Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανούλες εξωσωματικής 2019


nikona

Recommended Posts

στις πριν 5 λεπτά, ο/η bebe2 είπε:

Συγχαρητήρια καρδούλα μου ! Πολύ χάρηκα και συγκινήθηκα ! Μπορεί να μην συμμετέχω αλλά σας παρακολουθώ όλον αυτόν τον καιρό ! Όλα να πάνε τέλεια ! 

@bebe2 μας έλειψες βρε κοριτσάκι! Πως είσαι? Σε σκεφτόμουνα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η Πιου-πιου είπε:

Κορίτσια μου αγαπημένα. 

Εξαφανίστηκα σήμερα. Ελπίζω να είστε όλες καλά. 

Δεν άντεξα κορίτσια και το μεσημέρι έκανα τεστ φαρμακείου. Θετικό.

Το απόγευμα έκανα χοριακή. 

111 η τιμή. 

Είμαι πολύ χαρούμενη και συγκινημένη. Εύχομαι αυτή τη φορά να πάνε όλα καλά. 

Σας σκέφτομαι όλες και εύχομαι από την καρδιά μου καλή επιτυχία σε όλες. 

Σας φιλώ και δεν ξεχνάω καμία. 

@nikona, @Zeta. με το καλό τα μωράκια σας. 

@Magaiver αγαπημένη μου εύχομαι πολύ σύντομα να έχεις μόνο χαμόγελα. Θα τα καταφέρεις Mag. Είμαστε μαζί σου. 

@sansa, @Eleni73, @bebe2, @ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ, @antzy9, @jazz και φυσικά αγαπημένες μου @satya και @Bloublou85 σας ευχαριστώ και περιμένω τις δικές σας θετικές χοριακές. Δεν πάω πουθενά αν δεν τις δω όλες. 

Θα τα καταφέρουμε όλες κορίτσια. ΟΛΕΣ.

Καλή επιτυχία και στα καινούργια κορίτσια εύχομαι μέσα από την καρδιά μου. 

@Papadakis, @Ν_S καλή επιτυχία κορίτσια. Εύχομαι σε λίγες μέρες μόνο χαμόγελα. 

 

Αχ τι όμορφα νέα ήταν αυτά με το καλό αγάπη μου γλυκιά !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η bebe2 είπε:

Συγχαρητήρια καρδούλα μου ! Πολύ χάρηκα και συγκινήθηκα ! Μπορεί να μην συμμετέχω αλλά σας παρακολουθώ όλον αυτόν τον καιρό ! Όλα να πάνε τέλεια ! 

Μπεμπακι μου ❤️❤️❤️

Σ' ευχαριστώ. Εύχομαι αυτή τη φορά να πάνε όλα καλά. Μόνο αυτό σκέφτομαι. 

Εύχομαι σύντομα και συ μια θετική χοριακη και όλα τέλεια από την αρχή μέχρι το τέλος. Θα γίνει  για όλες μας και για σένα θα δεις. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Ν_S είπε:

Κορίτσια μου ξύπνησα το πρωί με πόνους περιόδου.....Και έχω ενοχλήσεις όλη μέρα.....!

Μάλλον κακο είναι αυτό....

Αχ και εγώ τα ίδια ....... ποτέ κανείς την χοριακη σου εσυ ;;; εγώ Παρασκευή !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Magaiver είπε:

Σε ευχαριστώ για τις ευχές σου! Ναι είναι μία πολύ δύσκολη κατάσταση. Δυστυχώς δεν βλέπουμε ούτε σάκο. Είχαν δει κάτι που θα μπορούσε να είναι σάκος 3χιλιοστων όταν η χοριακη μου ήταν 2600. Χθές με χοριακη πάνω από 5000 πάλι είδαν το ίδιο αλλά δεν είναι σίγουροι ότι είναι σάκος γιατί δεν μεγάλωσε καθόλου...?

Λυπάμαι πολύ κορίτσι γι αυτό που περνάς.Δεν υπάρχει περίπτωση να έχει γίνει αργά η εμφύτευση γι αυτό να μη φαίνεται ακόμα;Είχα μία φίλη της οποίας η χοριακη ανέβαινε πολύ,αλλά σάκο δεν έβλεπαν,μετά από εξωσωματική.Έκατσε μια βδομάδα στο νοσοκομείο,υποπτευονταν για εξωμητριο,είχε φτάσει και 6000 η χοριακη και τελικά λίγο πριν τη βάλουν χειρουργείο ένας γιατρός είπε λίγο να περιμένουν και φάνηκε σάκος,πολύ αργοπορημένη εμφύτευση.Έχει ένα κορίτσακι τώρα.Εύχομαι ν αλλάξει κάτι.Εγώ που πέρασα εξωμητριο,σκαλωσε η χοριακη μου στις 2000 και δεν διπλασιαζοταν,δεν είδαμε σάκο και μπήκα χειρουργείο.Σε καταλαβαίνω απόλυτα,εύχομαι ο Θεός να σε βοηθήσει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Magaiver είπε:

Καλημέρα κορίτσια!

Όλες να πάρουμε κουράγιο από τα καταπληκτικά νέα της @Πιου-πιου και να ακολουθήσουν όλα τα κορίτσια μια μια!!!

Χθες αυξήθηκαν κατά πολύ οι πιθανότητες να είναι εξωμητριο. Η χοριακη μου έχει ανέβει πολύ και έμβρυο πουθενά στον υπέρηχο. Μου συνεστησαν να κάνω εισαγωγή στο νοσοκομείο. Όμως με δική μου ευθύνη υπέγραψα και ήρθα σπίτι. Εάν συμβεί το κακό θα πάμε στα επείγοντα. Δεν σας έγραψα χθες γιατί ήθελα να ξεκινήσει η εβδομάδα όλων με χαμόγελα και αισιοδοξία! Πρέπει να στεκόμαστε μόνο στα καλά! 

Μαγκ μου. Ποσο μα πόσο λυπαμαι. Πραγματικα.

Ουτε καποια απο τις σάλπιγγες φαινεται διογκωμένη δηλαδη?

Μια φιλη το περασε το καλοκαιρι κσι το αντιμετώπισαν με μεθοτρεξάτη. Δεν μπηκε χειρουργείο. 

Ευχομαι να διαψευστουν ολοι και να γινει ενα θαυμα. 

Να ξερεις οτι η σκεψη μας ειναι μαζι σου. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Ν_S υπομονη μεχρι την χοριακη. 

Δεν λενε κατι οι πονοι περιοδου. Διαβαζω οτι πολλες κοπελες ειχαν κ τελικα ηταν συμπτωμα εγκυμοσυνης. 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Papadakis είπε:

Αχ και εγώ τα ίδια ....... ποτέ κανείς την χοριακη σου εσυ ;;; εγώ Παρασκευή !

Μην στεναχωριεστε κοριτσια!!!δεν σημαινει απολυτως τιποτα τα πονακια που λετε....τα φαρμακα κανουν την δουλιτσα τους....μην απογοητευεστε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Magaiver μου τι είναι και αυτό που περνάς αυτές τις εβδομάδες.. Με την σκέψη μας είμαστε μαζί σου! 

Εγώ κορίτσια αύριο θα πάω για εβρυομεταφορά τελικά. Απλά μου είπαν ότι όλα είναι πιθανά και μέχρι αύριο δεν ξέρουν αν επιζήσει το εμβρυάκι μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 ώρες, ο/η Πιου-πιου είπε:

Κορίτσια μου αγαπημένα. 

Εξαφανίστηκα σήμερα. Ελπίζω να είστε όλες καλά. 

Δεν άντεξα κορίτσια και το μεσημέρι έκανα τεστ φαρμακείου. Θετικό.

Το απόγευμα έκανα χοριακή. 

111 η τιμή. 

Είμαι πολύ χαρούμενη και συγκινημένη. Εύχομαι αυτή τη φορά να πάνε όλα καλά. 

Σας σκέφτομαι όλες και εύχομαι από την καρδιά μου καλή επιτυχία σε όλες. 

Σας φιλώ και δεν ξεχνάω καμία. 

@nikona, @Zeta. με το καλό τα μωράκια σας. 

@Magaiver αγαπημένη μου εύχομαι πολύ σύντομα να έχεις μόνο χαμόγελα. Θα τα καταφέρεις Mag. Είμαστε μαζί σου. 

@sansa, @Eleni73, @bebe2, @ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ, @antzy9, @jazz και φυσικά αγαπημένες μου @satya και @Bloublou85 σας ευχαριστώ και περιμένω τις δικές σας θετικές χοριακές. Δεν πάω πουθενά αν δεν τις δω όλες. 

Θα τα καταφέρουμε όλες κορίτσια. ΟΛΕΣ.

Καλή επιτυχία και στα καινούργια κορίτσια εύχομαι μέσα από την καρδιά μου. 

@Papadakis, @Ν_S καλή επιτυχία κορίτσια. Εύχομαι σε λίγες μέρες μόνο χαμόγελα. 

 

Αγάπη μπυ να σε ρωτήσω κάτι ;;; τι ημέρα εμβρυομεταφορας ήταν που η χοριακη  βγήκε 20 ;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η sansa είπε:

Λυπάμαι πολύ κορίτσι γι αυτό που περνάς.Δεν υπάρχει περίπτωση να έχει γίνει αργά η εμφύτευση γι αυτό να μη φαίνεται ακόμα;Είχα μία φίλη της οποίας η χοριακη ανέβαινε πολύ,αλλά σάκο δεν έβλεπαν,μετά από εξωσωματική.Έκατσε μια βδομάδα στο νοσοκομείο,υποπτευονταν για εξωμητριο,είχε φτάσει και 6000 η χοριακη και τελικά λίγο πριν τη βάλουν χειρουργείο ένας γιατρός είπε λίγο να περιμένουν και φάνηκε σάκος,πολύ αργοπορημένη εμφύτευση.Έχει ένα κορίτσακι τώρα.Εύχομαι ν αλλάξει κάτι.Εγώ που πέρασα εξωμητριο,σκαλωσε η χοριακη μου στις 2000 και δεν διπλασιαζοταν,δεν είδαμε σάκο και μπήκα χειρουργείο.Σε καταλαβαίνω απόλυτα,εύχομαι ο Θεός να σε βοηθήσει.

Αχ Σάνσα μου. Μόνο καλές ελπίδες  δίνει το μήνυμα σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

 @sokola4 εύχομαι να πάνε όλα καλά. Καλή επιτυχία. 

@Papadakis 111 ήταν η τιμή. 7η μέρα από την ετ. Κανονικά αύριο μου είχαν πει να κάνω. Ελπίζω να μη σου βάζω ιδέες γιατί το σκεφτόμουν αυτό ότι μπορεί να είμαι κακή επιρροή για τα κορίτσια που περιμένουν. Εγώ ήμουν τυχερή και έδειξε και πήρα νωρίτερα τη χαρά. Μπορεί όμως κάποια να στεναχωρηθεί χωρίς λόγο. 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η Πιου-πιου είπε:

 @sokola4 εύχομαι να πάνε όλα καλά. Καλή επιτυχία. 

@Papadakis 111 ήταν η τιμή. 7η μέρα από την ετ. Κανονικά αύριο μου είχαν πει να κάνω. Ελπίζω να μη σου βάζω ιδέες γιατί το σκεφτόμουν αυτό ότι μπορεί να είμαι κακή επιρροή για τα κορίτσια που περιμένουν. Εγώ ήμουν τυχερή και έδειξε και πήρα νωρίτερα τη χαρά. Μπορεί όμως κάποια να στεναχωρηθεί χωρίς λόγο. 

 

Κάτσε με μπέρδεψες !!! 7 μέρα ήταν 111 ;;;;; γιατί κάποια είπε ότι ήταν 20 για αυτό μπερδεύτηκα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Papadakis είπε:

Κάτσε με μπέρδεψες !!! 7 μέρα ήταν 111 ;;;;; γιατί κάποια είπε ότι ήταν 20 για αυτό μπερδεύτηκα 

Ναι. 7η από την ετ. Είπα 20 του μήνα δηλαδή αύριο ότι ήταν να κάνω κανονικά. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΚΟΠΕΛΑ Π Ν ΕΚΑΝΕ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΣΕ 2 ΦΑΣΕΙΣ ΛΟΓΟ ΠΟΛΥΚΥΣΤΙΚΩΝ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΤΙ Π ΘΕΛΩ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Πιου-πιου είπε:

Ναι. 7η από την ετ. Είπα 20 του μήνα δηλαδή αύριο ότι ήταν να κάνω κανονικά. 

Μπράβο κορίτσι μου γλυκό !!! Βλαστοκυστες ειχες βάλει Ε ;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Papadakis είπε:

Μπράβο κορίτσι μου γλυκό !!! Βλαστοκυστες ειχες βάλει Ε ;;;;;

Ναι κατεψυγμένες. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 57 λεπτά, ο/η xrisanthi είπε:

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΚΟΠΕΛΑ Π Ν ΕΚΑΝΕ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΣΕ 2 ΦΑΣΕΙΣ ΛΟΓΟ ΠΟΛΥΚΥΣΤΙΚΩΝ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΤΙ Π ΘΕΛΩ?

Κορίτσι εγώ έχω πολυκυστικές... Σε 2 φάσεις τι εννοείς;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η sokola4 είπε:

@Magaiver μου τι είναι και αυτό που περνάς αυτές τις εβδομάδες.. Με την σκέψη μας είμαστε μαζί σου! 

Εγώ κορίτσια αύριο θα πάω για εβρυομεταφορά τελικά. Απλά μου είπαν ότι όλα είναι πιθανά και μέχρι αύριο δεν ξέρουν αν επιζήσει το εμβρυάκι μου.

Με το καλό κορίτσι μου!!! Να σου πάνε όλα καλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΖΕΤΑ.... ΕΝΝΟΩ ΠΡΩΤΑ ΔΙΕΓΕΡΣΗ -ΩΟΛΗΨΙΑ-ΓΟΝΙΜΟΠΟΙΗΣΗ ΕΠΕΙΤΑ ΚΑΤΑΣΤΟΛΗ Κ ΚΑΤΑΨΥΞΗ ΕΜΒΡΥΩΝ Κ ΣΤΟΝ ΕΠΟΜΕΝΟ ΚΥΚΛΟ ΕΜΒΡΥΟΜΕΤΑΦΟΡΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Zeta. είπε:

Κορίτσι εγώ έχω πολυκυστικές... Σε 2 φάσεις τι εννοείς;

Ζετακι εννοει να γινει η διεγερση κ η ωοληψια κ μετα διακοπη για ενα διαστημα ωστε να ηρεμησει ο οργανισμος λογω ενδεχομενης  υπερδιεγερσης κ μετα ετ. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...