Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανούλες εξωσωματικής 2019


nikona

Recommended Posts

Κορίτσια αν κ δεν ειμαι απο αυτό το θέμα σας παρακολουθώ καμιά φορά κ ηθελα να πω συγχαρητήρια για τις εγκυμοσύνες σας! Μπήκα μετα απο μερες στο φορουμ κ βλέπω εγκυμοσύνη στο θεμα που έμπαινα (με τις υποψήφιες που το παλεύουμε κ βλέπουμε :-) ) εγκυμοσύνες κ εδώ! Τι χαρουμενα νεα! Καθε μια κοπέλα που τα καταφέρνει με τον ενα ή τον άλλο τρόπο είναι κουράγιο κ ελπίδα για όλες!

Πολλα συγχαρητήρια κ ο,τι καλύτερο για όλες μας! Να έχετε ενα γερό μωράκι στην αγκαλιά σας σύντομα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 58 λεπτά, ο/η Ν_S είπε:

Κορίτσια και εμένα στο Ιασώ δεν μου το έδωσαν. Έκανα χαμό....Και μου έδωσαν κάτι χαρτιά τα οποία έλεγαν ότι ανάλογα με την επιλογή του γιατρού.....κτλ

Τι εννοείς ?Γιατί δεν στο έδωσαν ??κοίτα να είσαι ήρεμη !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η sansa είπε:

Τελικά ωοληψία την Πέμπτη,αύριο την ovitrelle.Εντάξει μ¨αυτή την ένεση δεν υπάρχει,ολόκληρο σίριαλ.Εγώ δουλεύω το βράδυ και μου την έβαλαν 22.45,πρέπει να πάρω αναγκαστικά αναρρωτική και την ημέρα της ωοληψίας να πάω άυπνη,γιατί θα έχω σχολάσει στις 5 το πρωί.Κάθε φορά μαλώνουμε για το χειρουργείο.Το πρωί στο κέντρο μου είπαν την Τετάρτη ωοληψία,τους είπα και μου έδωσαν αναρρωτική και το μεσημέρι μου λένε άλλα.Εντωμεταξύ είχα πάρει τηλέφωνο στη δουλειά και τους είπα ότι θα λείψω και μετά το απόγευμα τους πήρα και τους είπα άκυρο.Αύριο αναγκαστικά αναρρωτική.Τί άγχος και αυτό βρε κορίτσια.

Don't panic @sansa τι παθαίνεις με αυτήν την ένεση ?ovitrelle

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Ν_S κορίτσι μου δυστυχώς νομίζω δεν δίνουν πουθενά το φαρμακευτικό πρωτόκολλο. Μήπως το θυμάσαι η ίδια; 

Κορίτσια ποια περιμένουμε τώρα; 

@Zefi87 είσαι η επόμενη; 

Άντε κοριτσάκια καλές επιτυχίες σε όλες μας. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Sakira είπε:

Σε ευχαριστώ πολυ σε όλες καλή επιτυχία να έχουμε????...θα ξεκινούσα πιο νωρίς αλλά είμαι στο έλενα εγω και τα δημοσια πασχα δεν κανουν..???

Πώς νιώθεις κορίτσι μου ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Μπεμπελουκα με την ovitrelle δεν παθαινουμε κατι. Απλα πρεπει να γινει συγκεκριμενες ωρες πριν την ωοληψια. Χρειαζεται μεγαλη ακριβεια στην ωρα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η nikona είπε:

@Μπεμπελουκα με την ovitrelle δεν παθαινουμε κατι. Απλα πρεπει να γινει συγκεκριμενες ωρες πριν την ωοληψια. Χρειαζεται μεγαλη ακριβεια στην ωρα. 

Την έκανα χθες βράδυ !ήταν η πιο μαλακή ένεση από όλες !δε πόνεσα .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η zland είπε:

Συγχαρητηρια Mariapretty, με το καλο!

Σας ευχαριστώ πολύ για τις ευχές κ ανταποδίδω.. Εύχομαι σε όλα τα κορίτσια τα καλύτερα. Να κυνηγάτε πάντα τα όνειρα σας κ να έχετε πίστη ο Θεός κανέναν δεν αφήνει!!! 

Σε όλες θα γίνει αυτό το δώρο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Την έκανα χθες βράδυ !ήταν η πιο μαλακή ένεση από όλες !δε πόνεσα .

Αντε αντε με το καλο! Δηλ αυριο εχεις ωοληψια; 

Βοηθαει να ωριμασουν τα ωαρια που βρισκονται μεσα στα ωοθηλακια. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η nikona είπε:

Αντε αντε με το καλο! Δηλ αυριο εχεις ωοληψια; 

Βοηθαει να ωριμασουν τα ωαρια που βρισκονται μεσα στα ωοθηλακια. 

Ευχαριστώ πολυ αυριο στις 7 ...θες να μου πεις τι γίνεται ?στην ωοληψια ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γλυκοπικρα τα σημερινά νέα.. 

@Kokotsalo ? Κουράγιο! Ήταν σκληρό με 4 βλαστοκυστες. Ελπίζω να σηκωθείς σύντομα! Ακούγεσαι δυνατή!

@Mariapretty κονγκρατς!!! Μας έφτιαξες την διάθεση σήμερα! Να πάνε όλα καλά!

@xrysanthi σούπερ η τιμή!!! Έτσι να συνεχίσει την άνοδο!

@sansa Sansούλα καλή επιτυχία! Μην αγχώνεσαι κι άλλο.. Έχεις περάσει πολλά. Στο ξενύχτι θα κολλήσεις? Ένα καλό εμβρυακι παρακαλώ ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Finally είπε:

Κορτιζόνη κ αντιπηκτικες..δεν είναι όμως αυτό το θέμα..το θέμα είναι ότι αρκέστηκε σε ένα " κάνεις καλά εμβρια" κ δεν ψάξαμε τίποτα . συγγνώμη αλλά αυτό το θεωρώ απαραδεκτο

Δηλαδή παλινδρομησαν λόγω των ανοσολογικων προβλημάτων που είχες? Αυτό σου είπε ο Τζεφερακος? Δεν έπαιρνες κορτιζόνη και σαλοσπιρ προληπτικά? Δεν σου είχαν δώσει από το γέννημα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Ευχαριστώ πολυ αυριο στις 7 ...θες να μου πεις τι γίνεται ?στην ωοληψια ?

Καλημερα Μπεμπελουκα. Δυστυχως δεν το ειχα εχθες για να σου απαντησω...τωρα θα εισαι ηδη εκει. Με το καλο να παρετε τα ωαριακια σου!

Θα περιμενουμε τα νεα σου!! 

 

Καλημερα σε ολα τα κοριτσια! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Mariapretty είπε:

Σ'ευχαριστώ πολύ Αχ μακάρι να μας πάμε όλα καλά μέχρι το τέλος!!!! Σε ποια μέρα είσαι? 

Καλημέρα!Ειμαι 26η μερα .Με πόνους περιόδου πολύ έντονους και με θερμοκρασία 36,8 κ 37 το πρωι...Εκανα χοριακή αλλα αρνητικη.Περιμένω να αδιαθετήσω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Πώς νιώθεις κορίτσι μου ???

Καλημέρα καλά είμαι περιμένω να περάσει το Πάσχα να ξεκινήσω κ εγώ ???...εσυ πως είσαι,? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Πιου-πιου είπε:

@Ν_S κορίτσι μου δυστυχώς νομίζω δεν δίνουν πουθενά το φαρμακευτικό πρωτόκολλο. Μήπως το θυμάσαι η ίδια; 

Κορίτσια ποια περιμένουμε τώρα; 

@Zefi87 είσαι η επόμενη; 

Άντε κοριτσάκια καλές επιτυχίες σε όλες μας.

Καλημέρα, καλημέρα... Ναιιιιι... Πλησιάζουν οι μέρες.... Μακάρι να έχω κι εγώ ευχάριστα νέα!!! ???

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Magaiver είπε:

Δηλαδή παλινδρομησαν λόγω των ανοσολογικων προβλημάτων που είχες? Αυτό σου είπε ο Τζεφερακος? Δεν έπαιρνες κορτιζόνη και σαλοσπιρ προληπτικά? Δεν σου είχαν δώσει από το γέννημα?

Καλημερα Magaiver.... Σαλοσπιρ κ κορτιζόνη σου δίνουν μετά την εμβρυομεταφορα  η μετά τη θετική χοριακη ;;; εγώ μόνο προγεστερονη παίρνω τρεις φορές την ημέρα... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Zefi87 είπε:

Καλημερα Magaiver.... Σαλοσπιρ κ κορτιζόνη σου δίνουν μετά την εμβρυομεταφορα  η μετά τη θετική χοριακη ;;; εγώ μόνο προγεστερονη παίρνω τρεις φορές την ημέρα... 

Να τα ξεκινήσεις κορτιζόνη σαλοσπιρ κ μαγνησιο από την μέρα της εμβρυομεταφορας κ φιλισιν βοηθαει πολυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Mariapretty είπε:

Να τα ξεκινήσεις κορτιζόνη σαλοσπιρ κ μαγνησιο από την μέρα της εμβρυομεταφορας κ φιλισιν βοηθαει πολυ

Πολλά, πολλά συγχαρητήρια κ εύχομαι όλα να κυλήσουν όμορφα.... Ειμαι ήδη στην έκτη μέρα μετά την εμβρυομεταφορα κ δεν μου είχαν δώσει κάτι από το κέντρο παρά μόνο την προγεστερονη! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Sakira είπε:

Καλημέρα καλά είμαι περιμένω να περάσει το Πάσχα να ξεκινήσω κ εγώ ???...εσυ πως είσαι,? 

Σήμερα έγινε η ωοληψια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 ώρες, ο/η Kokotsalo είπε:

Κοριτσια μου καλημερα!!!δυστυχως κουλουρακι εγωωω...το ξερω απο χθες ....πηγα στο νοσοκομειο και μετρησα χοριακη απλα δεν σας ειπα κατι για να μην επηρεασω την @Mariapretty....με την οποια κραταγαμε επαφη πιο στενη ολες αυτες τις ημερες!!!καλημερα και παλι και ευχομαι σε ολες οσες προσπαθουμε....πιο ευνοϊκά αποτελεσματα στην επομενη προσπαθεια....ειμαι πολυ πολυ μπερδεμενη....

Κορίτσι μου, σε σκεφτομουν..Περίμενα να ακούσω ευχάριστα από σένα. Λυπάμαι για την εξέλιξη. Πιστεύω όμως να συνεχίσεις με πείσμα. Εύχομαι την επόμενη να έχεις και την τύχη με το μέρος σου! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η nikona είπε:

Καλημερα Μπεμπελουκα. Δυστυχως δεν το ειχα εχθες για να σου απαντησω...τωρα θα εισαι ηδη εκει. Με το καλο να παρετε τα ωαριακια σου!

Θα περιμενουμε τα νεα σου!! 

 

Καλημερα σε ολα τα κοριτσια! 

@nikona μου!! Βλέπω ότι περιμένετε από μέρα σε μέρα να αγκαλιάσετε το μικρουλι σας!!!!! Με το καλό να ζήσετε αυτή την υπέροχη στιγμή..♥️♥️♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Zefi87 είπε:

Πολλά, πολλά συγχαρητήρια κ εύχομαι όλα να κυλήσουν όμορφα.... Ειμαι ήδη στην έκτη μέρα μετά την εμβρυομεταφορα κ δεν μου είχαν δώσει κάτι από το κέντρο παρά μόνο την προγεστερονη! 

Σ'ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου κ εσύ να έχεις μια τεράστια χοριακη.

Εγώ πάντως έπαιρνα κ παίρνω φιλισιν, μαγνησιο, κορτιζονη, σαλοσπιρ, ένεση για την πήξη του αίματος ivor κ κρέμα προγεστερονης.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Mariapretty είπε:

Σ'ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου κ εσύ να έχεις μια τεράστια χοριακη.

Εγώ πάντως έπαιρνα κ παίρνω φιλισιν, μαγνησιο, κορτιζονη, σαλοσπιρ, ένεση για την πήξη του αίματος ivor κ κρέμα προγεστερονης.

Σ ευχαριστώ πολύ.... Αγχώθηκα τώρα που δε μου έδωσαν τπτ αλλά θέλω να ελπίζω κάτι θα ξέρουν... ??Καλώς ν απολαύσεις το πιο όμορφο ταξίδι!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Και εγω έχω καμία φορά κάθομαι το μετράω αλλά όχι συνέχεια βέβαια μετά την καμπύλη σίγουρα θα θέλει κάθε μερα τι ώρα σου έχουν δώσει για μια ώρα μετά το φαγητό ; Εμένα η ενδοκριλογος που είπε πει μέχρι 120 ο γυναικολογος ο ιδιώτης μου είπε εντάξει δεν είσαι μηχανή είναι δύσκολο όποτε μου είπε μέχρι 140 αλλά μην είσαι μετά από κάθε γεύμα 140 
    • Αχ κι εμείς με τις δουλειές παλεύουμε..δεν μπορείς να κάνεις κάτι ιδίως όταν δουλεύεις ως υπάλληλος, να προσπαθείς μόνο και θετική σκέψη! Ελπίζω όλα να πάνε καλά!
    • Σαν εκδρομή δεν μπορω γιατί δεν έχω το χρόνο ο αντρας μου θα δουλεύει όποτε θα πρέπει να γυρίσω πίσω να μην αργήσει στην δουλειά του και επισης θα έχω το παιδί στην πεθερά μου όποτε θα πρέπει να γυρίσω πίσω να πάω στο παιδι.. αχ μπερδεμένα είναι τώρα όλο αυτό αλλά θα το σκεφτώ μετά 
    • Μην αγχώνεστε όμως για την εξέταση, καλύτερα να ξέρετε για να πάρετε τα μέτρα σας αν χρειαστεί! Αν μπορεί να σας συνοδεύσει κάποιος θα ήταν καλό γτ θα περνάει ευχάριστα η ώρα, που θα κάτσετε πολύ, και θα μετριαστεί το άγχος!
    • Κορίτσι μου εμείς εδώ είμαστε όποτε είσαι έτοιμη να μας μιλήσεις εμείς θα είμαστε εδώ για εσενα να σε ακούσουμε προσπάθησε για αρχή  να ηρεμήσεις και εγω είμαι στην τσίτα αυτές τις μερες γιατί έχει κάτι θέματα ο αντρας μου με την δουλειά του και έχω στεναχωρηθεί φοβαμαι μην το καλοκαίρι μείνει χωρίς δουλειά και έχω πιεστεί προσπαθω να μην το δείχνω αλλά με έχει ρίξει αρκετά ψυχολογικά 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...