Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πασχαλινά Αυγουλάκια


Mantarini

Recommended Posts

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Λογικά έγινε η ωορρηξία αφού ανέβηκε η θερμοκρασία. Κι η άνοδος έχει να κάνει με την προηγηθείσα θερμοκρασία μας οπότε είσαι οκ! Καλά αποτελέσματα τώρα ❤️

Πάντως με πιάνουν κ τα γέλια, έχουμε κάνει το σεξ κανονική εργασία... με θερμόμετρα, τεστ κλπ κλπ. Πριν λίγο καιρό ούτε το φανταζόμουν! Απορώ πως έγινα έτσι κ γελάω μόνη μου. Ίσως βέβαια αν μου είχε χτυπήσει λίγο νωρίτερα το ρημάδι το βιολογικό ρολόι να ήθελε λιγότερη προσπάθεια. 

Πάντως χάρηκα πολύ σήμερα γιατί σας λέω ο βασικός λόγος που δεν μπαίνω είναι ότι διαβάζω κάτι αρνητικό και με πιάνει άγχος. Όταν βλέπω τέτοια ευχάριστα χαίρομαι να μπαίνω!!! Άντε κορίτσια να έχουμε τώρα κ άλλα ευχάριστα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

Πάντως με πιάνουν κ τα γέλια, έχουμε κάνει το σεξ κανονική εργασία... με θερμόμετρα, τεστ κλπ κλπ. Πριν λίγο καιρό ούτε το φανταζόμουν! Απορώ πως έγινα έτσι κ γελάω μόνη μου. Ίσως βέβαια αν μου είχε χτυπήσει λίγο νωρίτερα το ρημάδι το βιολογικό ρολόι να ήθελε λιγότερη προσπάθεια. 

Πάντως χάρηκα πολύ σήμερα γιατί σας λέω ο βασικός λόγος που δεν μπαίνω είναι ότι διαβάζω κάτι αρνητικό και με πιάνει άγχος. Όταν βλέπω τέτοια ευχάριστα χαίρομαι να μπαίνω!!! Άντε κορίτσια να έχουμε τώρα κ άλλα ευχάριστα!

Πραγματικά, ιεροτελεστία ολόκληρη! Τι να κάνουμε, τώρα ξύπνησε το βιολογικό μας! Δεν μπορεί όμως να κάνει λάθος, ξέρει αυτό! ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@MantariniΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!! Ποση χαρα θεέ μου! Μπραβο! Δινεις κουραγιο σ ολες μας!!!!! Να εχεις μια υπεροχη, τελειώμηνη εγκυμοσυνη και ΜΟΝΟ ΧΑΡΕΣ! Μονο χαμόγελο και ευτυχια να πλημμυρίζει το σπιτι σας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!???????????????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Mantarini είπε:

Καλημέρα κορίτσια Μου!!! Είναι γουρλιδικο το θεματάκι μας!!!  Δεν κρατήθηκα και έκανα σήμερα τελικά!! θα τρελαθώ κορίτσια Μου!! Πετάω από ευτυχία!!! Εύχομαι όλες να παρετε σειρά... 

20190409_081823.jpg

Μπράβο κοπέλα μου συγχαρητήρια!!!!!!!Σου εύχομαι να πάνε όλα καλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Mantarini συγχαρητήριαααααα! Τι τέλεια νέα είναι αυτάάά;;; Μπράβο κορίτσι μου! όλα καλά να σου πάνε και να έχεις μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη! Στείλε γούρι και σε εμαςςςς! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Mantarini είπε:

Καλημέρα κορίτσια Μου!!! Είναι γουρλιδικο το θεματάκι μας!!!  Δεν κρατήθηκα και έκανα σήμερα τελικά!! θα τρελαθώ κορίτσια Μου!! Πετάω από ευτυχία!!! Εύχομαι όλες να παρετε σειρά... 

20190409_081823.jpg

Συγχαρητήρια!!!! Πόσο υπέροχη φωτογραφία!!!! Άντε κορίτσια και στα δικά μας!!!❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Σταυρι είπε:

Καλησπέρα σε όλα τα κορίτσια..  λοιπόν εγώ έχω ευχαριστα αλλά όχι δικά μου αλλά της κολλητής μου .. έχει 8 μέρες καθυστέρηση δεν έχει κανει τεστ(Έτσι λέει αλλά πιστεύω  ότι έκανε απλά δεν μου το λεει για να μη με στεναχωρησει έτσι πιστεύει ότι θα στεναχωρηθω). Και να σας πω κάτι?? Όταν το έμαθα ζήλεψα αλλά όχι με τη κακή έννοια  νιώθω να μην έχω όρεξη για τίποτα κλαίω και λέω γιατί σε μενα γιατί όχι Εγώ? Προς θεού όλες οι κοπέλες που επιθυμούν μακαρι να μείνουν αλλά γιατι Όχι και εμείς?? Την αγαπάω τη φίλη μου τη λατρεύω εύχομαι τα καλύτερα για εκείνη αλλά ήθελα να μείνουμε μαζί έγκυες..  ειμαι τόσο κακιά 

Τελικά?

@Σταυρικαι φυσικά δεν είσαι κακιά! Δε θέλω να ακούω τέτοια. Όλες μας κάποια στιγμή λίγο πολύ έχουμε νιώσει έτσι. Και μένα μια φίλη μου παντρεύτηκε και σε 2 μήνες έμεινε έγκυος..μόλις το έμαθα με πήραν τα κλάματα και το παράπονο ακριβώς όπως το αναφέρεις και εσύ πιο πάνω οπότε σε νιώθω πλήρως! Γεννάει μάλιστα μέσα στον Μάιο και εγώ ακόμα να μείνω..! Δεν πειράζει όμως μπόρεσα να το γυρίσω όλο αυτο το συναίσθημα τούμπα και να είμαι θετική και αισιόδοξη! Ολα για κάποιο λόγο γίνονται..που θα πάει θα έρθει και σε εμάς το σποράκι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Mantarini είπε:

Καλημέρα κορίτσια Μου!!! Είναι γουρλιδικο το θεματάκι μας!!!  Δεν κρατήθηκα και έκανα σήμερα τελικά!! θα τρελαθώ κορίτσια Μου!! Πετάω από ευτυχία!!! Εύχομαι όλες να παρετε σειρά... 

20190409_081823.jpg

@Mantarini Κοριτσάκι τι χαρά μας δίνεις!!!! Μπράβο, μπράβο, 1000 μπράβο με το καλό να κρατήσεις το μωράκι σου στην αγκαλιά!!! Πόσο ευχάριστα νέα μας έφερες!!! ? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Ginaak είπε:

Αχ κι εγω θελω να το πω καποιες φορες για να γελασουμε με την κατασταση αλλα νομιζω πως επειδη εχουμε θεμα με το σπερμα μπορει να το παρει στραβα.

Παντως οσο και να λεει πως δεν τον εχει επηρεασει δεν ισχυει.Με ρωταει συνεχεια αν εχω θετικο ωορρηξιας(ουτε να τα ακουσει δεν ηθελε πριν δυο μηνες κι ελεγε δεν μπορει να λειτουργησει ετσι), και προχθες με εβαλε να μεινω μιση ωρα με ενα μαξιλαρι κατω απο τους γοφους, αν ειναι δυνατον, καπου το διαβασε κι επρεπε να κανω την Κομανετση βραδυατικα.

Οποτε ουτε χιουμορ δεν μπορω να κανω με την κατασταση μην πληγωθει.

 

 

Πεθαίνω πραγματικά!!και μένα με έβαλε ο δικός μου!! Να κάτσω με τα πόδια ψηλά!!!χαχα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια μου ευχαριστώ για τις ευχές σας και για όλη τη θετική σας ενέργεια!! Εύχομαι να σας φέρω τύχη και όλες μια μια να φύγουμε από αυτό το θεματάκι... Πίστη στο θεό.. Στον εαυτό σας και αισιοδοξία... Κάντε έρωτα... και θα ρθει ο καρπός...   Με πολύ αγάπη απο εμενα!! Βγήκε το αποτελέσματα της χοριακης 758.. Καλά δεν είναι;; πρέπει να επαναλάβω σε δύο μέρες;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Mantarini είπε:

κορίτσια μου ευχαριστώ για τις ευχές σας και για όλη τη θετική σας ενέργεια!! Εύχομαι να σας φέρω τύχη και όλες μια μια να φύγουμε από αυτό το θεματάκι... Πίστη στο θεό.. Στον εαυτό σας και αισιοδοξία... Κάντε έρωτα... και θα ρθει ο καρπός...   Με πολύ αγάπη απο εμενα!! Βγήκε το αποτελέσματα της χοριακης 758.. Καλά δεν είναι;; πρέπει να επαναλάβω σε δύο μέρες;;

Ναι πολύ καλή!! Πραγματικά μας έφτιαξες τη μέρα! Μακάρι αυτός να είναι ο μήνας μας και να εκανες την αρχή χχχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Mantarini είπε:

κορίτσια μου ευχαριστώ για τις ευχές σας και για όλη τη θετική σας ενέργεια!! Εύχομαι να σας φέρω τύχη και όλες μια μια να φύγουμε από αυτό το θεματάκι... Πίστη στο θεό.. Στον εαυτό σας και αισιοδοξία... Κάντε έρωτα... και θα ρθει ο καρπός...   Με πολύ αγάπη απο εμενα!! Βγήκε το αποτελέσματα της χοριακης 758.. Καλά δεν είναι;; πρέπει να επαναλάβω σε δύο μέρες;;

Εισαι καταπληκτικη!!!!!! Η ηρωίδα μας!!!!! Χίλια μπραβο!!!!!!!!!!!!! Στειλε μας θετική ενέργεια, ευχούλες κ μπεμπεδόσκονη???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια εγώ κάπως έχω μπερδευτεί αυτό το μήνα! Τον προηγούμενο μήνα είχα κύκλο 31 μέρες και ωορρηξία γύρω στην 21 σύμφωνα με την γυναικολόγο..

Αυτό μήνα την Παρασκευή (16η μερα) το τεστ ωορρηξίας φαινόταν θετικό με ελαφριά γραμμή όμως και όχι ξεκάθαρη..απο την Παρασκευή και μετά δεν μου βγήκε θετικό αποτέλεσμα..

Σήμερα βρίσκομαι στην 20 μερα και το πρωί το τεστ δεν μου βγήκε θετικό πάλι, όμως έχω υγρά και πονάκια σαν τσιμπήματα κάτσω χαμηλά..

Έχω προβλημάτιστη Μήπως δεν θα κάνω ωορρηξία αυτό το μήνα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μίλησα με τον γιατρό μου εδώ .. τον ρώτησα δεν άντεξα .. είμαι στην   14η μέρα του κύκλου κ Μ είπε να μην προσπαθήσω αυτό το μήνα.. τον επόμενο.. οπότε πάω Μάιο εγώ...μυρωδάτο κ ανοιξιάτικο χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Κοριτσια μίλησα με τον γιατρό μου εδώ .. τον ρώτησα δεν άντεξα .. είμαι στην   14η μέρα του κύκλου κ Μ είπε να μην προσπαθήσω αυτό το μήνα.. τον επόμενο.. οπότε πάω Μάιο εγώ...μυρωδάτο κ ανοιξιάτικο χαχα

Xaxaaa γελάς @Σταυρι ε?? Κάθομαι στο αβγά μου.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η Mantarini είπε:

κορίτσια μου ευχαριστώ για τις ευχές σας και για όλη τη θετική σας ενέργεια!! Εύχομαι να σας φέρω τύχη και όλες μια μια να φύγουμε από αυτό το θεματάκι... Πίστη στο θεό.. Στον εαυτό σας και αισιοδοξία... Κάντε έρωτα... και θα ρθει ο καρπός...   Με πολύ αγάπη απο εμενα!! Βγήκε το αποτελέσματα της χοριακης 758.. Καλά δεν είναι;; πρέπει να επαναλάβω σε δύο 

Ωραιότατη η χοριακη σου!!!!! Τέλειο νουμερακι.... Λογικά θα σου πει ο γιατρός να κάνεις άλλη μια για να δει ότι ανεβαίνει...άντε βρε κορίτσι στείλε μας λίγο από το γούρι σου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Xaxaaa γελάς @Σταυρι ε?? Κάθομαι στο αβγά μου.. 

Εγώ κάνω αποχή νύστεια φίλη μου νύστεια.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Mantarini στειλε θετικη ενεργεια!!! Κ τωρα δε θα πρεπει να φερεις γουρι κ σ αυτες που προτειναν ονομα για το θεματακι ε;; ε;;;; Οχι επειδη τυχαινει να ειμαι μεσα, ετσι απλα απο περιεργια ρωταω!!!! ? 

ευχομαι κοριτσι στην επομενη εξεταση να το διπλασιασεις το νουμερο!!! ??

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Εγώ κάνω αποχή νύστεια φίλη μου νύστεια.. 

Χαχαααα συμπαράσταση σ κάνω .. άντε να φτιάξει ο καιρός να ανθίσουν τα λουλούδια μπας κ βγεί τίποτα χαχχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια μου σας στέλνω όοοολη τη θετική μου ενέργεια!!! πολύ μπεμπεδόσκονη!! Εύχομαι να κολλήσετε όλες!!! ❤️❤️❤️ περιμένω τα δικά σας ευχάριστα να ανακοινώσετε!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Mantarini είπε:

κορίτσια μου σας στέλνω όοοολη τη θετική μου ενέργεια!!! πολύ μπεμπεδόσκονη!! Εύχομαι να κολλήσετε όλες!!! ❤️❤️❤️ περιμένω τα δικά σας ευχάριστα να ανακοινώσετε!! 

Ευχαριστούμε  @MantariniΕίσαι γουρλού και θα πιάσει!!!!!!!!!! Μη χαθείς!!!! Θα μιλάμε ε;;;;;?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Jesabell είπε:

Ευχαριστούμε  @MantariniΕίσαι γουρλού και θα πιάσει!!!!!!!!!! Μη χαθείς!!!! Θα μιλάμε ε;;;;;?

όχι βέβαια.. που να πάω?? εδώ ειναι το παρεάκι μου... αν δεν σας πάρω όλες μαζί μου δεν φεύγω!! ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Mantarini είπε:

όχι βέβαια.. που να πάω?? εδώ ειναι το παρεάκι μου... αν δεν σας πάρω όλες μαζί μου δεν φεύγω!! ??

?????????????????????????????‍♀️?‍♀️?‍♀️?‍♀️?‍♀️?‍♀️?‍♀️?‍♀️?‍♀️?‍♀️?‍♀️?‍♀️?‍♀️?‍♀️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mantarini είπε:

κορίτσια μου σας στέλνω όοοολη τη θετική μου ενέργεια!!! πολύ μπεμπεδόσκονη!! Εύχομαι να κολλήσετε όλες!!! ❤️❤️❤️ περιμένω τα δικά σας ευχάριστα να ανακοινώσετε!! 

ευχαριστούμε κοριτσάκι... μη μας ξεχνάς..θα μιλάμε να μαθαίνουμε κ νέα σου.. χριστουγεννιατικο θα σ βγει μάλλον ε??? μπεμπεδόσκονη παντού λοιπόν.. η χοριακή σου τέλεια...θέλω αντιδράσεις να μας πεις...του συζύγου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...