά δεν θα σας αφήσω σε ησυχία θα σας λέω τα συμπτώματα που  κ καλά εχω??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Κορίτσια, ξανακυλησα στα παλιά λάθη... Έχω πολλά τεστ εγκυμοσύνης κι έκανα ένα, όχι με τα πρωινά ουρα, και βγήκε πιο αρνητικό πεθαίνεις! Το γράφω εδώ για να ντραπω λίγο και να κάνω ό,τι έκανα τελευταία. Να παρακολουθώ τη θερμοκρασία. Αυτά! 

Μην νιωθεις ασχημα.Ολες το ιδο κανουμε.Αν εχεις μερες μεχρι να αδιαθετησεις ξανακανε με την καθυστερηση.Καλα αποτελέσματαααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Μην νιωθεις ασχημα.Ολες το ιδο κανουμε.Αν εχεις μερες μεχρι να αδιαθετησεις ξανακανε με την καθυστερηση.Καλα αποτελέσματαααααααα

Ευχαριστώ πολύ! Κι εσύ καλά αποτελέσματα με την εξέταση! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Ευχαριστώ πολύ! Κι εσύ καλά αποτελέσματα με την εξέταση! 

Να εισαι καλα κοριτσι μου!Σ ευχαριστω πολυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια πάντως εμένα το φόρουμ με βοήθησε με την αποβολή μου (παλινδρομη),όχι να την ξεπεράσω γιατί δεν πιστευω ότι είναι και εύκολο πράγμα αλλά για να μην αισθάνομαι τόσο χάλια όπως τον πρώτο καιρό και να μπορέσω να πάω παρακάτω....όποια λοιπόν στεναχωριέται  ή  χανει τις ελπιδες της να μπανει εδώ ,να παιρνει δυναμη η μια απ την άλλη και κουράγιο, να στέλνει η καθεμια θετικη σκεψη στην άλλη ακόμα και αν δεν γνωριζόμαστε...και να γεμίσουν γρήγορα οι κοιλίτσες μας ?? ..καλο μεσημερακι κουκλες μου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και ποια δεν έχει κάνει τεστ πριν της ώρας του;;;τα έχω περάσει και εγώ κορίτσια μου και σας καταλαβαίνω απόλυτα!!!!μην πέφτετε συνεχίστε τον αγώνα περισσότερο από όσο νομίζετε ότι μπορείτε! ένα μωράκι αξίζει κάθε θυσία!!!

Εγώ χθες μάλλον είχα ωορρηξία και είχα και επαφή....ότι θέλει ο Θεός!!Εγώ πάντως του ζήτησα ένα αδερφάκι για την Ιωάννα μου και ότι θέλει να κάνει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ήρθε η κυρία....στην ώρα της....:( Και ήλπιζα μέχρι αύριο που είναι τα γενέθλια μου να μην έρθει, να κάνω τεστ και να είναι θετικό!!! όνειρα....Πήρα για δώρο ένα μεγάλο άκυρο, νωρίς νωρίς...Να μην αργήσει ούτε για την ελπίδα πια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Maroulita? είπε:

Ήρθε η κυρία....στην ώρα της....:( Και ήλπιζα μέχρι αύριο που είναι τα γενέθλια μου να μην έρθει, να κάνω τεστ και να είναι θετικό!!! όνειρα....Πήρα για δώρο ένα μεγάλο άκυρο, νωρίς νωρίς...Να μην αργήσει ούτε για την ελπίδα πια..

Γεια σας κορίτσια! Μαρουλιτα κ γω το ίδιο ακριβώς! Στην ώρα της ουτε μια μέρα ετσι για την ελπίδα! Απο την αλλη τόσες γυναίκες παλεύουν να ρυθμίσουν τον κύκλο τους οπότε τουλάχιστον μην παραπονιόμαστε για αυτό... 

Αυτή τη φορά αισθάνομαι όμως τόση κούραση πια... ελπίζω να ανέβω γιατί σε λίγο παλι προσπάθειες :-):-):-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

Γεια σας κορίτσια! Μαρουλιτα κ γω το ίδιο ακριβώς! Στην ώρα της ουτε μια μέρα ετσι για την ελπίδα! Απο την αλλη τόσες γυναίκες παλεύουν να ρυθμίσουν τον κύκλο τους οπότε τουλάχιστον μην παραπονιόμαστε για αυτό... 

Αυτή τη φορά αισθάνομαι όμως τόση κούραση πια... ελπίζω να ανέβω γιατί σε λίγο παλι προσπάθειες :-):-):-)

Καλησπέρα σας κοριτσια!!! το εχουμε περασει ολες και το περναμε αλλα υτο που ειπατε για σταθεροτητα ειναι το καλυτερο!!!! σκεψου να εχεις 2 ή 5 μερες καθυστερηση ποσο μεγαλωνει η Ελπιδα....υπομονη θα τα καταφερουμε που θα παει!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

Γεια σας κορίτσια! Μαρουλιτα κ γω το ίδιο ακριβώς! Στην ώρα της ουτε μια μέρα ετσι για την ελπίδα! Απο την αλλη τόσες γυναίκες παλεύουν να ρυθμίσουν τον κύκλο τους οπότε τουλάχιστον μην παραπονιόμαστε για αυτό... 

Αυτή τη φορά αισθάνομαι όμως τόση κούραση πια... ελπίζω να ανέβω γιατί σε λίγο παλι προσπάθειες :-):-):-)

Να ανέβεις, να ανέβεις..καλοκαιράκι έρχεται...ξεκούραση..αγκαλίτσες εεε δεν γίνεται που θα μας πάει..θα το τσακώσουμε το σποράκι!!! 
Εγώ μετά από 2-3 μήνες μεγάλης απογοήτευσης το πήρα σχετικά χαλαρά..ήλπιζα καταβάθος αλλά το περίμενα κιόλας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η ILIANA86 είπε:

Καλησπέρα σας κοριτσια!!! το εχουμε περασει ολες και το περναμε αλλα υτο που ειπατε για σταθεροτητα ειναι το καλυτερο!!!! σκεψου να εχεις 2 ή 5 μερες καθυστερηση ποσο μεγαλωνει η Ελπιδα....υπομονη θα τα καταφερουμε που θα παει!!! 

Για την μέρα της καθυστέρησης ζουμε!!! ? Μια-δυο φορές που είχα ήταν η μία προφανώς από άγχος γιατί μόλις έκανα το τεστ ήρθε και την άλλη ήταν από μια κύστη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Mamaioannas είπε:

Και ποια δεν έχει κάνει τεστ πριν της ώρας του;;;τα έχω περάσει και εγώ κορίτσια μου και σας καταλαβαίνω απόλυτα!!!!μην πέφτετε συνεχίστε τον αγώνα περισσότερο από όσο νομίζετε ότι μπορείτε! ένα μωράκι αξίζει κάθε θυσία!!!

Εγώ χθες μάλλον είχα ωορρηξία και είχα και επαφή....ότι θέλει ο Θεός!!Εγώ πάντως του ζήτησα ένα αδερφάκι για την Ιωάννα μου και ότι θέλει να κάνει!!!

Σου εύχομαι τα καλύτερα κ εύχομαι να μεινεις θα περιμένουμε νέα σου ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Annachan είπε:

Καλή επιτυχία να έχουμε όλες!!! Κ εγώ στις γόνιμες μέρες είμαι κ έκανα σαλπιγγογραφια πριν 5 μέρες.. Μακάρι να βοηθήσει... 

Θα βοηθήσει!!!  Κάνε « δουλίτσα»!!!!!!❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Jesabell είπε:

Θα βοηθήσει!!!  Κάνε « δουλίτσα»!!!!!!❤️

Αααχχχ έτσι μου είπαν κ απόκτησα ελπίδες αυτή τη φορά.. Μου είπαν εκεί που την έκανα να εκμεταλλευτώ πολύ τις γόνιμες μερες 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Annachan είπε:

Αααχχχ έτσι μου είπαν κ απόκτησα ελπίδες αυτή τη φορά.. Μου είπαν εκεί που την έκανα να εκμεταλλευτώ πολύ τις γόνιμες μερες 

Ναι, γτ ανοίγουν οι σάλπιγγες και ειναι πιο εύκολο να συναντηθούν τα « ζουζούνια»... ερώτηση: πως ηταν η σαλπιγγογραφία; Θα παπω τελος του μήνα& τρέμω... γτ θα το παλέψω μόνο με ντεπόν πρίν την εξέταση...??‍♀️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Γεια σας κορίτσια πως είστε;;; σας έχασα λίγο πείτε μου τα νεακια σας πιες δεν περιμένουν; πιες είχαν θετικά τεστ;;

Εγω... Δεν περιμένω το Σάββατο..?????? Εσυ πως εισαι κορίτσι μου;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...