Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πασχαλινά Αυγουλάκια


Mantarini

Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια.... Εμένα ακόμα να έρθει... και κανένα σημάδι ότι έρχεται.... να κάνω αυριο β χοριακη ή να περιμένω????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 54 λεπτά, ο/η Mantarini είπε:

προσπαθώ σε γενικές γραμμές να είμαι αισιόδοξη... απλά αυτό το μήνα Ίσως να με πείραξε λίγο παραπάνω γιατί το ένιωθα πολύ έντονα ότι το έχουμε πετύχει!! Περίμενα να φύγει ο άντρας μου εχτές για να κάνω το τεστ έτσι ώστε όταν γυρίσει να του κάνω έκπληξη.. το είχα πολύ όμορφα στο μυαλό μου και φυσικά λίγα λεπτά χρειάστηκαν για να αλλάξει η ψυχολογία μου.. δεν βαριέσαι.. Καλά να μαστε.. και οπότε θέλει ας έρθει.. 

Κι εγω ετσι... κάποιες φορες νόμιζα πως ήμουν « μάνα» το ένοιωθα,εβλεπα δήθεν σημάδια, τραβήγματα, πρήξιμο, υγρα, λαχάνιασμα κ.α... κ παντα, παπντα διαψευδώμουν με το χειρότερο τρόπο... το εχω φανταστεί, το εχω ονειρευτεί και θέλω, θέλω πολυ... πάνω απο ολα για τον άντρα μου, που θα γίνει ο καλύτερος πατέρας του κόσμου! Που το λαχταρά οσο τίποτα.. που είναι δίπλα μου σε όλα βράχος... γι’αυτον γιατι του αξίζει...?ας μη το βάλουμε κάτω ρε κορίτσια.. δεν πρέπει. Οχι! Θα μας βοηθήσει ο θεός!!!!!!!!!?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Ελένη Πειραιάς είπε:

Καλησπέρα κορίτσια.... Εμένα ακόμα να έρθει... και κανένα σημάδι ότι έρχεται.... να κάνω αυριο β χοριακη ή να περιμένω????

Στις ποσες μερες καθυστερηση θα εισαι αυριο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Ελένη Πειραιάς είπε:

Καλησπέρα κορίτσια.... Εμένα ακόμα να έρθει... και κανένα σημάδι ότι έρχεται.... να κάνω αυριο β χοριακη ή να περιμένω????

Πόσες μέρες είπαμε καθυστέρηση;;;;;;;Λες;;;;; Μακααααααριιιιι!!!!!!!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Mantarini είπε:

κορίτσια μου Καλημέρα!! Ευχαριστώ πολύ για τα μηνύματα σας!! Από εχτές το απόγευμα απλά δεν λειτουργούσα.. ήμουν μόνη στο σπίτι και με είχε πάρει από κάτω μέχρι το βράδυ που ξέσπασα.. Σήμερα είναι μια καινούρια μέρα..  στεναχωρη μεν λίγο πιο αισιοδοξη δε.. θα τον  πιάσουμε το σπόρο..  Που θα πάει..

Έτσι σε θελω κορίτσι!!!αν σε παρηγορεί κι γω αδιαθετησα και μάλιστα την ώρα της δουλειάς....εγγλεζα η ρουφιάνα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Maroulli είπε:

Καλημέρα κορίτσια τι κανετε;;; ερωτησουλα...παίρνει κάποια τις pregnant care??έχετε δει καμία διαφορα στην ημέρα ωορρηξίας;;;αν ήρθε νωρίτερα η αργοτερα;; εγώ συνήθως έχω ωορρηξία 16_17 μέρα αλλα εχω απο χτες λίγα υγρά..Και είμαι στην 10 μέρα σήμερα.

Τελειώνω το τρίτο κουτί και τις σταματώ για λίγο... Δεν είδα διαφορά σε αυτό, όχι, ίσα ίσα νομίζω πιο αργά πως κάνω ωορρηξία το τελευταίο τρίμηνο.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

3 μέρες αύριο.... απλά σκέφτομαι ότι αύριο είναι Παρασκευή και αν δεν έρθει και αύριο θα εχω πολυ άγχος  μετα που θα ειναι σ/κ και δεν θα μπορω να την κάνω.... και δεν θελω να κανω αλλο τεστ στο σπίτι....ολο παω τουαλέτα και λέω να μου ήρθε.... τίποτα (ευτυχώς)...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Ελένη Πειραιάς είπε:

3 μέρες αύριο.... απλά σκέφτομαι ότι αύριο είναι Παρασκευή και αν δεν έρθει και αύριο θα εχω πολυ άγχος  μετα που θα ειναι σ/κ και δεν θα μπορω να την κάνω.... και δεν θελω να κανω αλλο τεστ στο σπίτι....ολο παω τουαλέτα και λέω να μου ήρθε.... τίποτα (ευτυχώς)...

Στη θέση σου θα πήγαινα Δευτέρα για χοριακη... Οπότε αν είναι θετική - που στο εύχομαι! - να είναι και καλός ο αριθμός! 

Εχεις κανένα σύμπτωμα?? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Ελένη Πειραιάς είπε:

3 μέρες αύριο.... απλά σκέφτομαι ότι αύριο είναι Παρασκευή και αν δεν έρθει και αύριο θα εχω πολυ άγχος  μετα που θα ειναι σ/κ και δεν θα μπορω να την κάνω.... και δεν θελω να κανω αλλο τεστ στο σπίτι....ολο παω τουαλέτα και λέω να μου ήρθε.... τίποτα (ευτυχώς)...

Θυμησε μου ρε κοριτσι, εκανες τεστ κ ηταν αρνητικο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Ελένη Πειραιάς είπε:

3 μέρες αύριο.... απλά σκέφτομαι ότι αύριο είναι Παρασκευή και αν δεν έρθει και αύριο θα εχω πολυ άγχος  μετα που θα ειναι σ/κ και δεν θα μπορω να την κάνω.... και δεν θελω να κανω αλλο τεστ στο σπίτι....ολο παω τουαλέτα και λέω να μου ήρθε.... τίποτα (ευτυχώς)...

Και να μή σώσει να έρθει η σκατούλα! 

Κάνε δε πάει στο καλο! Απο το να σε φάει το άγχος κάνε! Και ο,τι γίνει!!!!!!! 

Σου ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΣΤΑ «Πασχαλινά Αυγουλάκια»!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wishes for the best @Ελένη Πειραιάς???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Ελένη Πειραιάς είπε:

3 μέρες αύριο.... απλά σκέφτομαι ότι αύριο είναι Παρασκευή και αν δεν έρθει και αύριο θα εχω πολυ άγχος  μετα που θα ειναι σ/κ και δεν θα μπορω να την κάνω.... και δεν θελω να κανω αλλο τεστ στο σπίτι....ολο παω τουαλέτα και λέω να μου ήρθε.... τίποτα (ευτυχώς)...

Με τρεις μέρες καθυστέρηση σίγουρα θα δείξει!!!!εγώ λέω να πας για να μην αγχώνεσαι το σκ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Ελένη Πειραιάς είπε:

3 μέρες αύριο.... απλά σκέφτομαι ότι αύριο είναι Παρασκευή και αν δεν έρθει και αύριο θα εχω πολυ άγχος  μετα που θα ειναι σ/κ και δεν θα μπορω να την κάνω.... και δεν θελω να κανω αλλο τεστ στο σπίτι....ολο παω τουαλέτα και λέω να μου ήρθε.... τίποτα (ευτυχώς)...

καλέ εννοείται να πας!!! Εγώ δεν θα άντεχα ένα ολόκληρο ΣΚ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι έκανα εχθές το πρωί και βγήκε αρνητικό... εχθές πρώτη μέρα καθυστέρησης...  πολλα υγρά τσιμπιματακιαα και πρησμένο στήθος αυτα έχω αυτη τη στιγμή.... θα παω αύριο το πρωί Πριν τη δουλειά και το απόγευμα θα ξέρουμε...??? θετική ενέργεια για θετικά αποτελέσματα εεεε κορίτσια??:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Ελένη Πειραιάς είπε:

Ναι έκανα εχθές το πρωί και βγήκε αρνητικό... εχθές πρώτη μέρα καθυστέρησης...  πολλα υγρά τσιμπιματακιαα και πρησμένο στήθος αυτα έχω αυτη τη στιγμή.... θα παω αύριο το πρωί Πριν τη δουλειά και το απόγευμα θα ξέρουμε...??? θετική ενέργεια για θετικά αποτελέσματα εεεε κορίτσια??:?

@Ελένη Πειραιάς Έτσι ακριβώς!!!!!!!!!!!!! Μόνο ΘΕΤΙΚΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ !!!!!! Η σκέψη κ η θετική μας ενέργεια μαζί σου Ελενάκι μου!!!!!!!!!!!! ????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ για τη θετική ενέργεια που μου δίνετε.... ο άντρας μου δεν ξέρει τίποτα....μαζί με εσάς το περνάω αυτό..... Έχουμε πει οτι αν είμαι οπότε είμαι να του κάνω έκπληξη..... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Ελένη Πειραιάς είπε:

Ευχαριστώ για τη θετική ενέργεια που μου δίνετε.... ο άντρας μου δεν ξέρει τίποτα....μαζί με εσάς το περνάω αυτό..... Έχουμε πει οτι αν είμαι οπότε είμαι να του κάνω έκπληξη..... 

?????Μακάρι κορίτσι μου!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mantarini είπε:

Καλημέρα κορίτσια Μου!!! @Ελένη Πειραιάς περιμένουμε τα νέα Σου!!! 

Καλημέρα κ από μένα.. στην ανάρρωση κ παράλληλα στη 10η μέρα ..αρχίζω κ τρώγομαι χαχα.. μακάρι να έχουμε καλά νέα λογικά θα πήγε για χοριακη σήμερα η @Ελένη Πειραιάς

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Καλημέρα κ από μένα.. στην ανάρρωση κ παράλληλα στη 10η μέρα ..αρχίζω κ τρώγομαι χαχα.. μακάρι να έχουμε καλά νέα λογικά θα πήγε για χοριακη σήμερα η @Ελένη Πειραιάς

@Kokoula86 εδώ είμαστε έλα στην παρέα μας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η lactaki είπε:

@Kokoula86 εδώ είμαστε έλα στην παρέα μας...

Καλημέρα κορίτσι μου ευχαριστώ για την όμορφη παρέα σας.. από χθες που μπήκα εδώ κ μίλησα λίγο νιώθω λίγο καλύτερα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Kokoula86 είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου ευχαριστώ για την όμορφη παρέα σας.. από χθες που μπήκα εδώ κ μίλησα λίγο νιώθω λίγο καλύτερα..

Καλώς μας ήρθες!!! Εδώ θα βρεις την στήριξη που χρειάζεσαι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Kokoula86 είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου ευχαριστώ για την όμορφη παρέα σας.. από χθες που μπήκα εδώ κ μίλησα λίγο νιώθω λίγο καλύτερα..

Σίγουρα θα νιώθεις καλύτερα γιατί μοιράζεσαι σκέψεις που δεν μπορείς να συζητήσεις ακόμα κ με συγγενείς σου.. βιώνουμε πάνω κάτω τα ίδια κ θα δεις πως κάθε μήνα μειωνομαστε έχουμε τα τυχερά μας ..κ έρχονται κ άλλες κοπέλες που προσπαθούν.. το βασικότερο είναι ότι μαθαίνουμε πολλά πράγματα.. 

Κοριτσια απευθύνομαι σε όλες σας.. εγώ γενικότερα όταν ξεκίνησα τις προσπάθειες μου (Σεπτεμβρη με Γεναρη) δεν γνώριζα απολύτως τίποτα.. ούτε τεστ ωορρηξίας ούτε παρακολουθηση ,εξετάσεις..δε τα είχα ακούσει ποτέ .. εκεί που θέλω να καταλήξω είναι πως μέσα από τις συζητήσεις μας κ τις γνώσεις που αποκομισα ανακαλύψα την ενδομητριωση.. κ τώρα μετά από την επέμβαση που εκανα θα μπω ξανά κ εγώ στις προσπάθειες μας.. Σας ευχαριστω λοιπόν.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Kokoula86 καλώς όρισες!!

@Ελένη Πειραιάς καλή επιτυχία!!! 

@lactaki δυνατή σε νέες προσπάθειες! Όλες μάθαμε πολλά εδώ μέσα είναι η αλήθεια.. 

Να έχετε μια όμορφη ημέρα! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...