Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ζήσε Μάη μου να δεις σποράκια


paradisebird

Recommended Posts

στις πριν 39 λεπτά, ο/η Jesabell είπε:

Θυμησέ μ ποτε ειχες αδιαθετίσει; Κ τι κυκλο συνηθως εχεις; 

Μην σταματησεις να κανεις.Αν δεις οτι δεν  κοκκινίζουν ,ισως θα επρεπε να κανεις και ενα υπέρηχο να δεις πανω κατω ποτε παιζει η ωορρηξία σου.Κανε 2 φορες την ημερα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Να ειστε ολες γερες και να τα καταφέρετε σύντομα να κρατησετε τα μωράκια σας αγκαλιά.Για εμενα εχω αρχίσει και δεν το πιστευω πια..Κάνω προσπαθεια αλλα πιστευω επι ματαίω..

Μην απογοητεύεσαι!Αργα η γρήγορα θα σύμβει!Στο ευχομαι ολόψυχα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η MAROYLI είπε:

Μην απογοητεύεσαι!Αργα η γρήγορα θα σύμβει!Στο ευχομαι ολόψυχα!

Μακάρι να είναι ετσι οπως τα λές...Αλλά φαντάζει όλο και πιο δύσκολο..Σ ευχαριστω πολυ για τις ευχες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Κοριτσάκια μου Σήμερα το νησί μας γιορτάζει. Γιορτάζει ο αρχάγγελος μας ο Ταξιάρχης..  ειμαι εδώ στη χαρη του και θα προσευχηθώ για όλες μας για το θαύμα.. @Jesabell @Γιάννα 36 @lactaki @maroulita @Mt3508 @Ελενακι12  @Alexia85 συγνωμη αν ξεχνάω καποια είστε πολλές . Θα έρθει σε όλες μας να το ξέρετε.

Τον πιστεύουμε πολύ στην οικογένειά μου. Όπως και τον Άγιο Ραφαήλ. Σ ευχαριστούμε για τη σκέψη σου και σύντομα να γίνει το θαυματακι σε όλες μας! Με συγκίνησες! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ελενακι12 είπε:

30 Απριλίου μου ήρθε κ έχω 27 μέρες κύκλο αύριο είναι η 14η μέρα είμαι σταθερη

Ο κύκλος μπορεί και να αλλάζει, σκέψου έκανα ωορρηξία 15η μέρα και έφτασα μέχρι 22η. Συνεχίζεις να κάνεις, θα κοκκινισει που θα πάει ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Alexia85 είπε:

@Maroulita?Δεν τα εχεις συνηθως αυτα;  Α! Επισης, απο χτες εχω μια περιεργη ξυνη γευση στο στομα μου

Πονους δεν εχω σχεδον ποτέ μονο την ημερα που θα αδιαθετησω ισα για να το καταλαβω..καποιες φορες ποναει πολυ η μεση μου κ νιωθω μια ευαισθησια στο στηθος! Λιγες μερες μεινανε..οτι ειναι να γινει θα γινει! ?

Περιεργη, μεταλλικη ομως γευση στο στομα, το εχω ξανα ακουσει στην αρχη εγκυμοσυνης! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Σταυρι είπε:

Κοριτσάκια μου Σήμερα το νησί μας γιορτάζει. Γιορτάζει ο αρχάγγελος μας ο Ταξιάρχης..  ειμαι εδώ στη χαρη του και θα προσευχηθώ για όλες μας για το θαύμα.. @Jesabell @Γιάννα 36 @lactaki @maroulita @Mt3508 @Ελενακι12  @Alexia85 συγνωμη αν ξεχνάω καποια είστε πολλές . Θα έρθει σε όλες μας να το ξέρετε.

Να εισαι καλά βρε @Σταυρι.. σε ευχαριστουμε πολυ!! Μακαρι αργα η γρηγορα μας ερθει το πολυποθητο θαυματακι!! 

@Χρυσάφω μην χανεις τις ελπιδες σου..ο Θεος ειναι μεγαλος..? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Ο κύκλος μπορεί και να αλλάζει, σκέψου έκανα ωορρηξία 15η μέρα και έφτασα μέχρι 22η. Συνεχίζεις να κάνεις, θα κοκκινισει που θα πάει ?

Τον Απρίλιο μου ήρθε σε 26 δλδ μια μερα νωρίτερα μπορεί να φταίει κ αυτό 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η MAROYLI είπε:

Μην σταματησεις να κανεις.Αν δεις οτι δεν  κοκκινίζουν ,ισως θα επρεπε να κανεις και ενα υπέρηχο να δεις πανω κατω ποτε παιζει η ωορρηξία σου.Κανε 2 φορες την ημερα.

Τπ θέμα είναι ότι πήρα 5 τεστ έτσι από περιέργεια κ αύριο έχω το τελευταίο οπότε μετά πάω στα τύφλα ότι είναι να γίνει θα γίνει κορίτσι μ, ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Ελενακι12 είπε:

Τπ θέμα είναι ότι πήρα 5 τεστ έτσι από περιέργεια κ αύριο έχω το τελευταίο οπότε μετά πάω στα τύφλα ότι είναι να γίνει θα γίνει κορίτσι μ, ?

Δεν πειράζει, πρώτη φορά πήρες να δεις πώς θα πάει.. Έχοντας επαφές μέρα παρά μέρα την επιμαχη εβδομάδα δεν πας ποτέ στα τυφλά! Εγώ τα τεστ τα παίρνω πολλά μαζί γιατί έχουμε πολύ δύσκολο πρόγραμμα δυστυχώς και πολλά ταξίδια ο σύζυγος και πρέπει να ξέρω επακριβώς.. Ήδη έχασα καμία 2 3 μήνες την ωορρηξία μέσα στο 9μηνο που προσπαθούμε. 

Εύχομαι αύριο να ναι το τυχερό σου ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Δεν πειράζει, πρώτη φορά πήρες να δεις πώς θα πάει.. Έχοντας επαφές μέρα παρά μέρα την επιμαχη εβδομάδα δεν πας ποτέ στα τυφλά! Εγώ τα τεστ τα παίρνω πολλά μαζί γιατί έχουμε πολύ δύσκολο πρόγραμμα δυστυχώς και πολλά ταξίδια ο σύζυγος και πρέπει να ξέρω επακριβώς.. Ήδη έχασα καμία 2 3 μήνες την ωορρηξία μέσα στο 9μηνο που προσπαθούμε. 

Εύχομαι αύριο να ναι το τυχερό σου ?

Κορίτσι μ γλυκό σε ευχαριστώ πολύ κ σου εύχομαι γρήγορα να μεινεις εγκυουλα...όλα καλά θα πανε για το πρώτο προσπαθείς αν επιτρέπετε??? Εάν αύριο δείξει κόκκινο πραγματικά θα είναι τυχερό ?εντομεταξυ έχω κ κάτι πονακια χαμηλα κ πολλά υγρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε κορίτσια να σας ρωτήσω κτ; Σήμερα 24ημέρα.. δλδ 12η απο ωορρηξία ειδα απειροελαχιστη βλεννα με κοκκινη σα κλωστη φανταστείτε?.. τα στήθη τούμπανο, πονοι περιόδου ολη μερα! Θα τρελαθω μα τω θεω?... να ρωτήσω κτ;;;; 18/5 ειχα αδειαθετίσει στις26 μερες γενικα το κ τους προηγ. Μηνες γυρω στις 28-30 μαξ μ ερχοταν.. τεστ να κανω λετε 19/5; Ε; Αν δεν εχει ερθει η @@@@@@@&& ( να μην τη πω?) συγγνωμη αν σας πρήζω... μονο εσεις μπορειτε ν μ βοηθήσετε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Ελενακι12 είπε:

Κορίτσι μ γλυκό σε ευχαριστώ πολύ κ σου εύχομαι γρήγορα να μεινεις εγκυουλα...όλα καλά θα πανε για το πρώτο προσπαθείς αν επιτρέπετε??? Εάν αύριο δείξει κόκκινο πραγματικά θα είναι τυχερό ?εντομεταξυ έχω κ κάτι πονακια χαμηλα κ πολλά υγρα

Ναι, για το πρώτο! 

Με υγρά και πονάκια άντε πλησιάζει!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Jesabell είπε:

Ρε κορίτσια να σας ρωτήσω κτ; Σήμερα 24ημέρα.. δλδ 12η απο ωορρηξία ειδα απειροελαχιστη βλεννα με κοκκινη σα κλωστη φανταστείτε?.. τα στήθη τούμπανο, πονοι περιόδου ολη μερα! Θα τρελαθω μα τω θεω?... να ρωτήσω κτ;;;; 18/5 ειχα αδειαθετίσει στις26 μερες γενικα το κ τους προηγ. Μηνες γυρω στις 28-30 μαξ μ ερχοταν.. τεστ να κανω λετε 19/5; Ε; Αν δεν εχει ερθει η @@@@@@@&& ( να μην τη πω?) συγγνωμη αν σας πρήζω... μονο εσεις μπορειτε ν μ βοηθήσετε!

Δηλαδή σε 2 μέρες περιμένεις, αν έκανες ωορρηξία πριν 12 μέρες. Τεστ θετικό πότε είχες? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Jesabell είπε:

1/5

Το Σάββατο κάνε τεστακι... Όλες μαζί Σάββατο Χαχαχα! Είναι νωρίς ακόμα για να δεις αίμα.. Ίσως γίνεται κάτι άλλο, καλό!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Το Σάββατο κάνε τεστακι... Όλες μαζί Σάββατο Χαχαχα! Είναι νωρίς ακόμα για να δεις αίμα.. Ίσως γίνεται κάτι άλλο, καλό!! 

Να σε ρωτήσω κτ γτ ειμαι ηλ@@@ ια αν τον προηγ μηνα αδιαθετισα στις 26 ημερες κ αυτον στις 26 μερες περιμένω;;;;; Δλδ αν αδιαθέτισα 18/4 δεν περιμενω 18/5; Περιμενω 14/5;;;;;;;;;; 

Καταρρεει ο κόσμος μ 22 χρόνια; Το μετραγα λάθος;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Jesabell είπε:

Να σε ρωτήσω κτ γτ ειμαι ηλ@@@ ια αν τον προηγ μηνα αδιαθετισα στις 26 ημερες κ αυτον στις 26 μερες περιμένω;;;;; Δλδ αν αδιαθέτισα 18/4 δεν περιμενω 18/5; Περιμενω 14/5;;;;;;;;;; 

Καταρρεει ο κόσμος μ 22 χρόνια; Το μετραγα λάθος;

Η ωορρηξία δεν γίνεται απαραίτητα την ίδια ημέρα κάθε μήνα. Και εξαρτάται πόσο σου κρατά και η 2η φάση, η ωχρινικη (συνήθως 14 μέρες είναι). Με το τεστ ωορρηξιας βρήκες πως η ωορρηξία σου θα γίνει ανάμεσα σε 1-3 Μαΐου καθώς ανιχνεύει το πικ της ορμόνης πριν γίνει η ωορρηξία. Αν σκεφτείς πως μπορεί να έκανες ωορρηξία 3 Μαΐου, περιμένεις περίπου 17 του μήνα αν η ωχρινικη σου είναι 14 ημέρες. Έτσι το έχω καταλάβει τουλάχιστον εγώ... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Η ωορρηξία δεν γίνεται απαραίτητα την ίδια ημέρα κάθε μήνα. Και εξαρτάται πόσο σου κρατά και η 2η φάση, η ωχρινικη (συνήθως 14 μέρες είναι). Με το τεστ ωορρηξιας βρήκες πως η ωορρηξία σου θα γίνει ανάμεσα σε 1-3 Μαΐου καθώς ανιχνεύει το πικ της ορμόνης πριν γίνει η ωορρηξία. Αν σκεφτείς πως μπορεί να έκανες ωορρηξία 3 Μαΐου, περιμένεις περίπου 17 του μήνα αν η ωχρινικη σου είναι 14 ημέρες. Έτσι το έχω καταλάβει τουλάχιστον εγώ... 

Ευχαριστω παρα πολυ! Τέρμα χαζή ας ανακηρυχθώ! ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Jesabell είπε:

Ευχαριστω παρα πολυ! Τέρμα χαζή ας ανακηρυχθώ! ???

Άντε καλέ που είσαι χαζή!!! Εύχομαι το επόμενο σκ να έχουμε χαρές! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Άντε καλέ που είσαι χαζή!!! Εύχομαι το επόμενο σκ να έχουμε χαρές! 

Ανταποδίδω τις ευχες στο έπακρον!  Ευχαριστώ κ πάλι παρα πολυ...??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Jesabell είπε:

Ρε κορίτσια να σας ρωτήσω κτ; Σήμερα 24ημέρα.. δλδ 12η απο ωορρηξία ειδα απειροελαχιστη βλεννα με κοκκινη σα κλωστη φανταστείτε?.. τα στήθη τούμπανο, πονοι περιόδου ολη μερα! Θα τρελαθω μα τω θεω?... να ρωτήσω κτ;;;; 18/5 ειχα αδειαθετίσει στις26 μερες γενικα το κ τους προηγ. Μηνες γυρω στις 28-30 μαξ μ ερχοταν.. τεστ να κανω λετε 19/5; Ε; Αν δεν εχει ερθει η @@@@@@@&& ( να μην τη πω?) συγγνωμη αν σας πρήζω... μονο εσεις μπορειτε ν μ βοηθήσετε!

Καλημερα!!! Κατι καλο οσφριζομαι!!!???Εγω αν εβλεπα αυτο το κοκκινο σημαδι που σημαινει εμφυτευση μετα απο 2 3 μερες θα ετρεχα για χοριακη. Θα εδειχνε κατι λιγο ισως αλλα ειμαι ανυπομονη. Σου ευχομαι να ειναι εμφυτευση!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Σταυρι είπε:

Κοριτσάκια μου Σήμερα το νησί μας γιορτάζει. Γιορτάζει ο αρχάγγελος μας ο Ταξιάρχης..  ειμαι εδώ στη χαρη του και θα προσευχηθώ για όλες μας για το θαύμα.. @Jesabell @Γιάννα 36 @lactaki @maroulita @Mt3508 @Ελενακι12  @Alexia85 συγνωμη αν ξεχνάω καποια είστε πολλές . Θα έρθει σε όλες μας να το ξέρετε.

Σ ευχαριστουμε πολυ για τη σκεψη σου!!! Βοηθεια ο Αγιος στο σπιτικο σου!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Χρυσάφω είπε:

Να ειστε ολες γερες και να τα καταφέρετε σύντομα να κρατησετε τα μωράκια σας αγκαλιά.Για εμενα εχω αρχίσει και δεν το πιστευω πια..Κάνω προσπαθεια αλλα πιστευω επι ματαίω..

Αα  χρυσαφακι μην ακούω τέτοια.. δεν θέλω ηττοπάθειες όλα θα γίνουν . Παρακάλεσε τον Αρχαγγελο και θα έρθει. Εγώ πάντως εχτες ήμουν για πάνω από ώρα στην ουρά και προσευχομουν  για όλες μας με άκουσε να το ξέρετε .. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...