Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανούλες εξωσωματικής 2019


nikona

Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η ViKcy είπε:

Κοριτσάκι μου εύχομαι μια τεράστια χοριακή!!!!????

Αγαπημένη μου σε ευχαριστώ πολύ!! Προσευχηθείτε και για μένα!!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 57 λεπτά, ο/η Πιου-πιου είπε:

@Katriniki μου εύχομαι μια τέτοια χοριακη. Αύριο θα έχουμε καλά νέα πιστεύω. ❤️❤️❤️

@Mmaria87 είναι η πρώτη σου προσπάθεια; 

Δεν ξέρω τί οδηγίες έχεις από το γιατρό σου. Εγώ δύο μέρες μόνο έκατσα σπίτι. Μετά γύρισα στο γραφείο. Χωρίς υπερβολές σκύψιμο και βάρος πήγα στη δουλειά, πήγα τις βόλτες μου και όλα καλά. Εύχομαι να είσαι ήρεμη και να έχεις υπομονή. Και φυσικά εύχομαι καλά αποτελέσματα!!!

Αχ αγάπη μου σε ευχαριστώ πολύ!!και εμένα έτσι λέει το ένστικτο μου αλλά φοβάμαι τοοοοσο πολύ!! Ελπίζω να βγει και με την δική σου την ενέργεια!!❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Magaiver είπε:

Υπομονή μια μέρα ακόμα. Όλα θα πάνε καλά!!! Είναι πολύ τυχερή περίοδος?

Μακάρι κορίτσι μου σε ευχαριστώ πολύ πολύ!!!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Katriniki είπε:

Όχι αύριο το πρωί!!αχ μακάρι!! απόψε βλέπω πάλι να το ξενυχτάω?

Ουφ θα μας φάει το άγχος κι εμάς!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Mmaria87 είπε:

Κορίτσια μου άρχισε η αντίστροφη μέτρηση για χοριακη και για μένα σήμερα έκανα εμβρυομεταφορα! Στείλτε μου θετική ενέργεια και συμβουλές πως να περάσουν οι μέρες γρήγορα!!???

Καλή επιτυχία κορίτσι μου! Εγώ έκατσα 4 μέρες και μετά κανονικά δουλειά,βόλτες με παρεούλες... πάντως το μυαλό μου εκεί το είχα χαχα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η Katriniki είπε:

Μακάρι κορίτσι μου σε ευχαριστώ πολύ πολύ!!!?

@Katriniki,καλη επιτυχιααα!!!Καλα αποτελεσματα να εχειςςς!!!Μοα μεγαλη χοριακη αυριοοοο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Bellaki είπε:

Ουφ θα μας φάει το άγχος κι εμάς!!!!!

Άστα να πάνε!!! τέτοιο άγχος δεν θυμάμαι να έχω ξαναπερασει!!

Και πόση ώρα θα κάνουν να την βγάλουν κιόλας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η γιωτα22 είπε:

@Katriniki,καλη επιτυχιααα!!!Καλα αποτελεσματα να εχειςςς!!!Μοα μεγαλη χοριακη αυριοοοο!!!!

Αχ σε ευχαριστώ πολύ!! μακάρι να πάρω λίγη από την καλοτυχία αυτού του μήνα!!! 

Και αύριο να δεις μέχρι να βγεί το αποτέλεσμα!!

Τι άγχος ειναι αυτό...κ όλο σκέφτομαι ότι αν είμαι έγκυος δεν κάνει κ καλό τόσο άγχος που έχω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια να κάνω ένα τεστ τώρα να δω πως θα πάει?? Φοβάμαι μην δω αύριο το αρνητικό...μήπως προετοιμαστώ κάπως από σήμερα??δεν ξέρω αλήθεια! εσείς τι λέτε?θα δείξει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Katriniki είπε:

Κορίτσια να κάνω ένα τεστ τώρα να δω πως θα πάει?? Φοβάμαι μην δω αύριο το αρνητικό...μήπως προετοιμαστώ κάπως από σήμερα??δεν ξέρω αλήθεια! εσείς τι λέτε?θα δείξει?

Ρε κορίτσι τα τεστ καλύτερα είναι με πρωινά ούρα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Πιου-πιου είπε:

Ρε κορίτσι τα τεστ καλύτερα είναι με πρωινά ούρα. 

Κατάλαβα...στην αναμονή!!!Με θετική σκέψη πρέπει να το λέω και να το ξαναλέω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Ριρίκα μην το βάζεις κάτω !!!! Οποίος δεν τα παρατήσει κάποια στιγμή θα τα καταφέρει ....

εγω για να χαρίσω αδερφάκι στον μικρό μου ετοιμάζομαι για την 7 φορά !!!! Και δεν τα παρατάω μέχρι να μου το πει ο γιατρός μου δηλαδή .....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Magaiver @Πιου-πιου

στις πριν 6 ώρες, ο/η Πιου-πιου είπε:

@Katriniki μου εύχομαι μια τέτοια χοριακη. Αύριο θα έχουμε καλά νέα πιστεύω. ❤️❤️❤️

@Mmaria87 είναι η πρώτη σου προσπάθεια; 

Δεν ξέρω τί οδηγίες έχεις από το γιατρό σου. Εγώ δύο μέρες μόνο έκατσα σπίτι. Μετά γύρισα στο γραφείο. Χωρίς υπερβολές σκύψιμο και βάρος πήγα στη δουλειά, πήγα τις βόλτες μου και όλα καλά. Εύχομαι να είσαι ήρεμη και να έχεις υπομονή. Και φυσικά εύχομαι καλά αποτελέσματα!!!

Ναι είναι 1η φορά ... 23/4 θα κανω χοριακη! Μου είπε κανονικά η καθημερινότητα χωρίς υπερβολές και βάρη!  Ευχαριστώ πολυυυ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Katriniki είπε:

Κατάλαβα...στην αναμονή!!!Με θετική σκέψη πρέπει να το λέω και να το ξαναλέω!!

Υπομονή βρε κορίτσι. Σε καταλαβαίνω απόλυτα. Καλή επιτυχία αύριο. Να έχεις μια τεράστια χοριακη. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Πιου-πιου είπε:

Υπομονή βρε κορίτσι. Σε καταλαβαίνω απόλυτα. Καλή επιτυχία αύριο. Να έχεις μια τεράστια χοριακη. 

Το ξέρω ότι με καταλαβαίνετε κορίτσια μου γι'αυτό και τα λέω εδώ σε σας που έχετε περάσει από αυτήν την διαδικασία!Σας ευχαριστώ πολύ πολύ!!θα σας ενημερώσω αύριο με καλά νέα θέλω να πιστεύω!!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Mmaria87 είπε:

@Magaiver @Πιου-πιου

Ναι είναι 1η φορά  23 χοριακη! Μου είπε κανονικά η καθημερινότητα χωρίς υπερβολές και βάρη!  Ευχαριστώ πολυυυ 

Συγχαρητήρια κορίτσι!!!! Ποτέ επαναλαμβάνεις την χοριακη ;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Katriniki είπε:

Το ξέρω ότι με καταλαβαίνετε κορίτσια μου γι'αυτό και τα λέω εδώ σε σας που έχετε περάσει από αυτήν την διαδικασία!Σας ευχαριστώ πολύ πολύ!!θα σας ενημερώσω αύριο με καλά νέα θέλω να πιστεύω!!?

Ας αυτή η αναμονή δεν παλευεται !!!!!

και το χειρότερο είναι όταν δίνεις αίμα και περιμένεις ......

θα πάνε όλα καλά κι Άυριο θα έχουμε σούπερ χοριακη !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Papadakis είπε:

Ας αυτή η αναμονή δεν παλευεται !!!!!

και το χειρότερο είναι όταν δίνεις αίμα και περιμένεις ......

θα πάνε όλα καλά κι Άυριο θα έχουμε σούπερ χοριακη !!!!

Ελπίζω να μην αργήσει πολύ!! Σάββατο αύριο, γι'αυτό μου είπε να πάω κ νωρίς για να προλάβει να τα βγάλει!!τι στο καλό...

Αχ σε ευχαριστώ πολύ!!μακάρι μακάρι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Katriniki είπε:

Ελπίζω να μην αργήσει πολύ!! Σάββατο αύριο, γι'αυτό μου είπε να πάω κ νωρίς για να προλάβει να τα βγάλει!!τι στο καλό...

Αχ σε ευχαριστώ πολύ!!μακάρι μακάρι!!

Εμένα η πρώτη που ειχα κάνει για το δεύτερο παιδί επειδή ήταν 31/12 μέσα σε μισή ώρα με είχαν πάρει τηλέφωνο .... κανονικά αμέσως βγαίνουν εάν θέλουν !!!!!!πηρα Κούλουρα βέβαια :)

με το καλό !!!!!!ολα θα πάνε σούπερ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Papadakis είπε:

@Ριρίκα μην το βάζεις κάτω !!!! Οποίος δεν τα παρατήσει κάποια στιγμή θα τα καταφέρει ....

εγω για να χαρίσω αδερφάκι στον μικρό μου ετοιμάζομαι για την 7 φορά !!!! Και δεν τα παρατάω μέχρι να μου το πει ο γιατρός μου δηλαδή .....

Συγχαρητήρια για την επιμονή και την υπομονή σου κουκλίτσα...εύχομαι σύντομα να χαρίσεις ένα αδερφάκι στον μικρό σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Ριρίκα είπε:

Συγχαρητήρια για την επιμονή και την υπομονή σου κουκλίτσα...εύχομαι σύντομα να χαρίσεις ένα αδερφάκι στον μικρό σου!!!

Σε ευχαριστώ πολύ γλυκιά μου !!! Το εύχομαι όλοψυχα να μπορέσω να του χαρίσω ένα αδερφάκι !!!

μην το βάλεις κάτω ... αναδιοργανώσου και συνέχισε .... θα πετύχεις είμαι σίγουρη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Papadakis είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ γλυκιά μου !!! Το εύχομαι όλοψυχα να μπορέσω να του χαρίσω ένα αδερφάκι !!!

μην το βάλεις κάτω ... αναδιοργανώσου και συνέχισε .... θα πετύχεις είμαι σίγουρη 

Μακάρι να συμβεί για όλες μας κάποια στιγμή!! Σου έχω στείλει πμ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Papadakis είπε:

@Ριρίκα μην το βάζεις κάτω !!!! Οποίος δεν τα παρατήσει κάποια στιγμή θα τα καταφέρει ....

εγω για να χαρίσω αδερφάκι στον μικρό μου ετοιμάζομαι για την 7 φορά !!!! Και δεν τα παρατάω μέχρι να μου το πει ο γιατρός μου δηλαδή .....

Εισαι αληθινη μαχητρια! 

Πολλα μπραβο! Το παιδι σου θα ειναι περηφανο οταν μαθει τι εκανες για να του χαρισεις το αδερφακι του! Με το καλο να σας ερθει συντομα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...