Μετάβαση σε περιεχόμενο

❤ Ο Φλεβάρης κι αν φλεβίσει, εγκυούλες θα μυρίσει!!!❤


LOULOUdaki!

Recommended Posts

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

εεε εφαγα ενα τοστακι...Αλλα μαλλον ήθελε γεύμα...εε;;

Καλύτερα με το κυρίως γεύμα εκτός εάν πρέπει να τις παίρνεις πρωί. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

εεε εφαγα ενα τοστακι...Αλλα μαλλον ήθελε γεύμα...εε;;

Αν παίρνεις μία, παρτην με το κυρίως γεύμα. Έχω ακούσει κι από γνωστές μου να τις πειράζουν οι βιταμίνες, να νιώθουν πόνο και να πρηζονται.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Αν παίρνεις μία, παρτην με το κυρίως γεύμα. Έχω ακούσει κι από γνωστές μου να τις πειράζουν οι βιταμίνες, να νιώθουν πόνο και να πρηζονται.. 

Ευχαριστω πολυ!Καπως ετσι νιωθω κι εγω...

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Καλύτερα με το κυρίως γεύμα εκτός εάν πρέπει να τις παίρνεις πρωί. 

Σ ευχαριστω πολυ! 

Ξεχασα να ρωτησω τον γιατρο ποσες ν α παίρνω την ημέρα.Απο το φαρμακείο μου είπαν 3 ,το κουτί γράφει 2 και εμενα και μια πολυ μου πέφτει..Χχαχαχ.Θα ρωτησω τον γιατρο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσια..!!!

@Χρυσάφωκαλό είναι να πάρεις τον γιατρο που σου τις έδωσε να σου πει δοσολογία και ούτε να πίνεις εκείνος είναι ο κατάλληλος που θα σου πει και όχι το φαρμακείο. Σου εύχομαι να πάνε όλα καλά..!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Mantarini είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!! τι κάνετε;; @Γιάννα 36 και @LOULOUdaki! μαζί είμαστε εμείς οι 3.. Και εγώ στις 8/3 Δεν περιμένω.. 

Εκεί κάπου ανάμεσα στα καρναβάλια και τα κούλουμα ?δεν έχω και τεστ σπίτι ΕΥΤΥΧΩΣ! Παρασκευή ετοιμάσου να ανοίξεις το καινούριο θεματακι! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Καλημέρα κοριτσια..!!!

@Χρυσάφωκαλό είναι να πάρεις τον γιατρο που σου τις έδωσε να σου πει δοσολογία και ούτε να πίνεις εκείνος είναι ο κατάλληλος που θα σου πει και όχι το φαρμακείο. Σου εύχομαι να πάνε όλα καλά..!!

Σ ευχαριστω πολυ κοπέλα μου!Του εστειλα ,περιμενω απαντηση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Εκεί κάπου ανάμεσα στα καρναβάλια και τα κούλουμα ?δεν έχω και τεστ σπίτι ΕΥΤΥΧΩΣ! Παρασκευή ετοιμάσου να ανοίξεις το καινούριο θεματακι! 

Εγώ έχω 4... Αλλά είπα αυτή τη φορά θα περιμένω καθυστέρηση!! πήρα και ουροσυλλεκτες  να μην τα βγάζω άκυρα πάλι!! εσο έτοιμη!! Παρασκευή ε;; θα το χω έτοιμο!! χαχαχα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια κ από μένα. Σήμερα 10η ημέρα για εμένα. Και ξεκινούν σιγά σιγά τα πονακια... Κ περιμένω το Σάββατο. Εννοείται πως έχουμε ξεκινήσει επαφές... Δε θα περίμενα το σαββατοκύριακο ?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Mantarini είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!! τι κάνετε;; @Γιάννα 36 και @LOULOUdaki! μαζί είμαστε εμείς οι 3.. Και εγώ στις 8/3 Δεν περιμένω.. 

Με το καλο κορίτσια!Να μπει ο μηνας με ευχαριστα νεα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Starrr είπε:

Καλημέρα κορίτσια κ από μένα. Σήμερα 10η ημέρα για εμένα. Και ξεκινούν σιγά σιγά τα πονακια... Κ περιμένω το Σάββατο. Εννοείται πως έχουμε ξεκινήσει επαφές... Δε θα περίμενα το σαββατοκύριακο ?????

Ωραιότατα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Καλημέρα κορίτσια κ από μένα. Σήμερα 10η ημέρα για εμένα. Και ξεκινούν σιγά σιγά τα πονακια... Κ περιμένω το Σάββατο. Εννοείται πως έχουμε ξεκινήσει επαφές... Δε θα περίμενα το σαββατοκύριακο ?????

Εύχομαι πολλές αγκαλίτσες και αυτός ο μήνας να είναι "καρπερος"!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Χρυσάφω είπε:

Κορίτσια οι βιταμίνες που παίρνω ,προφανώς είναι πολύ δυνατές και μου έχουν διαλύσει το στομάχι.Πριν μια ώρα την πήρα και νιώθω πέτρα το στομάχι μου...Τι να κάνω;;Περισσότερο νερό λέτε να βοηθούσε;;;

Σε κανένα ωάριο θα βοηθήσει η.....

Δεν ρώτησες το γιατρό; δεν ακούγεται πολύ ευχάριστο και είναι βιταμινουλες... Μήπως να του πεις; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Με το καλο κορίτσια!Να μπει ο μηνας με ευχαριστα νεα!

Ευχαριστούμε @Χρυσάφω μου!! και σε εσένα ότι καλύτερο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Mantarini είπε:

Εγώ έχω 4... Αλλά είπα αυτή τη φορά θα περιμένω καθυστέρηση!! πήρα και ουροσυλλεκτες  να μην τα βγάζω άκυρα πάλι!! εσο έτοιμη!! Παρασκευή ε;; θα το χω έτοιμο!! χαχαχα 

Ετσι μπράβο! Σε ετοιμότητα!!! ? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Καλημέρα κορίτσια κ από μένα. Σήμερα 10η ημέρα για εμένα. Και ξεκινούν σιγά σιγά τα πονακια... Κ περιμένω το Σάββατο. Εννοείται πως έχουμε ξεκινήσει επαφές... Δε θα περίμενα το σαββατοκύριακο ?????

Ε μα θέλει και... προπόνηση το θέμα?

Περιμένει καμία μέχρι μεθαύριο ή όλες είμαστε Μάρτιο? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kate89 είπε:

Δεν ρώτησες το γιατρό; δεν ακούγεται πολύ ευχάριστο και είναι βιταμινουλες... Μήπως να του πεις; 

Καλημερα κορίτσι μου!Του εγραψα mail .Περιμενω απαντηση.Προφανώς θέλει πιο γεματο στομάχι.Και πιο γερο;;;;Ωεο;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Mantarini είπε:

Εγώ έχω 4... Αλλά είπα αυτή τη φορά θα περιμένω καθυστέρηση!! πήρα και ουροσυλλεκτες  να μην τα βγάζω άκυρα πάλι!! εσο έτοιμη!! Παρασκευή ε;; θα το χω έτοιμο!! χαχαχα 

Εχω 1 τεστάκια για φιγούρα!Τους άλλαξα τα φώτα στον προηγούμενο κύκλο και θα τα αφήσω στην ησυχία τους αυτόν τον κύκλο..Αν μπορούσαν να μιλήσουν ,θα μου φώναζαν:ΕΛΕΟΣΣΣΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Χρυσάφω είπε:

Εχω 1 τεστάκια για φιγούρα!Τους άλλαξα τα φώτα στον προηγούμενο κύκλο και θα τα αφήσω στην ησυχία τους αυτόν τον κύκλο..Αν μπορούσαν να μιλήσουν ,θα μου φώναζαν:ΕΛΕΟΣΣΣΣ

έχω διαβασει ότι υπάρχουν γυναίκες που είναι εθισμένες να κάνουν τεστ εγκυμοσύνης... ?? ανησύχησα λίγο τον προηγούμενο μήνα που μέρα παρά μέρα σχεδόν έκανα τεστάκι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Mantarini είπε:

έχω διαβασει ότι υπάρχουν γυναίκες που είναι εθισμένες να κάνουν τεστ εγκυμοσύνης... ?? ανησύχησα λίγο τον προηγούμενο μήνα που μέρα παρά μέρα σχεδόν έκανα τεστάκι

Να ερθεις να κάνουμε παρέα!χαχαχαχαχ!Αυτόν το μήνα είπα φρένοοοοοο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια!Γράψτε μας καμιά συμβουλή στο θέμα δίπλα για τις Συμβουλές για να έρθει το μπεμπέ! Μας έχετε επισκεφτεί;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Κοριτσάκια!Γράψτε μας καμιά συμβουλή στο θέμα δίπλα για τις Συμβουλές για να έρθει το μπεμπέ! Μας έχετε επισκεφτεί;;;

νομίζω οι εγκυουλες της παρέας θα πρέπει να μας γράψουν σε εκείνο το θεματακι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Mantarini είπε:

νομίζω οι εγκυουλες της παρέας θα πρέπει να μας γράψουν σε εκείνο το θεματακι 

τις περιμένουμε λοιπον!Τα φωτα σας κορίτσια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ δεν έχω καμία συμβουλή μόνο αν έχετε θέμα με τα δόντια πρώτα να τα φτιάξετε και μετά εγκυμοσύνη συμβουλή ιατρού 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...