Μετάβαση σε περιεχόμενο

❤ Ο Φλεβάρης κι αν φλεβίσει, εγκυούλες θα μυρίσει!!!❤


LOULOUdaki!

Recommended Posts

Γεια σας κορίτσια μου.. εύχομαι να είστε όλες καλά κ να έχουμε αργά η γρήγορα τα αποτελέσματα που επιθυμούμε.. να περάσουν οι δυσκολίες κ να πάμε παρακάτω..@Niki94 κορίτσι μου καμία δε θα μείνει χωρίς μωράκι.. θα κάνετε ότι σας πουν οι γιατροί.. έστω κ εξωσωματική καλή λύση για να έρθει τι μωρο σας.. 

Κορίτσια εγώ πήγα σήμερα στον γιατρό. Θα πάω στο Πανεπιστήμιακο το Ερετρεια κάπως έτσι Μ το είπε στην Αθήνα.. θα μιλήσω μαζί του το απόγευμα να δούμε πότε θα παω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

oxi den exoyme kani tipota akomi apo shmera thadoume to prwi pira ta apotelesmata kai den exw idea pws prepei na kinithoume einai megalo to sok

Σε καταλαβαίνω!!!Και εγωτο ίδιο έπαθα!!!!Το πρώτο πράγμα που πρέπει να κάνετε είναι να πάτε σε έναν ουρολόγο ανδρολογο για εξέταση! Εμείς έχουμε κλείσει ραντεβού για Δευτέρα!Συνήθως σε όσους έχουν αζωοσπερμια που δεν διορθώνεται γίνεται βιωψια και παίρνουν σπέρμα!!!Έχετε επιλογές δηλαδη.Προς το παρόν ηρέμησε για να στηρίξεις και τον άντρα σου γιατί αυτοί τώρα από εμάς περιμένουν!!!!Πάντως λίγο που το έψαξα με εξωσωματική μπορούμε να μείνουμε σχετικά εύκολα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Niki94 είπε:

Καλημέρα κορίτσια εμείς από τα αποτελέσματα του σπερμματοδιαγραμμα φάγαμε το μεγαλύτερο άκυρο της ζωή μας πάει το όνειρο μας..!! 

Γιατί????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Penny89 είπε:

@Starrr @Mantarini @lactaki @Σταυρι @Χρυσάφω @paradisebirdκαι σε όλα τα αλλά κορίτσια θέλω όλες σας γνωρισω σιγα σιγά τι κάνετε;;; @Mantarini τι ωραία κορίτσι μου εύχομαι θετικά νεακιααα μακάρι να εχεις ενα σπορακι μέσα στην κοιλιτσα σου

Καλώς όρισες @Penny89 πενάκι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Σταυρι είπε:

Καλώς όρισες @Penny89 πενάκι!!!

@Mellenaki αχ κορίτσι μου σε παρακαλώ μην πεφτεις και φυσικά όλες θα τα καταφέρουμε ολες όμως αυτό ισχυει και για σένα @Niki94 κορίτσι μου πανω απο όλα ο Θεός καμια δεν μένει χωρίς παιδάκι το 2019 ελάτε κορίτσια κου μην απογοητευεστε εμένα είναι η τριτη φορά που μένω έγκυος και ελπιζω τόσο να Εχω αυτό το μωρο στην αγκαλιά Εχω περασει τόσο πόνο τόσο ταλαιπωρία τόσο κλάμα αλλά σηκώθηκε και είμαι έτοιμη να βοηθήσω οποία κοπελα το χρειαστεί να είστε δυνατές τιποτα δεν μπορεί να μας νικήσει εμείς είμαστε πιο δυνατές @Σταυρι καλως σε βρηκα κοριτσάκι μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστώ κορίτσια δεν περίμενα να το πάρουμε τόσο βαριά αλλά μας ήρθε κεραμίδα οπότε καταλαβενετε τώρα θα μα1 πει ο γιατρός μου πως προχωράμε και που να πάμε έχω πλήρη μεσάνυχτα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Penny89 είπε:

@Mellenaki αχ κορίτσι μου σε παρακαλώ μην πεφτεις και φυσικά όλες θα τα καταφέρουμε ολες όμως αυτό ισχυει και για σένα @Niki94 κορίτσι μου πανω απο όλα ο Θεός καμια δεν μένει χωρίς παιδάκι το 2019 ελάτε κορίτσια κου μην απογοητευεστε εμένα είναι η τριτη φορά που μένω έγκυος και ελπιζω τόσο να Εχω αυτό το μωρο στην αγκαλιά Εχω περασει τόσο πόνο τόσο ταλαιπωρία τόσο κλάμα αλλά σηκώθηκε και είμαι έτοιμη να βοηθήσω οποία κοπελα το χρειαστεί να είστε δυνατές τιποτα δεν μπορεί να μας νικήσει εμείς είμαστε πιο δυνατές @Σταυρι καλως σε βρηκα κοριτσάκι μου

κοριτσι μου εισαι εγκυος ? με το καλο ολα να πανε καλα δεν το ηξερα! μπραβο κοριτσι μου , καποια στιγμη ισως τα καταφερουμε ολες !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Penny89 είπε:

αχ κοριτσια μπορω και βαζω καρδουλες χχαχχχα ?????

Για πες εισαι αθηνα η επαρχια? κ ηλικια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Mellenaki είπε:

Για πες εισαι αθηνα η επαρχια? κ ηλικια?

@Mellenaki  ναι κοριτσακι μου ειμαι εγκυος στην πολυ αρχη βεβαια να φανταστεις αυριο θα παω να δω σακο και το σπορακι μου μεσα να με περιμενει ειμαι απο επαρχια και ειμαι 30 κοριτσακι μου εσυ;;; οχι ισως ολες θα τα καταφερουμε αυτο θελω να το λες σιγουρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Penny89 είπε:

@Mellenaki  ναι κοριτσακι μου ειμαι εγκυος στην πολυ αρχη βεβαια να φανταστεις αυριο θα παω να δω σακο και το σπορακι μου μεσα να με περιμενει ειμαι απο επαρχια και ειμαι 30 κοριτσακι μου εσυ;;; οχι ισως ολες θα τα καταφερουμε αυτο θελω να το λες σιγουρα

Mπραβο κοριτσι μου πολυ χαιρομαι που εισαι στην παρεα μας με το σπορακι σου θα φερεις τυχη κ σε μας ! εγω ειμαι απο Κρητη εχω μεγαλωσει κ μενω Πειραια απο παιδακι, σε λιγους μηνες γινομαι 38 αλλα ακομα λεω 37 αν δεν τα κλεισω πρωτα δεν λεω 38 :P:P νιωθω βεβαια 25 αλλα αυτο δεν εχει καμια σημασια :P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Mellenaki είπε:

Mπραβο κοριτσι μου πολυ χαιρομαι που εισαι στην παρεα μας με το σπορακι σου θα φερεις τυχη κ σε μας ! εγω ειμαι απο Κρητη εχω μεγαλωσει κ μενω Πειραια απο παιδακι, σε λιγους μηνες γινομαι 38 αλλα ακομα λεω 37 αν δεν τα κλεισω πρωτα δεν λεω 38 :P:P νιωθω βεβαια 25 αλλα αυτο δεν εχει καμια σημασια :P:P

χααχχαχαχα και καλα κανεις σημασια εχεις πως νιωθεις και φυσικα θα σας φερω τυχη θα δειτε κοριτσια μου απλα δεν θελω να πεφτετε ειναι φυσιολογικο καποιες φορες να λυγιζουμε ετσι αλλα πιστευε με υπαρχει μεγαλος πονος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Niki94 είπε:

Όλα είναι μηδενικά ούτε ένα σπερματοζωάριο 

Θα βρεθεί μια λύση κορίτσι μου, δεν μπορεί! Η επιστήμη έχει προχωρήσει! 

Το σπερμοδιαγραμμα που το κάνατε; Σε κάποιο μικροβιολογικό ή πήγατε σε πιο εξειδικευμένο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια τελικά ήρθε περίοδος σήμερα... άρα ειχα ωορρηξία 2μερες νωρίτερα απο ότι νομιζα κ εκεινη τη μερα δεν μπορέσαμε να έρθουμε σε επαφή... Τελοσπαντων έκλεισα ραντεβού για σαλπιγγογραφια να μου φυγει η ιδέα. Θα παω ιασω έχει καμια σας εμπειρία; κ θα κανει κ ο άντρας μου εξέταση να ειμαστε σίγουροι. Μου σύστησε ο γιατρός το μητερα για να το δουν εμβρυολογοι το σπέρμα κ μαλλον έχει δικιο γιατί για μικροβιολογικα ακούω διάφορα κουλα... απο εκει καμιά εμπειρια;

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mellenaki είπε:

Mπραβο κοριτσι μου πολυ χαιρομαι που εισαι στην παρεα μας με το σπορακι σου θα φερεις τυχη κ σε μας ! εγω ειμαι απο Κρητη εχω μεγαλωσει κ μενω Πειραια απο παιδακι, σε λιγους μηνες γινομαι 38 αλλα ακομα λεω 37 αν δεν τα κλεισω πρωτα δεν λεω 38 :P:P νιωθω βεβαια 25 αλλα αυτο δεν εχει καμια σημασια :P:P

Κορίτσι μου επειδή είμαστε κ ιδια ηλικία, ποσο καιρό προσπαθείτε; κ συγγνώμη αν σε ρωταω πραγματα που εχεις ξαναπεί, απλα ως καινούρια ισως κάπου τα εχω χασει. Σας έχει δώσει ο γιατρός σου οδηγίες για κάποιες εξετάσεις μετά απο καποιο καιρό ή έχετε κανει ηδη κατι;

Εμεις 6 με 7 μηνες κ όπως έγραψα πιο πανω θα πάμε για εξετάσεις... τα ορμονικα τα εχω τσεκαρει ειναι οκ...

Σε ευχαριστώ πολύ πολύ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Mellenaki είπε:

@Penny89 ε με πιανει ωρες ωρες κ τωρα τελευταια ολο κ πιο συχνα ! ναι το πιστευω οτι εχουμε μεγαλη δυναμη ψυχης ολες αλλα.... θα τα καταφερουμε αραγε ολες...?

@Χρυσάφω ενταξει δεν τους αχρηστεψα εντελως...κανουν κ αυτοι την δουλιτσα τους μονο που εμεις περναμε ολα τα αγχοι !

Αυτο ξαναπες το!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η lactaki είπε:

Γεια σας κορίτσια μου.. εύχομαι να είστε όλες καλά κ να έχουμε αργά η γρήγορα τα αποτελέσματα που επιθυμούμε.. να περάσουν οι δυσκολίες κ να πάμε παρακάτω..@Niki94 κορίτσι μου καμία δε θα μείνει χωρίς μωράκι.. θα κάνετε ότι σας πουν οι γιατροί.. έστω κ εξωσωματική καλή λύση για να έρθει τι μωρο σας.. 

Κορίτσια εγώ πήγα σήμερα στον γιατρό. Θα πάω στο Πανεπιστήμιακο το Ερετρεια κάπως έτσι Μ το είπε στην Αθήνα.. θα μιλήσω μαζί του το απόγευμα να δούμε πότε θα παω

Κορίτσι μου λογικά σου είπε το αρεταιειο, είμαι Αθήνα κ τυχαίνει να το εχω ακουστά ως νοσοκομειο. Δες εδω:

http://www.aretaieio.uoa.gr

Όλα καλά θα πάνε! 

(Απαντάω αλλα αργούν τοσοβνα δημοσιευτούν που δεν μπορώ να σας παρακολουθώ εύκολα...)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Σταυρι είπε:

Εύχομαι να είσαι εγκυουλα μανταρινακι Μας!!! 

Κοριτσια μου εγώ έκανα μάλλον οωρηξια Κυριακή ήρθα σ επαφή Κυριακή και χτες να έρθω και Σήμερα?? Να σημειώσω ότι έχω πάρα πολλά υγρα

Καλε βουρρρε πήγαινε για επαφη και σημερα και αύριο έλα ακόμα εδώ είσαι αχαχχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Tokyo είπε:

Κορίτσια τελικά ήρθε περίοδος σήμερα... άρα ειχα ωορρηξία 2μερες νωρίτερα απο ότι νομιζα κ εκεινη τη μερα δεν μπορέσαμε να έρθουμε σε επαφή... Τελοσπαντων έκλεισα ραντεβού για σαλπιγγογραφια να μου φυγει η ιδέα. Θα παω ιασω έχει καμια σας εμπειρία; κ θα κανει κ ο άντρας μου εξέταση να ειμαστε σίγουροι. Μου σύστησε ο γιατρός το μητερα για να το δουν εμβρυολογοι το σπέρμα κ μαλλον έχει δικιο γιατί για μικροβιολογικα ακούω διάφορα κουλα... απο εκει καμιά εμπειρια;

 

Αν θες να σου πω σε έναν που πήγε ο άντρας μου Εξερετικος κέντρο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 59 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Αν θες να σου πω σε έναν που πήγε ο άντρας μου Εξερετικος κέντρο 

Ναι, βέβαια! Σχεδόν έχουμε αποφασίσει για το μητερα επειδη ειναι εκεί ο γιατρος μου, αλλα κάθε πρόταση ευπρόσδεκτη!!! Δεν ξερω αν μπορείς να το γράψεις εδω. Αν το προτιμάς στείλε μου κάποιο μνμ, ότι σε βολεύει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

Ναι, βέβαια! Σχεδόν έχουμε αποφασίσει για το μητερα επειδη ειναι εκεί ο γιατρος μου, αλλα κάθε πρόταση ευπρόσδεκτη!!! Δεν ξερω αν μπορείς να το γράψεις εδω. Αν το προτιμάς στείλε μου κάποιο μνμ, ότι σε βολεύει!

Σου έστειλα μνμ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Tokyo είπε:

Κορίτσι μου επειδή είμαστε κ ιδια ηλικία, ποσο καιρό προσπαθείτε; κ συγγνώμη αν σε ρωταω πραγματα που εχεις ξαναπεί, απλα ως καινούρια ισως κάπου τα εχω χασει. Σας έχει δώσει ο γιατρός σου οδηγίες για κάποιες εξετάσεις μετά απο καποιο καιρό ή έχετε κανει ηδη κατι;

Εμεις 6 με 7 μηνες κ όπως έγραψα πιο πανω θα πάμε για εξετάσεις... τα ορμονικα τα εχω τσεκαρει ειναι οκ...

Σε ευχαριστώ πολύ πολύ!

Είναι ο 4ο κύκλος αυτός, δεν έχουμε κάνει καμία εξέταση μου είπε ο γιατρός μου να κάνουμε τις προσπαθειες μας για 1 χρόνο κ αν δεν.... Τότε να πάμε για εξετάσεις. Εσένα τι σου έχει πει? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια πριν λίγο έμαθα ότι η ξαδέρφη μου είναι έγκυος... Είχε αυξημένη θερμοκρασία. Σήμερα περίμενε περίοδο. Κ της λέω πήγε να κάνεις χοριακη. Κ τελικά ήταν θετικηηηη!!! Με την πρώτη τους προσπάθεια. Δεν ξέρω πως έγινε. Κ εμείς. Τυραννιομαστε... Αλλά όλα για κάποιον λόγο γίνονται... Να το θυμάστε!!! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Κορίτσια πριν λίγο έμαθα ότι η ξαδέρφη μου είναι έγκυος... Είχε αυξημένη θερμοκρασία. Σήμερα περίμενε περίοδο. Κ της λέω πήγε να κάνεις χοριακη. Κ τελικά ήταν θετικηηηη!!! Με την πρώτη τους προσπάθεια. Δεν ξέρω πως έγινε. Κ εμείς. Τυραννιομαστε... Αλλά όλα για κάποιον λόγο γίνονται... Να το θυμάστε!!! ❤️

Σε αλλες γυναίκες έρχεται πανευκολα και αλλες δύσκολα σε αυτές που έρχεται πανευκολα είμαι μέσα και εγώ αλλά μωρακι δεν Εχω ακόμα είναι η τριτη μου προσπαθεια και σε αυτές που έρχεται δύσκολα το μωρακι τους το κρατάνε κάμι φορά κορίτσι μου το εύκολο και το δύσκολο ειναι απλα μια λεξη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Starrr είπε:

Κορίτσια πριν λίγο έμαθα ότι η ξαδέρφη μου είναι έγκυος... Είχε αυξημένη θερμοκρασία. Σήμερα περίμενε περίοδο. Κ της λέω πήγε να κάνεις χοριακη. Κ τελικά ήταν θετικηηηη!!! Με την πρώτη τους προσπάθεια. Δεν ξέρω πως έγινε. Κ εμείς. Τυραννιομαστε... Αλλά όλα για κάποιον λόγο γίνονται... Να το θυμάστε!!! ❤️

Να έχει μια υπέροχη εγκυμοσύνη! Και στα δικά σου! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...