Μετάβαση σε περιεχόμενο

❤ Ο Φλεβάρης κι αν φλεβίσει, εγκυούλες θα μυρίσει!!!❤


LOULOUdaki!

Recommended Posts

Καλημέρα! εν αναμονή αποτελεσμάτων κ περιόδου... ατελείωτος μου φάνηκε αυτός ο μήνας! Άρχισα να έχω και τα πρώτα συμπτώματα ότι θα αδιεθετήσω, έτσι 2-3 μέρες νωρίτερα όχι που από την ωορρηξία κ μετά ένιωθα όλα τα συμπτώματα του κόσμου... από εδώ και πέρα θα μου γίνει μάθημα... δεν ξαναψάχνομαι, τέλος! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Tokyo είπε:

Σήμερα το πρωί θα πάει! Πηρα χτες κ μου ειπαν ότι είναι έτοιμα αλλά ήμασταν στις δουλειές ήδη κ δεν πρόλαβε (κλεινουν 4...). Οπότε θα περάσει πριν πάει δουλειά. Σε αναμμένα κάρβουνα είμαι... δεν ξερω αλλα λεω συνεχώς αφού φαίνεται πως με μενα είναι φαινομενικά ολα οκ κ αφού δε μένω τόσο καιρό, λες;;; Αυτός είναι χαλαρός κ ανησυχώ μην του πουν τίποτα περίεργο κ πάθει...

Κ γω γυναικολόγο θα.τα στειλω αρχικά κ θατο μας πει... πηγα μητέρα επειδη εκεί δουλεύει κ ο γιατρός μου, σκέφτηκα οτι αν χρειαστεί θα μπορεί μιλήσει απευθείας με τους ειδικούς...

Θα δούμε! Προς το παρον ελπίζω!

Μην ανησυχείς όλα καλά θα ναι! ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια.εγω είμαι στην ,7 μέρα τ κύκλου.εμεις εδώ έχουμε άνοιξη.... μέχρι σήμερα όμως από αύριο ξεκινάν οι βροχές

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Καλημέρα κορίτσια..πως είστε..;

Καλημέρα!!! 

@Mantariniήλιος ☀ έρχεται η άνοιξη! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

Καλημέρα! εν αναμονή αποτελεσμάτων κ περιόδου... ατελείωτος μου φάνηκε αυτός ο μήνας! Άρχισα να έχω και τα πρώτα συμπτώματα ότι θα αδιεθετήσω, έτσι 2-3 μέρες νωρίτερα όχι που από την ωορρηξία κ μετά ένιωθα όλα τα συμπτώματα του κόσμου... από εδώ και πέρα θα μου γίνει μάθημα... δεν ξαναψάχνομαι, τέλος! 

Όντως Είναι ατελείωτος αυτός ο μήνας δεν περνάει με τίποτα......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Όντως Είναι ατελείωτος αυτός ο μήνας δεν περνάει με τίποτα......

Και ειναι και κουτσος...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια! Τι κάνετε;

@Tokyo καλά αποτελέσματα! Περιμένουμε εναγωνίως! 

Έχω καταλήξει ότι ένα ζευγάρι μπορεί να προσπαθεί πάνω από χρόνο χωρίς να υπάρχει κανένα πρόβλημα. Το μωρό μπορεί να αργήσει αλλά θα έρθει οπωσδήποτε! Για όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Τι κάνετε;

@Tokyo καλά αποτελέσματα! Περιμένουμε εναγωνίως! 

Έχω καταλήξει ότι ένα ζευγάρι μπορεί να προσπαθεί πάνω από χρόνο χωρίς να υπάρχει κανένα πρόβλημα. Το μωρό μπορεί να αργήσει αλλά θα έρθει οπωσδήποτε! Για όλες!

Εννοείται! Εδώ λένε όλες οι προϋποθέσεις να ναι ok κι όλα σωστά, έχεις πιθανότητες 25% κάθε μήνα... Και για τις μεγαλύτερες 15%. Επειδή πολλά έχουμε δει και πολλά έχουμε ακούσει, περιμένουμε απλά να συμβεί ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Εννοείται! Εδώ λένε όλες οι προϋποθέσεις να ναι ok κι όλα σωστά, έχεις πιθανότητες 25% κάθε μήνα... Και για τις μεγαλύτερες 15%. Επειδή πολλά έχουμε δει και πολλά έχουμε ακούσει, περιμένουμε απλά να συμβεί ??

Γιάννα περιμένουμε και από σένα την απάντηση του γιατρού, σωστά; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Γιάννα περιμένουμε και από σένα την απάντηση του γιατρού, σωστά; 

Του έστειλα mail χθες, δεν το χει πολύ με τα mail αλλά θα απαντήσει κάποια στιγμή φαντάζομαι ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Του έστειλα mail χθες, δεν το χει πολύ με τα mail αλλά θα απαντήσει κάποια στιγμή φαντάζομαι ?

Άμα δεν τα εχ2ι με τα mail πάρε στο ιατρείο και ενημέρωσε ότι έστειλες mail 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου τα πήρε και φαίνεται πως όλα καλά! Δεν τα έχει δει γιατρός βέβαια αλλά από τις τιμές που γράφει δίπλα φαίνονται οκ! Αυτά που συγκράτησα από το τηλ είναι ότι με κατώτατο τα 15εκατ/ml έχει 68 και φυσιολογικές μορφές (ή κάπως έτσι) 6% με όριο το 4%. Τα υπόλοιπα δεν τα έχω μελετήσει αλλά από ότι μου είπε όλα είναι σύμφωνα με τις τιμές αναφοράς καλά!

Ευχαριστώ πολύ για την υποστήριξη όλες σας! Κ τώρα που το ξετινάξαμε από εξετάσεις ε ένα πράγμα έμεινε μόνο... να έρθει! τι στο καλό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Tokyo είπε:

Κορίτσια μου τα πήρε και φαίνεται πως όλα καλά! Δεν τα έχει δει γιατρός βέβαια αλλά από τις τιμές που γράφει δίπλα φαίνονται οκ! Αυτά που συγκράτησα από το τηλ είναι ότι με κατώτατο τα 15εκατ/ml έχει 68 και φυσιολογικές μορφές (ή κάπως έτσι) 6% με όριο το 4%. Τα υπόλοιπα δεν τα έχω μελετήσει αλλά από ότι μου είπε όλα είναι σύμφωνα με τις τιμές αναφοράς καλά!

Ευχαριστώ πολύ για την υποστήριξη όλες σας! Κ τώρα που το ξετινάξαμε από εξετάσεις ε ένα πράγμα έμεινε μόνο... να έρθει! τι στο καλό!

Όλα καλά λοιπόν κοπέλα μου τώρα θέλει πολες επαφές και ια έρθει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

Κορίτσια μου τα πήρε και φαίνεται πως όλα καλά! Δεν τα έχει δει γιατρός βέβαια αλλά από τις τιμές που γράφει δίπλα φαίνονται οκ! Αυτά που συγκράτησα από το τηλ είναι ότι με κατώτατο τα 15εκατ/ml έχει 68 και φυσιολογικές μορφές (ή κάπως έτσι) 6% με όριο το 4%. Τα υπόλοιπα δεν τα έχω μελετήσει αλλά από ότι μου είπε όλα είναι σύμφωνα με τις τιμές αναφοράς καλά!

Ευχαριστώ πολύ για την υποστήριξη όλες σας! Κ τώρα που το ξετινάξαμε από εξετάσεις ε ένα πράγμα έμεινε μόνο... να έρθει! τι στο καλό!

Τέλεια! Μια χαρά! Κινητικότητα? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

Κορίτσια μου τα πήρε και φαίνεται πως όλα καλά! Δεν τα έχει δει γιατρός βέβαια αλλά από τις τιμές που γράφει δίπλα φαίνονται οκ! Αυτά που συγκράτησα από το τηλ είναι ότι με κατώτατο τα 15εκατ/ml έχει 68 και φυσιολογικές μορφές (ή κάπως έτσι) 6% με όριο το 4%. Τα υπόλοιπα δεν τα έχω μελετήσει αλλά από ότι μου είπε όλα είναι σύμφωνα με τις τιμές αναφοράς καλά!

Ευχαριστώ πολύ για την υποστήριξη όλες σας! Κ τώρα που το ξετινάξαμε από εξετάσεις ε ένα πράγμα έμεινε μόνο... να έρθει! τι στο καλό!

Δεν έχω άλλα like. Μπράβο! Για πες, συνολικό αριθμό σπερματοζωαρίων και κινητικότητα να συνεδριάσει το συμβούλιο των γιατρέσσων (εμείς είμαστε αυτές, χεχεχε!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν έχω άλλα Like!!! 

Λοιπόν μόλις πάρω το χαρτί θα σας τα πω... κάτι μου είπε για ποσοστά και κινητικότητα αλλά δεν μπορούσα εκείνη τη στιγμή να τα συγκρατήσω... θα ενημερώσω όμως γιατί εσείς έχετε κάνει διδακτορικό!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Δεν έχω άλλα like. Μπράβο! Για πες, συνολικό αριθμό σπερματοζωαρίων και κινητικότητα να συνεδριάσει το συμβούλιο των γιατρέσσων (εμείς είμαστε αυτές, χεχεχε!)

Εσάς οι φυσιολογικές μορφές πόσες ήταν? Κινητικότητα θυμάμαι είχατε σούπερ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Niki94 @Γιάννα 36 @LOULOUdaki!  Λοιπόν τα πήρα κ γραπτά 

όγκος 2,4 (με όριο 1,5), PΗ 7,7 (7,2-8 τιμές), διαυγές / φυσιολογικό / χωρίς συγκολλήσεις. Συνολικός αριθμός 163 (όριο >39), φυσιολογικά 6%

Στην κινητικότητα γράφει διάφορα ρε κορίτσια αλλά δεν καταλαβαίνω πως διαβάζονται;;;

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

@Niki94 @Γιάννα 36 @LOULOUdaki!  Λοιπόν τα πήρα κ γραπτά 

όγκος 2,4 (με όριο 1,5), PΗ 7,7 (7,2-8 τιμές), διαυγές / φυσιολογικό / χωρίς συγκολλήσεις. Συνολικός αριθμός 163 (όριο >39), φυσιολογικά 6%

Στην κινητικότητα γράφει διάφορα ρε κορίτσια αλλά δεν καταλαβαίνω πως διαβάζονται;;;

 

Τώρα που το βλέπω μόνο αυτά δεν μπορώ να καταλάβω αν είναι όντως καλά ή όχι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

@Niki94 @Γιάννα 36 @LOULOUdaki!  Λοιπόν τα πήρα κ γραπτά 

όγκος 2,4 (με όριο 1,5), PΗ 7,7 (7,2-8 τιμές), διαυγές / φυσιολογικό / χωρίς συγκολλήσεις. Συνολικός αριθμός 163 (όριο >39), φυσιολογικά 6%

Στην κινητικότητα γράφει διάφορα ρε κορίτσια αλλά δεν καταλαβαίνω πως διαβάζονται;;;

 

Σ ενδιαφέρει η ζωηρή και η νωθρη προωθητική και το σύνολο των ποσοστών αυτών των 2. Επίσης το ποσοστό των ζωντανών 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...