Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλοκαιρινά bebe 2019!!!


Recommended Posts

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Evoula4 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου! Θα πω τον πόνο μου. Εγώ έχω αρχίσει να έχω ελαφριά ακράτεια....???άμα γελάσω πολύ ή στο φτέρνισμα τσρρρρρρρρ.....σαν αίσθηση με δυσκολεύει πολύ και με εκνευρίζει....

@Pralina τι όμορφη κοιλίτσα!!!

Και εγώ το νιώθω κάποιες φορές αυτό και αλλάζω κατευθείαν εσώρουχο η κατρουλού ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Evoula4 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου! Θα πω τον πόνο μου. Εγώ έχω αρχίσει να έχω ελαφριά ακράτεια....???άμα γελάσω πολύ ή στο φτέρνισμα τσρρρρρρρρ.....σαν αίσθηση με δυσκολεύει πολύ και με εκνευρίζει....

@Pralina τι όμορφη κοιλίτσα!!!

Δεν είσαι η μόνη εγώ είμαι άρρωστη εδώ και τρεις μέρες και έχω βήχα και τώρα το κατάλαβα ότι με τον βήχα μου ψιλο φεύγουν 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η joy2 είπε:

Εγώ δεν έχω άλλη δυνατότητα αλλά ποτέ δεν ξέρεις! Μπορεί να τα καταφέρεις φυσιολογικά!!! :)

Γιατί θα πάει για καισαρική ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η egw είπε:

Γιατί θα πάει για καισαρική ;

Γιατί στα δίδυμα, ειδικά στα ομοζυγα όπως τα δικά μου δεν το ρισκάρουν με φυσιολογικό κ τα παίρνουν περίπου 34-36 εβδομάδων όχι αργότερα... Τι να κάνω... Εγώ το ξέρω από την αρχή :) εσένα σου εύχομαι όμως να το αποφύγεις! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Evoula4 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου! Θα πω τον πόνο μου. Εγώ έχω αρχίσει να έχω ελαφριά ακράτεια....???άμα γελάσω πολύ ή στο φτέρνισμα τσρρρρρρρρ.....σαν αίσθηση με δυσκολεύει πολύ και με εκνευρίζει....

@Pralina τι όμορφη κοιλίτσα!!!

Κ εγώ την έχω πολυ ελαφριά όμως! Δεν πειράζει καλέ! Σερβιέτακι κ ειμαστε οκ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η joy2 είπε:

Γιατί στα δίδυμα, ειδικά στα ομοζυγα όπως τα δικά μου δεν το ρισκάρουν με φυσιολογικό κ τα παίρνουν περίπου 34-36 εβδομάδων όχι αργότερα... Τι να κάνω... Εγώ το ξέρω από την αρχή :) εσένα σου εύχομαι όμως να το αποφύγεις! 

Ομοζυγα διδυμα....τελεια!!!!εχω ζησει μια ζωη με ομοζυγα και ειναι απιστευτο το δεσιμο και η τηλεπαθεια που εχουν!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η vivika10 είπε:

Δεν είσαι η μόνη εγώ είμαι άρρωστη εδώ και τρεις μέρες και έχω βήχα και τώρα το κατάλαβα ότι με τον βήχα μου ψιλο φεύγουν 

Περαστικά σου βρε κορίτσι μου! Αχχ τι τραβάς και εσύ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Κλαιρη.κ είπε:

Ομοζυγα διδυμα....τελεια!!!!εχω ζησει μια ζωη με ομοζυγα και ειναι απιστευτο το δεσιμο και η τηλεπαθεια που εχουν!!!!

Αχχχ τι ωραία! Να είσαι καλά κορίτσι μου! Έχεις συγγενείς δίδυμα ή λόγω εργασίας? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η joy2 είπε:

Αχχχ τι ωραία! Να είσαι καλά κορίτσι μου! Έχεις συγγενείς δίδυμα ή λόγω εργασίας? 

Τον μπαμπα μου με τον θειο μου...ποτε και πουθενα χωρια!!!δεν μπορουσανε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Κλαιρη.κ είπε:

Τον μπαμπα μου με τον θειο μου...ποτε και πουθενα χωρια!!!δεν μπορουσανε!!!

Αχου μωρέ!! Τι όμορφο!! Αυτό θέλω και εγώ, τα παιδιά μου να είναι δεμένα! Μακάρι Παναγια μου! Να τους χαίρεσαι και να είναι παντα γεροί και αγαπημένοι! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η joy2 είπε:

Αχου μωρέ!! Τι όμορφο!! Αυτό θέλω και εγώ, τα παιδιά μου να είναι δεμένα! Μακάρι Παναγια μου! Να τους χαίρεσαι και να είναι παντα γεροί και αγαπημένοι! 

Θα ειναι...να εισαι σιγουρη!!!ειναι απο τη φυση τους!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η joy2 είπε:

Γιατί στα δίδυμα, ειδικά στα ομοζυγα όπως τα δικά μου δεν το ρισκάρουν με φυσιολογικό κ τα παίρνουν περίπου 34-36 εβδομάδων όχι αργότερα... Τι να κάνω... Εγώ το ξέρω από την αρχή :) εσένα σου εύχομαι όμως να το αποφύγεις! 

Σας μπερδεύω και δε συγκρατω ότι έχεις διδυμακια ? εντάξει για την ασφάλεια τους ότι πρέπει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η joy2 είπε:

Κ εγώ την έχω πολυ ελαφριά όμως! Δεν πειράζει καλέ! Σερβιέτακι κ ειμαστε οκ! 

Όταν θα γεννησετε θα κάνετε την άσκηση που σηκώνουν τη λεκάνη ψηλά αυτό θα βοηθήσει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η egw είπε:

Όταν θα γεννησετε θα κάνετε την άσκηση που σηκώνουν τη λεκάνη ψηλά αυτό θα βοηθήσει

Αχαχα να δω τι άλλο θα κάνουμε! Θα επανέλθουμε όμως είμαι σίγουρη! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η egw είπε:

Σας μπερδεύω και δε συγκρατω ότι έχεις διδυμακια ? εντάξει για την ασφάλεια τους ότι πρέπει 

Δεν πείραζει γλυκιά μου σιγά! Έτσι ακριβώς! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η joy2 είπε:

Αχαχα να δω τι άλλο θα κάνουμε! Θα επανέλθουμε όμως είμαι σίγουρη! 

Ναο μια χαρά θα είσαστε ?

Εμένα με έχουν πιάσει οι ανασφάλειες μου αυτές τις μέρες αλλά προσπαθώ να μη το δείχνω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η egw είπε:

Ναο μια χαρά θα είσαστε ?

Εμένα με έχουν πιάσει οι ανασφάλειες μου αυτές τις μέρες αλλά προσπαθώ να μη το δείχνω

Όλες τις έχουμε βρε κορίτσι μου! Για τι ακριβώς νιώθεις ανασφάλεια? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η joy2 είπε:

Όλες τις έχουμε βρε κορίτσι μου! Για τι ακριβώς νιώθεις ανασφάλεια? 

Με το μικρό πως θα πάει πως θα είναι στη κλινική μακριά μου 

Με το μετά

Με τα κιλά έχω κουραστεί και μς αυτό το θέμα γιατί από την αρχή έχω βάλει πολλά μη στον εαυτό μου και κουράστηκα 

Έχω αναλάβει και πανελλήνιες του χρόνοτ ΚΙΑ δεν ξέρω αν θα μπορώ να τα βγάλω πέρα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η egw είπε:

Με το μικρό πως θα πάει πως θα είναι στη κλινική μακριά μου 

Με το μετά

Με τα κιλά έχω κουραστεί και μς αυτό το θέμα γιατί από την αρχή έχω βάλει πολλά μη στον εαυτό μου και κουράστηκα 

Έχω αναλάβει και πανελλήνιες του χρόνοτ ΚΙΑ δεν ξέρω αν θα μπορώ να τα βγάλω πέρα 

Ωχχ κατάλαβα! Κοίτα για τον μικρό θα περάσει γρήγορα ο χρόνος! Ούτε που θα το θυμάται! Για τα κιλά εγώ μέχρι στιγμής είναι 25 και έχω βάλει μόνο 6-7, ειδικά τον τελευταίο καιρό που δεν κοιμάμαι κ τέλεια νομίζω έχω χάσει κιόλας! Για τη δουλειά ναι είναι θέμα... Και εγώ σκέφτομαι το γραφείο μου πάντα, αλλά εμείς οι γυναίκες είμαστε τετραπερατες! Θα δεις που θα τα καταφέρουμε όλα στο τέλος!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η joy2 είπε:

Ωχχ κατάλαβα! Κοίτα για τον μικρό θα περάσει γρήγορα ο χρόνος! Ούτε που θα το θυμάται! Για τα κιλά εγώ μέχρι στιγμής είναι 25 και έχω βάλει μόνο 6-7, ειδικά τον τελευταίο καιρό που δεν κοιμάμαι κ τέλεια νομίζω έχω χάσει κιόλας! Για τη δουλειά ναι είναι θέμα... Και εγώ σκέφτομαι το γραφείο μου πάντα, αλλά εμείς οι γυναίκες είμαστε τετραπερατες! Θα δεις που θα τα καταφέρουμε όλα στο τέλος!!! 

Κι εγώ στα συν πέντε νομιζω είμαι απλά πχ το απόγευμα ήταν πιο πάνω ξαφνικά αλλά.μετα πάλι έπεσε υγρά μάλλον .δε ζυγιζομαι συνέχεια αύριο όμως θα πάω στο γιατρό και ήθελα να με τσεκαρω,? βασικά ο μεταβολισμός μου είναι τέτοιος που ότι και να έτρωγα δεν βάζω κιλά ειδικά στους ρυθμους που ζω και τώρα μου κακοφαινεται

Ο μικρός δεν έχει μείνει ποτέ μείνει μακριά μου ούτε μερα. Βέβαια στα σκούρα δικαιούμαι να το κρατήσω κοντά μου και ηδη τον προετοιμάζω ψυχολογικα

Τώρα προσπαθώ να ετοιμάσω για το μάθημα στις πανελλήνιες όσο υλικό μπορώ . καμιά φορά λέω χίλιες φορές θα προτιμούσα να είχα το ωράριο μου και τέλος τώρα κανείς τόση δουλειά και δεν φαίνεται .είναι πολύ μακρινό βέβαια το να μπορέσω να δουλέψω

εσύ τι γραφείο έχεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 ώρες, ο/η LondonBaby είπε:

Δυστυχώς δεν έχω κανέναν. Μόνο τον άντρα μου. Αυτό είναι το θέμα. Κ δουλεύει 12 ώρες την ημέρα. Άρα θα είναι ολομόναχη στο σπίτι με το μικρό. Φοβάμαι πολύ.

τότε θα πρότεινα να πεις στη μανα σου να ερθει για δυο βδομάδες και να δεις πώς θα πάει. Μπορεί να μην είναι τραγικό όσο το φαντάζεσαι και να δεις ότι και μόνη σου μπορείς να τα καταφέρεις μια χαρά! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...