Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανούλες εξωσωματικής 2019


nikona

Recommended Posts

στις πριν 21 ώρες, ο/η Papadakis είπε:

Καλησπέρα κορίτσια και από εμένα !!!!

ευχομαι σε όλες το 2019 να κάνει το όνειρο μας πραγματικότητα 

εμενα η ιστορία μου είναι μεγάλη ...

εμεινα εγγυος με την πρώτη εξωσωματική και έχω ένα αγοράκι !!

στην γεννά όμως έπαθα ζημιά εξαιτίας του άχρηστου γυναικολόγου που με ξεγγενησε και ως αποτέλεσμα : βρίσκομαι στην 5 εμβρυομεταφορα την οποία έκανα στις 12/2....

το πρόβλημα μας εάν και πολύ νέα είναι δυστυχώς η χαμηλή αμη και αδυναμία του άντρα μου..... αυτά !!!! 

Απο την ώρα που γέννησα έχω κάνει 4 υστεροσκοησεις , την εξέταση νικά που μου χορήγησαν 4 μήνες αντιβίωσης καθώς και εκγυσεις άπειρες ωοληψιες άπειρες εξετάσεις αίματος και πολλά πολλά αλλά !!!!! 

Στείλτε μου την θετική σας ενέργεια να είναι η 5 φορά η τυχερή ........

α

 Όλες καταλαβαίνουμε το θυμό που νιώθεις για αυτά που έγιναν στο παρελθόν. Ειδικά όταν είναι από αμέλεια ή λάθος γιατρού είναι να τρελαίνεσαι..

Πολύ μεγάλη καλή επιτυχία! Ελπίζω αυτή η φορά να είναι η τυχερή!!! Έχετε και ήδη ένα παιδάκι και είναι μεγάλη παρηγοριά αυτό?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 16/2/2019 at 10:03 ΠΜ, ο/η Πιου-πιου είπε:

Καλημέρα κορίτσια. 

@Kokotsalo, @sokola4 @Mmaria87 καλή επιτυχία κορίτσια! 

Στην ωοληψια προσωπικά ούτε πόνεσα μετά, ούτε ντεπον δε χρειάστηκα, ούτε είχα αιμορραγία. Και ήταν αρκετά τα ωάρια. Είναι ανάλογα ίσως τον οργανισμό ή τη θέση τους κατά τη λήψη. 

Το μόνο που είχα ήταν μια ζαλάδα και υπνηλία από τη μέθη. Κοιμήθηκα το μεσημέρι και μετά ήμουν σούπερ. 

Όλα θα πάνε καλά κορίτσια. Μην ανησυχείτε για τις διαδικασίες. 

Ευχαριστω πολυ πιου πιου....αν και γιατρος η ιδια....ειμαι αγχωμενη...οχι τοσο για την διαδικασια...οσο για το τι θα γινει τελικα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 56 λεπτά, ο/η Kokotsalo είπε:

Ευχαριστω πολυ πιου πιου....αν και γιατρος η ιδια....ειμαι αγχωμενη...οχι τοσο για την διαδικασια...οσο για το τι θα γινει τελικα!!!

Όλες για αυτό αγχωνομαστε. Ειδικά όταν δεν είναι η πρώτη φορά μόνο για αυτό. 

Γιατρός ε; Ωχ οι χειρότεροι ασθενείς. 

Ξέρεις πολλά και είναι κακό αυτό. Για σένα την ίδια. Χαχα. Σε ποια φάση της προσπάθειας είσαι;

Σου εύχομαι καλή επιτυχία. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 15/2/2019 at 3:07 ΜΜ, ο/η Ν_S είπε:

Εκτός από την κυρία @Πιου-πιου καμία άλλη κοπέλα από Αθήνα?

Kalhsperaaaa???egww eimai ap athinaaaa??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kokotsalo είπε:

Ευχαριστω πολυ πιου πιου....αν και γιατρος η ιδια....ειμαι αγχωμενη...οχι τοσο για την διαδικασια...οσο για το τι θα γινει τελικα!!!

Δυστυχώς θέλει πολυυυυυυυυυυ υπομονή η διαδικασία! Ελπίζω να έχεις μεγάλα αποθέματα ως γιατρός!? 

Καλώς ήρθες στην παρέα μας και καλή επιτυχία!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Ν_S @Πιου-πιου πως είστε κορίτσια??? Πώς αισθάνεστε; Καλή επιτυχία σε όσες ξεκινάνε.. @Eleni73 να έχεις υπέροχα νέα για τα εμβρυακια σου αύριο!!! @Magaiver η σκέψη μου είναι μαζί σου... @nikona μου...έτσι σε αναφέρω ??? γιατί είσαι πάντα δίπλα σε όλες, να απαντήσεις , να λύσεις απορίες και να ενθαρρύνεις οποία το χρειάζεται.. παρόλο που πέρασες απέναντι. Όσο καθόμουν έγραφα συχνά, τώρα προλαβαίνω μόνο να διαβάζω τα νέα σας και να γράφω λιγότερο. ?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια είμαι καινούρια  στο φόρουμ και θα ήθελα όλοι την θετική  σας ενέργεια..ειμαι στην 3 ημέρα εμβριομεταφορας και περιμένω... έχω ξανά κάνει 2 φορές αλλά  τίποτα.... εύχομαι  αυτήν την χρόνια να είναι η χρόνια μας.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Magaiver είπε:

@jazz μου τι καλό κορίτσι που ακούγεσαι!!! Σκέφτεσαι όλα τα κορίτσια♥

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ που είσαι εκεί!

Ποια μιλάει... ♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@jazz μου σε ευχαριστω.

Κι εσυ ομως, περασες παλι μια αποτυχια και εισαι εδω να ενδιαφερεσαι για τα κοριτσια. Πώς εισαι;;; Αδιαθέτησες?

Να ευχηθω στα καινουρια κοριτσια της παρεας καλη επιτυχια!!!καλωσήρθατε στην παρεα!

@Πιου-πιου μου πώς πας? @Ν_S εσυ?

@Eleni73 ελενιτσα θα περιμενουμε αυριο τα νεα! Με το καλο!

@Magaiver μου καλη επιτυχια αυριο!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@nikona ναι πραγματικά πόσο καλό κορίτσι η @jazz ! Δεν εγκατέλειψε παρόλο το πλήγμα που δέχτηκε τις τελευταίες μέρες! 

Θα σας στειλω φυσικά νέα από το μέτωπο... Έρχεται γεμάτη εβδομάδα με χοριακες και γονιμοποιησεις! Μακάρι να γράφουμε μόνο ευχάριστα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Magaiver είπε:

@nikona ναι πραγματικά πόσο καλό κορίτσι η @jazz ! Δεν εγκατέλειψε παρόλο το πλήγμα που δέχτηκε τις τελευταίες μέρες! 

Θα σας στειλω φυσικά νέα από το μέτωπο... Έρχεται γεμάτη εβδομάδα με χοριακες και γονιμοποιησεις! Μακάρι να γράφουμε μόνο ευχάριστα!

Αμήν!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Glyka88 είπε:

Γεια σας κορίτσια είμαι καινούρια  στο φόρουμ και θα ήθελα όλοι την θετική  σας ενέργεια..ειμαι στην 3 ημέρα εμβριομεταφορας και περιμένω... έχω ξανά κάνει 2 φορές αλλά  τίποτα.... εύχομαι  αυτήν την χρόνια να είναι η χρόνια μας.......

Καλή επιτυχία κορίτσι μου !!! Σου εύχομαι ολόψυχα να είναι η τυχερή σου !!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Magaiver είπε:

@nikona ναι πραγματικά πόσο καλό κορίτσι η @jazz ! Δεν εγκατέλειψε παρόλο το πλήγμα που δέχτηκε τις τελευταίες μέρες! 

Θα σας στειλω φυσικά νέα από το μέτωπο... Έρχεται γεμάτη εβδομάδα με χοριακες και γονιμοποιησεις! Μακάρι να γράφουμε μόνο ευχάριστα!

Με το καλό μα ξεκινήσει η εβδομάδα με χοριακες τεράστιες !!!! Εγώ αύριο γυρίζω δουλειά μετά από μια εβδομάδα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Magaiver είπε:

 Όλες καταλαβαίνουμε το θυμό που νιώθεις για αυτά που έγιναν στο παρελθόν. Ειδικά όταν είναι από αμέλεια ή λάθος γιατρού είναι να τρελαίνεσαι..

Πολύ μεγάλη καλή επιτυχία! Ελπίζω αυτή η φορά να είναι η τυχερή!!! Έχετε και ήδη ένα παιδάκι και είναι μεγάλη παρηγοριά αυτό?

Έτσι όπως τα γράφεις ακριβώς .... μεγάλο θυμό ..

σε ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου λόγια 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια. 

@nikona, @jazz ευχαριστώ που με σκέφτεστε. Τζαζ χαίρομαι που νιώθω ότι είσαι καλύτερα. 

Καλά είμαι κορίτσια μια χαρά. Ε αρχίζει το άγχος σιγά σιγά, όσο πλησιάζουν οι μέρες. 

@Glyka88 καλώς ήρθες. 

Εύχομαι μόνο ευχάριστα να έχουμε αυτή τη βδομάδα και πάντα. 

Περιμένουμε τη @Magaiver μας πρώτα από όλα. Να είναι όλα καλά εύχομαι.  

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 16/2/2019 at 8:29 ΜΜ, ο/η sokola4 είπε:

@Papadakis Καλή επιτυχία σου εύχομαι και ας είναι η τελευταία σου φορά. Είναι άσχημο πάντως ενώ δεν είχες προβλήματα να σου τα δημιουργούν γιατροί? Αν επιτρέπετε τι πρόβλημα σου δημιούργησε ο γιατρός;

Μου άφησε πλακούντα μετά την γεννά και κάνοντας μου αποξυση μου κατέστρεψε το ενδομήτριο :((

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Papadakis είπε:

Μου άφησε πλακούντα μετά την γεννά και κάνοντας μου αποξυση μου κατέστρεψε το ενδομήτριο :((

Κορίτσι μου είναι πολύ άσχημο και άδικο αυτό. Όμως θα τα καταφέρεις. Έχεις χρόνο γιατί ηλικιακά είσαι μικρή ακόμα. Να χαίρεσαι και το παιδάκι σου. Και εύχομαι να πάνε όλα καλά τώρα. Να είσαι τυχερή αυτή τη φορά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Πιου-πιου είπε:

Κορίτσι μου είναι πολύ άσχημο και άδικο αυτό. Όμως θα τα καταφέρεις. Έχεις χρόνο γιατί ηλικιακά είσαι μικρή ακόμα. Να χαίρεσαι και το παιδάκι σου. Και εύχομαι να πάνε όλα καλά τώρα. Να είσαι τυχερή αυτή τη φορά.

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου γλυκό!!! Είμαι όντως  ηλικιακά μικρή αλλά πολύ μικρή είναι και η αμη μου δυστυχώς ..... για αυτό εύχομαι να προλάβω ... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Magaiver γλυκουλα καλή επιτυχία αύριο μακάρι να έχουμε ευχάριστα νέα❤

@jazz προχωράμε δυναμικά!

@Πιου-πιου καλά συμπεθέρα έχουμε ακόμα μερουλες απόλαυσε το!

Τα καινούρια μας τα κορίτσια καλώς ήρθατε κ εύχομαι σε όλες σας καλή επιτυχια!!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Πιου-πιου είπε:

Όλες για αυτό αγχωνομαστε. Ειδικά όταν δεν είναι η πρώτη φορά μόνο για αυτό. 

Γιατρός ε; Ωχ οι χειρότεροι ασθενείς. 

Ξέρεις πολλά και είναι κακό αυτό. Για σένα την ίδια. Χαχα. Σε ποια φάση της προσπάθειας είσαι;

Σου εύχομαι καλή επιτυχία. 

Τριτη μερα ενεσεων....ασε οι χειροτεροι ασθενεις δεν λες τιποτα.....καθε μερα μετραω ορμονες....εγω απο μονη μου....πιστευω ολα καλα να πανε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Magaiver είπε:

Δυστυχώς θέλει πολυυυυυυυυυυ υπομονή η διαδικασία! Ελπίζω να έχεις μεγάλα αποθέματα ως γιατρός!? 

Καλώς ήρθες στην παρέα μας και καλή επιτυχία!!! 

Καλως σας βρηκα!!!!προσπαθω να εχω υπομονη γιατι οτιδηποτε αλλο δεν βοηθαει....η διαδικασια προσωπικα δεν με αγχωνει....το μετα μου πεφτει λιγο βαρυ....το καθισιο ....και η αναμονη....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...