Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλοκαιρινά bebe 2019!!!


Recommended Posts

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Pralina είπε:

Εγώ έχω προσέξει ότι μου πρηζονται με την ζέστη πάντως! 

Κορίτσια σήμερα είχαμε επίσκεψη στον γιατρό.. 39 και 2 αύριο.. Το μωρό δεν έχει μπει στη λεκάνη. Είναι 3700.. Θα περιμένουμε μεχρι την Δευτέρα που κλείνω 40 εβδομάδες και Δευτέρα πρωί αν δεν έχει γίνει κάτι μπαίνω μητέρα για καρδιοτοκογραφο και κολπική εξετάση να δούμε τι γίνεται! Αν δεν έχει μπει στην λεκάνη μάλλον πάμε για καισαρική, αν έχει μπει πάμε για πρόσκληση Δευτέρα βραδυ! 

εμενα οταν κουραστω πολυ συνηθως φουσκωνουν λιγο αλλα αν τα βαλω ψηλλα περναει

αντε με το καλο κοπελα μου ολα καλα θα πανε

κανονικα ποτε πρεπει να γυρισει το παιδι;

σας ειπα δωρακι που θα παρω για τη γεννα;αμαξακι:) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η egw είπε:

εμενα οταν κουραστω πολυ συνηθως φουσκωνουν λιγο αλλα αν τα βαλω ψηλλα περναει

αντε με το καλο κοπελα μου ολα καλα θα πανε

κανονικα ποτε πρεπει να γυρισει το παιδι;

σας ειπα δωρακι που θα παρω για τη γεννα;αμαξακι:) 

Ωωω υπέροχο δώρο χεχε 

 Δεν είμαι σίγουρη! Λογικά κάπου στον ένατο? Δεν ξέρω! Εμένα είναι γυρισμένος από τον τέταρτο μήνα με το κεφάλι προς τα κάτω, αλλά δεν έχει μπει στα κόκαλα της λεκάνης.. Το οποίο είναι σημαντικό να γίνει προς το τέλος της εγκυμοσύνης! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Pralina είπε:

Ωωω υπέροχο δώρο χεχε 

 Δεν είμαι σίγουρη! Λογικά κάπου στον ένατο? Δεν ξέρω! Εμένα είναι γυρισμένος από τον τέταρτο μήνα με το κεφάλι προς τα κάτω, αλλά δεν έχει μπει στα κόκαλα της λεκάνης.. Το οποίο είναι σημαντικό να γίνει προς το τέλος της εγκυμοσύνης! 

εμενα γυρισε νωρις ο γιος αλλα ηταν ψηλα 

ναι τωρα με δυο δε γιενται να πηγαινοφαιρνω σχολεια τα παιδια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η egw είπε:

ναι κοριτσι μου οτι θες:) εγω θα τις κανω αυριο τις αναλυσεις

Καλά αποτελέσματα κορίτσι μου γλυκό! Σήμερα το έχω πάρει πιο χαλαρά και θετικά! Θέλω να είμαι πιο ήρεμη!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η egw είπε:

μου ειπε να μην κανω τιποτα μεχρι την επομενη φορα αλλα εγω μπηκα και ειδα λεει οχι μπανανες πρασινα μηλα και κοκκινο κρεας πολυ αν γκουκλαεις θα βρεις 

Αχααα αυτά που εγώ τρώω παρα πολύ... Κοίτα να δεις... Θα το έχω υπόψιν μου, αν και η ενδοκρινολογος μου είπε ότι δεν το επηρεάζει η διατροφή, αλλά δεν τη πολύ πιστεύω... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η vivika10 είπε:

Εγώ πάντως κορίτσια που γέννησα με καισαρική και με ολική αναισθησία δεν με πείραξε  καθόλου,δεν ήτανε στο χέρι μου φυσικά απλά υπήρχε πρόβλημα και έτσι έπρεπε να γίνει για να είναι το μωρό μου καλά.

 

στις πριν 10 ώρες, ο/η egw είπε:

κοριτσια εγω ακομη αγχωνομαι για το ζαχαρο δαγκωσα τωρα απο το μικρο μια μπουκια τοστ και αγωθηκα οτι ειναι αργα και θα κανω αναλυσεις αυριο

Όχι βρε γλυκιά μου δεν θα σου κάνει κάτι μια δαγκωνιά! Μη το σκέφτεσαι καν! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η joy2 είπε:

Καλά αποτελέσματα κορίτσι μου γλυκό! Σήμερα το έχω πάρει πιο χαλαρά και θετικά! Θέλω να είμαι πιο ήρεμη!! :)

Καλα το κάνεις κορίτσι μου

Πωπω πτώμα είμαι έφυγα από τις οκτομιση και ακόμη δεν γύρισα και σέρνω και το μικρό μαζί 

Το βράδυ δεν κοιμήθηκα καλα είχα ένα σωρό στο.μυαολο μου και μετά ο.μικροε έκανε σβούρες και έπεσε από το.κρεβατι από τις πέντε ξυπνήσαμε μια και καλή

Πήγα για αναλύσεις μετά στο γιατρό που είναι κοντά  να κάνω διόρθωση στο σίδηρο 

Εντωμεταξυ πάντα πάω συνέχεια στη τουαλέτα σήμερα δεν είχα τεσπα κάτι κατάφερα 

Μετά τράπεζα μετά έφαγα τις ώρες μου στο δημαρχείο και πήγα κρεοπωλείο και κατι άλλες δουλειές μέχρι να βγει το χαρτί και ξανα πίσω 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 ώρες, ο/η MissMary είπε:

@lambo συγχαρητήριά και να χαίρεσαι την μπέμπα σου! Σημασία έχει ότι είστε καλά και ότι είχες αποκοληση στις 38 εβδομάδες και όχι πιο πριν! Όλα τα άλλα δεν έχουν σημασία πια! Εγώ θα γεννήσω στο Έλενα. Αν έχεις χρόνο στείλε μου πόσο κόστισε το δωματιο στον 6. Αν δεν θες δημόσια σε προσωπικό μήνυμα. Και πάλι συγχαρητήρια! ?

στον 6ο ειναι μονόκλινα κι έχουν 55 ευρω το β ραδυ. Στον 5ο ειναι μονοκλινα λουξ και εχουν 125 το βραδυ. Μια χαρα ειναι και του 5ου. Απλά εχει λίγο πιο πολύ ζεστη λόγω του ότι ειναι ταράτσα. Κι απλά ο πέμπτος έχει πιο καλό σαλόνι για συγγενεις κι επισκεπτες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σήμερα που φοράω παπούτσια από τις 7 και θα τα βγάλω περίπου 9:30 το βράδυ έχουν γίνει τα πόδια μου τούμπανο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η egw είπε:

Καλα το κάνεις κορίτσι μου

Πωπω πτώμα είμαι έφυγα από τις οκτομιση και ακόμη δεν γύρισα και σέρνω και το μικρό μαζί 

Το βράδυ δεν κοιμήθηκα καλα είχα ένα σωρό στο.μυαολο μου και μετά ο.μικροε έκανε σβούρες και έπεσε από το.κρεβατι από τις πέντε ξυπνήσαμε μια και καλή

Πήγα για αναλύσεις μετά στο γιατρό που είναι κοντά  να κάνω διόρθωση στο σίδηρο 

Εντωμεταξυ πάντα πάω συνέχεια στη τουαλέτα σήμερα δεν είχα τεσπα κάτι κατάφερα 

Μετά τράπεζα μετά έφαγα τις ώρες μου στο δημαρχείο και πήγα κρεοπωλείο και κατι άλλες δουλειές μέχρι να βγει το χαρτί και ξανα πίσω 

 

Πωπω χαρά στο κουράγιο σου! Ήρθα κ εγώ από τον ιατρό! Μου είπε να μετράω τη πίεση και να επαναλαβω την εξέταση σε 10 μέρες... Αυτά... Ήταν ήρεμος κ δεν με αγχωσε λέει αν μας προκύψει θέμα στην πορεία έχουμε τον καλύτερο καρδιολόγο :) αυτά!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η joy2 είπε:

Πωπω χαρά στο κουράγιο σου! Ήρθα κ εγώ από τον ιατρό! Μου είπε να μετράω τη πίεση και να επαναλαβω την εξέταση σε 10 μέρες... Αυτά... Ήταν ήρεμος κ δεν με αγχωσε λέει αν μας προκύψει θέμα στην πορεία έχουμε τον καλύτερο καρδιολόγο :) αυτά!! 

ειδες ολα καλα μην αγχωνεσαι σιγα δεν εχει να γινει τιποτα ολα φτιαχνονται 

βεβαια μιλαω εγω που αγχωνομαι για το καθετι χιχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η egw είπε:

ειδες ολα καλα μην αγχωνεσαι σιγα δεν εχει να γινει τιποτα ολα φτιαχνονται 

βεβαια μιλαω εγω που αγχωνομαι για το καθετι χιχι

Ναι κοριτσι μου ακριβώς! Το θέμα είναι να το παρακολουθουμε ώστε κ αν προκύψει κάτι στην πορεία να το πιάσουμε αμέσως γιατί αν το αφήσουμε ανεξελεγκτο τότε θα μας κάνει πρόβλημα! Άσε όσο και να παλεύουμε το άγχος, αυτό εκεί... Είναι και οι ορμόνες και γίνεται μετά εφιάλτης... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η joy2 είπε:

Ναι κοριτσι μου ακριβώς! Το θέμα είναι να το παρακολουθουμε ώστε κ αν προκύψει κάτι στην πορεία να το πιάσουμε αμέσως γιατί αν το αφήσουμε ανεξελεγκτο τότε θα μας κάνει πρόβλημα! Άσε όσο και να παλεύουμε το άγχος, αυτό εκεί... Είναι και οι ορμόνες και γίνεται μετά εφιάλτης... 

ναι μωρε και μας εχουν τρελανει πχ ο αντρας μου του ειπε του γιατρου μου οτι τα ψιριζουμε πολυ και του βρηκε δικαιο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η egw είπε:

ναι μωρε και μας εχουν τρελανει πχ ο αντρας μου του ειπε του γιατρου μου οτι τα ψιριζουμε πολυ και του βρηκε δικαιο

Εεε μα έχει δίκιο ο άντρας σου! Κ ο άντρας μου και η μαμά μου το ίδιο λένε! Μας αγχώνουν για να είναι όλα τέλεια, αλλά ρε παιδιά, η εγκυμοσύνη απορρυθμιζει τόσο πολύ το σώμα που πως να είναι όλα τέλεια δηλαδή??? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η lambo είπε:

στον 6ο ειναι μονόκλινα κι έχουν 55 ευρω το β ραδυ. Στον 5ο ειναι μονοκλινα λουξ και εχουν 125 το βραδυ. Μια χαρα ειναι και του 5ου. Απλά εχει λίγο πιο πολύ ζεστη λόγω του ότι ειναι ταράτσα. Κι απλά ο πέμπτος έχει πιο καλό σαλόνι για συγγενεις κι επισκεπτες.

Ευχαριστώ πολύ για τις πληροφορίες! Και εγώ μάλλον για μονόκλινο στον πέμπτο κλίνω αν υπάρχει διαθέσιμο όταν έρθει η ώρα! Πως ειναι η μπέμπα σου?? Εύχομαι να βρείτε τους ρυθμούς σας γρήγορα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η joy2 είπε:

Εεε μα έχει δίκιο ο άντρας σου! Κ ο άντρας μου και η μαμά μου το ίδιο λένε! Μας αγχώνουν για να είναι όλα τέλεια, αλλά ρε παιδιά, η εγκυμοσύνη απορρυθμιζει τόσο πολύ το σώμα που πως να είναι όλα τέλεια δηλαδή??? 

εμενα με εχουν κανει να νιωθω τυψεις για οτι κανω και λαθος αν παει κατι στραβα αφου αντι να βαζω κιλα εχασα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 57 λεπτά, ο/η joy2 είπε:

Πωπω χαρά στο κουράγιο σου! Ήρθα κ εγώ από τον ιατρό! Μου είπε να μετράω τη πίεση και να επαναλαβω την εξέταση σε 10 μέρες... Αυτά... Ήταν ήρεμος κ δεν με αγχωσε λέει αν μας προκύψει θέμα στην πορεία έχουμε τον καλύτερο καρδιολόγο :) αυτά!! 

Κορίτσι μου γλυκό προσπάθησε να μην αγχώνεσαι! Η πίεσή σου είναι φυσιολογική, λεύκωμα δεν έχεις, οπότε όλα είναι οκ! Άσε που άμα στρεσαρεσαι, θα καταληξεις να κάνεις νευροπιεση! Α και πίνε και μπόλικο νεράκι! Θα σε βοηθήσει! 

Εγώ είχα την Δευτέρα γιατρουλη και την Τρίτη που μας έρχεται έχω και το doppler. Η μικρούλα μου έφτασε τα 1500 γραμ και μετά από πολυυυυυ καιρό χαμογελάω! Την επόμενη εβδομάδα μου είπε και ο γιατρός ότι πιάνουμε μαξιλαράκι γιατί κλείνω την 32η και ότι και να συμβεί από εκεί και πέρα θα είμαστε οκ! Για μένα είναι πολύ σημαντικό γιατί από 3 1/2 μηνών που είμαι στο κρεβάτι με πολλές και διάφορες επιπλοκές στην κύηση, η κάθε μέρα μέχρι τώρα ήταν σημαντική... Σβήνω μέρες σαν τους φαντάρους και επιτελους πλησιάζει ο καιρός που θα την πάρω αγκαλίτσα! Πέρασα και περνάω πολλες ώρες μιλώντας στην μπεμπούλα παρακαλωντας την να κρατηθεί εκεί μέσα και να βγει μόνο όταν θα είναι υγιής και δυνατή! Τί κάνουμε οι δόλιες μάνες!!! Αν λοιπόν μας κάνει τη χάρη και μείνει μέσα όσο πρέπει, θα την υποδεχτούμε στον κόσμο με καισαρική στις 10/08!!! Κοριτσουδια μου ανυπομονώ να την πνίξω στα φιλιά!!!!! Χαζομαμά! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η MariannakiM είπε:

Κορίτσι μου γλυκό προσπάθησε να μην αγχώνεσαι! Η πίεσή σου είναι φυσιολογική, λεύκωμα δεν έχεις, οπότε όλα είναι οκ! Άσε που άμα στρεσαρεσαι, θα καταληξεις να κάνεις νευροπιεση! Α και πίνε και μπόλικο νεράκι! Θα σε βοηθήσει! 

Εγώ είχα την Δευτέρα γιατρουλη και την Τρίτη που μας έρχεται έχω και το doppler. Η μικρούλα μου έφτασε τα 1500 γραμ και μετά από πολυυυυυ καιρό χαμογελάω! Την επόμενη εβδομάδα μου είπε και ο γιατρός ότι πιάνουμε μαξιλαράκι γιατί κλείνω την 32η και ότι και να συμβεί από εκεί και πέρα θα είμαστε οκ! Για μένα είναι πολύ σημαντικό γιατί από 3 1/2 μηνών που είμαι στο κρεβάτι με πολλές και διάφορες επιπλοκές στην κύηση, η κάθε μέρα μέχρι τώρα ήταν σημαντική... Σβήνω μέρες σαν τους φαντάρους και επιτελους πλησιάζει ο καιρός που θα την πάρω αγκαλίτσα! Πέρασα και περνάω πολλες ώρες μιλώντας στην μπεμπούλα παρακαλωντας την να κρατηθεί εκεί μέσα και να βγει μόνο όταν θα είναι υγιής και δυνατή! Τί κάνουμε οι δόλιες μάνες!!! Αν λοιπόν μας κάνει τη χάρη και μείνει μέσα όσο πρέπει, θα την υποδεχτούμε στον κόσμο με καισαρική στις 10/08!!! Κοριτσουδια μου ανυπομονώ να την πνίξω στα φιλιά!!!!! Χαζομαμά! ?

Να είσαι καλά κορίτσι μου γλυκό!! Αν κ σήμερα με προβληματίζει λίγο η μικρή πίεση, είναι στο 80-87 οριακά να φτάσει το 90...κ δεν είχα ιδιαίτερο άγχος σήμερα ήμουν καλά! Για να δούμε... Κουράγιο κορίτσι μου!! Όλα θα πάνε καλά!! Θα δεις! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η egw είπε:

εμενα με εχουν κανει να νιωθω τυψεις για οτι κανω και λαθος αν παει κατι στραβα αφου αντι να βαζω κιλα εχασα

Άστα να πάνε, σε καταλαβαίνω... Η πίεση σου ή μικρή πόσο είναι συνήθως?? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η joy2 είπε:

Να είσαι καλά κορίτσι μου γλυκό!! Αν κ σήμερα με προβληματίζει λίγο η μικρή πίεση, είναι στο 80-87 οριακά να φτάσει το 90...κ δεν είχα ιδιαίτερο άγχος σήμερα ήμουν καλά! Για να δούμε... Κουράγιο κορίτσι μου!! Όλα θα πάνε καλά!! Θα δεις! :)

Την μετράς με ηλεκτρονικό πιεσόμετρο ε; Γενικά με τα ηλεκτρονικά λένε να την παίρνουμε 3 φορές. Πήγαινε και σε ένα φαρμακείο αύριο να στην μετρήσουν με αναλογικό. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η joy2 είπε:

Άστα να πάνε, σε καταλαβαίνω... Η πίεση σου ή μικρή πόσο είναι συνήθως?? 

την τελευταια φορα ηταν 8 την προηγουμενη 6,5

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η egw είπε:

την τελευταια φορα ηταν 8 την προηγουμενη 6,5

Μία χαρά είσαι! Εμένα ήταν για καιρό γύρω στο 7, πήγε σήμερα 8.7 και τώρα που άνοιξε πάλι η μύτη μου, από το άγχος πήγε 9.2... Εεεε θα πάρω τηλ τον ιατρό αύριο να μιλήσω με καρδιολόγο γιατί έχω αρχίσει κ φοβάμαι... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η joy2 είπε:

Μία χαρά είσαι! Εμένα ήταν για καιρό γύρω στο 7, πήγε σήμερα 8.7 και τώρα που άνοιξε πάλι η μύτη μου, από το άγχος πήγε 9.2... Εεεε θα πάρω τηλ τον ιατρό αύριο να μιλήσω με καρδιολόγο γιατί έχω αρχίσει κ φοβάμαι... 

Αν σε κάνει να νιώσεις καλύτερα μίλα με τον γιατρό σου αλλά νομίζω ότι όσο αγχώνεσαι επηρεάζεις την πίεσή σου. Και εγώ στην προηγούμενη εγκυμοσύνη χτυπούσα 15 πίεση που και που, είχα πάει και στα επείγοντα και μου κάνανε για λεύκωμα αλλά δεν ήταν τελικά κάτι. Όταν γέννησα και πέρασαν κάποιες μέρες ο γιατρός μου έδωσε παραπεμπτικό και έκανα ούρα 24ώρου και βγήκε μια χαρά και στους 6 μήνες έκανα γλυκοζηλιωμένη αιμοσφαιρίνη για τον διαβήτη. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μερικές χαθήκανε και μάλλον δεν μας ενημέρωσαν ότι γεννήσανε!

1) @Eleni16  10/6  αγόρι

2) @lambo   12/6  κορίτσι  γέννησε 11/6

3) @vivika10   22/6  αγόρι  γέννησε 31-5

4) @Pralina   23/6  αγόρι

5) @Rian  25/6    αγόρια  γέννησε 14-5

6) @Kate99  5/7  αγόρι

7) @LondonBaby   8/7  αγόρι

?  @Elen81  12/7  αγόρι

9) @Γλυκερια1994...   20/7 αγόρι

10) @MissMary   27/7 κορίτσι  και 11) @eliza11  αγόρι

12) @Κορτας  3/8  κορίτσι

13) @anna_  4/8  κορίτσι

14) @eirini2  10/8  αγόρι

15) @Hope08   12/8  αγόρι και 16) @Evoula4   κορίτσι   17) @Newmum19  κορίτσι

18) @KONSTANTIA   18/8  αγόρι

19) @Liou22   19/8  αγόρι

20) @MariannakiM   20/8  κορίτσι

21) @egw   22/8  κορίτσι

22) @Κλαιρη.κ  29/8  αγόρι  και  23) @joy2  αγοράκια

24) @efitta   9/9  κορίτσι

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η KONSTANTIA είπε:

Μερικές χαθήκανε και μάλλον δεν μας ενημέρωσαν ότι γεννήσανε!

1) @Eleni16  10/6  αγόρι

2) @lambo   12/6  κορίτσι  γέννησε 11/6

3) @vivika10   22/6  αγόρι  γέννησε 31-5

4) @Pralina   23/6  αγόρι

5) @Rian  25/6    αγόρια  γέννησε 14-5

6) @Kate99  5/7  αγόρι

7) @LondonBaby   8/7  αγόρι

?  @Elen81  12/7  αγόρι

9) @Γλυκερια1994...   20/7 αγόρι

10) @MissMary   27/7 κορίτσι  και 11) @eliza11  αγόρι

12) @Κορτας  3/8  κορίτσι

13) @anna_  4/8  κορίτσι

14) @eirini2  10/8  αγόρι

15) @Hope08   12/8  αγόρι και 16) @Evoula4   κορίτσι   17) @Newmum19  κορίτσι

18) @KONSTANTIA   18/8  αγόρι

19) @Liou22   19/8  αγόρι

20) @MariannakiM   20/8  κορίτσι

21) @egw   22/8  κορίτσι

22) @Κλαιρη.κ  29/8  αγόρι  και  23) @joy2  αγοράκια

24) @efitta   9/9  κορίτσι

 

Καλημέρα καλοκαιρινες μανούλες. ..Άντε έχουν ξεκινήσει τα μωράκια και έρχονται σιγα σιγα.Τι χαρά!!! Γερά ζουζουνακια να ειναι...Πω πωωω εγώ είμαι τελευταια????...αν και ελπίζω να έρθει Αύγουστο..θα δείξει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...