Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τα μαρτακια μας?


Starrr

Recommended Posts

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Σπουδαια νεα!Βρηκαμε ενα ωαριο 19,5 χιλ.Ο γιατρος πρότεινε 3ημερο ξεφάντωμαααα!

βουυυυρρρρ Χρυσαφω μου!!!! Το τριήμερο θα το κάψετε!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Mantarini είπε:

βουυυυρρρρ Χρυσαφω μου!!!! Το τριήμερο θα το κάψετε!!! 

Μακαρι!Γιατι μου αγχώνεται οταν είναι και πρέπει ΤΩΡΑ! Θα βάλω τα δυνατα μου!?☺️?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Maryz είπε:

Καλημερα!!! 

Ειναι κ στον ανθρωπο πιστευω..αλλος αγχωνεται αλλος βοηθιεται...γνωμη μου ειναι αφου ειναι λιγος ο καιρος που αρχισατε προσπαθειες και εισαι κ μικρη να το αφησεις λιγο ελευθερα. Να το χαρειτε, να το ζησετε κ να μην εισαι με το ημερολογιο και τα τεστ στο χερι!! Δεν ξερω κατα ποσο γινεται να μην το σκεφτεσαι βεβαια, αλλα αξιζει πιστευω να κανεις μια προσπαθεια!!

Συμφωνώ απόλυτα!!  Έτσι το σκεφτόμαστε και εμείς με τον άντρα μου... Έχουμε ελεύθερες επαφές και όποτε έρθει χωρίς άγχος... απλά εγώ στις γόνιμες επιδιώκω λίγες παραπάνω επαφές... ? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Mantarini είπε:

Συμφωνώ απόλυτα!!  Έτσι το σκεφτόμαστε και εμείς με τον άντρα μου... Έχουμε ελεύθερες επαφές και όποτε έρθει χωρίς άγχος... απλά εγώ στις γόνιμες επιδιώκω λίγες παραπάνω επαφές... ? 

???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Niki94 είπε:

Καλημέρα κορίτσια 

@Χρυσάφω βουρ..!!!! Άντε καλό ξεφάντωμα. 

Ειμαι πολυ χαρούμενη!Δεν καρατιεμαι!Ευχαριστωωωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Χρυσάφω είπε:

Μακαρι!Γιατι μου αγχώνεται οταν είναι και πρέπει ΤΩΡΑ! Θα βάλω τα δυνατα μου!?☺️?

Καλέ μην του λες τίποτα... Και όρμησε του... φτιάξε ατμόσφαιρα... Ένα ωραίο φαγάκι..  Ένα ωραίο γλυκάκι... έλα ξέρεις τώρα...?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η Mantarini είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ @Χρυσάφω μου!! και εγώ έχω χάσει τις ελπίδες μου γι αυτό το μήνα... Δεν πειράζει... Καλά να μαστε και θα ρθει... Θα περιμένουμε νέα Σου!!

Κι εγώ μια από τα ίδια.. Ξεκίνησαν χθες κάτι ενοχλήσεις δεξιά αριστερά, ξεκίνησε και μια κατηφεια, θα έρθει και νωρίτερα πιστεύω ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Κι εγώ μια από τα ίδια.. Ξεκίνησαν χθες κάτι ενοχλήσεις δεξιά αριστερά, ξεκίνησε και μια κατηφεια, θα έρθει και νωρίτερα πιστεύω ?

Ελα!Μην μου στενοχωριεσαι!Ποτε δεν ξερεις!!!!Περιμενε λιγακι να δεις και μην απογοητευεσαι απο τωρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Mantarini είπε:

Καλέ μην του λες τίποτα... Και όρμησε του... φτιάξε ατμόσφαιρα... Ένα ωραίο φαγάκι..  Ένα ωραίο γλυκάκι... έλα ξέρεις τώρα...?

Παντως κοριτσια ,ο πιο σιγουρος τροπος ειναι ο υπέρηχος.Τα τεστ μου κοκκινιζαν απο την Κυριακη και ο υπερηχος εδειξε σε 1-2 μερες οτι θα σκασει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Κι εγώ μια από τα ίδια.. Ξεκίνησαν χθες κάτι ενοχλήσεις δεξιά αριστερά, ξεκίνησε και μια κατηφεια, θα έρθει και νωρίτερα πιστεύω ?

πππφφφ δεν είμαστε και κοντά να πιούμε ένα καφέ να ενώσουμε τις πικρές μας..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Παντως κοριτσια ,ο πιο σιγουρος τροπος ειναι ο υπέρηχος.Τα τεστ μου κοκκινιζαν απο την Κυριακη και ο υπερηχος εδειξε σε 1-2 μερες οτι θα σκασει...

Τελικά καταλήγω ότι τα τεστ ωορρηξίας περισσότερο σε μπερδεύουν ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Ελα!Μην μου στενοχωριεσαι!Ποτε δεν ξερεις!!!!Περιμενε λιγακι να δεις και μην απογοητευεσαι απο τωρα!

Ευτυχώς είναι 3ημερο να βγούμε να ξεχάσουμε! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Mantarini είπε:

Τελικά καταλήγω ότι τα τεστ ωορρηξίας περισσότερο σε μπερδεύουν ...

Αυτο καταλαβω κι εγω..Τι να πω...Καποιες βρίσκουν την μερα ,εγω μαλλον ακομα την ψαχνω.Τα ειχα στο συρτάρι και έκανα ,αλλά ,το πηγαινα με υπέρηχο γαι σιγουρια αυτον το μηνα.Στο παρελθον που ειχα σταθερη περιοδο ,ειχα ωορρηξια τη 15 ,16 ημερα.Τωρα....ψαξε να την βρεις....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Ευτυχώς είναι 3ημερο να βγούμε να ξεχάσουμε! 

Εγώ τώρα το μόνο που σκέφτομαι αν είναι να ρθει... να ρθει.. να ξελαφρωσω... Δεν μπορώ αυτό το πρήξιμο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Ευτυχώς είναι 3ημερο να βγούμε να ξεχάσουμε! 

Να σου πω ,εμενα δεν με περιμενε και τιποτα συγλονιστικο..Το προγραμμα ελεγε επισκεψη στο πατρικο και δουλίτσες...Τωρα θα το αναδιαμορφώσω...χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Mantarini είπε:

Εγώ τώρα το μόνο που σκέφτομαι αν είναι να ρθει... να ρθει.. να ξελαφρωσω... Δεν μπορώ αυτό το πρήξιμο...

Σε καταλαβαίνω, κάπως έτσι νιώθουμε όλες ?ας μην επιβαρύνουμε όμως άλλο τον οργανισμό μας με επιπλέον άγχος! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Σε καταλαβαίνω, κάπως έτσι νιώθουμε όλες ?ας μην επιβαρύνουμε όμως άλλο τον οργανισμό μας με επιπλέον άγχος! 

Κορίτσια μέρες Καρναβαλιού είναι!Ολο και κάπου να το γλεντήσετε. Εμείς με το απώλεια της μαμάς μου , δεν έχουμε διαθεση για πολλά..Εσεις εκμεταλλευτείτε τις ημερες.Και εχει και τοσο ήλιο ,χαρα Θεου!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια! Πως είστε; εγώ δεν έχω κανένα ιδιαίτερο νέο καθώς μόλις τελείωσε η περίοδος οπότε είμαι σε αναμονή των γόνιμων! @Χρυσάφωπραγματικά μου κάνει εντύπωση αυτό με το τεστ! Το ανέφερες στο γιατρό; Εγώ έχω τσεκάρει ότι γίνεται θετικό για ένα 24ωρο, όταν έκανα κ γω δοκιμές έβρισκα ότι πχ το επόμενο πρωί ήταν πάλι αρνητικό. Μήπως έπεσες σε ελαττωματική παρτίδα; γιατί είναι περίεργο να σου έβρισκε ανεβασμένη LH για τόσες πολλές μέρες (από την κυριακή!!!) 

Κατά τα άλλα αυτό το μήνα θα ξεκινήσω πάλι την προσπάθεια κ ελπίζω σε κάτι καλύτερο... έχω ραντεβού κ με το γιατρό, θέλω να τον ρωτήσω αν συνεχιστεί αυτή η κατάσταση και εφόσον έχουμε καλές εξετάσεις τι θεωρεί ότι πρέπει να κάνουμε στη συνέχεια... Πάλι καλά που έκανα παύση αυτό το μήνα έχω κουραστεί να ελπίζω κάθε μήνα :-( 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Tokyo είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Πως είστε; εγώ δεν έχω κανένα ιδιαίτερο νέο καθώς μόλις τελείωσε η περίοδος οπότε είμαι σε αναμονή των γόνιμων! @Χρυσάφωπραγματικά μου κάνει εντύπωση αυτό με το τεστ! Το ανέφερες στο γιατρό; Εγώ έχω τσεκάρει ότι γίνεται θετικό για ένα 24ωρο, όταν έκανα κ γω δοκιμές έβρισκα ότι πχ το επόμενο πρωί ήταν πάλι αρνητικό. Μήπως έπεσες σε ελαττωματική παρτίδα; γιατί είναι περίεργο να σου έβρισκε ανεβασμένη LH για τόσες πολλές μέρες (από την κυριακή!!!) 

Κατά τα άλλα αυτό το μήνα θα ξεκινήσω πάλι την προσπάθεια κ ελπίζω σε κάτι καλύτερο... έχω ραντεβού κ με το γιατρό, θέλω να τον ρωτήσω αν συνεχιστεί αυτή η κατάσταση και εφόσον έχουμε καλές εξετάσεις τι θεωρεί ότι πρέπει να κάνουμε στη συνέχεια... Πάλι καλά που έκανα παύση αυτό το μήνα έχω κουραστεί να ελπίζω κάθε μήνα :-( 

Καλημερα!Δνε ξερω αλλα με εμενα τα τεστ δεν λειτουργουν.Οσο για την παρτιδα...ειναι απο φαρμακειο,γνωστης εταιρίας...Και άλλα που εκανα στο παρελθον ,απο την 10ημερα κοκκινιζαν...Μακαρι να σας βοηθανε ,γιατι εμενα ειναι τσαμπα κοπος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Κορίτσια μέρες Καρναβαλιού είναι!Ολο και κάπου να το γλεντήσετε. Εμείς με το απώλεια της μαμάς μου , δεν έχουμε διαθεση για πολλά..Εσεις εκμεταλλευτείτε τις ημερες.Και εχει και τοσο ήλιο ,χαρα Θεου!

 

εμένα οι απόκριες δεν με συγκινούν και πολύ... Ίσως επειδή από τις παρέες μας όλοι έχουν παιδιά, είμαστε οι τελευταίοι χωρίς παιδιά, οπότε δεν έχουμε με ποιον να βγούμε βράδυ.. οπότε προβλέπεται ένα ήσυχο  τριήμερο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έχετε κανένα σύμπτωμα;;;; Εγώ μέχρι χτες ήμουν πρησμένη και το στήθος δεν μπορούσα να τ ακουμπήσω σήμερα τελείως διαφορετικά.,, έχω ξεπρηστεί τελείως!!! Άρα δεν περιμένω και πολλά!!! Ελεγα αύριο που είναι 26η μέρα να κανω μια χοριακη αλλά νομίζω πως δεν υπάρχει λόγος.,, 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Mantarini είπε:

εμένα οι απόκριες δεν με συγκινούν και πολύ... Ίσως επειδή από τις παρέες μας όλοι έχουν παιδιά, είμαστε οι τελευταίοι χωρίς παιδιά, οπότε δεν έχουμε με ποιον να βγούμε βράδυ.. οπότε προβλέπεται ένα ήσυχο  τριήμερο 

Καλα να περασετε κοπελα μου οπως και να χει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Πως είστε; εγώ δεν έχω κανένα ιδιαίτερο νέο καθώς μόλις τελείωσε η περίοδος οπότε είμαι σε αναμονή των γόνιμων! @Χρυσάφωπραγματικά μου κάνει εντύπωση αυτό με το τεστ! Το ανέφερες στο γιατρό; Εγώ έχω τσεκάρει ότι γίνεται θετικό για ένα 24ωρο, όταν έκανα κ γω δοκιμές έβρισκα ότι πχ το επόμενο πρωί ήταν πάλι αρνητικό. Μήπως έπεσες σε ελαττωματική παρτίδα; γιατί είναι περίεργο να σου έβρισκε ανεβασμένη LH για τόσες πολλές μέρες (από την κυριακή!!!) 

Κατά τα άλλα αυτό το μήνα θα ξεκινήσω πάλι την προσπάθεια κ ελπίζω σε κάτι καλύτερο... έχω ραντεβού κ με το γιατρό, θέλω να τον ρωτήσω αν συνεχιστεί αυτή η κατάσταση και εφόσον έχουμε καλές εξετάσεις τι θεωρεί ότι πρέπει να κάνουμε στη συνέχεια... Πάλι καλά που έκανα παύση αυτό το μήνα έχω κουραστεί να ελπίζω κάθε μήνα :-( 

Μετά το διάλειμμα και τη σαλπιγγογραφια και με καλές εξετάσεις, πιστεύω το Πάσχα θα μας έχεις ευχάριστα! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Μετά το διάλειμμα και τη σαλπιγγογραφια και με καλές εξετάσεις, πιστεύω το Πάσχα θα μας έχεις ευχάριστα! ❤️

και εγώ το πιστεύω για την @Tokyo μας.... άντε κορίτσια... πιστεύω μια να κάνει την αρχή θα σπάσει η γκίνια...

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...