Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανούλες εξωσωματικής 2019


nikona

Recommended Posts

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Katriniki είπε:

Κορίτσι μου καταρχήν συγχαρητήρια και όλα με το καλό σου εύχομαι!!τώρα το είδα!!!

Δέκατα ποια μερα είχες??

@Katrinikiμου καλό σκ !κοριτσάκι μου κανένα απολύτως σύμπτωμα .μονο λόγους πόνους περιόδου τίποτα άλλο ούτε θερμοκρασία ούτε τπτ.Αντε να πω και λίγη αυξημένη όσφρηση που πάντα το είχα προς τις τελευταίες μέρες .τραβήγματα χαμηλά πολύ.και αυτά τις 2 πρώτες μέρες.Δεν είναι κάτι σίγουρο έχουμε όλες διαφορετικό οργανισμό χαλαρωσε και θα δεις σε 6 μερες φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Katriniki είπε:

Μακάρι βρε κορίτσι γιατί βλέπω άλλες που έχουν καφέ και αγχωνομαι!αν και μου είπε ο γιατρός μου ότι δεν είναι απαραίτητο!!

Κοπελα μου εγώ δεν είχα ούτε μια στάλα καφέ.γιατι τρελενεσαι κάθε οργανισμός είναι διαφορετικός παίζει ρόλο η ηλικία πόσες προσπάθειες και γενικά τι έχει συμβεί στον οργανισμό !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Katriniki είπε:

Καλημέρα ομορφιές μου!!αχ βρε κορίτσια  μου είμαι στην 4 μέρα από την έμβρυομεταφορά και δεν έχω κανένα σύμπτωμα αν εξαιρέσεις που την 2 μέρα είχα πολλούς πόνους περιόδου,και φοβάμαι πολύ μην έχει πάει κάτι στραβά!εσείς τι λέτε?? πότε θα πρέπει να περιμένω κάποια ένδειξη??

Μην αγχωνεσαι κ εγω κανενα συμπτωμα δεν ειχα,μονο πονους περιοδου.Τα δεκατα τα ειχα απο την προγεστερονη κ οσον αφορα τα καφε τα ειχα την μερα που ηταν να μου ερθει η περιοδος.Για 2 μερες.Σημερα δεν εχω τπτ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η satya είπε:

Κοριτσια μου! 562 κι εγώ χοριακη σήμερα 12η μέρα με 4ης μέρας 3 έμβρυα! Ακόμα να το πιστέψω?

Συγχαρητήρια κορίτσι!!!!!! Αυτά είναι νέα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Bellaki είπε:

Κορίτσια η επαναληπτική χοριακή 731. Νομίζω οτι πάμε καλά ε; την ερχόμενη εβδομάδα υπέρηχο μου είπαν! 

Σούπερ πανε όλα κορίτσι μου.  

Τί χαρά είναι αυτή βρε κορίτσια. 

Να συνεχίσουμε έτσι. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!!!! Τι ευχάριστα νέα είναι αυτά @satya @γιωτα22 συγχαριτήρια!!!!! Με το καλό όλα καλά να σας πάνε. 

@Katriniki μην ψάχνεις για συμπτώματα. Σκέψου θετικά! Μην αγχώνεσαι και όλα καλά θα πάνε.

@SoLe μπορεί να είναι κάτι ορμονικο αυτό το αίμα μην αγχώνεσαι!!! Ξεκουράσου λίγο παραπάνω και λογικά θα σου κοπεί. Με τόσα χάπια που πέρνουμε δύσκολο να σου έρθει περίοδος. Μην απογοητεύεσαι όλα καλά θα πάνε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Πιου-πιου είπε:

Σούπερ πανε όλα κορίτσι μου.  

Τί χαρά είναι αυτή βρε κορίτσια. 

Να συνεχίσουμε έτσι. 

Όντως τα νέα είναι πολύ καλά για τις περισσότερες! Πάντα τέτοια!!!!???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πόσο πολύ χαίρομαι !!που έκανα ποδαρικό ωραίο για τον μήνα Απρίλιο εύχομαι να μας πάνε όλα τέλεια !!φιλιά σε όλες !!????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η nikona είπε:

Εγω δεν ειδα ποτε καφε κατρινικη. 

Και τα δεκατα δεν ειναι απολυτα. Αλλωστε το πιθανοτερο ειναι να προκαλουνται απο την προγεστερονη. 

Κατάλαβα κορίτσι μου μακάρι να πάνε όλα καλά!

Και σε σένα με το καλό ο μπεμπακος σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η sokola4 είπε:

Καλησπέρα!!!! Τι ευχάριστα νέα είναι αυτά @satya @γιωτα22 συγχαριτήρια!!!!! Με το καλό όλα καλά να σας πάνε. 

@Katriniki μην ψάχνεις για συμπτώματα. Σκέψου θετικά! Μην αγχώνεσαι και όλα καλά θα πάνε.

@SoLe μπορεί να είναι κάτι ορμονικο αυτό το αίμα μην αγχώνεσαι!!! Ξεκουράσου λίγο παραπάνω και λογικά θα σου κοπεί. Με τόσα χάπια που πέρνουμε δύσκολο να σου έρθει περίοδος. Μην απογοητεύεσαι όλα καλά θα πάνε.

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!!θα προσπαθήσω ναι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Πιου-πιου είπε:

@Katriniki ούτε εγώ. Καθόλου, καμία μέρα. Μην ανησυχείς. 

Αααααχ άντε να δούμε αγαπημένη μου μακάρι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η γιωτα22 είπε:

Μην αγχωνεσαι κ εγω κανενα συμπτωμα δεν ειχα,μονο πονους περιοδου.Τα δεκατα τα ειχα απο την προγεστερονη κ οσον αφορα τα καφε τα ειχα την μερα που ηταν να μου ερθει η περιοδος.Για 2 μερες.Σημερα δεν εχω τπτ.

Μακάρι βρε κορίτσι μου ναι το θυμάμαι είδες μαζί τα συζητάγαμε και τα λέγαμε!!Ας ελπίζω και εγώ στα καλύτερά μαζί με εσάς!❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

@Katrinikiμου καλό σκ !κοριτσάκι μου κανένα απολύτως σύμπτωμα .μονο λόγους πόνους περιόδου τίποτα άλλο ούτε θερμοκρασία ούτε τπτ.Αντε να πω και λίγη αυξημένη όσφρηση που πάντα το είχα προς τις τελευταίες μέρες .τραβήγματα χαμηλά πολύ.και αυτά τις 2 πρώτες μέρες.Δεν είναι κάτι σίγουρο έχουμε όλες διαφορετικό οργανισμό χαλαρωσε και θα δεις σε 6 μερες φιλια

Σε ευχαριστώ πολύ ομορφιά μου ας ελπίσουμε ότι όλα θα πάνε καλά και για μένα!!θα έχουμε νέα σύντομα!!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η Bellaki είπε:

Συγχαρητήρια κορίτσι!!!!!! Αυτά είναι νέα!!!!

Ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου θα είμαστε όλες μαζί παρεουλα❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η sokola4 είπε:

Καλησπέρα!!!! Τι ευχάριστα νέα είναι αυτά @satya @γιωτα22 συγχαριτήρια!!!!! Με το καλό όλα καλά να σας πάνε. 

@Katriniki μην ψάχνεις για συμπτώματα. Σκέψου θετικά! Μην αγχώνεσαι και όλα καλά θα πάνε.

@SoLe μπορεί να είναι κάτι ορμονικο αυτό το αίμα μην αγχώνεσαι!!! Ξεκουράσου λίγο παραπάνω και λογικά θα σου κοπεί. Με τόσα χάπια που πέρνουμε δύσκολο να σου έρθει περίοδος. Μην απογοητεύεσαι όλα καλά θα πάνε.

Ευχαριστούμε πολύ ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η satya είπε:

Κοριτσια μου! 562 κι εγώ χοριακη σήμερα 12η μέρα με 4ης μέρας 3 έμβρυα! Ακόμα να το πιστέψω?

Αχχχχχ μπράβο κορίτσι μου!!!Με το καλόοοοοοο!!!!Τέλεια η χοριακή σουυυυ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 59 λεπτά, ο/η Bellaki είπε:

Κορίτσια η επαναληπτική χοριακή 731. Νομίζω οτι πάμε καλά ε; την ερχόμενη εβδομάδα υπέρηχο μου είπαν! 

Μια χαρα πας κοριτσακι μουυυ!!!Συγχαρητηριααα!!!με το καλο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Bellaki είπε:

Κορίτσια η επαναληπτική χοριακή 731. Νομίζω οτι πάμε καλά ε; την ερχόμενη εβδομάδα υπέρηχο μου είπαν! 

@bellaki εχεις χαμηλα κραμπες?Ολο κατι τραβηγματακια νιωθωωω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η satya είπε:

Ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου θα είμαστε όλες μαζί παρεουλα❤️

Ευτυχώς γιατί είμαι και φοβιτσιάρα!!!!! Θέλω παρέα !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η γιωτα22 είπε:

@bellaki εχεις χαμηλα κραμπες?Ολο κατι τραβηγματακια νιωθωωω!!!

Πολλούς πόνους . Δεν έχουν σταματήσει καθόλου! Όλο νομίζω οτι θα αδιαθετήσω.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Bellaki είπε:

Πολλούς πόνους . Δεν έχουν σταματήσει καθόλου! Όλο νομίζω οτι θα αδιαθετήσω.....

Υπομονηηηη!!!Ετσι νιωθω κ εχωωω!!!Μην αγχωνεσαι κ ηρεμιαααα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...