Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανούλες εξωσωματικής 2019


nikona

Recommended Posts

Πόσο χαίρομαι κορίτσια που διαβάζω τόσα ευχάριστα νέα!!! @Πιου-πιου μου όλα καλά θα πάνε στην αυχενική!!! Η σκέψη αν  είναι καλά θα υπάρχει μέχρι τη γέννα κ μετά ξεκινούν άλλα... Περιμένω με το καλό να ξεκινήσουν και οι @Bloublou85 @Magaiver @sansa μετά το Πάσχα... ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 10/4/2019 at 10:45 ΜΜ, ο/η Sugarmam είπε:

Γεια σας κορίτσια είμαι καινούργια στην παρεα.....έχω κάνει μια αποτυχημένη εξωσωματική τώρα θ πάω γ δεύτερη προσπάθεια αλλά πρώτα θ κάνω υστεροσκοπιση πιστεύετε ότι βοηθάει στην προσπάθεια που θέλω ν ξεκινησω

Ευχαριστώ γ τις απαντήσεις.κοριτσια έχει κάποια εμπειρία από τ νοσοκομείο της Λάρισας ν Μ πει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Papadakis είπε:

@Μπεμπελουκα εσυ ποτέ πας για υπέρηχο ;;;;;;;

Καλημέρα @Papadakis!!!Σήμερα θα μου πουν ανάλογα με τα αποτελέσματα !εύχομαι να σου πάνε όλα στην εξέταση νικακαλα αποτελέσματα και στις αιματολογικές σου περιμένω νέα σου !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Ριρίκα θα κάνεις σήμερα χοριακη; Εύχομαι να διαψευστεί το τεστ και να έχουμε χαρές. 

@Katriniki ❤️ υπομονή μια μέρα έμεινε. 

@Papadakis καλή επιτυχία.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η satya είπε:

όχι κοριτσάκι μου κατευθείαν υπέρηχο μου είπαν! Εσύ?

Ουτε κ εγω κ μενα υπερηχο Εχω ραντεβου την δευτερα το απογευμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Πιου-πιου είπε:

@Ριρίκα θα κάνεις σήμερα χοριακη; Εύχομαι να διαψευστεί το τεστ και να έχουμε χαρές. 

@Katriniki ❤️ υπομονή μια μέρα έμεινε. 

@Papadakis καλή επιτυχία.

Καλημέρα κορίτσι μου!!!Άσε δεν μπορούσα να κοιμηθώ εχτές!!❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Katriniki είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου!!!Άσε δεν μπορούσα να κοιμηθώ εχτές!!❤️

Πήγες? Θα δεις όλα καλά θα πάνε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Πιου-πιου είπε:

@Ριρίκα θα κάνεις σήμερα χοριακη; Εύχομαι να διαψευστεί το τεστ και να έχουμε χαρές. 

@Katriniki ❤️ υπομονή μια μέρα έμεινε. 

@Papadakis καλή επιτυχία.

Καλημέρα κορίτσια...έκανα χοριακη...Δυστυχώς αρνητικό και πάλι...Και φτου από την αρχή...

Εσείς οι εγκυούλες να προσέχετε και όλα καλά θα πάνε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Papadakis είπε:

Εγώ κορίτσια το άλλο Σάββατο κάνω νικά και είμαι σε αναμονή για τις αιματολογικές που έκανα στην λευκού !!!

καλά αποτελέσματα κορίτσι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Ριρίκα είπε:

Καλημέρα κορίτσια...έκανα χοριακη...Δυστυχώς αρνητικό και πάλι...Και φτου από την αρχή...

Εσείς οι εγκυούλες να προσέχετε και όλα καλά θα πάνε!!!

Λυπάμαι παρά πολύ. Έχεις κάνει πολλές προσπάθειες? Τι είπε ο γιατρός?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου άρχισε η αντίστροφη μέτρηση για χοριακη και για μένα σήμερα έκανα εμβρυομεταφορα! Στείλτε μου θετική ενέργεια και συμβουλές πως να περάσουν οι μέρες γρήγορα!!???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Mmaria87 είπε:

Κορίτσια μου άρχισε η αντίστροφη μέτρηση για χοριακη και για μένα σήμερα έκανα εμβρυομεταφορα! Στείλτε μου θετική ενέργεια και συμβουλές πως να περάσουν οι μέρες γρήγορα!!???

Καλή επιτυχία!!! Σου στέλνω τις καλύτερες ευχές?! Καλή εμφύτευση και με ένα θετικό αποτέλεσμα!!! Για συμβουλές δεν είμαι η καλύτερη γιατί θα σου έλεγα να κάνεις διάφορα πράγματα να ξεχνιέσαι και να μην αλλάξεις ιδιαίτερα την καθημερινότητα σου όμως κάποιοι γιατροί συνιστουν να μείνεις σπίτι. Θα σου πουν οι σπιτογατες της παρέας λύσεις για να μην τρελαθείς από την αγωνία όσο περιμένεις την χοριακη! Πότε με το καλό θα την κάνεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η satya είπε:

Πήγες? Θα δεις όλα καλά θα πάνε!

Όχι αύριο το πρωί!!αχ μακάρι!! απόψε βλέπω πάλι να το ξενυχτάω?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 11/4/2019 at 1:35 ΜΜ, ο/η Bellaki είπε:

Κορίτσια μου μόλις γύρισα από τον υπέρηχο. Είδαμε 2 σάκους! Σε δέκα μέρες ο επόμενος υπέρηχος!

Τέλεια!!! δίδυμακια!!με το καλό κορίτσι μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Katriniki είπε:

Όχι αύριο το πρωί!!αχ μακάρι!! απόψε βλέπω πάλι να το ξενυχτάω?

Κοριτσάκι μου εύχομαι μια τεράστια χοριακή!!!!????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Katriniki μου εύχομαι μια τέτοια χοριακη. Αύριο θα έχουμε καλά νέα πιστεύω. ❤️❤️❤️

@Mmaria87 είναι η πρώτη σου προσπάθεια; 

Δεν ξέρω τί οδηγίες έχεις από το γιατρό σου. Εγώ δύο μέρες μόνο έκατσα σπίτι. Μετά γύρισα στο γραφείο. Χωρίς υπερβολές σκύψιμο και βάρος πήγα στη δουλειά, πήγα τις βόλτες μου και όλα καλά. Εύχομαι να είσαι ήρεμη και να έχεις υπομονή. Και φυσικά εύχομαι καλά αποτελέσματα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Sugarmam είπε:

Ευχαριστώ γ τις απαντήσεις.κοριτσια έχει κάποια εμπειρία από τ νοσοκομείο της Λάρισας ν Μ πει 

καλησπέρα

για τους γυναικολόγους δεν ξέρω, Θεσσαλονίκη είμαι, ξέρω για αγγειοχειρουργό και καρδιοχειρουργό του νοσοκομείου της Λάρισας ότι είναι και καλοί και άνθρωποι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Ριρίκα είπε:

Καλημέρα κορίτσια...έκανα χοριακη...Δυστυχώς αρνητικό και πάλι...Και φτου από την αρχή...

Εσείς οι εγκυούλες να προσέχετε και όλα καλά θα πάνε!!!

Κορίτσι μου λυπάμαι πολύ. Προσπάθησε να μη στεναχωριέσαι όσο γίνεται. Συνέχισε την προσπάθεια και θα τα καταφέρεις. Είμαι σίγουρη ότι θα πετύχεις. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Πιου-πιου είπε:

Κορίτσι μου λυπάμαι πολύ. Προσπάθησε να μη στεναχωριέσαι όσο γίνεται. Συνέχισε την προσπάθεια και θα τα καταφέρεις. Είμαι σίγουρη ότι θα πετύχεις. 

Σ' ευχαριστώ κουκλίτσα μου...Ο αγώνας συνεχίζεται!!! Καλή συνέχεια σε όλες τις κοπέλες που πασχίζουν να γίνουν μανούλες και μόνο ευχάριστα νέα να μας γράφετε!!! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Ριρίκα είπε:

Σ' ευχαριστώ κουκλίτσα μου...Ο αγώνας συνεχίζεται!!! Καλή συνέχεια σε όλες τις κοπέλες που πασχίζουν να γίνουν μανούλες και μόνο ευχάριστα νέα να μας γράφετε!!! ?

Έτσι κορίτσι μου!!!! Ο αγώνας συνεχίζεται κ οποίος παλεύει στο τέλος επιβραβεύεται!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mmaria87 είπε:

Κορίτσια μου άρχισε η αντίστροφη μέτρηση για χοριακη και για μένα σήμερα έκανα εμβρυομεταφορα! Στείλτε μου θετική ενέργεια και συμβουλές πως να περάσουν οι μέρες γρήγορα!!???

Με μία τεράστια χοριακή κορίτσι μου!!!! Δεν πιστεύω οτι χρειάζεται να μείνεις σε ακινησία ώστε να γίνει η εμφύτευση... Δουλειές κ βάρη απέφυγε μόνο κ ότι είναι να γινει θα γίνει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η Sugarmam είπε:

Ευχαριστώ γ τις απαντήσεις.κοριτσια έχει κάποια εμπειρία από τ νοσοκομείο της Λάρισας ν Μ πει 

Θέλω γνώμες γ δημόσια νοσοκομεία υπάρχουν κοπέλες που πέτυχαν;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Katriniki είπε:

Όχι αύριο το πρωί!!αχ μακάρι!! απόψε βλέπω πάλι να το ξενυχτάω?

Υπομονή μια μέρα ακόμα. Όλα θα πάνε καλά!!! Είναι πολύ τυχερή περίοδος?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Zeta. είπε:

Έτσι κορίτσι μου!!!! Ο αγώνας συνεχίζεται κ οποίος παλεύει στο τέλος επιβραβεύεται!!!!

????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...