Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλοκαιρινά bebe 2019!!!


Recommended Posts

στις πριν 2 ώρες, ο/η MariannakiM είπε:

Ναι κι εγώ στην ίδια φάση είμαι αλλά να σου πω την αλήθεια φοβάμαι να αλλάξω γιατρό. Αν είχα μια εύκολη κύηση δε θα το σκεφτόμουνα, αλλά τώρα δεν ξέρω... 

ετσι κ εγώ δεν έχω εύκολη εγκυμοσύνη ...ειναι δυσκολο να αλλαξουμε ..Δε ξέρω πραγματικά ειμαι σε σκέψεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

1000 αυτός 1200 η κλινική σε τετρακλινο και αν θέλω μονοκλινο +450 .Επειδή δεν έχω εύκολη εγκυμοσύνη και αυτόν τον γυναικολόγο τον είχα από πριν μείνω έγκυος μου είναι δύσκολο να αλλάξω γιατρό.Αλλα δεν είμαι σίγουρη ακόμη.Σκεφτομαι ότι τόσα χρήματα θα μπορούσα να τα επενδύσω σε πράγματα του μωρού .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 ώρες, ο/η egw είπε:

Καλησπέρα κοπέλα μου 17.5 είμαι και εδώ και μια βδομάδα άρχισα να ηρεμώ από αναγουλες κτλ αλλά και πάλι έχω 

Και  εγω τα ιδια περασα και χειροτερα αλλα μην ανυσηχεις θα περασουν . Εγω ειμαι 28 κ 3 και τωρα λιγο ξεπερασα τις κΑουρες ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια , ελπίζω να ειστε όλες καλα . Συγνώμη για την άσχετη ερώτηση . Υποφέρω απο χθες με πονοκέφαλο ειμαι στην 6βδομαδα, επιτρέπεται το ντεπόν ? Και στο σπίτι έχω μόνο το 1000-αρι .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Ranito είπε:

Γεια σας κορίτσια , ελπίζω να ειστε όλες καλα . Συγνώμη για την άσχετη ερώτηση . Υποφέρω απο χθες με πονοκέφαλο ειμαι στην 6βδομαδα, επιτρέπεται το ντεπόν ? Και στο σπίτι έχω μόνο το 1000-αρι .

Καλησπέρα και καλώς ήρθες στην παρέα μας! Συνιστώ να ρωτήσεις τον γιατρό σου καλύτερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η KONSTANTIA είπε:

Καλησπέρα και καλώς ήρθες στην παρέα μας! Συνιστώ να ρωτήσεις τον γιατρό σου καλύτερα!

Νομίζω μου είχε πει ντεπόν άφοβα . Τώρα δεν ξέρω γιατί έχω σκαλώσει και δεν θυμάμαι. Ευχαριστώ πολυ για την απάντηση, θα τον καλέσω . ☺️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η efitta είπε:

1000 αυτός 1200 η κλινική σε τετρακλινο και αν θέλω μονοκλινο +450 .Επειδή δεν έχω εύκολη εγκυμοσύνη και αυτόν τον γυναικολόγο τον είχα από πριν μείνω έγκυος μου είναι δύσκολο να αλλάξω γιατρό.Αλλα δεν είμαι σίγουρη ακόμη.Σκεφτομαι ότι τόσα χρήματα θα μπορούσα να τα επενδύσω σε πράγματα του μωρού .

Αθήνα;

Κι εμένα ο γιατρός μου τόσα άλλα στη κλινική είναι πιο φθηνά μη φανταστείς πολλά άλλα με ένα χιλιάρικο και λιγότερο είσαι σε δωμαρθο μόνη με κάποιο συγγενή μαζί σου και χαίρομαι γιατί θα μπορώ να έχω και το μικρό και περιλαμβάνει και την αναισθησία και το παιδίατρο το χιλιάρικο αυτό 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Mariasoyr είπε:

Και  εγω τα ιδια περασα και χειροτερα αλλα μην ανυσηχεις θα περασουν . Εγω ειμαι 28 κ 3 και τωρα λιγο ξεπερασα τις κΑουρες ! 

Εντάξει η αλήθεια είναι ότι είμαι καλύτερα αλλά στο γιο μου δεν είχα τίποτα εντάξει μόνο στο τέλος εκεί όμως λογικό και με ζορισε λίγο .όσο μεγαλώνουμε τελικά χιχι.

Με το καλό κορίτσι μου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Ranito είπε:

Νομίζω μου είχε πει ντεπόν άφοβα . Τώρα δεν ξέρω γιατί έχω σκαλώσει και δεν θυμάμαι. Ευχαριστώ πολυ για την απάντηση, θα τον καλέσω . ☺️

Επιτρέπεται αλλά δεν ξέρω πόσα. Mg 

Εμένα θυμήθηκε να μου το πει μετά τη γέννα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η egw είπε:

Επιτρέπεται αλλά δεν ξέρω πόσα. Mg 

Εμένα θυμήθηκε να μου το πει μετά τη γέννα 

Τον πήραν τηλέφωνο & μου ειπε μέχρι 3 την ημέρα επιτρέπεται .ουυυφφφ! Τζάμπα ταλαιπωρούμε απο χθες . Το 1 μου αρκεί ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η egw είπε:

Αθήνα;

Κι εμένα ο γιατρός μου τόσα άλλα στη κλινική είναι πιο φθηνά μη φανταστείς πολλά άλλα με ένα χιλιάρικο και λιγότερο είσαι σε δωμαρθο μόνη με κάποιο συγγενή μαζί σου και χαίρομαι γιατί θα μπορώ να έχω και το μικρό και περιλαμβάνει και την αναισθησία και το παιδίατρο το χιλιάρικο 

Όχι εγώ δεν μένω Αθήνα ...Στη Πατρα είμαι..Τώρα μπαίνω στον 5ο μήνα έχω χρόνο να το σκεφτώ ακόμη  .Ελπιζω να πάρω σωστή απόφαση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 54 λεπτά, ο/η efitta είπε:

1000 αυτός 1200 η κλινική σε τετρακλινο και αν θέλω μονοκλινο +450 .Επειδή δεν έχω εύκολη εγκυμοσύνη και αυτόν τον γυναικολόγο τον είχα από πριν μείνω έγκυος μου είναι δύσκολο να αλλάξω γιατρό.Αλλα δεν είμαι σίγουρη ακόμη.Σκεφτομαι ότι τόσα χρήματα θα μπορούσα να τα επενδύσω σε πράγματα του μωρού .

Εγώ αν αποφασίσω να πάω στην κλινική θα πάρει 1000 ο γιατρός και 1000 η κλινική σε τετρακλινο.αλλα και αν αποφασίσω νοσοκομείο ο γιατρός μου θα με παρακολουθεί μέχρι το τέλος ασχέτως από το ότι με παρακολουθούν και στο νοσοκομείο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η vivika10 είπε:

Εγώ αν αποφασίσω να πάω στην κλινική θα πάρει 1000 ο γιατρός και 1000 η κλινική σε τετρακλινο.αλλα και αν αποφασίσω νοσοκομείο ο γιατρός μου θα με παρακολουθεί μέχρι το τέλος ασχέτως από το ότι με παρακολουθούν και στο νοσοκομείο.

Αυτό είναι πολύ καλό! Εμένα ας πούμε μου το ξεκοψε έμμεσα όταν τον ρώτησα αν μπορει να με παρακολουθεί και μετά να γεννήσω σε δημόσιο! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η egw είπε:

να δεις εσυ που θα νιωθεις πιο καλα ψυχολογικα παιζει μεγαλο ρολο για ολη την μετεπειτα πορεια σο η ψυχολλογια

Έχεις απόλυτο δίκιο.Σε ευχαριστώ πολύ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η KONSTANTIA είπε:

@efitta μην αγχώνεσαι, σιγά σιγά θα ξεδιαλύνει το τοπίο και θα αποφασίσεις

 Ελπίζω να κάνω το καλύτερο  ..σε ευχαριστω πολυ .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η MissMary είπε:

Αυτό είναι πολύ καλό! Εμένα ας πούμε μου το ξεκοψε έμμεσα όταν τον ρώτησα αν μπορει να με παρακολουθεί και μετά να γεννήσω σε δημόσιο! 

Είναι μερικοί πολύ μεγάλα καθίκια! Μου το έλεγε η γυναικολόγος μου που με παρακολουθεί ιδιωτικά ότι πολλοί γυναικολόγοι τσινάνε σε μια τέτοια ανακοίνωση

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η MissMary είπε:

Αυτό είναι πολύ καλό! Εμένα ας πούμε μου το ξεκοψε έμμεσα όταν τον ρώτησα αν μπορει να με παρακολουθεί και μετά να γεννήσω σε δημόσιο! 

Πολλοί γιατροί το κάνουνε αυτό ο δικός μου ευτυχώς δεν έχει κανένα πρόβλημα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν πειράζει μου βγήκε σε καλό, γιατί και ευχαριστημενη ειμαι με τον τωρινό μου γιατρό και μου βγαίνει πιο οικονομικα ραντεβού συμμετοχές κλπ και επειδή αποφάσισα να πάρω άδεια για τη δούλεια σέβονται πιο πολύ τα χαρτιά από δημόσια νοσοκομεία στο ΙΚΑ, επιτροπές κλπ κλπ ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοίτα, γνώμη μου, οι γιατροί που το κάνουν αυτό δεν σέβονται την ιδιότητά τους και τον όρκο που δώσανε στον Ιπποκράτη. Φυσικά σου βγήκε σε καλό και φυσικά είναι δυσφημηστικό για τον γιατρό αυτό γιατί εσύ θα το πεις σε κάποιες κοπέλες που γνωρίζεις και από στόμα σε στόμα θα μαθευτεί και θα χάσει κάποια πελατεία.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Κορτας είπε:

Κοριτσια παει κ η β επιπεδου!!!!!! Ευλογησον!!!!!

ολα καλα! Καλη σας συνεχεια!!!!!!!!

Μπράβο! Εμάς βγήκαν τα αποτελέσματα της αμνιο όλα καλα!

β επιπεδου 16/4! Ανυπομονώ να φύγει κ αυτή!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Hope08 είπε:

Μπράβο! Εμάς βγήκαν τα αποτελέσματα της αμνιο όλα καλα!

β επιπεδου 16/4! Ανυπομονώ να φύγει κ αυτή!

Άμνιο γιατί έκανες; Εγώ β έχω στις 15/4!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η KONSTANTIA είπε:

Άμνιο γιατί έκανες; Εγώ β έχω στις 15/4!!!

Προληπτικά λογω ηλικιας 36 ειμαι. Ο γιατρος το προτεινε. Η αυχενικη ηταν καλή. Με μια μερα διαφορα ε; Ωραία, να μοιραστουμε ευχαριστα αποτελεσματα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...