Μετάβαση σε περιεχόμενο

2η περιοδος μετα απο παλινδρομη κυηση


marzou

Recommended Posts

Γεια σας κοριτσια,

Ειχα μια παλινρομη κυηση την οποια την διεκοψα τον νοεμβριο και η πρωτη περιοδος μ ηρθε τον δεκεμβριο και περιμενα την δευτερη τωρα τον ιανουαριο...αλλα εχει καθιστερησει λιγες μερες...ξερει καποια κοπελα να μου πει αν γινεται αστατος ο κυκλος μετα απο την αποξεση;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η marzou είπε:

Γεια σας κοριτσια,

Ειχα μια παλινρομη κυηση την οποια την διεκοψα τον νοεμβριο και η πρωτη περιοδος μ ηρθε τον δεκεμβριο και περιμενα την δευτερη τωρα τον ιανουαριο...αλλα εχει καθιστερησει λιγες μερες...ξερει καποια κοπελα να μου πει αν γινεται αστατος ο κυκλος μετα απο την αποξεση;;

Eίχατε ελεύθερες επαφές μήπως ξαναείσαι έγκυος!!Εγώ μετά την αποβολή στην πρώτη περίοδο είχα μεγάλο κύκλο!!Μπορεί όμως συμβαίνει να διαταράσσεται ο κύκλος!!Σου εύχομαι αν το επιθυμείτε άμεσα να ξαναμείνεις εγκυούλα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η marillia είπε:

Eίχατε ελεύθερες επαφές μήπως ξαναείσαι έγκυος!!Εγώ μετά την αποβολή στην πρώτη περίοδο είχα μεγάλο κύκλο!!Μπορεί όμως συμβαίνει να διαταράσσεται ο κύκλος!!Σου εύχομαι αν το επιθυμείτε άμεσα να ξαναμείνεις εγκυούλα!!

οχι δεν ειχαμε ελευθερες επαφες, μια φορα μονο... που το αποκλείω  να έμεινα!!

τι εννοεις μεγαλο κύκλο??

δηλαδή σου ήρθε η πρώτη περίοδος και μετά άργησε η επόμενη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η marzou είπε:

οχι δεν ειχαμε ελευθερες επαφες, μια φορα μονο... που το αποκλείω  να έμεινα!!

τι εννοεις μεγαλο κύκλο??

δηλαδή σου ήρθε η πρώτη περίοδος και μετά άργησε η επόμενη?

Μετά την απόξεση έκανε 38 μέρες κύκλο!!Αλλά η επόμενη ήταν νορμαλ!!Νομίζω όμως ακόμα νωρίς είναι όσο να ναι έφαγε σοκ ο οργανισμός!!Πάρε ένα τηλ τον γιατρό σου αν αργεί!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 25/1/2019 at 12:29 ΜΜ, ο/η marzou είπε:

Γεια σας κοριτσια,

Ειχα μια παλινρομη κυηση την οποια την διεκοψα τον νοεμβριο και η πρωτη περιοδος μ ηρθε τον δεκεμβριο και περιμενα την δευτερη τωρα τον ιανουαριο...αλλα εχει καθιστερησει λιγες μερες...ξερει καποια κοπελα να μου πει αν γινεται αστατος ο κυκλος μετα απο την αποξεση;;

Γεια σου, σχεδόν το ίδιο με σένα, μετά από μια βιοχημική περιμένω τη δεύτερη περίοδο, η πρώτη ήρθε κανονικά η δεύτερη ακομα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 25/1/2019 at 12:29 ΜΜ, ο/η marzou είπε:

Γεια σας κοριτσια,

Ειχα μια παλινρομη κυηση την οποια την διεκοψα τον νοεμβριο και η πρωτη περιοδος μ ηρθε τον δεκεμβριο και περιμενα την δευτερη τωρα τον ιανουαριο...αλλα εχει καθιστερησει λιγες μερες...ξερει καποια κοπελα να μου πει αν γινεται αστατος ο κυκλος μετα απο την αποξεση;;

ναι αλλαζει ο κυκλος και θελει καποιους μηνες για να επανελθει το ειχα παθει και εγω ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...