Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανούλες εξωσωματικής 2019


nikona

Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η Papadakis είπε:

Εμένα η πρώτη που ειχα κάνει για το δεύτερο παιδί επειδή ήταν 31/12 μέσα σε μισή ώρα με είχαν πάρει τηλέφωνο .... κανονικά αμέσως βγαίνουν εάν θέλουν !!!!!!πηρα Κούλουρα βέβαια :)

με το καλό !!!!!!ολα θα πάνε σούπερ 

Σε ευχαριστώ πολύ για την θετική σου σκέψη!!!να είσαι καλα!!! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η mayra_d είπε:

@katrinaki μια τεράστια χοριακή αύριο!!!

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου,τώρα το είδα γιατί είναι άλλο το όνομα !! Και πάλι σε ευχαριστώ πολύ πολύ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η sokola4 είπε:

@Ριρίκα μου υπομονή και την επόμενη φορά εύχομαι να πάνε καλύτερα τα πράγματα!

Sokola4 σ' ευχαριστώ πολύ...μακάρι να είναι έτσι..!! Εσύ σε τι φάση είσαι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Ριρίκα είπε:

Sokola4 σ' ευχαριστώ πολύ...μακάρι να είναι έτσι..!! Εσύ σε τι φάση είσαι;

Εγώ είναι να κάνω μία εξέταση τον άλλο μήνα. Ήταν να την κάνω τώρα αλλά επειδή είχα μια αποτυχημένη σπερματέχηνση μετά από μια αποτυχημένη εξωσωματική καπάκι άργησε να μου έρθει και περίοδος και δεν προλαβαίνω λόγο των διακοπών. Αρά θα κάνω τις εξετάσεις και μετά ξεκούραση μέχρι την επόμενη φορά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η sokola4 είπε:

Εγώ είναι να κάνω μία εξέταση τον άλλο μήνα. Ήταν να την κάνω τώρα αλλά επειδή είχα μια αποτυχημένη σπερματέχηνση μετά από μια αποτυχημένη εξωσωματική καπάκι άργησε να μου έρθει και περίοδος και δεν προλαβαίνω λόγο των διακοπών. Αρά θα κάνω τις εξετάσεις και μετά ξεκούραση μέχρι την επόμενη φορά.

Εύχομαι να πάνε όλα καλά!! Σε ποιον γιατρό θα την κάνεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Ριρίκα είπε:

Εύχομαι να πάνε όλα καλά!! Σε ποιον γιατρό θα την κάνεις;

Στο πανεπιστημιακο της Αλεξανδρούπολης με την Κ.Κουτλάκη θα κάνω τις εξετάσεις. Τώρα για την επόμενη εξωσωματική ακόμα δεν ξέρω, ίσως μαζέψουμε χρήματα και κατέβουμε Αθήνα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η sokola4 είπε:

Στο πανεπιστημιακο της Αλεξανδρούπολης με την Κ.Κουτλάκη θα κάνω τις εξετάσεις. Τώρα για την επόμενη εξωσωματική ακόμα δεν ξέρω, ίσως μαζέψουμε χρήματα και κατέβουμε Αθήνα.

Και εγώ για Αθήνα λέω αυτή τη φορά...θα τα λέμε...μακάρι την επόμενη να σταθούμε πιο τυχερές!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Ριρίκα είπε:

Και εγώ για Αθήνα λέω αυτή τη φορά...θα τα λέμε...μακάρι την επόμενη να σταθούμε πιο τυχερές!! 

Μακάρι μωρέ!!! Εννοείτε εδώ παρεούλα.. Από που είσαι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

@Katriniki Καλά αποτελέσματα !!!

@Katriniki,οτι καλυτερο σημερα!!!! @Μπεμπελουκα,πως εισαι σημερααα!!Καλημερα κιολαςςς!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η γιωτα22 είπε:

@Katriniki,οτι καλυτερο σημερα!!!! @Μπεμπελουκα,πως εισαι σημερααα!!Καλημερα κιολαςςς!!!

@γιωτα22 Καλημέρα κορίτσι μου !!!Καλά λίγη δυσκολία με το έντερο και ψιλοπονακια που και που εσύ  ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

@γιωτα22 Καλημέρα κορίτσι μου !!!Καλά λίγη δυσκολία με το έντερο και ψιλοπονακια που και που εσύ  ?

Καλημερα @μπεμπελουκα κ εγ  λιγο το εντερο αλλα σημερα ξυπνησα με αναγουλα κ ανακατωσουρα στο στομαχι!Α κ πολυ συχνοουρια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια μου!Τώρα ηρέμησα κάπως κ μπόρεσα να σας απαντήσω.. Δυστυχώς αρνητική η χοριακη μου...

Σας ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον, μόλις συνέλθω τελείως θα σας ξαναγράψω...κ πάλι σας ευχαριστώ πολύ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η γιωτα22 είπε:

Καλημερα @μπεμπελουκα κ εγ  λιγο το εντερο αλλα σημερα ξυπνησα με αναγουλα κ ανακατωσουρα στο στομαχι!Α κ πολυ συχνοουρια!!

@γιωτα22 καλή αρχή αναγούλα είχα χθες βράδυ !!και συχνοουρια !!έχω όλες τις ημέρες !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Katriniki λυπάμαι πολύ κορίτσι μου. Δεν το περίμενα κιόλας να είμαι ειλικριειλικρινής. Μην απογοητεύσαι η επόμενη φορά θα πετύχει. Προσπάθησε να μη στεναχωριέσαι. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Katriniki είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου!Τώρα ηρέμησα κάπως κ μπόρεσα να σας απαντήσω.. Δυστυχώς αρνητική η χοριακη μου...

Σας ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον, μόλις συνέλθω τελείως θα σας ξαναγράψω...κ πάλι σας ευχαριστώ πολύ

Κοριτσάκι μου λυπάμαι πολύ...σε καταλαβαίνω απόλυτα...και εγώ στην ίδια φάση της απογοήτευσης είμαι...Ας μαζέψουμε δυνάμεις για την επόμενη φορά και ελπίζω να είναι και η τυχερή μας!!! Καλή υπομονή και δύναμη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Katriniki μου σε καταλαβαίνω απόλυτα!! Λυπάμαι πραγματικά? Μάζεψε τις δυνάμεις σου, και την επόμενη φορά σου εύχομαι να πάνε όλα καλύτερα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Katriniki  μην αγχωνεσαι για τπτ.Να κοιτας οτι εισαι υγιης κ εσυ κ ο αντρας σου κ ολα θα γινουν.Το ξερω οτι απογοητευτηκες κ στενοχωρηθηκες αλλα ειναι απολυτως λογικο κ σε καταλαβαινω.Οτι θελεις ειμαστε εδωω,διπλα σου!!❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Katriniki ποσό λυπάμαι κορίτσι μου !!!

μην απογοητεύεσαι .... ανήκεις στις εύκολες περιπτώσεις εξωσωματικές κι πρέπει να νιώθεις τυχερή για αυτό !!!

ειμαι 2,5 χρόνια κάθε μήνα τουλάχιστον 5 φορές στο γεννεσις ... έχω ακούσει και έχω δει τα πάντα σχεδόν ...

ακουσε με :

δεν υπάρχει καμία περίπτωση να μην τα καταφέρεις !!! Σφίξε τα δόντια και σήκω πάνω το παιδάκι σου είναι κάπου εκεί και σε περιμένει ........

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια sos

Εχω μια ένεση 225 μοναδες κ θέλω να κανω 150....τη ρυθμιζω κ κανω 150....αρα περισσεύει 75 μοναδες...το ίδιο εκανα κ χθες ...αρα σήμερα ήθελα να κανω τα δύο 75 που κανουν 150 Για να τα,εξαντλησω...οκ;;; Παω τωρα να βαλω στο τερμα το δείκτη αλλά δεν αλλάζει απο το 150....έπαθα σοκ....δηλ θα πανε χαμενες;;;;Δεν θα φτάσουν....τι κανω λαθος;;;;πως λενε αλλα κοριτσια οτι χαρίζουν ανοιγμένες....?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η antzy9 είπε:

Κορίτσια sos

Εχω μια ένεση 225 μοναδες κ θέλω να κανω 150....τη ρυθμιζω κ κανω 150....αρα περισσεύει 75 μοναδες...το ίδιο εκανα κ χθες ...αρα σήμερα ήθελα να κανω τα δύο 75 που κανουν 150 Για να τα,εξαντλησω...οκ;;; Παω τωρα να βαλω στο τερμα το δείκτη αλλά δεν αλλάζει απο το 150....έπαθα σοκ....δηλ θα πανε χαμενες;;;;Δεν θα φτάσουν....τι κανω λαθος;;;;πως λενε αλλα κοριτσια οτι χαρίζουν ανοιγμένες....?????

Αντζυ μου τη πένα θα την γυρίσεις μέχρι το 75 αν θέλεις να κάνεις 75.τι εννοεις δεν αλλάζει? Όταν έκανες 150 μονάδες οσο πατάμε την ένεση στη κοιλιά αυτή μηδενίζει,εγραφε 0 στο τέλος όταν την έκανες;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...