Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πασχαλινά Αυγουλάκια


Mantarini

Recommended Posts

στις On 11/4/2019 at 5:18 ΜΜ, ο/η Penny89 είπε:

Οπως λεει και το θεμα μου θα ηθελα οποια γυναικα νιώθει οτι θελει να μιλησει για την απωλεια της να το κανει ειμαι εδω να ακουσω οποια το θελει να μιλησουμε να την βοηθησω δεν το παίζω ψυχολόγος και δεν είμαι αλλα ειμαι μια γυναίκα που έχω πονεσει πολυ που εχω κλαψει πολυ και ξερω πως ειναι να χανεις ενα μωρο ενα κομμάτι απο την ζωη σου την ίδια να μην μπορεις να συνεχισεις να νιωθεις ότι δεν θα μπορεσεις να εισαι ξανα η ιδια ξερω πως ειναι ολο αυτό δεν είναι ντροπη πρέπει να μιλαμε για αυτο να  λεμε τα παντα να βγει απο μεσα μας αλλιως δεν θα το ξεπερασουμε

Καλημερα κοριτσάκια και καλο ΣΚ? να εχουμε.. ολα καλα?? Βρε κοριτσια μου να σας πω κατι είμαι στην 23η μέρα και ειμαι συνέχεια σαν κατουρημενη συγνωμη κιολας.. ειμαι γεμάτη υγρά συνεχώς.. Έχει καμία,καμία ιδέα??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου καλό σ/κ σε όλες!!!εδώ ο καιρός είναι συννεφιασμένος με λίγη ψυχρουλα...19η μέρα του κύκλου και η αναμονή τεράστια....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Maroulli είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου καλό σ/κ σε όλες!!!εδώ ο καιρός είναι συννεφιασμένος με λίγη ψυχρουλα...19η μέρα του κύκλου και η αναμονή τεράστια....

αχ αυτή η αναμονή.. Μπορεί να σε τρελάνει... Καλά αποτελέσματα κοπέλα μου!!! 

@Σταυρι μου Μήπως έκανες ποιο αργά  ωορρηξια;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Καλημερα κοριτσάκια και καλο ΣΚ? να εχουμε.. ολα καλα?? Βρε κοριτσια μου να σας πω κατι είμαι στην 23η μέρα και ειμαι συνέχεια σαν κατουρημενη συγνωμη κιολας.. ειμαι γεμάτη υγρά συνεχώς.. Έχει καμία,καμία ιδέα??

Τι κύκλο έχεις? Κι εγώ σ αυτόν τον κύκλο είχα πολλά υγρά για πάνω από εβδομάδα και δεν ξέρω τι ήταν τελικά.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Σταυρι είπε:

Καλημερα κοριτσάκια και καλο ΣΚ? να εχουμε.. ολα καλα?? Βρε κοριτσια μου να σας πω κατι είμαι στην 23η μέρα και ειμαι συνέχεια σαν κατουρημενη συγνωμη κιολας.. ειμαι γεμάτη υγρά συνεχώς.. Έχει καμία,καμία ιδέα??

Ειναι πηχτα η νερουλα ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Maroulita? είπε:

Συννεφιασμενες κ βροχερες καλημερες κοριτσια!!! Καλο ΣΚ να εχουμε!!

Καλημερα σε ολα τα κοριτσια...ευχομαι καλο ΣΚ..!! Μπορει να βρεχει αλλα μεσα μας εχουμε ηλιο και παμε γερα αυτον το μηνα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Κύνθια είπε:

Καλημερα σε ολα τα κοριτσια...ευχομαι καλο ΣΚ..!! Μπορει να βρεχει αλλα μεσα μας εχουμε ηλιο και παμε γερα αυτον το μηνα!!!

Καλημερα κοριτσι!! 

Να ειμαι ειλικρινης καποιες φορες εχω τον ηλιο καποιες κατι με πιανει κ σκεφτομαι κ ξανα σκεφτομαι και πιανουν τα μπουρινια...Προσπαθω να ειμαι αισιοδοξη...δεν τα καταφερνω παντα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια! Ο καιρός μια έτσι μια αλλιώς μας έχει τρελάνει!! 

Σήμερα είμαι στην 33η ημέρα του κύκλου, ισοφαριζοντας τον μεγαλύτερο κύκλο που έχω κάνει φέτος... 

Επειδή όμως έχω γίνει και ντοκτορ κι υπολόγισα πως έκανα ωορρηξία αργά, την περιμένω κανονικά αύριο την περίοδο. Το μόνο θετικό έως σήμερα, δεν κατέβηκε ακόμα η θερμοκρασία.. Αν δεν με επισκεφτεί σκ, από εβδομάδα θα το ψάξω.... 

Φιλιά σε όλες! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Maroulita? είπε:

Καλημερα κοριτσι!! 

Να ειμαι ειλικρινης καποιες φορες εχω τον ηλιο καποιες κατι με πιανει κ σκεφτομαι κ ξανα σκεφτομαι και πιανουν τα μπουρινια...Προσπαθω να ειμαι αισιοδοξη...δεν τα καταφερνω παντα...

Ναι το καταλαβαινω υπαρχουν τετοιες στιγμες αλλα εμεις πρεπει να προσπαθουμε να σκεφτομαστε θετικα!! Εγω εχω και μια παλλινδρονη στο ιστορικο μου αλλα προχωραμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Τι κύκλο έχεις? Κι εγώ σ αυτόν τον κύκλο είχα πολλά υγρά για πάνω από εβδομάδα και δεν ξέρω τι ήταν τελικά.. 

Λες να είναι τιποτα Καλό???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η lactaki είπε:

Καλημέρα κορίτσια.. καλό Σουκού.. @Σταυρι μήπως είναι από την σαλπιγγογραφία?? ή μήπως είναι κάτι καλόοο???

Λες??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mantarini είπε:

αχ αυτή η αναμονή.. Μπορεί να σε τρελάνει... Καλά αποτελέσματα κοπέλα μου!!! 

@Σταυρι μου Μήπως έκανες ποιο αργά  ωορρηξια;; 

Μπα είδα θετικό τεστ την 13η μέρα.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Λες να είναι τιποτα Καλό???

Υγρα σαν της ωορρηξιας είχα για περισσότερες ημέρες. Μετά βέβαια σταμάτησαν. Για την περίπτωσή μου πιστεύω απλά πως έγινε αργότερα η ωορρηξία. Εσύ είσαι ήδη 23η μέρα οπότε μπορεί να ναι κάτι καλό!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Υγρα σαν της ωορρηξιας είχα για περισσότερες ημέρες. Μετά βέβαια σταμάτησαν. Για την περίπτωσή μου πιστεύω απλά πως έγινε αργότερα η ωορρηξία. Εσύ είσαι ήδη 23ή μέρα οπότε μπορεί να ναι κάτι καλό!!! 

Μπα αποκλειετε έχω κλειστή αριστερη σαλπιγγα και μονο μια νερα επαφη την 13η μερα το βραδυ πουωοωρηξια εκανα το απόγευμα μάλλον..  φαντάζεσαι Όμως να έχει γίνει το θαύμα???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Μπα αποκλειετε έχω κλειστή αριστερη σαλπιγγα και μονο μια νερα επαφη την 13η μερα το βραδυ πουωοωρηξια εκανα το απόγευμα μάλλον..  φαντάζεσαι Όμως να έχει γίνει το θαύμα???

Ίσως ήταν μία και καλή! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Ίσως ήταν μία και καλή! ?

Χαχα λοιπόν έχετε ακούσει το κατά φαντασία έγκυος ?? Ε αυτό ειμαι εγώ κάθε φορά που περιμένω περίοδο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Μπα αποκλειετε έχω κλειστή αριστερη σαλπιγγα και μονο μια νερα επαφη την 13η μερα το βραδυ πουωοωρηξια εκανα το απόγευμα μάλλον..  φαντάζεσαι Όμως να έχει γίνει το θαύμα???

Αν έχεις σταθερό κύκλο 28 ημερών η επαφή είναι μια χαρα φυσικά έχεις ελπίδες!!Μπορεί η ωορρηξία να έγινε από την δεξιά σάλπιγγα.Οταν γίνεται από εκεί μια χαρά πιθανότητες έχεις!!!Καλέ εδώ ελπίζω εγώ!!!που δεν έχουμε καλό σπέρμα!Εσύ μια χαρά μπορείς να μείνεις!! σίγουρα θα κάνεις ωορρηξία και από την δέξια σάλπιγγα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Χαχα λοιπόν έχετε ακούσει το κατά φαντασία έγκυος ?? Ε αυτό ειμαι εγώ κάθε φορά που περιμένω περίοδο.

Οι περισσότερες νομίζω το έχουμε αυτό και εγώ δημιουργώ διαφορά συμπτώματα!!!!χαχαχχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η ViKcy είπε:

Αν έχεις σταθερό κύκλο 28 ημερών η επαφή είναι μια χαρα φυσικά έχεις ελπίδες!!Μπορεί η ωορρηξία να έγινε από την δεξιά σάλπιγγα.Οταν γίνεται από εκεί μια χαρά πιθανότητες έχεις!!!Καλέ εδώ ελπίζω εγώ!!!που δεν έχουμε καλό σπέρμα!Εσύ μια χαρά μπορείς να μείνεις!! σίγουρα θα κάνεις ωορρηξία και από την δέξια σάλπιγγα!!

Σταθερό κύκλο 30 ημερών αλλά δεν ξέρω γιατί έκανα αυτή τη φορα 13η βασικά έκανα τεστ και το διαπίστωσα.. Και έκανα και την επόμενη μέρα και ήταν αρνητικό θα φανεί στις 19.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Σταθερό κύκλο 30 ημερών αλλά δεν ξέρω γιατί έκανα αυτή τη φορα 13η βασικά έκανα τεστ και το διαπίστωσα.. Και έκανα και την επόμενη μέρα και ήταν αρνητικό θα φανεί στις 19.

Μια χαρά τότε είσαι σίγουρη  ότι είχε επαφή την σωστή μέρα!!!!μια μέρα αρκεί!!!!??? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...