Μετάβαση σε περιεχόμενο

❤ Ο Φλεβάρης κι αν φλεβίσει, εγκυούλες θα μυρίσει!!!❤


LOULOUdaki!

Recommended Posts

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Mantarini είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!! Εγώ δεύτερη μέρα καθυστέρησης σήμερα..  Εχτές το μεσημέρι είχα έντονα πονακια σαν αυτά όταν κατεβαίνει η ακατονομαστη και έντονη υπνηλία.. πήγαινα συνέχεια τουαλέτα γιατί έλεγα μου ήρθε.. εν τέλη άφαντη!! και σήμερα τίποτα!!  @Γιάννα 36 ούτε και εγώ ξέρω τι μας συμβαίνει... να σημειωθεί ότι εχω κάνει και τεστάκια προχτές τα οποία μου βγήκαν άκυρα..  Και μετά αρνητικά.. 

Καλημέρα!! Τα ίδια ακριβώς.. Όλο στην τουαλέτα και ύπνο από νωρίς. Με τη διαφορά πως πόνους έντονους είχα μόνο τη Δευτέρα. Μετά κάτι σαν υποψία. Περιμένουμε, τι να κάνουμε! Ένα τεστ μου απέμεινε ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Καλημέρα!! Τα ίδια ακριβώς.. Όλο στην τουαλέτα και ύπνο από νωρίς. Με τη διαφορά πως πόνους έντονους είχα μόνο τη Δευτέρα. Μετά κάτι σαν υποψία. Περιμένουμε, τι να κάνουμε! Ένα τεστ μου απέμεινε ?

και μένα!! αλλά μάλλον είναι από την ελλατωματικη παρτίδα.. ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Mantarini είπε:

και μένα!! αλλά μάλλον είναι από την ελλατωματικη παρτίδα.. ?

Κάνε πρώτα αυτό να φεύγει κιόλας. Που ξέρεις, μπορεί να δείξει. Είναι hometest? Κάνε τσισάκια σε ένα ποτηράκι και βύθισέ το μέχρι τη γραμμούλα για 10'.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Κάνε πρώτα αυτό να φεύγει κιόλας. Που ξέρεις, μπορεί να δείξει. Είναι hometest? Κάνε τσισάκια σε ένα ποτηράκι και βύθισέ το μέχρι τη γραμμούλα για 10'.

Όχι είναι απ τα άλλα (καθαρό μπλε - μετέφρασε το στα αγγλικά)  για να μην θεωρηθεί διαφήμιση... κάνω τσισακια πάνω και σου λέει ότι για να είναι έγκυρο πρέπει να βγει γραμουλα στο παράθυρο ελέγχου.. εχω κάνει 3... Και στα 3 δεν έχει βγει τίποτα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η marillia είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου!!Αδιαθέτησα χτες!!!Πήρα κ την έγκριση για τα φάρμακα εξωσωματικής!!Τον άλλο μήνα ξεκινάω!!!

Με το καλό κοπέλα μου!! τον επόμενο μήνα να σε βρει με σπορακι στη κοιλίτσα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η marillia είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου!!Αδιαθέτησα χτες!!!Πήρα κ την έγκριση για τα φάρμακα εξωσωματικής!!Τον άλλο μήνα ξεκινάω!!!

Με το καλό η καινούρια προσπάθεια και εύχομαι ολόψυχα να ευδοκιμήσει 

❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Mantarini είπε:

Με το καλό κοπέλα μου!! τον επόμενο μήνα να σε βρει με σπορακι στη κοιλίτσα!!

Ευχαριστώ πάρα πολύ!!Κ σεις με το καλό!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Με το καλό η καινούρια προσπάθεια και εύχομαι ολόψυχα να ευδοκιμήσει 

❤️

Ευχαριστώ πολύ!!Κ συ μακάρι να μην αδιαθετήσεις!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Κορίτσια πριν λίγο έμαθα ότι η ξαδέρφη μου είναι έγκυος... Είχε αυξημένη θερμοκρασία. Σήμερα περίμενε περίοδο. Κ της λέω πήγε να κάνεις χοριακη. Κ τελικά ήταν θετικηηηη!!! Με την πρώτη τους προσπάθεια. Δεν ξέρω πως έγινε. Κ εμείς. Τυραννιομαστε... Αλλά όλα για κάποιον λόγο γίνονται... Να το θυμάστε!!! ❤️

@Starrr καλημέρα ναι μαλλον ολα για καποιο λογο γίνονται... κ εγω χθες εμαθα για 2 εγκυμοσυνες (η κοπελα ενος συναδελφου κ γυναικα ενος φιλου) να σημειωθει οτι και οι δυο "δεν το ηθελαν" και τους έτυχε.....και ηταν κ προβληματισμενοι.... αυτο το τους ετυχε ειλικρινα ποτε δεν θα το καταλαβω!

στις πριν 49 λεπτά, ο/η Penny89 είπε:

Χαχχαχαχχα γελάω με το ρουφιανα να σαι καλά γελασα και Εχω τόση αγωνία για σήμερα θα κάνω υπέρηχο σε μια ώρα Εχω ραντεβού αχ 

@Penny89 κοριτσι καλημέρα περιμένουμε τα όμορφα νεα σου μετα τον γιατρο ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η marillia είπε:

Ευχαριστώ πάρα πολύ!!Κ σεις με το καλό!!

Καλη δύναμη κοπέλα μου!Ευχομαι ολα να πανε καλα και να μας ανακοινωσεις τα ευχαριστα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Χρυσάφω είπε:

Καλη δύναμη κοπέλα μου!Ευχομαι ολα να πανε καλα και να μας ανακοινωσεις τα ευχαριστα!

Ευχαριστώ γλυκιά μου!!!Θα μπαίνω να σας διαβάζω κ μακάρι για όλες σας να διαβάσω τα ευχάριστα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η marillia είπε:

Ευχαριστώ γλυκιά μου!!!Θα μπαίνω να σας διαβάζω κ μακάρι για όλες σας να διαβάσω τα ευχάριστα!!

??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Mellenaki είπε:

@Starrr καλημέρα ναι μαλλον ολα για καποιο λογο γίνονται... κ εγω χθες εμαθα για 2 εγκυμοσυνες (η κοπελα ενος συναδελφου κ γυναικα ενος φιλου) να σημειωθει οτι και οι δυο "δεν το ηθελαν" και τους έτυχε.....και ηταν κ προβληματισμενοι.... αυτο το τους ετυχε ειλικρινα ποτε δεν θα το καταλαβω!

@Penny89 κοριτσι καλημέρα περιμένουμε τα όμορφα νεα σου μετα τον γιατρο ?

@Starrr αχ αυτό το μας έτυχε..  πως σας έτυχε βρε παιδια;; 11 Χρόνια ειμαι με τον άντρα μου... παντρεύτηκαμε τον Σεπτέμβρη και ξεκινήσαμε προσπάθειες τον προηγούμενο μήνα... Δεν μας έτυχε ποτέ τίποτα...Δεν μπορώ ούτε εγώ να το καταλάβω.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Mantarini είπε:

@Starrr αχ αυτό το μας έτυχε..  πως σας έτυχε βρε παιδια;; 11 Χρόνια ειμαι με τον άντρα μου... παντρεύτηκαμε τον Σεπτέμβρη και ξεκινήσαμε προσπάθειες τον προηγούμενο μήνα... Δεν μας έτυχε ποτέ τίποτα...Δεν μπορώ ούτε εγώ να το καταλάβω.. 

Ελα ντε...Πως τυχαινει βρε κοριτσια;;;Κι εμεις παμε στα 3,5 χρονια με ενα σωρο προσπαθειες και δεν τυχαίνει ,παρα μονο μια βιοχημικη περσι...Τι να πω...Ειναι το τυχερο του καθενος...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Mantarini είπε:

@Starrr αχ αυτό το μας έτυχε..  πως σας έτυχε βρε παιδια;; 11 Χρόνια ειμαι με τον άντρα μου... παντρεύτηκαμε τον Σεπτέμβρη και ξεκινήσαμε προσπάθειες τον προηγούμενο μήνα... Δεν μας έτυχε ποτέ τίποτα...Δεν μπορώ ούτε εγώ να το καταλάβω.. 

Έλα μου ντε. ???? Εκτός κ αν είμαστε γκαντεμηδες!!!!. Τι άλλο να πω. Τόσες προσπάθειες χαμένες. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Mantarini είπε:

@Starrr αχ αυτό το μας έτυχε..  πως σας έτυχε βρε παιδια;; 11 Χρόνια ειμαι με τον άντρα μου... παντρεύτηκαμε τον Σεπτέμβρη και ξεκινήσαμε προσπάθειες τον προηγούμενο μήνα... Δεν μας έτυχε ποτέ τίποτα...Δεν μπορώ ούτε εγώ να το καταλάβω.. 

Πραγματικά... Κ εγώ νευριάζω κάπως με αυτά! Υπάρχουν δύο ενδεχόμενα... Η προσπαθούν τα ζευγάρια αλλά θέλουν απλώς να πουν ότι ααα σε μας ήρθε πολύ εύκολα ή ο άντρας δεν προσέχει απλά κ η γυναίκα είναι ανυποψίαστη ?κ εγώ με τον πρώην μου ήμασταν 10 χρόνια μαζί.. Ποτέ δε μας έτυχε... Κ Αφού χωρίσαμε παντρεύτηκε πολύ γρήγορα κ κάνανε κ παιδάκι...! Άρα όντως δεν έτυχε γιατί απλώς πρόσεχαμε. Κ με τον αντρα μου 6 χρόνια μαζί πάλι δε μας έτυχε. Για αυτό καλό είναι να μη τα ακούμε αυτά γιατί μόνο κακό μας κάνουν! ☺️☺️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η thalaki είπε:

Πραγματικά... Κ εγώ νευριάζω κάπως με αυτά! Υπάρχουν δύο ενδεχόμενα... Η προσπαθούν τα ζευγάρια αλλά θέλουν απλώς να πουν ότι ααα σε μας ήρθε πολύ εύκολα ή ο άντρας δεν προσέχει απλά κ η γυναίκα είναι ανυποψίαστη ?κ εγώ με τον πρώην μου ήμασταν 10 χρόνια μαζί.. Ποτέ δε μας έτυχε... Κ Αφού χωρίσαμε παντρεύτηκε πολύ γρήγορα κ κάνανε κ παιδάκι...! Άρα όντως δεν έτυχε γιατί απλώς πρόσεχαμε. Κ με τον αντρα μου 6 χρόνια μαζί πάλι δε μας έτυχε. Για αυτό καλό είναι να μη τα ακούμε αυτά γιατί μόνο κακό μας κάνουν! ☺️☺️

εχω συνάντηση και το άλλο... Πόσο καιρό προσπαθούσατε;; -α τίποτα..  στο πρώτο μήνα.. με μια φορά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@marillia κορίτσι μου εύχομαι να πάνε όλα τέλεια και στο επόμενο θεματάκι να μας ανακοινώσεις τα ευχάριστα ❤

@Starrr έχω να σου πω για εγκυμοσύνες στο τσακ μπαμ...ουουου!!! Και για κοπέλες που έμειναν μετά από μένα και γέννησαν κι εγώ όχι, ουουουου...!!! Μετράω καμιά 30αρια και συνεχίζω το μέτρημα ?

@Mantarini τα clear blue είναι αξιόπιστα τεστ. Για δοκίμασε άλλη μία, μπορεί να είναι η τυχερή σου ?

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Mantarini είπε:

εχω συνάντηση και το άλλο... Πόσο καιρό προσπαθούσατε;; -α τίποτα..  στο πρώτο μήνα.. με μια φορά...

Κ γω...ξαδερφες φίλες κουμπάρες... Όλες με μια φορά.. Δεν κατάλαβαν πως ήρθε λέει... Κ το άλλο που συμπληρώνουν... Επαφές είχαμε πριν την περίοδο ούτε καν στην ωορρηξία κ τσουπ ήρθε ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γνωστή 1: θέλω να κάνω δεύτερο για να μην πάω στη δουλειά. Τον επόμενο μήνα έγκυος.

Γνωστή 2: θηλάζω και αυτό το μήνα μου ήρθε περίοδος. Τον επόμενο μήνα έγκυος.

Γνωστή 3: μόλις παντρευτήκαμε και ξεκινήσαμε ελεύθερα. Τον ίδιο μήνα έγκυος.

Γνωστή 4: είχαμε χωρίσει, αλλά βρεθήκαμε ένα βράδυ κι έμεινα έγκυος.

Θα σας πω κι άλλα μόλις τα θυμηθώ.

Τα συμπεράσματα δικά σας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η thalaki είπε:

Κ γω...ξαδερφες φίλες κουμπάρες... Όλες με μια φορά.. Δεν κατάλαβαν πως ήρθε λέει... Κ το άλλο που συμπληρώνουν... Επαφές είχαμε πριν την περίοδο ούτε καν στην ωορρηξία κ τσουπ ήρθε ???

Αυτό! ακριβώς Αυτό!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η LOULOUdaki! είπε:

@marillia κορίτσι μου εύχομαι να πάνε όλα τέλεια και στο επόμενο θεματάκι να μας ανακοινώσεις τα ευχάριστα ❤

@Starrr έχω να σου πω για εγκυμοσύνες στο τσακ μπαμ...ουουου!!! Και για κοπέλες που έμειναν μετά από μένα και γέννησαν κι εγώ όχι, ουουουου...!!! Μετράω καμιά 30αρια και συνεχίζω το μέτρημα ?

@Mantarini τα clear blue είναι αξιόπιστα τεστ. Για δοκίμασε άλλη μία, μπορεί να είναι η τυχερή σου ?

 

πάω φαρμακείο να πάρω ουροσυλλεκτη!! δεν θα με τρελάνουν εμένα τα στικακια!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...