Μετάβαση σε περιεχόμενο

Θελω μωρακι αλλα....


tzouliana

Recommended Posts

γεια σας ειμαι καινουργιο μελος στην παρεα σας!βασικα θελω να σας πω πως ειμαι 24 χρονων και θελω να γινω μαμακα αλλα οι γονεις μου με λενε πως ειναι νωρις για κατι τετοιο και δε με ενθαρρυνουν καθολου:silly:

τι να κανω?ολη μερα μαλωνουμε!βασικα αραββωνιαστηκα πρι 2 μηνες μονο!

αλλα το θελουμε πολυ και οι 2 με τον αντρα μου. τι θα με συμβουλευατε να κανω? :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

EΓΩ ΘΑ ΣΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΑΥΤΟ ΟΥ ΛΕΕΙ Η ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΝΕ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΣΑΣ.

ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΖΟΥΛΙΑΝΑ ΜΟΥ ΑΝ ΤΟ ΘΕΛΕΤΕ ΕΣΕΙΣ ΟΙ ΔΥΟ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΑΝ ΕΙΣΤΕ ΣΙΓΟΥΡΟΙ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΑΝΤΕΠΕΞΕΛΘΕΤΕ ΣΕ ΟΛΕΣ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΥΠΟΧΡΕΩΣΕΙΣ ΠΟΥ ΘΑ ΥΠΑΡΞΟΥΝ ΜΕ ΤΟΝ ΕΡΧΟΜΟ ΕΝΟΣ ΠΑΙΔΙΟΥ, ΧΩΡΙΣ ΟΜΩΣ ΝΑ ΣΤΗΡΙΖΕΣΤΕ ΣΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ,ΤΟΤΕ ΣΙΓΟΥΡΑ ΟΙ ΑΠΟΨΕΙΣ ΤΩΝ ΥΠΟΛΟΙΠΩΝ ΠΕΡΙΤΤΕΥΟΥΝ.ΑΝ ΟΜΩΣ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΣΟΥ ΣΕ ΑΠΟΤΡΕΠΟΥΝ ΑΠΟ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΔΙΟΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΟΓΟΣ(ΒΛΕΠΟΥΝ Π.Χ. ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΣΤΕ ΕΤΟΙΜΟΙ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΟΤΙ ΙΣΩΣ ΑΝΑΓΚΑΣΤΟΥΝ ΝΑ ΣΑΣ ΣΥΝΤΗΡΟΥΝ ΑΥΤΟΙ)ΙΣΩΣ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΟ ΣΚΕΦΤΕΙΤΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ.ΒΑΛΤΕ ΤΑ ΚΑΤΩ ΜΕ ΤΟΝ ΑΡΡΑΒΩΝΙΑΣΤΙΚΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΡΕΤΕ ΤΗΝ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΑΠΟΦΑΣΗ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tzouliana mou geia sou k kalws orises!

me kalupse apoluta h apanthsh ths an8oulas.

egw eimai 21 etwn k emeina egyos enw hmoun arravwniasmenh

k htan ligo aprovlepto!

h alh8eia einai omws oti exoume k oi 2 tis doulies mas,

apla egw stamathsa logw egymosunhs k pleon...katalavaineis mexri na mpei to paidi se ena paidiko sta8mo.

exei polles eu8unes ena mwro k 8elei polu prosoxh!

an to 8elete polu k ta exete valei katw k ta exete ''zygizei''

eite tis ey8unes,eite ta oikonomika..tote pisteyw

oti apo th stigmh pou kleinei h porta tou dikou sas spitiou

einai k dikes oi apofaseis!!;)

sou euxomai oti kalutero!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ax Τζουλιανα!

Αυτοι οι γονεις! Κι εγω θα γινω μαμα σε λιγους μηνες αλλα...ξερω απο

"δημοκρατικες" αποφασεις!!":)

Η αληθεια ειναι οτι εισαι μικρουλα ακομα αλλα αυτο δεν σημαινει οτι επειδη εισαι πολυ νεα δεν μπορεις να κανεις μωρο.

Μια γυναικα νεα ειναι και μια μαμα με περισσοτερες αντοχες και ανεση να ασχοληθει με το παιδι της...

Τωρα βεβαια λες οτι εχεις 2 μηνες που εισαι αρραβωνιασμενη...Κοιτα

κι εγω λογοδοσμενη ημουν οταν εμεινα εγκυος και μαλιστα ειχαμε μολις ενα χρονο γνωριμιας - οποτε καταλαβαινεις τον νταμπλα τον γονιων μου-

αλλα ειμαστε 28 και 30 χρονων και το βασικοτερο ημασταν τακτοποιημενοι απο δουλειες. ΕΙχαμε ηδη σπιτι - συγκατοικησαμε απο τους πρωτους μηνες- και γενικα οικονομικη ανεξαρτησια...

Αν αυτο ειναι κατι που απασχολει τους γονεις σους και δεν το ανεφερες τοτε νομιζω οτι ευλογα ανησυχουν...

Οι καοιροι ειναι δυσκολοι - ολοι το αντιλαμαβανομαστε και ο ερχομος ενος παιδιου συνεπαγεται εξοδα και ευθυνες οικονομικες.

Τα ξερω καλη μου γιατι τα ζω απο τωρα που η μικρη ειναι ακομα μεσα στην κοιλια μου κι ετοιμαζομαστε να την υποδεχτουμε.

Για να μη σε κουραζω-

Κανε αυτο που λεει η καρδουλα σου με τον ανθρωπο σου αλλα...

αν υπαρχει και ενας τετοιος λογος τοτε οι γονεις σου μπορει να εχουν δικιο. Αποκλειεται να μην θελουν την ευτυχια σου...

Και στο λεει ανθρωπος που πηγαινα ΠΟΛΥ ΚΟΝΤΡΑ στους γονεις μου- αφου εφυγα για τριημερ η εκδρομη και δεν γυρισα σπιτι παρα μονο για να τους πω οτι μετακομιζω και συγκατοικω με τον τωρινο αντρα μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tzouliana mou kalws irthes stin parea mas....kai egw tha sou pw oti apo edw kai sto eksis oikogeneia sou einai o antras sou...kai fisika oti thelete eseis tha kanete...alla egw tha elega na min biazese toso mikroula eisai...then theleis na baleis to nifiko sou.......na ta kaneis ola me tin seiroula??gnwmi mou...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τζουλιάνα καλημέρα!

Καλωσόρισες στην πάρέα μας!

Σίγουρα οι γονεις σου θελουν ΜΟΝΟ το καλό σου και ίσως μιλάνε απο πείρα.Ένα μωρό έχει πολλές ευθύνες που πιστευουν πως λόγω του νεαρου της ηλικιας σου δεν θα καταφερεις να αντεξεις.

Πριν κανεις ενα μωρακι πρεπει να δεις ολες τις παραμετρους.Εισαι 24 ετων και σιγουρα θελεις να διασκεδαζεις .Ενα μωρο αλλαζει εντελως την ζωη σου.

Απο την άλλη δεν υπάρχει λόγος να μαλώνετε γιατί όλο αυτό δεν αφορά τους γονείς σου.Είναι καθαρά δική σου επιλογή και του συντρόφου σου.Εκείνοι πρέπει να σε στηρίξουν σε όποια άποφαση και αν τελικά πάρεις.

Η προσωπική μου γνώμη είναι να περιμένεις λίγο καιρό ακόμη,να χαρείς την ελευθερία σου,να κάνεις τα ταξίδια σου,να διασκεδάσεις, να χαρείς τα νιάτα σου,να δοκιμαστει η σχεση σου με τον συντροφο σου και σε 2-3 χρόνια κάνεις και το μωράκι!:laugh: Αυτή ξαναλέω είναι η δική μου άποψη και την εκφράζω χωρίς να κατακρίνω τις άλλες αποψεις ή την επιλογή που θα κάνει τελικά

Φιλάκια πολλά,θα χαρώ να τα λέμε!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Juliana mou kalimera...

Prwton eisai megali kopella gia na sou lene ti na kaneis me tin zwi sou...;)

Deutero afou eisai me enan anthropo pou thelei ki autos paidaki,,,tote egw sas lew na kanete...

Egw an eimouna stin thesei sou den tha afinna kanenan agapi mou na mou lene sto ti na kanw...

Kai tha tous ekwva tin fora tous...:angry:

Agapi mou na kanete auto pou thelete eseis ki oxi oi alloi...

Prwxora lipon se auto pou thelete kai sas euxwme oti potheite,,,kai megali xara stin oikogeneia...

Kalos mas vrikes agapi mou....:) :) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τζουλιάννα καλώς ήρθες στην παρέα μας!

Δεν γνωρίζω την οικονομική και συναισθηματική σου κατάσταση και γι΄αυτό δεν μπορώ να κρίνω την θέση των γονιών σου. Για μένα τα πράγματα είναι πολύ απλά. Έχετε εσύ και ο αγαπημένος σου οικονομική ανεξαρτησία, υγεία και διάθεση για θυσίες απέναντι σε μια νέα ζωή? Αν ναι, προχώρα το! Αν δεν σου αρέσει το ξενύχτι, η κλεισούρα και το να βάλεις τον εαυτό σου σε δεύτερη και τρίτη μοίρα λόγω του παιδιού, άστο καλύτερα για αργότερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγαπητή μου συνονόματη καλοσώρισες στην παρέα μας!Η δική μου άποψη ειναι οτι απ την στιγμή που το θέλετε και οι δύο τοσο,έχοντας λάβει υπόψη σας και τις ευθήνες που έχει ένα παιδί,και αισθάνεστε έτοιμοι για αυτό το μεγάλο βήμα,δεν νομίζω οτι μπορεί κάποιος να σας σταθεί εμπόδιο..Ειναι μια απόφαση που αφορά έσας τους δυο και μόνο!Επισης πιστευω οτι το θέμα παιδιού δεν αφορά την ηλικία αλλά πότε αισθάνεται μια γυναίκα έτοιμη..Οι γονείς ειναι πάντα υπερπροστατευτικοί και όσο και να μεγαλώσουν τα παιδια τους πάντα θα τα βλέπουν μκρά και ίσως ανικανα για λήψη ευθηνών..Η συμβουλή μου λοιπόν ειναι να συζητησετε με τον άντρα σου αν είστε έτοιμοι και να προχωρήσετε!!Φιλάκια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tzouliana μου γεια σου καλωσηρθες στην παρεα μας!!!!

Αρχικα μην αγχωνεσαι και μην στενοχωριεσαι!

Με λενε Κωνσταντινα και ειμαι 26,εμενα η μαμα μου και η αδερφη της συνεχεια μου λενε ειναι νωρις και οχι ακομα και τα σχετικα αλλα κι εγω το θελω απιστευτα πολυ!!!!με επηρεαζουν και με στενοχωρουν καποιες φορες αλλα εγω ειμαι αποφασισμενη....αυτοι οταν μας κανανε τους απαγορευσε κανεις?μιλανε εκ του ασφαλους νομιζω γιατι εχουν ηδη παιδια....αλλα δεν σκεφτονται οτι αυτο ειναι ευλογια και δεν προγραματιζεται και φυσικα δεν λες οχι σε ενα ζευγαρι που το θελει τοσο....δεν λεω ωραια ειναι να υπαρχει σειρα ΚΑΙ ΟΙ ΚΑΤΑΛΛΗΛΕς ΠΡΟΥΠΟΘΕΣΕΙς αλλα εφοσον το θελετε και οι δυο δεν εχεις λογο να στενοχωριεσαι και να σκεφτεσαι τι σου λενε ΕΙΣΤΕ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΤΩΡΑ και μπορειτε να σκεφτειτε ωριμα και να αποφασισετε!!!Αν συμβει θα χαρουν πολυ και θα ξεχασουν τι σου λεγανε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλως ηρθες Μαράκι!!!

Πρέπει να πας και να κάνεις προγενετικό έλεγχο. Πολλές γυναίκες δεν το κάνουν και πολλοί γιατροί δεν το λένε από την αρχή, αλλά σε βάζουν να τις κάνεις μόλις μείνεις έγκυος. Το σωστό όμως είναι να τις κάνεις από πριν, είτε για να αποφύγεις το ενδεχόμενο μιας προβληματικής κυοφορίας, είτε δυσκολίας στην σύλληψη.

Όσο για τις γόνιμες, μην το ψάχνεις και πολύ.

Ειδικά στην αρχή, καλό είναι να συνεχίσετε τις επαφές σας, σαν να μην άλλαξε τίποτα!!!

Αν περάσει ο καιρός και δεν έχετε αποτέλεσμα, τότε ξεκίνα να ψάχνεις τις γόνιμες

καλή σου επιτυχία, κούκλα!!! Όλα θα πάνε καλά!!!B)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλως ηρθες και απο μενα!!

Θα κανεις ο,τι λεει η καρδια σου χωρις να ακους κανεναν....

Εκ των πραγματων δεν μπορουν να σε καταλαβουν οι γονεις σου.

Δηλαδη αν τους το ανακοινωσεις απλα τι θα κανουν?Δε θα σου ξαναμιλησουν?

Αποκλειεται!

Να ακους παντα την καρδουλα σου.

Αυτη η αποφαση αφορα καθαρα εσενα και τον συντροφο σου πανω απ'ολα.

Μην περιμενεις να σε καταλαβει κανεις...

Ας ερθει το εγγονι και θα δεις πως θα κανουν οι γονεις σου απο τη χαρα τους...

Εγω ειμαι 23 και περιμενω το κοριτσακι μου το Φεβρουαριο.

Εμεινα εγκυος παντρευτηκα τον ανθρωπο μου και ολα μια χαρα.

Δεν σκεφτηκα ουτε στιγμη το αν θα το δεχτει η οικογενεια μου γιατι πανω απολα το ηθελα εγω!!

Ευχομαι να βρεις το δρομο σου και ολα να σου πανε κατευχην!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Juliana αν είσαι καλά με το σύντοφό σου και είστε σίγουροι, όπως σου είπαν και οι υπόλοιπες κοπέλες είναι δική σου απόφαση. Να ρωτήσω όμως κάτι: Εφόσον έχετε σκοπό να προγραμματίσετε την εγκυμοσύνη, γιατί δεν προχωράτε πιο ομαλά, πρώτα στο γάμο και έπειτα στο παιδάκι; Η αλήθεια είναι ότι μόλις 2 μήνες αρραβωνιασμένοι φαίνεται ίσως στους γονείς σου (που ίσως ξέρουν κάτι παραπάνω) παράλογο αυτό. Όπως και να έχει, εσείς αποφασίζετε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλώς ορισες στην παρεα. Νομιζω και εγω οτι ειναι καθαρα αποφαση του ζευγαριού και όχι των γονιών. Απ την αλλη και οι γονεις ισως ν ανησυχουν επειδη ειστε τοσο λιγο καιρο αραβωνιασμενοι. Εγώ εμεινα εγκυος 26 αλλα ειμαι με τον αντρα μου χρονια μαζι. Αυριο κλεινουμε τα 9 και ετσι απλα χαρηκαν γιατι το περιμεναν οτι θα γινοταν και πιο γρηγορα. Το θεμα ειναι αν ειστε ετοιμοι και οι 2 γιατι δεν ειναι οτι κανεις το παιδακι και μετα ειναι ολα ευκολα. Εγω ημουν σιγουρη οτι δεν θα μ ενδιαφερει να βγαινω και να γυριζω για καφεδες και τετοια. Τωρα τα εχω καταφερει και τα εχω συνδιασει απλα δεν ειναι ευκολα τα πραγματα. Ειναι και τα οικονομικα που πρεπει να σκεφτειτε. Παντως αν το παρετε αποφαση με το καλο σας ευχομαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΙΤΑΞΕ ΤΟ ΟΤΙ ΔΕΝ ΣΕ ΠΗΡΑΝ ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΑΛΗΘΕΙΑ...ΤΩΡΑ ΑΝ ΕΣΕΙΣ ΤΟ ΘΕΛΕΤΕ ΠΟΛΥ ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕΝ ΣΑΣ ΣΤΑΜΑΤΑΕΙ ΑΠΛΑ ΑΦΗΣΤΕ ΤΟ ΝΑ ΩΡΙΜΑΣΕΙ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΣΑΣ ΣΑΝ ΙΔΕΑ ΚΑΙ ΑΝ ΔΕΙΤΕ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΟΤΙ ΑΚΟΜΑ ΤΟ ΘΕΛΕΤΕ ΠΟΛΥ ΒΟΥΡ ΣΤΙΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ.ΑΠΛΑ ΕΙΣΤΕ ΦΡΕΣΚΟΑΡΡΑΒΙΩΝΑΣΜΕΝΟΙ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑΣ ΕΝΘΟΥΣΙΑΣΜΟΣ ΜΙΑ ΠΟΥ ΤΩΡΑ ΕΙΣΤΕ ΜΑΖΙ ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΕΤΕ ΟΛΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧΧ ΒΡΕ ΤΖΟΥΛΙΑΝΑ......

ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΟ ΘΕΛΕΙΣ ΑΛΛΑ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΣΕ ΦΡΕΝΑΡΕΙ ΓΙΑΤΙ ΚΙ ΕΓΩ ΤΟ ΠΕΡΑΣΑ ΑΥΤΟ ΒΕΒΑΙΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΓΑΜΟ.ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΠΡΩΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΠΑΝΤΡΕΥΗΚΑ ΗΘΕΛΑ ΕΝΑ ΝΙΝΙ ΑΛΛΑ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ ΝΑ ΜΕΙΝΟΥΜΕ ΛΙΓΟ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΧΩΡΙΣ ΜΩΡΑ ΚΑΙ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΘΑ ΑΡΧΙΣΟΥΜΕ ΤΙΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ.ΕΓΩ ΧΑΛΙΑ ....

ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΑ ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΑ ΔΕΝ ΤΑ ΠΡΟΓΡΑΜΑΤΙΖΕΙΣ.ΤΕΛΙΚΑ ΤΟΝ ΕΠΙΣΑ.

ΚΙ ΑΝ ΤΟΝ ΡΩΤΗΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΔΕΝ ΤΗΝ ΑΛΛΑΖΕΙ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ.ΕΝΙΩΣΕ ΤΟΣΟ ΕΥΤΥΧΥΣΜΕΝΟΣ......

ΜΗΝ ΑΚΟΥΣ ΚΑΝΕΝΑ(ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗΜΟΥ).ΚΑΝΤΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΕΤΕ ΚΑΙ ΛΕΕΙ Η ΚΑΡΔΙΑ ΣΑΣ.ΟΥΤΕ ΜΙΚΡΗ ΕΙΣΑΙ ΑΛΛΑ ΟΥΤΕ ΚΑΙ ΜΕΓΑΛΗ.ΑΛΛΩΣΤΕ ΓΙ ΑΥΤΟ ΘΑ ΠΑΝΤΡΥΤΗΤΕ (ΟΤΑΝ.... ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ).ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΣΟΥ ΕΧΟΥΝ ΛΙΓΟ ΔΙΚΙΟ ΓΙΑΤΙ ΤΩΡΑ ΜΟΛΙΣ ΑΡΡΑΒΩΝΙΑΣΤΗΚΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ.ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΤΗΣ ΠΑΛΙΑΣ ΣΧΟΛΗΣ(ΟΠΩΣ ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ ΓΟΝΕΙΣ).ΘΕΛΟΥΝΕ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝΕ ΟΛΑ ΜΕ ΤΗΝ ΣΕΙΡΑ ΤΟΥΣ.ΑΛΛΑ ΝΑ ΔΕΙΣ ΟΤΑΝ ΘΑ ΤΟΥΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΤΕ ΟΤΙ ΘΑ ΤΟΥΣ ΚΑΝΕΤΕ ΕΓΓΟΝΑΚΙ ΘΑ ΚΑΝΟΥΝΕ ΣΑΝ ΤΡΕΛΛΟΙ.

ΚΑΝΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΘΕΛΕΙΣ ΕΣΥ ΚΑΙ Ο ΣΥΝΤΡΟΦΟΣ ΣΟΥ ΕΦΟΣΟΝ ΤΟΝ ΕΜΠΙΣΤΕΥΕΣΕ.

ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΟ ΚΑΛΗΤΕΡΟ ΚΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΝΕΑ.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tzouliana kalispera kai apo mena!!!

ego apla tha sou proteina na kaneis auto pou leei i kardoula sou!

kai otan me to kalo sumvei, tha deis pou oi goneis sou tha allaksoun gnomi kai tha tous aresei!!! ena paidaki mono eutuxia mporei na ferei!!!

euxomai ola sou ta oneira na pragmatopoiithoun kai na mas peis suntoma ta euxarista nea!!!

line_line_typew3_beg_d_typew4_time_1141794000_text_65697361692069207a6f69206d6f75212121.gif

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia soy kai apo mena tzoyliana.vasika an to thelete eseis oi dyo i gnwmi kapoioy alloy de metraei.afoy exete apofasisei pws tha zisete mazi giati na min to kanete.pios o logos den katalavainw.kante to twra poy exete orexi meta mporei na einai arga.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...