Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πασχαλινά Αυγουλάκια


Mantarini

Recommended Posts

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Ginaak είπε:

Ναι.7η μέρα απλά ήταν πριν την σαλπιγγογραφια (έκανα την hycosy    οπότε έγινε από γυναικολογο όχι ακτινολογο και είχε κ υπέρηχο στην αρχη) οπότε δεν στάθηκα καθόλου σε αυτό φοβόμουν για την επόμενη εξέταση. 

Μιλάω για ανώριμα καθώς κάνω αργά ωορρηξία. 

Και ρωτάω το φυσιολογικό ποιο θα ήταν? Δεδομένου ότι έχω χαμηλή αμη

Α τώρα κατάλαβα!Νόμιζα ότι ήταν απλος υπέρηχος κ κάτι δε μου κολλούσε! Κοίτα,εγώ πέρυσι έκανα ΑΜΗ κ είχα κανονική,δν το τσεκαρα να σου πως πόσα ωάρια έκανα.Παντως μια χαρά ακούγονται τα δικά σου!Ίσως τα υπόλοιπα είναι απλώς αριθμοί..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Mantarini είπε:

κορίτσι τα ίδια ακριβώ ένιωθα και εγώ!!! Μην χάνεις την πίστη Σου... 

Σ'ευχαριστώ μανταρίνι μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Mantarini είπε:

2150 κορίτσια... ??

Μπράβοοοοοο!!!! Χιλια μπράβο Μανταρινάκι μου????????? χαιρόμαστε ολες μαζί σου κορίτσι μου?????!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Maroulita? είπε:

3πλασιαστηκε!!! Μπραβο κοριτσι!!!

 

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Jesabell είπε:

Μπράβοοοοοο!!!! Χιλια μπράβο Μανταρινάκι μου????????? χαιρόμαστε ολες μαζί σου κορίτσι μου?????!

ναι κορίτσια!! μεγαλώνει  το μπιζελακι Μου!! Περίμενα διπλασιασμό αλλά όταν μου παν τριπλασιο..wow..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η Mantarini είπε:

 

ναι κορίτσια!! μεγαλώνει  το μπιζελακι Μου!! Περίμενα διπλασιασμό αλλά όταν μου παν τριπλασιο..wow..

Μπραβο!!!!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mantarini είπε:

 

ναι κορίτσια!! μεγαλώνει  το μπιζελακι Μου!! Περίμενα διπλασιασμό αλλά όταν μου παν τριπλασιο..wow..

Τέλεια κορίτσι μου!!!! Όλα τέλεια να πάνε!!!!! ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mantarini είπε:

2150 κορίτσια... ??

Ξέρεις τι λένε ε;;;; όταν ανεβαίνει πολύ απότομα  η χοριακη μπορεί να είναι κ δίδυμα!!!!!!!πότε δεν ξέρεις...υπέροχα κορίτσι μου τέλεια!!!!!Άντε τώρα μένει να ακούσεις καρδούλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου ελπίζω να σας βρίσκω καλά.. Σήμερα μου συμβαίνει κάτι περίεργο..βρισκομαι στη 22 δεύτερη μέρα του κύκλου και ενώ με τα τεστάκια δεν κατάφερα να εντοπίσω ωορρηξία είχαμε επαφές σχεδόν μέρα παρά μέρα..

Τις τελευταίες μέρες είχα αρκετά υγρα και σκέφτηκα ότι ίσως να κάνω ωορρηξία σε λίγες μέρες..παρολα αυτά σήμερα είδα και αίμα Όχι όμως κανονική περίοδο..

Θα τρελαθώ από την μέρα που ξεκινήσαμε επαφές ο κύκλος μου δεν πάει καλά..Λετε να δω από την 22 μέρα περίοδο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mt3508 είπε:

Κορίτσια μου ελπίζω να σας βρίσκω καλά.. Σήμερα μου συμβαίνει κάτι περίεργο..βρισκομαι στη 22 δεύτερη μέρα του κύκλου και ενώ με τα τεστάκια δεν κατάφερα να εντοπίσω ωορρηξία είχαμε επαφές σχεδόν μέρα παρά μέρα..

Τις τελευταίες μέρες είχα αρκετά υγρα και σκέφτηκα ότι ίσως να κάνω ωορρηξία σε λίγες μέρες..παρολα αυτά σήμερα είδα και αίμα Όχι όμως κανονική περίοδο..

Θα τρελαθώ από την μέρα που ξεκινήσαμε επαφές ο κύκλος μου δεν πάει καλά..Λετε να δω από την 22 μέρα περίοδο?

Το αιματακι που είδες μπορεί να είναι αίμα εμφύτευσης.. συμβαίνει σε πολλές κοπέλες κ η μέρα που βρίσκεσαι νομίζω είναι ότι πρέπει... Εύχομαι να μας πεις ευχαριστα σ λίγες μέρες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Το αιματακι που είδες μπορεί να είναι αίμα εμφύτευσης.. συμβαίνει σε πολλές κοπέλες κ εγώ η μέρα που βρίσκεσαι νομίζω είναι ότι πρέπει... Εύχομαι να μας πεις ευχαριστα σ λίγες μέρες...

Στην αρχή το σκέφτηκα..ομως μετά πάλι σκεφτηκα ότι με τα τεστάκια δεν κατάφερα να εντοπίσω την ωορρηξία μου αυτό το μήνα ενώ τα χρησιμοποιούσα εντατικά..

Πάλι σκέφτηκα μήπως από τις βιταμίνες που μου έδωσε η γυναικολόγος να μου συμβαίνει όλο αυτό? (Baby start της felticare) Εσάς σας έχει τύχη με τις βιταμίνες? 

Άχχ συγγνώμη για τις πολλές ερωτήσεις αλλά έχω μπερδευτεί ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Mt3508 είπε:

Κορίτσια μου ελπίζω να σας βρίσκω καλά.. Σήμερα μου συμβαίνει κάτι περίεργο..βρισκομαι στη 22 δεύτερη μέρα του κύκλου και ενώ με τα τεστάκια δεν κατάφερα να εντοπίσω ωορρηξία είχαμε επαφές σχεδόν μέρα παρά μέρα..

Τις τελευταίες μέρες είχα αρκετά υγρα και σκέφτηκα ότι ίσως να κάνω ωορρηξία σε λίγες μέρες..παρολα αυτά σήμερα είδα και αίμα Όχι όμως κανονική περίοδο..

Θα τρελαθώ από την μέρα που ξεκινήσαμε επαφές ο κύκλος μου δεν πάει καλά..Λετε να δω από την 22 μέρα περίοδο?

Γεια σου @Mt3508 πολλά μπορεί να είναι βρε, μπορεί μετα απο την επαφη να εσπασε κύστη, μπορεί να ειναι απο τις βιταμίνες, μπορει απο εμφίτευση.. τωρα δε ξερω αφου δεν πέτυχες ωορηξξια με τα τεστάκια( ουτε κ εγω πολύ με μπέρδεψαν).... πότε περιμένεις;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Mt3508 είπε:

Κορίτσια μου ελπίζω να σας βρίσκω καλά.. Σήμερα μου συμβαίνει κάτι περίεργο..βρισκομαι στη 22 δεύτερη μέρα του κύκλου και ενώ με τα τεστάκια δεν κατάφερα να εντοπίσω ωορρηξία είχαμε επαφές σχεδόν μέρα παρά μέρα..

Τις τελευταίες μέρες είχα αρκετά υγρα και σκέφτηκα ότι ίσως να κάνω ωορρηξία σε λίγες μέρες..παρολα αυτά σήμερα είδα και αίμα Όχι όμως κανονική περίοδο..

Θα τρελαθώ από την μέρα που ξεκινήσαμε επαφές ο κύκλος μου δεν πάει καλά..Λετε να δω από την 22 μέρα περίοδο?

Θα συμφωνήσω με την @lactaki!!! Τι κύκλο έχεις;; Τα τεστάκια ποια μέρα τα ξεκίνησες;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Jesabell είπε:

Γεια σου @Mt3508 πολλά μπορεί να είναι βρε, μπορεί μετα απο την επαφη να εσπασε κύστη, μπορεί να ειναι απο τις βιταμίνες, μπορει απο εμφίτευση.. τωρα δε ξερω αφου δεν πέτυχες ωορηξξια με τα τεστάκια( ουτε κ εγω πολύ με μπέρδεψαν).... πότε περιμένεις;;;;;;

Κανονικά περιμένω σε 7 μέρες..και εμένα με έχουν μπερδέψει..εσυ πέτυχες ωορρηξία με τα τεστάκια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Maroulita? είπε:

Θα συμφωνήσω με την @lactaki!!! Τι κύκλο έχεις;; Τα τεστάκια ποια μέρα τα ξεκίνησες;

Κανονικά πάντα είχα 27-28 μέρες τον προηγούμενο μήνα όμως που ήταν ο πρώτος που ξεκινήσαμε επαφές είχα 31 με ωορρηξία στην 21..τωρα ξεκίνησα τεστάκια από την 11 μέρα μέχρι την 20 όμως δεν πέτυχα και σήμερα 22 είδα αίμα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Mt3508 είπε:

Κανονικά πάντα είχα 27-28 μέρες τον προηγούμενο μήνα όμως που ήταν ο πρώτος που ξεκινήσαμε επαφές είχα 31 με ωορρηξία στην 21..τωρα ξεκίνησα τεστάκια από την 11 μέρα μέχρι την 20 όμως δεν πέτυχα και σήμερα 22 είδα αίμα..

Άντε μακάρι να έχουμε κι άλλα εύχαριστα!!!! Εγώ με κύκλο 26 ημερών βρήκα θετικό την 11η μέρα και τα ξεκίνησα απ την 8η!! Ίσως έκανες νωρίτερα κ συ και το πέτυχες το αυγουλάκι!!! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

☺️Καλησπέρα σε όλα τα κορίτσια!   Είμαι νέο μέλος και ξεκινάω από αυτό το θέμα γιατί και εγώ είμαι στις προσπάθειες..στο ιστορικό  μου έχω μια παλλίνδρομη κύηση...εύχομαι σε όλες μας να γίνει το όνειρο μας αληθινό και στις εγκυούλες με το καλό το μωρό τους!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Mt3508 είπε:

Κανονικά περιμένω σε 7 μέρες..και εμένα με έχουν μπερδέψει..εσυ πέτυχες ωορρηξία με τα τεστάκια?

Οχι δυστηχώς... κ τα εκανα νομίζω σωστα( δλδ ξεκίνησα απο πιο νωρις κ ανα 2 ημερες εκανα) γτ αργω να κανω ωορρηξια.. τι να πω;;;; Χειρότερο μου φαινεται ειναι αυτο αλλα κ απο την αλλη βοηθάει; Δε ξερω... εχω μπερδευτει ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Κύνθια είπε:

☺️Καλησπέρα σε όλα τα κορίτσια!   Είμαι νέο μέλος και ξεκινάω από αυτό το θέμα γιατί και εγώ είμαι στις προσπάθειες..στο ιστορικό  μου έχω μια παλλίνδρομη κύηση...εύχομαι σε όλες μας να γίνει το όνειρο μας αληθινό και στις εγκυούλες με το καλό το μωρό τους!!

Καλώς ήρθες στην παρέα μας!!!! Εύχομαι σύντομα να έχεις ευχάριστα έχει φέρει γούρι το φόρουμ σε πολλές κοπέλες!!!!????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Κύνθια είπε:

☺️Καλησπέρα σε όλα τα κορίτσια!   Είμαι νέο μέλος και ξεκινάω από αυτό το θέμα γιατί και εγώ είμαι στις προσπάθειες..στο ιστορικό  μου έχω μια παλλίνδρομη κύηση...εύχομαι σε όλες μας να γίνει το όνειρο μας αληθινό και στις εγκυούλες με το καλό το μωρό τους!!

Καλησπέρα και καλώς μας ήρθες!!! Μακάρι σύντομα να έχεις θετικά αποτελέσματα!!!
Πόσο καιρό προσπαθείτε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...