Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανούλες εξωσωματικής 2019


nikona

Recommended Posts

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Papadakis είπε:

Ναι μάλλον .... δεν έχω πυρετό ευτυχώς μέχρι 37 έφτασε αλλά έχω μπούκωμα καταρροή και βήχα ... την 4 φορά που έκανα ετ είχα φουλ πυρετό .... δεν με Πάει 

Περαστικά..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Εγώ την Έκανα 22 /3 το ίδιο 2 έμβρυα στην 3ημερα με 8 κύτταρα ...1η φορά και εγώ ...

Κορίτσια τί ωραία, έχω παρέα!! 2η μέρα ετ με τρία τριών ημερών!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Bellaki είπε:

Κορίτσια τί ωραία, έχω παρέα!! 2η μέρα ετ με τρία τριών ημερών!!!!

@Bellaki αληθειααα;;τελεια μεγαλωνει η παρεα εσυ τι κανεις ;πως περνας τις ωρες σου ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Katriniki είπε:

Ναι θα τον ρωτήσω την Τρίτη γιατί πρέπει να προετοιμάσω κ το κλίμα στη δουλειά!!μια χαρά είναι πολύ αισιόδοξη και δεν αισθάνομαι κάτι το ιδιαίτερο,μόνο λίγα πονακια από την δεύτερη μέρα που είχα τις ενέσεις,αλλά πολύ μικρές ενοχλήσεις. 

Ναι η 1 φορά! εσύ??

@Katriniki 1 η φορα και εγω...εμενα μου εδωσαν χαρτι για την δουλεια οτι πρεπει να μεινω κλινηρης το οποιο θα τι προσκομισω στο λογιστηριο καθως και στον εοππυ για να με πήρωσουν 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Niki94 είπε:

Κοριτσια να σας ρωτήσω μιας και μαζεύω ερωτήσεις για τον ιατρό μου τι ρωτήσατε όταν σας είπε ότι πάτε για εξωσωματική 

Βάζω τον εαυτό μου στην θέση σου στο πρώτο ραντεβού δηλαδή το ποιο ήταν 22/4/15....... 

για πιθανότητες τον είχα ρωτήσει και του είχα πει ότι εάν κρίνει να κάνουμε κάποιες ήττα εκτάσεις εκτός από τις κλασσικά που είχαμε κάνει το προτιμούσα από το να μου πει να τις κάνουμε μετά από αποτυχία ....

με αποσχολουαε επίσης πολύ και το θέμα των φαρμάκων το οποίο μου το τεκμηρίωσε επιστημονικά 

και τον είχα ρωτήσει ποσες μέρες θέλει άδεια να παρω από την δουλειά 

αυτα !!!!!

Εάν θέλεις να με ρωτήσεις κάτι είμαι Ε δω ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Papadakis είπε:

Βάζω τον εαυτό μου στην θέση σου στο πρώτο ραντεβού δηλαδή το ποιο ήταν 22/4/15....... 

για πιθανότητες τον είχα ρωτήσει και του είχα πει ότι εάν κρίνει να κάνουμε κάποιες ήττα εκτάσεις εκτός από τις κλασσικά που είχαμε κάνει το προτιμούσα από το να μου πει να τις κάνουμε μετά από αποτυχία ....

με αποσχολουαε επίσης πολύ και το θέμα των φαρμάκων το οποίο μου το τεκμηρίωσε επιστημονικά 

και τον είχα ρωτήσει ποσες μέρες θέλει άδεια να παρω από την δουλειά 

αυτα !!!!!

Εάν θέλεις να με ρωτήσεις κάτι είμαι Ε δω ....

Σε ευχαριστώ για την απάντηση σου.... Πρωσπαθω να μαζέψω ερωτήσεις που πρέπει να κάνω στον ιατρό μου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Σε ευχαριστώ για την απάντηση σου.... Πρωσπαθω να μαζέψω ερωτήσεις που πρέπει να κάνω στον ιατρό μου 

Στον εξωσωματικο σου φανταζομαι εννοεις ε;;; 

Κοιτα, θα δεις και πώς θα κινηθει η κουβεντα και αναλογως εκεινη την ωρα θα σου δημιουργηθουν και αποριες. 

Εξαρταται και το ραντεβου. Θα ειναι γνωριμιας; θα μπει σε λεπτομερειες ο γιατρος; δεν το ξερεις αυτο απο τωρα. 

Καλα κανεις παντως κ συγκεντρωνεις ερωτησεις. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η nikona είπε:

Στον εξωσωματικο σου φανταζομαι εννοεις ε;;; 

Κοιτα, θα δεις και πώς θα κινηθει η κουβεντα και αναλογως εκεινη την ωρα θα σου δημιουργηθουν και αποριες. 

Εξαρταται και το ραντεβου. Θα ειναι γνωριμιας; θα μπει σε λεπτομερειες ο γιατρος; δεν το ξερεις αυτο απο τωρα. 

Καλα κανεις παντως κ συγκεντρωνεις ερωτησεις. 

Ο γιατρός μου κάνει εξωσωματικές οπότε γνωρίζωμαστε σε τη λεπτομέρειες? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Ο γιατρός μου κάνει εξωσωματικές οπότε γνωρίζωμαστε σε τη λεπτομέρειες? 

Εννοω οτι καποιοι εξωσωματικοι στο πρωτο ραντεβου δεν αναλυουν πολλα πραγματα. Βλελουν τον φακελο του ζευγαριου με τις εξετασεις κ κανουν μια πρωτη εκτιμηση. Και σε επομενο ραντεβου αφου εχουν αποφασισει πχ ποιο πρωτοκολλο θα ακολουθησουν τοτε μπαινουν στη διαδικασια να εξηγησουν λεπτομερως τα βηματα. 

Εσεις επειδη γνωριζεστε μλορει να τα πειτε αμεσως αυτα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Niki94 εμεις συζητησαμε για το οικονομικο, ρωτησαμε αν πρεπει να κανουμε οποιαδηλοτε εξτρα εξεταση. Και οντως μας προτειναν καποιες. Τις οποιες κ καναμε σε επομενο ραντεβου. 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@nikona σε ευχαριστώ πολύ.... Ναι ναι αυτό θα το ρωτήσω κι εγώ αν χρειάζονται και άλλες εξετάσεις αλλά μου είπε ότι έχω τα πάντα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Papadakis ναι και εγώ δουλεύω. Γιαυτό δεν μπορώ να ακολουθήσω..

@nikona το ξέρω ότι είστε εδώ παρεουλα? Αδιαθετησα προχθές επιτελους!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

@Bellaki αληθειααα;;τελεια μεγαλωνει η παρεα εσυ τι κανεις ;πως περνας τις ωρες σου ;

Για τρεις μερούλες σπίτι και αύριο εργασία και χαρά! Φάρμακα με το τσουβάλι και εσάς για παρεούλα! Σούπερ!???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα! Χρόνια πολλά σε όσους γιορτάζουν ! Με ένα μικρό Άγγελο στην αγκαλιά μας  και στην κοιλιτσα μας ! Να σας πω να γελάσετε ... Ξύπνησα στις 4 για να φάω καρπούζι ... Ήταν τόσο έντονο το όνειρο που νομίζω ότι έχω τη φρεσκάδα και την τραγανοτητα... καλά μην πω για τη φρεσκάδα και τη μυρωδιά ... αχαχαχαχα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Bellaki είπε:

Για τρεις μερούλες σπίτι και αύριο εργασία και χαρά! Φάρμακα με το τσουβάλι και εσάς για παρεούλα! Σούπερ!???

@Bellaki τελεια !!!!Θα βγεις σήμερα βόλτα??Εγώ ναι μια μικρή βολτίτσα μετά από τόσες μέρες η αλήθεια είναι ότι και εγώ ήθελα να παω στην εργασία μου αλλά μου είπαν ότι είναι καλύτερο να κάτσω 15 μερες  να ξεκουραστώ ..!!Απο κει και έπειτα βλέπουμε !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

@Bellaki τελεια !!!!Θα βγεις σήμερα βόλτα??Εγώ ναι μια μικρή βολτίτσα μετά από τόσες μέρες η αλήθεια είναι ότι και εγώ ήθελα να παω στην εργασία μου αλλά μου είπαν ότι είναι καλύτερο να κάτσω 15 μερες  να ξεκουραστώ ..!!Απο κει και έπειτα βλέπουμε !!

Δε θα πάω κάπου σήμερα. Ο άντρας μου εργάζεται  αλλά θα απολαύσω το σπίτι μιας και είναι σπάνιο φαινόμενο για μένα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ κορίτσια δεν την θέλω καθόλου την εργασία μου! Δεν θέλω καθόλου να πάω . Θα χαρώ τις 15 μέρες ξάπλας και ξεγνοιασιάς ! Πάντως εμείς έχουμε ήλιο εδώ και χαίρομαι στο μπαλκόνι τα λουλούδια μου !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

@Katriniki 1 η φορα και εγω...εμενα μου εδωσαν χαρτι για την δουλεια οτι πρεπει να μεινω κλινηρης το οποιο θα τι προσκομισω στο λογιστηριο καθως και στον εοππυ για να με πήρωσουν 

Εγώ θα τους πω για κύστη και έτσι θα πάω ένα χαρτί από το γιατρό για 10 μέρες...για την ωοληψια δεν θα εμφανισω χαρτί θα τους πω για προεγχειρητικο έλεγχο! ελπίζω να πέσει Παρασκευή και να έχω και το Σαββατοκύριακο...πως ήταν η ωοληψια σου???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Papadakis είπε:

Κάπου διάβασα ότι θα αλλάξει ο νόμος και θα δικαιούμαστε μια εβδομάδων μετά αποδοχών ;;;; γνωρίζει καμία κάτι ;;;;

Δεν το ξέρω αυτό κορίτσι μου αλλά προφανώς εννοεί αν πεις τον πραγματικό λόγο για τον οποίο θα πάρεις άδεια σωστά??εμένα ο δικός μου γιατρος μου είπε ότι πολυ λίγες κοπέλες λένε τον πραγματικό λόγο καθώς θεωρείται ευαίσθητο προσωπικό δεδομένο!!εγώ τώρα είμαι σε φάση εύρεσης δικαιολογίας?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...