Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εξωσωματική γονιμοποιηση


elenla

Recommended Posts

στις πριν 3 λεπτά, ο/η γιωτα22 είπε:

Ευχαριστω οντως δεν το ειχα σκεφτει κ ειμαι κ λιγο κατα των φαρμακων.Πως εισαι σημερα.Εγω ξυπνησα κ δεν εχω τοσο πονο στην κοιλια κ στην μεση.Ειμαι καλυτερα σημερα.

@γιωτα22 καλά είμαι εδώ αναμένω !!!Εσύ ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η elenla είπε:

Εμβρυολαμπ ειναι ο Παππας!Γενεσις μηπως με Παντο;;ειχες δλδ εντονους πονους περιοδου την πρωτη φορα;;;γιατι υποφερω κ εχω απελπιστει!!αυριο λεω να παω για χοριακη να δω κ οτι γινει..

Αχ μπερδεύτηκα . Embryolab ήθελα να πω ... διάβαζα το δικό σου και εκ παραδρομής. Κ τις δύο φορές εκεί. Απλά αυτό που ένιωσα και την πρώτη φορά αλλά και τώρα είναι μια συγκρατημένη αισιοδοξία από τον γιατρό. Σαν να σε προετοιμάζουν ψυχολογικά για να μην απογοητευτείς. . Ναι είχα κ την πρώτη φορά έντονους πόνους.... κ θυμάμαι χοριακή δεν είχα αντέξει κ πήγα μια μέρα νωρίτερα κ ήταν θετική. Καλή καλή επιτυχία σου εύχομαι. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

@γιωτα22 καλά είμαι εδώ αναμένω !!!Εσύ ??

Κ εγω εδω αναμενω.Εννοω εσενα σε ποναει σημερα η κοιλια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η γιωτα22 είπε:

Κ εγω εδω αναμενω.Εννοω εσενα σε ποναει σημερα η κοιλια.

Παντως απο οτι διαβαζω εδω στο φορουμ κ σε αλλα τις περισσοτερες κοπελες τις ποναει η κοιλια σαν πονους περιοδου οποτε δεν πρεπει να αγχωνομαστε.Οτι ειναι να γινει θα γινει!!!???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η γιωτα22 είπε:

Παντως απο οτι διαβαζω εδω στο φορουμ κ σε αλλα τις περισσοτερες κοπελες τις ποναει η κοιλια σαν πονους περιοδου οποτε δεν πρεπει να αγχωνομαστε.Οτι ειναι να γινει θα γινει!!!???

Καλά εννοείται !!!!!!:-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

@Katriniki Καλημέρα καλή επιτυχία για αύριο !!!??????κάπου διάβασα ένα post σου για την ημέρα εμβρυομεταφορας.Επειδη λοιπόν είναι η 1η μας φορά  το κάνουν την 3η μέρα ..βεβαια Θα σας ενημερώσουν πόσα έμβρυα προχώρησαν μέχρι την  εβρυομεταφορα μην ανυσηχεις !το σημαντικό είναι την 3η μέρα να έχει 8 κύτταρα τουλάχιστον !

Καλησπέρα!!σε ευχαριστώ πολύ!!ναι θα την κάνω την Τρίτη και λέω εντάξει εβγαλα αρκετά αλλά πως ξέρω ότι θα πάνε καλά τα εμβρυακια μου για να ξέρει απο τώρα  πότε θα τα βάλει!μου το είπε όμως κ άλλη κοπέλα ότι βλέπουν κ από τον αριθμό κ τις εξετάσεις αν πάνε καλά κ τι ν περιμένουν!!

Μια μεγααααλη χοριακη ευχομαι και σε σένα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η Katriniki είπε:

Καλησπέρα!!σε ευχαριστώ πολύ!!ναι θα την κάνω την Τρίτη και λέω εντάξει εβγαλα αρκετά αλλά πως ξέρω ότι θα πάνε καλά τα εμβρυακια μου για να ξέρει απο τώρα  πότε θα τα βάλει!μου το είπε όμως κ άλλη κοπέλα ότι βλέπουν κ από τον αριθμό κ τις εξετάσεις αν πάνε καλά κ τι ν περιμένουν!!

Μια μεγααααλη χοριακη ευχομαι και σε σένα!!!!

@Katriniki ευχαριστώ κοπελα μου περιμένουμε νέα σου !!???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

@Katriniki ευχαριστώ κοπελα μου περιμένουμε νέα σου !!???

Εννοείται θα σας στείλω αύριο!!???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Littleme είπε:

Εμένα με πονάει η κοιλιά μόνο από τα Αριστεραα σήμερα.. λέτε να βγήκε καμία κύστη ;;; 

Μπα δε νομίζω πονάς πολύ ??κοριτσιι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Μπα δε νομίζω πονάς πολύ ??κοριτσιι

Ναι είχα και καφέ και μαύρα .:( Αλλά ξάπλωσα  από το μεσημέρι και μετά και νιώθω καλύτερα :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Littleme είπε:

Ναι είχα και καφέ και μαύρα .:( Αλλά ξάπλωσα  από το μεσημέρι και μετά και νιώθω καλύτερα :)

Καποια κοριτσια αναφερουν οτι ειναι καλο σημαδι το καφε ειναι μαλλον εμφυτευση πηρες το γιατρο σου;σε ποια μερα βρισκεσαι ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είχα και την 5 η και τώρα 8η . Νόμιζα μην είχα πάθει κάποια μόλυνση . Σήμερα νόμιζα για κύστη . Θα τον  τρελανω. Φοβάμαι μην έχω πάθει καμία μόλυνση κλπ Η εμφύτευση είναι ροζ όχι καφέ και. Μαύρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Littleme είπε:

Είχα και την 5 η και τώρα 8η . Νόμιζα μην είχα πάθει κάποια μόλυνση . Σήμερα νόμιζα για κύστη . Θα τον  τρελανω. Φοβάμαι μην έχω πάθει καμία μόλυνση κλπ Η εμφύτευση είναι ροζ όχι καφέ και. Μαύρα.

Χωρις να θελω να σε ξεσηκωσω, στη δικη μου περιπτωση θετικου αποτελεσματος την 8η μερα μετα την εμβρυομεταφορα ειχα τρομερο πονο χαμηλα κ οταν πηγα τουαλετα στο σκουπισμα ειχα πολυ σκουρο καφε. 

Ευχομαι θετικη χοριακη! ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η peacock είπε:

Χωρις να θελω να σε ξεσηκωσω, στη δικη μου περιπτωση θετικου αποτελεσματος την 8η μερα μετα την εμβρυομεταφορα ειχα τρομερο πονο χαμηλα κ οταν πηγα τουαλετα στο σκουπισμα ειχα πολυ σκουρο καφε. 

Ευχομαι θετικη χοριακη! ??

Σε ευχαριστώ πολύ. Σταμάτησε μετά ο πόνος ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Littleme είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ. Σταμάτησε μετά ο πόνος ; 

Ειχα ξυπνησει απο το πονο φαντασου,που εγω κανονια να βαρανε δε ξυπναω... Κρατησε κανενα 4 ωρο ετσι με πονο να πηγαινει και να ερχεται και μετα χαλαρωσε εντελως.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η peacock είπε:

Ειχα ξυπνησει απο το πονο φαντασου,που εγω κανονια να βαρανε δε ξυπναω... Κρατησε κανενα 4 ωρο ετσι με πονο να πηγαινει και να ερχεται και μετα χαλαρωσε εντελως.

Αυτό το είχα την 5 ημέρα  πολύ έντονα . Χθες ήταν συνεχές και πιο ήπιο . Παρατηρώ ότι όταν χαλαρώνω σε κρεβάτι αφήνει εντελώς . 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η peacock είπε:

Ειχα ξυπνησει απο το πονο φαντασου,που εγω κανονια να βαρανε δε ξυπναω... Κρατησε κανενα 4 ωρο ετσι με πονο να πηγαινει και να ερχεται και μετα χαλαρωσε εντελως.

Καλημερα κοριτσια!!!Ευχομαι σε ολες οτι καλυτερο κ καλα αποτελεσματα.Βρισκομαι στην 7η μερα εμβρυομεταφορας κ τα πονακια περιοδου εχουν μειωθει αισθητα.Παρατηρησα επισης οτι δεν θελω να φαω σοκολατα καθολου.Μηπως ειναι η ιδεα μου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η peacock είπε:

Ειχα ξυπνησει απο το πονο φαντασου,που εγω κανονια να βαρανε δε ξυπναω... Κρατησε κανενα 4 ωρο ετσι με πονο να πηγαινει και να ερχεται και μετα χαλαρωσε εντελως.

Από θερμοκρασία τη μετρούσες; Πράγματι ανέβηκε ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 29/3/2019 at 11:34 ΠΜ, ο/η Littleme είπε:

Εμένα με πονάει η κοιλιά μόνο από τα Αριστεραα σήμερα.. λέτε να βγήκε καμία κύστη ;;; 

Οχι ρε μην αγχωνεσαι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Littleme είπε:

Από θερμοκρασία τη μετρούσες; Πράγματι ανέβηκε ;

Μετρησα 1-2 φορες και ηταν κανονικη οποτε θεωρουσα οτι ειναι αρνητικο. Μη δινεις βαση σε θερμοκρασια κτλ. 

Ποτε ειναι να κανεις χοριακη;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η peacock είπε:

Μετρησα 1-2 φορες και ηταν κανονικη οποτε θεωρουσα οτι ειναι αρνητικο. Μη δινεις βαση σε θερμοκρασια κτλ. 

Ποτε ειναι να κανεις χοριακη;

Την Πέμπτη 14η μέρα. Και μένα κανονικήειναι και ανεβαίνει το απόγευμα . Αν και γενικά πάντα 36.1 -36,3 παίζω . Τώρα έχω 36,6 ως 37,2 . Αν και έχω την αίσθηση ότι θα αδιαθετησω . 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η γιωτα22 είπε:

Καλημερα κοριτσια!!!Ευχομαι σε ολες οτι καλυτερο κ καλα αποτελεσματα.Βρισκομαι στην 7η μερα εμβρυομεταφορας κ τα πονακια περιοδου εχουν μειωθει αισθητα.Παρατηρησα επισης οτι δεν θελω να φαω σοκολατα καθολου.Μηπως ειναι η ιδεα μου?

Μη δινεις σημασια στα μικρα πονακια, ετσι κι αλλιως μας μπερδευουν πολυ και ολσ αυτα τα φαρμακα! 

Με 4 εμβρυομεταφορες στο ιστορικο μου εχω να σου πω οτι μικρα ποναλακια παντα αισθανομουν και το στηθος παντα το ενιωθα ευαισθητο.  

Μονο η χοριακη ειναι η απαντηση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...