Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εξωσωματική γονιμοποιηση


elenla

Recommended Posts

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Littleme είπε:

Την Πέμπτη 14η μέρα. Και μένα κανονικήειναι και ανεβαίνει το απόγευμα . Αν και γενικά πάντα 36.1 -36,3 παίζω . Τώρα έχω 36,6 ως 37,2 . Αν και έχω την αίσθηση ότι θα αδιαθετησω . 

Με 3ων ημερων εμβρυα εισαι; Μεγαλη αγωνια η αναμονη... Υπομονη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η peacock είπε:

Με 3ων ημερων εμβρυα εισαι; Μεγαλη αγωνια η αναμονη... Υπομονη!

Ναι τριών ! 2η προσπάθεια . Τριών ημερών ! Δεν έχω αγωνία απλά ενώ είμαι κουλ με χάλασε αυτό με τα μαύρα . Εσυ είχες μαύρα σε όλες ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημέρα. Ξύπνησα και είδα δυο κυλίδες αίμα ατο εσώρουχο. Αγχώθηκα πολύ και πήρα το γιατρό. Μου είπε οτι είναι φυσιολογικό και να συνεχίσω τα φάρμακά μου. Είμαι στην 8η μέρα ετ και νόμιζα οτι αν θα έβλεπα αίμα θα ήταν την 5η.. αλλά ο γιατρός μου είπε οτι είναι της εμφύτευσης. Περιμένοντας την Πέμπτη λοιπόν..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Bellaki είπε:

Κορίτσια καλημέρα. Ξύπνησα και είδα δυο κυλίδες αίμα ατο εσώρουχο. Αγχώθηκα πολύ και πήρα το γιατρό. Μου είπε οτι είναι φυσιολογικό και να συνεχίσω τα φάρμακά μου. Είμαι στην 8η μέρα ετ και νόμιζα οτι αν θα έβλεπα αίμα θα ήταν την 5η.. αλλά ο γιατρός μου είπε οτι είναι της εμφύτευσης. Περιμένοντας την Πέμπτη λοιπόν..

Μπράβο κοπέλα μου ! Εύχομαι όλα καλά ! Έχεις και πόνους ή μόνο αυτά τα ίχνη ; Από θερμοκρασία πώς πας;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η peacock είπε:

Στο θετικοτατο της 4ης προσπαθειας ειχα πολλα σκουρα καφε σαν μαυρο μαζι με τη κολπικη προγεστερονη. 

Έχεις γεννήσει ;;; Εγώ δεν τρέφω ελπίδες γιατί έχω φάει πολύ χαστούκι . Απλά οκ ας είναι αρνητικό αλλά μην έχω πάθει κάτι που δεβ είχα πριν . Γιατί όλο κάτι κάτι κουσούρι μένει από ότι έχω προσπαθήσει μέχρι τώρα ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Littleme είπε:

Έχεις γεννήσει ;;; Εγώ δεν τρέφω ελπίδες γιατί έχω φάει πολύ χαστούκι . Απλά οκ ας είναι αρνητικό αλλά μην έχω πάθει κάτι που δεβ είχα πριν . Γιατί όλο κάτι κάτι κουσούρι μένει από ότι έχω προσπαθήσει μέχρι τώρα ...

Οχι κοριτσακι μου, μακαρι να ηταν ετσι...? σταματησε να ανεβαινει η χοριακη οπως πρεπει απο καποια στιγμη και μετα οποτε εφυγε το φασολακι μου...

Δεν θα εχεις παθει κατι, μην αγχωνεσαι! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η peacock είπε:

Οχι κοριτσακι μου, μακαρι να ηταν ετσι...? σταματησε να ανεβαινει η χοριακη οπως πρεπει απο καποια στιγμη και μετα οποτε εφυγε το φασολακι μου...

Το έχω ζήσει 2 φορές . Ξέρω πως ΕΙναι ...  Εμείς να είμαστε καλά και κάποια στιγμή θα γίνει και αυτό! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Littleme είπε:

Μπράβο κοπέλα μου ! Εύχομαι όλα καλά ! Έχεις και πόνους ή μόνο αυτά τα ίχνη ; Από θερμοκρασία πώς πας;

Τώρα έχω πόνους αρκετούς .. χθές ήμουν λίγο ζεστή αλλά να πώ την αλήθεια δε μέτρησα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Bellaki είπε:

Τώρα έχω πόνους αρκετούς .. χθές ήμουν λίγο ζεστή αλλά να πώ την αλήθεια δε μέτρησα.

Εχεις πονοθς περιοδου εννοεις?Ποτε ειναι να κανεις χοριακη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η γιωτα22 είπε:

Εχεις πονοθς περιοδου εννοεις?Ποτε ειναι να κανεις χοριακη?

Μοιάζουν με πόνους περιόδου. Την Πέμπτη κάνω χοριακή. Έχω άγχος γιατί είναι δύσκολη η περίπτωσή μου. Έχω αδενομύωση δηλ ένα εξόγκωμα στη μήτρα και τα βλέπει όλα σαν ξένο σώμα. Γι αυτό μου έβαλαν και 3 έμβρυα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Bellaki είπε:

Μοιάζουν με πόνους περιόδου. Την Πέμπτη κάνω χοριακή. Έχω άγχος γιατί είναι δύσκολη η περίπτωσή μου. Έχω αδενομύωση δηλ ένα εξόγκωμα στη μήτρα και τα βλέπει όλα σαν ξένο σώμα. Γι αυτό μου έβαλαν και 3 έμβρυα

Μην χάνεις την πίστη σου! Για όλα υπάρχει λύση! 21/3 τα έβαλες; Εύχομαι να πάνε όλα καλά κουκλίτσα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Bellaki είπε:

Μοιάζουν με πόνους περιόδου. Την Πέμπτη κάνω χοριακή. Έχω άγχος γιατί είναι δύσκολη η περίπτωσή μου. Έχω αδενομύωση δηλ ένα εξόγκωμα στη μήτρα και τα βλέπει όλα σαν ξένο σώμα. Γι αυτό μου έβαλαν και 3 έμβρυα

Μαζι κανουμε χοριακη κ εγω την πεμπτη.Το σαββατο 23 εκανα εμβρυομεταφορα 2 εμβρυσ τριτης μερας πολυ καλης ποιοτητας.Εγω εχω τσουξιμο κ φαγουρα απο τα υποθετα ουτροτζεσταν κ πονακια περιοδου.Κ εγω αγχωνομαι μην αδιαθετησω 0ριν την χοριακη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Littleme είπε:

Μην χάνεις την πίστη σου! Για όλα υπάρχει λύση! 21/3 τα έβαλες; Εύχομαι να πάνε όλα καλά κουκλίτσα!

Ευχαριστώ πολύ πολύ. 23/03 τα έβαλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η γιωτα22 είπε:

Μαζι κανουμε χοριακη κ εγω την πεμπτη.Το σαββατο 23 εκανα εμβρυομεταφορα 2 εμβρυσ τριτης μερας πολυ καλης ποιοτητας.Εγω εχω τσουξιμο κ φαγουρα απο τα υποθετα ουτροτζεσταν κ πονακια περιοδου.Κ εγω αγχωνομαι μην αδιαθετησω 0ριν την χοριακη.

Μή φοβάσαι. Έτσι κι αλλιώς τα φάρμακα δε δε αφήνουν νομίζω να αδιαθετήσεις. Όλα καλά θα πάνε με δύο έμβρυα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Bellaki είπε:

Μή φοβάσαι. Έτσι κι αλλιώς τα φάρμακα δε δε αφήνουν νομίζω να αδιαθετήσεις. Όλα καλά θα πάνε με δύο έμβρυα!!!!

Μπα μην το λες....Εγω γενικα φοβαμαι το αρνητικο αποτελεσμα.Φοβαμαι να ενθουσιαστωωω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Katriniki είπε:

Κορίτσια 16 αυγουλάκια μάζεψα!!!αύριο θα μάθω πως τα πήγαν!!

Μπραβο κοριτσακι μουυυ!!!Καλη επιτυχια ευχομαι...Οτι καλυτερο!!!Πολυ καλος ο αριθμος!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η γιωτα22 είπε:

Μπα μην το λες....Εγω γενικα φοβαμαι το αρνητικο αποτελεσμα.Φοβαμαι να ενθουσιαστωωω!!!

Σίγουρα πρέπει να σκεφτόμαστε την πιθανότητα αρνητικού αποτελέσματος, αλλά παράλληλα να έχουμε και όσο μπορούμε καλή ψυχολογία γιατί η θέληση και η ψυχολογία φέρνουν απίθανα αποτελέσματα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Bellaki είπε:

Σίγουρα πρέπει να σκεφτόμαστε την πιθανότητα αρνητικού αποτελέσματος, αλλά παράλληλα να έχουμε και όσο μπορούμε καλή ψυχολογία γιατί η θέληση και η ψυχολογία φέρνουν απίθανα αποτελέσματα.

Αυτο που μου ειπες μου εφτιαξε την διαθεση παρα πολυυυυ!!!Κ με ενθαρρυνες πολυυυυ!!!Ευχομαι σε ολες μας συντομα με ενα μωρακιιιι!!!❤❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η γιωτα22 είπε:

Αυτο που μου ειπες μου εφτιαξε την διαθεση παρα πολυυυυ!!!Κ με ενθαρρυνες πολυυυυ!!!Ευχομαι σε ολες μας συντομα με ενα μωρακιιιι!!!❤❤❤

Να'σαι καλά κορίτσι μου! Ό,τι καλύτερο εύχομαι σε όλες!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η γιωτα22 είπε:

Μπραβο κοριτσακι μουυυ!!!Καλη επιτυχια ευχομαι...Οτι καλυτερο!!!Πολυ καλος ο αριθμος!!!

Σε ευχαριστώ πολύ αγαπημένη μου!!!αύριο θα δούμε τι κατάφεραν!!!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...